Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lordEVO


lordEVO
tag

Logikus.
Elozo generacional a 4k-s tv-k elterjedese miatt voltak pro/x verziok.
Masik, hogy 7nm-rol lemennenek 3nm-re? Ami meg olyan friss meg draga is, hogy $1000 lenne egy uj ps5 pro kb.

(#2) #72042496


#72042496
törölt tag

A frissített verzióban az oldallap felfogatásán is alakíthatnának (ha már egy SSD-bővítéshez mindenképp le kell szedni), mert ennyire basz megoldást ritkán látni már elnézést.

Pro verzió meg majd kiderül, ezek a pletykák hértől hétre változhatnak.

(#3) 1dude válasza #72042496 (#2) üzenetére


1dude
aktív tag

Sok értelme mondjuk nem lenne a PRO verziónak.

(#4) deltaa97


deltaa97
tag

Pedig a jelenlegi PS5 teljesítménye még a 4K60FPS-hez is sok helyen kevés, nemhogy 120 Hz-hez. :(

Xiaomi 12X 8/128 GB Grey

(#5) #72042496 válasza 1dude (#3) üzenetére


#72042496
törölt tag

Úgy látszik, hogy a közeljövőben nem is jön. Azért nem lenne rossz, ha a 30 FPS módok grafikáját akár csak 40-50 FPS körül (VRR-rel) hozná, vagy a 60 FPS módokét 100 FPS körül.

Elégedetlen azért nem vagyok a PS5-tel, sőt. A játékokba bele tudom élni magam, a gép pedig önmagában is gyors és elég halk, a PS4 Pro után meg aztán végképp felüdülés.

[ Szerkesztve ]

(#6) 1dude válasza #72042496 (#5) üzenetére


1dude
aktív tag

Nem lesz az több fps. Erősebb gépre egyre optimalizálatlanabb játékok fognak jönni.

(#7) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

deltaa97 az új god of war 1440p TAA-val (2méterrōl tūéles egy 55ös oleden) 90fps-t fut...köszöni szépen a gép. aki nem tud kódot írni az 2x erōsebb gépre sem fog tudni ;)

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#8) CptAdamica válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ja, ez mondjuk nekem is tetszik, hogy ki lehet kapcsolni az fps limit-et és VRR-el szép babasima a gameplay.

Megyen!

(#9) Synthwave válasza deltaa97 (#4) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A 120 Hz a kijelző reszortja, és 60 fps @ 120 Hz >>>>>>> 60 fps @ kevesebb Hz.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Helyes, remélem nem is lesz Pro verzió, így is elég drága lett a hardver, nem kell, hogy ennél még drágább legyen. :N

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) Scholes9 válasza CptAdamica (#8) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen és egyre több az ilyen cím, ahol elérhető ott így játszom :B :K Legutóbb a LoU part 1-et küldtem így és nagyon baba volt :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) podtibi


podtibi
senior tag

Nem valószínű, de mégis lesz. :D Hülyék lennének nem kiadni majd egy pro névvel ellátott ps5 konzolt. Nem kell nekik kiadni azt most, a lényeg hogy ötév múlva is eljátszhatják ezt a vevővel.

Ezt inkább rád bízom.

(#13) tasiadam


tasiadam
veterán

Azert ha az iGPU kisebb csikszelen keszulne, a memoria meg kicsit gyorsabb lenne, kapna egy kis extra sebesseget, megsem kene egy full uj cuccot fejleszteni. 7nm-nek mi a half nodeja? 6nm?

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#14) atesz999 válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


atesz999
tag

Az 1440p az nem 4K. Ilyen szépen kiírja a Playstation az fps számot?
God of war? 5, azaz öt éves játék, ami kapott most egy "DLC"-t.
Még a gtx970-en is 40-50fps-el szaladt a játék 8GB Ram mellett.

(#15) Scholes9 válasza atesz999 (#14) üzenetére


Scholes9
nagyúr

A TV írja ki.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) atesz999 válasza Scholes9 (#15) üzenetére


atesz999
tag

Akkor lehet az a csatorna szám . :)

(#17) Kansas válasza atesz999 (#16) üzenetére


Kansas
addikt

Van TV ami kiírja, pl az LG OLED-ek némelyike a "Game Optimizer" menüjében kijelzi.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#18) hombre[EU] válasza atesz999 (#14) üzenetére


hombre[EU]
veterán

hol érdekel az internal resolution,ha a képminōség rendben van?! az insomniac fullhd-bōl csinál jobb képet,mint a többiek 1440-1800p-bōl :D
igen, a 20óràs god of warnak ez a 30órás dlcéje..igen,persze persze :DDD és miben? [link] 720p low? :DDD

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#19) hombre[EU] válasza Kansas (#17) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nem kell semmilyen optimizer. 3x megnyomod a zöld gombot és kiírja a vrr információt

Life, Uh, Finds A Way

(#20) Kansas válasza hombre[EU] (#19) üzenetére


Kansas
addikt

Kösz a tippet, eddig erről a funkcióról nem tudtam...

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#21) Raysen623 válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


Raysen623
addikt

+1 és kb ennyi.

Témához szólva: mikor is adták ki az 5-öt? 2 éve? Azért ne kelljen már évente új konzolt venni, mert olyan sűrűn dobálják ki a friss verziókat, mert akkor inkább nem lesz konzolom se. 5 év sem olyan nagy idő, legalább annyit bírjon már ki. Elmúlt években a játékok már nem nagyon tudnak hova szebbek lenni, közben meg sok esetben a tartalom miatt elvéreznek. Nem kell hogy szebb legyen mint a valóság...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#22) #72042496 válasza Raysen623 (#21) üzenetére


#72042496
törölt tag

A PS4 és PS4 Pro közt három év volt. Úgy néz ki, hogy a PS5 és PS5 Pro közt is lesz legalább ennyi, feltéve hogy jön egyáltalán Pro változat. De attól, hogy lesz valamikor valamilyen új gép, még nem "kell" megvenni, főleg ha számodra nem is nyújtana többet, mint egy mostani.

Egy 10. évében levő PS4-en is lehet játszani a mai napig, leszámítva a maroknyi PS5-exkluzívot.

[ Szerkesztve ]

(#23) kovsol válasza Raysen623 (#21) üzenetére


kovsol
titán

Nekem megjelenés napján vett PS4 konzolom végig szolgálta az egész generációt. Mai napig megvan és üzemképes.
PS5 -t is megjelenéskor vettem, és addig fogom használni míg meg nem hal, vagy jön a PS6.
Gondolom VGA kártyát meg CPU -t se veszel minden új megjelenéskor a PC-be. :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#24) Raysen623 válasza #72042496 (#22) üzenetére


Raysen623
addikt

Cikkből az jött le nekem, hogy inkább PS6-ban gondolkodnak. Pro verziót én a VR miatt érzem indokoltnak. A maroknyi PS5 exkluzív pedig idén várhatóan kellően fel fog hízni.

#23kovsol: Nekem is ez a tervem. VGA és CPU csere PC oldalon nem vethető össze konzol gen váltással szerintem.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#25) #72042496 válasza Raysen623 (#24) üzenetére


#72042496
törölt tag

Jön több exkluzív igen, azokhoz a PS4 már nem lesz jó. De egész eddig kb. az összes PS játék kijött arra is. Egy PS5-tel pedig főleg lehet hosszú időre tervezni, klasszisokkal jobb gép.

Ezek a cikkek számomra csak annyit jelentenek, hogy még nincs információ, bármi lehet. Szerintem lesz egyébként PS5 Pro majd valamikor; VR-hoz is jól jönne, igen.

[ Szerkesztve ]

(#26) kovsol válasza Raysen623 (#24) üzenetére


kovsol
titán

Árban igen. Mikor egy középfos VGA lassan egy egész konzol ára.

May the Force be with you!

(#27) Zanik


Zanik
addikt

Meg kell érteni, hogy a Pro egy egyszeri eset volt a 4-es szériánál. Elszámolták magukat a Sony-nál (és az MS-nél is), mert sokkal gyorsabban terjedt a 4K mint számítottak rá. Muszáj volt korábban frissített hardvert kihozniuk. Ha tippelnem kéne itt 2025 végéig nem lesz semmilyen új gép (leszámítva a mostani új revíziót).

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#28) Duree


Duree
veterán

Nem sok értelmét látom a ráncfelvarrásnak, de igaz ami igaz a játékok egyre igényesebbek és ezzel lépést kell tartani egy erősebb hardver formájában.

duree54

(#29) vm93hun


vm93hun
aktív tag

CELL processzort bele! ;]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#30) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Csak legyen visszafogottabb a megjelenese, nekem ennyi kell.

Amugy valoban ki lehetne hagyni a pro valtozatokat es gyakrabban ugrani a generaciokat visszafele kompatibilitassal. A legtobb jateknal PC miatt ugyis van egy csomo eltero grafikai beallitas, azokkal lehet jatszadozni a kulonbozo konzolok kozt. Pl. ha valami PS5-on 1440p-vel hoz 60FPS-t RT nelkul, az PS6-on futhatna RT-vel 4k/60FPS-sel peldaul. Nem hiszem, hogy tul nagy extra belefektetett energia kene egy ilyesmi megoldashoz, plane ha ugyis keszul PC verzio (ami miatt ugyis kell mindenfele ki/be kapcsolhato grafikai beallitas).

(#31) DudeHUN


DudeHUN
senior tag

Nincs is értelme Pro modellnek jelenleg. A PS5-re sem jelent meg játék még, ami tényleg csak ezen vasra íródott volna (talán a Ratchet villantott a töltéssel, de ő meg nagyon korai). Horizon és God of War is cross-gen cucc...
Kíváncsian várom az első csak PS5 belső ex. fejlesztést. Ott meglátjuk mire elég a vas.
UE 5 és 5.1-el szerelt játék sincs még sehol az Epic sajátján kívül.
Akinek meg nem elég a jelenlegi ereje a konzoloknak a Pro sem lenne elég. Ugyanis a Sony nem fog 800+ dolláros konzolt kiadni. Ez nem működik azon a piacon. Akinek a (natív) 4K meg masszív RT kell azoknak ott van a PC. Igaz, brutál VGA árak mellett.

[ Szerkesztve ]

Gamer for Life

(#32) Kansas válasza Duree (#28) üzenetére


Kansas
addikt

Te, azt ugye olvastad, hogy nem lesz erősebb a hardver?
Utolsó előtti bekezdés vége:
"nem lesz radikális különbség a régihez képest, a teljesítmény pedig abszolút nem változik."

Gazdaságosabban gyártható lesz, több mint valószínű, idővel talán(épp emiatt) valamivel olcsóbb is. Ha másért nem, hát azért, mert innentől egyfélét fognak gyártani, az ODD pedig külső extra modul lesz(amit gondolom minden új szériás gépre kivétel nélkül csatlakoztatni lehet majd, hisz olcsóbb, ha a csatlakozóban se különbözik az alapgép).

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#33) Kansas válasza vm93hun (#29) üzenetére


Kansas
addikt

Aztán minek? Azért, mert a 15 évvel ezelőtti megjelenésekor erősnek számított a max. 2-magos PC-s procik mellett, nem jelenti azt hogy a PS5-ben levő 8c16t AMD proci nem enné meg reggelire, csak mert x86-64 architektúrás.
Redditen valaki a PS5 procijára 768 GFLOPS-ot kalkulált(hivatalos adatról nem tudok), 2 GHz-en... holott akár 3,5GHz-ig is felpöröghet.
A Cell ehhez képest 179 GFLOPS-ot tudott...
Igen, tudom, alma-narancs, mert nem azonos az architektúra/utasításkészlet, de szerintem érted mire akarok kilyukadni.
;]

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#34) AxBattler válasza Zanik (#27) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, de nem csak a PS, hanem az Xbox esetében is ez volt az egyetlen generáció, a kivétel, amikor ugrás volt HW teljesítményben. PS2, PS3, de Xbox 360 életciklusa alatt volt több HW revízió, de ugyanaz a szint, legfeljebb a háttértár bővült, meg a kasztni/PCB lett kisebb.

Ha PS5 esetében is "csak" ennyi várható, azzal már elégedett lennék: az SSD kapacitása lehetne legalább másfélszer ennyi + a böszme "virágváza" dizájnt dobhatnák.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#35) Zanik válasza AxBattler (#34) üzenetére


Zanik
addikt

A "kihozniuk"-ot pont úgy értettem, hogy Sony és MS. Mindketten léptek.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#36) Felesbandi válasza Kansas (#33) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Szarkasztikusan irta, nem gondolta komolyan.

(#37) Kansas válasza Felesbandi (#36) üzenetére


Kansas
addikt

Manapság ezt én nem merem biztosra venni, különösen a PH fórumokon(smiley ide vagy oda). De ha így van, annak csak örülök...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#38) vm93hun válasza Kansas (#33) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Mert addig úgy sem nyugszok, amíg nem tudok PS5-ön az Assassin's Creed 1, Killzone, Resistance, RDR1, MGS HD, MGS4, CoD BlackOps játékokkal játszani és még folytathatnám hosszan a listát, hogy mik vannak még amik csak PS3-on játszhatóak.

Tudom, elvileg az alap PS5 is tudna PS3 emulációt, de ha a Sony programozóinak nehéz ilyet összehozni (amiben kételkedek, ha már az RPCS3-at sikerült úgy megalkotni, hogy minden játék legalább Bootable státuszba került), akkor ezzel könnyítenének a dolgukon. ;]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#39) xsjado93 válasza vm93hun (#38) üzenetére


xsjado93
senior tag

Úgyis szeretnek külsős megoldásokat saját hardverbe implementálni :DDD
[link]

Your life is a lie.

(#40) Kansas válasza vm93hun (#38) üzenetére


Kansas
addikt

Ez részben jogos, bár pl AC1 az PC-n is elérhető, kontrollerrel is műxik, erős vas se kell hozzá... a többi ha jól sejtem, nem multiplatform, azokhoz, ha a PS+ Premium Classic katalógusban sincsenek benne, tényleg kell egy PS3.

Másrészt persze magamból kiindulva nagyon sok régi játék kapcsán fog el a nosztalgia, hogy néha elővenném és játszanék vele... legutóbb a Morrowinddel voltam így... hát nem sok játék van ami olyan gyorsan az uninstall sorsára jutott volna... de igazából egy AC1 vagy AC2 elé se bírok már leülni(és még folytathatnám hosszan a listát...), bármennyire imádtam őket megjelenéskor, és nem feltétlenül a grafikájukban öregedtek rosszul... és ezekbe anno több száz órát raktam(főleg Morrowind-be)... én inkább úgy döntöttem, hogy bár többségükkel vígan játszhatnék még(hisz PC-sek és ott ülnek a Steam könyvtáramben), inkább elengedtem őket hogy a jó emlékek maradjanak meg róluk.
Persze nem mindenkinek kell feltétlen hasonlóan dönteni, és nem is minden játék újrajátszása csalódást keltő, de pl. pont egy PS3-as játék, lévén akor még nem volt divat az utólagos patchelés, egész addig játszható egy félretett PS3-on amíg a vas meg nem adja magát(és van hozzá való megjelenítőd), szóval még csak le sincs értelme senkit beszélni róla... de ne az új hardvertől várd a végtelen visszafele kompatibilitást, legalább is ne natív módon - a Sony csak abba öl pénzt, amiből viszont is látja azt... nem véletlenül divat manapság a remaster, az egy jó módja a régi klasszikusok relatíve csalódásmentes új életre lehelésének(én pl. alig várom a Witcher 1 remastert), és pénzt is tudnak értük kérni, így mindenki jól jár.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#41) flexxx2


flexxx2
őstag

ha rövidebb lesz a megjelenési ciklus ideje, akkor drágább is lesz konzolozni mint eddig, és közeledni fog a PC gaming árához

(#42) Duree válasza Kansas (#32) üzenetére


Duree
veterán

Én mondjuk a PS6-ra gondoltam.

duree54

(#43) GodGamer5


GodGamer5
addikt

2026-27 előtt nem valószínű, hogy lesz genváltás, addig meg nem igazán fogja bírni ez a gen átmeneti pro model nélkül. Rt-ben már multiplatformnál most is vállalhatatlan a teljesítménye...

[ Szerkesztve ]

"It's not a Loop, it's a Spiral"

(#44) Felesbandi válasza flexxx2 (#41) üzenetére


Felesbandi
senior tag

Ha a visszafele kompatibilitas es cross-gen jatekok ternyerese miatt a PS5-ot ugyanaddig fogjak tamogatni, mint a korabbi generaciokat, akkor nem feltetlen. Most is pl. kijott az uj God of War PS4-re pedig mar 2+ eve kint van a PS5.

Persze majd kiderul.

(#45) flexxx2 válasza Felesbandi (#44) üzenetére


flexxx2
őstag

ez pc-n is megvan, ma is lehet jatszani egy 1060-al, de nem akarok pc vs konzol csatát :)

(#46) vm93hun válasza Kansas (#40) üzenetére


vm93hun
aktív tag

Az, hogy valami van PC-re is, az vígasztal a legkevésbé engem, mert én teljesen átálltam konzolra, és ilyen alkatrész árak mellett nem is tervezek visszajöni (a két current gen konzolom együtt olcsóbb volt mint most egy RTX 4xxx-es videokártya egyedül).

A régebbi játékokhoz meg nem feltétlenül a nosztalgia miatt ragaszkodik az ember, hanem mert bizonyítottan jobb volt az eredeti termék, mint a "feljavított" változat. Ennek ékes példája a nemrég kijött GTA trilogy.

[ Szerkesztve ]

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#47) Kansas válasza GodGamer5 (#43) üzenetére


Kansas
addikt

De, símán bírni fogja. Nem PC, itt az idő teltével egyre jobban optimalizáltak lesznek a játékok(az exkluzívak és 1st party játékok legalább is). Arról nem is beszélve, hogy az XBOX miatt a PS5-öt a tervezettnél jó egy évvel korábban adták ki, és az első egy-másfél év avval telt, hogy belekerüljenek a reklámozott feature-ök.
A multiplatform játékok nem mérvadóak a konzolok képességeinek kihasználása tekintetében, töredék időt fordítanak a konzolokra való optimalizálásra egy exkluzívhoz képest, ahol nem kell más platformmal foglalkozni. Jelenleg pedig vajmi kevés exkluzív játék ban PS5-re, XBOX Series-re pedig talán semennyi(bár azt nem igazán követem, lehet hogy ez azóta változott).
Ha megnézed, a kései PS4 játékok és az eddig megjelent PS5 játékok többsége közt vajmi kevés a különbség - nem véletlenül. Alighanem egyrészt az igazi exkluzívok a PS5 eredeti megjelenési ideje környékére lettek időzítve(ne felejtsük, ezeknek hagyományosan nem 1-2 hanem 3-5 év a fejlesztési ideje, főleg ha a Naughty Dog példáját vesszük), és a járvány miatt esélyesen csúsztak/csúsznak is, másrészt az utóbbi hónapokban indultak be igazából a PS5 konzol hardverek eladásai, ahogy felpörög a gyártás, esélyesen a kész játékok kiadásával is vártak valamennyit emiatt.

A lényeg, hogy az eddig megjelent játékokból nem igazán lehet érvényes következtetést levonni a konzol képességeire - és nem, nem érdemes a hasonló nyers erejű hardverrel bíró PC-ket alapul venni, az alap hardver-architektúrán kívül nem sok közös van bennük, és igazából azt is átszabták a konzolokhoz, meg megtömték custom elemekkel, extra hardveres gyorsítókkal(a közös, osztatlan RAM-ról nem is beszélve, ami rengeteg adatmásokást megspórol). A konzol nem PC, bármennyire hasonlónak tűnik is.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#48) flexxx2 válasza Kansas (#47) üzenetére


flexxx2
őstag

és az operációs rendszer is játékra van kihegyezve, biztos kevesebbet is eszik mint egy windows

(#49) Kansas válasza flexxx2 (#48) üzenetére


Kansas
addikt

Még az XBox Series-en levő Windows is... :D

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#50) AxBattler válasza Kansas (#47) üzenetére


AxBattler
félisten

+1, van még tartalék a gépekben, a fejlesztőknek van még mit kiaknáznia.

Mind az eredeti TLoU, mind a TLoU Part 2 a maguk generációja végén jött ki, és mindenkinek leesett az álla, mit ki tudtak még hozni az ND-nál a kifutó konzolból.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.