Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vannak itt darnelosok?

Hozzászólások

(#1) brownus


brownus
veterán

Csak kíváncsi vagyok:) kik végezték el esetleg Darnel tréning vmelyik fajtáját.

to Mods: ha nem fér be akkor így jártam, törölhető! meg akkor is ha csak én lennék 1edül:)

(#2) L|zsidoboz válasza brownus (#1) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Ez mi egyáltalán?:U

Good to be good, but better to be lucky.

(#3) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

Erre énis kiváncsi vagyok. Meg arra is, hogy egyáltalán mire jó, mi a hatása? Olvastam egy könyvet, ami leírta a 4(?) nap történéseit. De sokat nem tudtam meg...
A 90es évek elején volt ez, de mostmár semmit nem hallani róla, akkor nagy port vert fel. Bár én akkor még nagyon kicsi voltam...

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#4) Motion_Blur válasza brownus (#1) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Az meg mi?
Linkelhetnéd;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5) I_Am


I_Am
veterán

A Mátrix életmódos Darnel-ra gondoltál?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6) brownus válasza I_Am (#5) üzenetére


brownus
veterán

igen, én megyek az augusztusi 6naposra is, jó lesz:)

itt a link:Bővebben: link

(#7) GombócArtúr válasza brownus (#6) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) ? ez még van?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#8) Esmein


Esmein
nagyúr

Fejtse már ki valaki mi a frász ez...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) orbano


orbano
félisten

Valóban, jó lenne, ha nem csak 2 ember értene egy topikot :))

A vér nem válik VAZZE!™

(#10) brownus válasza Esmein (#8) üzenetére


brownus
veterán

link a #6-ban, de tömören: egy tréning, ami egy hétvége, plusz egy szerda este.
Ahhoz ad ötleteket, tanácsokat, hogy hogyan használd ki az élet lehetőségeit, és nem csak azt, hanem amit Te teremtesz magadnak. Én sokat tanultam azon a hétvégén! Lehet, vannak olyanok, akiknek már semmi újat nem ad, de egy hétvégét megér!


én erre is megyek: 6 Napos Haladó Tréning, qrva jó lesz, már nagyon várom!

(#11) loszerafin


loszerafin
senior tag

Mintha láttam a főmuftit a tv-ben.

Nem ez az, ahol kiabálnak az emberrel, lehordják a sárga földig, elmondják neki, hogy milyen hülye, meg ilyenek?

(#12) brownus válasza loszerafin (#11) üzenetére


brownus
veterán

az is előfordul, aki gyenge és nem bírja a kritikát...:)
én tavaly decemberben voltam nem volt semmi igazi durvulás, régebbi résztvevők mondták, hogy régen jobban ment az osztás.

(#13) GombócArtúr válasza loszerafin (#11) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

:) ilyesmit olvastam a könyvben, ami az előadást irta le.

Még mindig nemtom pontosan miről szól, a weboldalra vetettem egy pillantást
de nem tettszett, nagyon marketingszagu volt.

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#14) gyomlosi


gyomlosi
tag

Talán valami dopping szer??? :Y

(#15) loszerafin válasza GombócArtúr (#13) üzenetére


loszerafin
senior tag

Jah. El is hiszem. Nagyon nem bírom az ilyen messziről jött magyar embereket...
Mintha a darnel főnök is ilyen ''idegenbe szakadt - majd hazatért - és itthon jól meggazdagodott'' - féle lenne.

(#16) brownus válasza loszerafin (#15) üzenetére


brownus
veterán

bocs, de már kint meggazdagodott!

na ebben is segít, hogy azt mondjam, hogy ne állíts be (új dolgot, személyt) vmit/ vkit eleve olyannak amilyennek Te gondolod, mert ha más is, már nem tudsz elvonatkoztatni a saját véleményedtől, vagy csak nehezen.

(#17) h@desz


h@desz
tag

Ez nem valami szekta ahol kéjgázt szivatnak az emberrel es utanna meg azt mondja de jo volt jovok legkozelebb is!:DD
Egy nagyon jo baratom is bele eset valami hasoloba csak az vallasi alapu es az ota aki elment vele a gyulesre o is ezt mondta hogy milyen jo meghogy megvilagosult latta Istent meghasonlok.
Csak semmi sertodes

Azért vagy itt, hogy mindent láss, hogy értsd a szót, olvasd az írást, azért vagy itt, hogy mindent megtanulj

(#18) Encian válasza brownus (#1) üzenetére


Encian
tag

Én voltam. Nekem nem jött be. Darnelnek annál inkább :))

(#19) brownus válasza h@desz (#17) üzenetére


brownus
veterán

ennek nem sok köze van a vallás(ok)hoz, ha már közelíteni akarunk vmerre akkor a Zen-buddhizmust említeném

(#20) brownus válasza Encian (#18) üzenetére


brownus
veterán

Én elküldtem anyámat is, Ő már az első szünetben haza akart szökni:) nagyon nem tetszett neki, ez van. embere válogatja kinek mi jön be

(#21) h@desz válasza brownus (#19) üzenetére


h@desz
tag

Te mert mentel el egy gyulesre?
Ha nem tartod tolakodasnak csak akkor valaszolj!

Azért vagy itt, hogy mindent láss, hogy értsd a szót, olvasd az írást, azért vagy itt, hogy mindent megtanulj

(#22) brownus válasza h@desz (#21) üzenetére


brownus
veterán

Kíváncsiságból, hogy mit tud mondani egy hétvégén.
Semmi hókusz- pókusz nincs benne, összegyűjtötte az élet nagy okosságait, saját tapasztalatait és azokat tovább adja különböző csoportos ''játékos'' foglalkozások, beszélgetések alatt. ki van az találva

(#23) GombócArtúr válasza h@desz (#17) üzenetére


GombócArtúr
senior tag

Hit gyülekezete? :)
A Circus Maximus stábjára gondolsz, mint szekta (kéjgáz), aki drámenbész partit szoktak szervezni? :)

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#24) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

én agykontroll tanfolyamra szeretnék elmenni, valaki esetleg volt már?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#25) h@desz válasza GombócArtúr (#23) üzenetére


h@desz
tag

A hit gyülekezete... lehet nem tom pontosan hogy hova jar de az egesz csaladot beoltottak!:(

Azért vagy itt, hogy mindent láss, hogy értsd a szót, olvasd az írást, azért vagy itt, hogy mindent megtanulj

(#26) brownus válasza h@desz (#25) üzenetére


brownus
veterán

az már durva fanatizmus!

(#27) GombócArtúr


GombócArtúr
senior tag

vannak valami fejlemények brownus?

''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

(#28) brownus válasza GombócArtúr (#27) üzenetére


brownus
veterán

az mindig van:) mire gondolsz konkrétan?

(#29) brownus


brownus
veterán

na, eszembe jutott, azaz visszataláltam erre a topikra. totál elfelejtkeztem róla...

azóta eltelt 12 év, ez idő alatt sok tapasztalatot szereztem, sok mindent éltem meg. azt mondom, hogy ma már nem mennék el egy darnel tréningre. azért nem, mert ő az agresszióra, és a félelemre épít.

azért lehet elmegyek egyre :) kíváncsi vagyok ő mennyit fejlődött azóta, miben változtatott, mert még mindig vannak programjai

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Vannak itt darnelosok?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.