Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Való Világ 5 [csak kulturáltan!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9601) Motion_Blur válasza wrox (#9600) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Van akinek szórakoztató, ezt el kell fogadni. Nehéz megérteni, de úgy látszik még is van rá vevő :F

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9602) Alastair' válasza flensburg (#9598) üzenetére


Alastair'
nagyúr

és Buci vezetné a műsort a sittről

Alister from Hell

(#9603) McCartman


McCartman
senior tag

jöhet Eszti legközelebb. aztán szép sorban a többi.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#9604) Mexildos


Mexildos
aktív tag

És Csaba mivel szórakoztatóbb? Itt mind Csaba drukkerek vannak? Vagy titeket is fizet az RTL hogy ezt a noname arcot mutassák debella Kingával meg a napraforgó Romával.

Komolyan ki nyomatja ezt a meleg fejű Csabát?

Motion Blurt sem értem. Elején még hajrá Eszter volt most meg súlyos meg ilyen megjegyzések. itt mindenki Csaba drogos lett? Egyáltalán mit esztek rajta? Azt hogy ő a jó kisfiú?

(#9605) kukinyo válasza wrox (#9600) üzenetére


kukinyo
addikt

Csabán te tudtál egyet is nevetni? Bár a ló fején van mit
Szépfiú :D
Inkább csúnya kislány

(#9606) radi8tor válasza Mexildos (#9604) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem vagyok tuja drukker, de kettőjük közül ő volt a jobb.

⭐ Stella

(#9607) Jim-Y válasza Mexildos (#9604) üzenetére


Jim-Y
veterán

Én eddig 2-3 összefoglalót láttam, és a csaba amiatt szimpatikusabb mert azon érzek IQ-t is, nem csak hülyeséget :U

(#9608) mdraco válasza Mexildos (#9604) üzenetére


mdraco
őstag

Nevetőgörcsöt kapnak tujától, csodálom hogy a gyomruk bírja ;]

(#9609) Alastair' válasza Mexildos (#9604) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Drukkol neki a fene, de ez le volt zsírozva, hogy kiesik a kacsa.

Alister from Hell

(#9610) dnelb válasza Jim-Y (#9607) üzenetére


dnelb
veterán

IQ? Mondatot nem bír összerakni öözés meg háátozás nélkül . Ugyanolyan segg mint a többi , csak mellé még balfasz is :D

(#9611) Motion_Blur válasza Mexildos (#9604) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Elején még hajrá Eszter volt most meg súlyos meg ilyen megjegyzések"

Gondolom Neked semmilyen változás nem tűnt fel Esztike viselkedésében ezek szerint :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9612) McCartman válasza Mexildos (#9604) üzenetére


McCartman
senior tag

nem Csabán röhögünk hanem rajtatok itt , amiért ennyire veritek magatok a témán. :D
Eszter meg egy kétszínű buta pitsa , mint a legújabb barinői.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#9613) kukinyo válasza Mexildos (#9604) üzenetére


kukinyo
addikt

"Komolyan ki nyomatja ezt a meleg fejű Csabát?"
Kérdésben a válasz.

(#9614) Stafni válasza Mexildos (#9604) üzenetére


Stafni
aktív tag

elég jól fizet az RTL. Egy házat felhúzok belőle! :D

Motion_Blur: Esztike egy ganajtúró lett! Ki fog esni mint a qtya!

[ Szerkesztve ]

(#9615) Mexildos válasza Jim-Y (#9607) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Azt értsd meg hogy ez nem egy kvíz műsör. Majd a Legyen Ön is milliomosban én is az IQ-sabbnak szorítok. De én szimplán röhögni akarok azon hogy a roma csávót szétszopatják a saját nevetséges hülyeségei miatt és hogy Csaba aki valójában TÉNYLEG nem tesz semmit hozzá ahhoz hogy én leüljek este megnézni az összefoglalót hadd ne azért nézzem mert nagy lélegzetvételek között képes elmondani egy mondatot úgy hogy IQ-snak találjam.

A kacsa lehet hápog de még mindig poénosabb. Végülis értem én hogy sokan a hőst látják benne a fizikuma miatt meg a boxolás miatt de akkor is. Megint egy csicska fgja elvinni a fődíjat és nem azok akik elviszik a vállukon a műsört. Ez a baj. Gyakorlatilag ezzel kiderült hogy Csaba verhetetlen és ez rajtatok is látszik

(#9616) Alastair' válasza dnelb (#9610) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Jól el tudnának beszélgetni baumgartner zsoltikával
őőőőőőőőő
aaaaaaaaaaa
őőő
aaaaaaaaa
őőőőőőőő

Alister from Hell

(#9617) mdraco válasza Motion_Blur (#9508) üzenetére


mdraco
őstag

Szerelmi vallomás? ;] vagy mit? :D

(#9618) Motion_Blur válasza Mexildos (#9615) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ebből kiderül hogy neked az idiotizmos szórakoztató és mulatságos. Nekem felbaxxa az agyam, ideges leszek tőle.

mdraco: tettem utalást a korára, az alkoholhoz fűződő viszonyára... nem fejtem ki bővebben ;]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9619) UFO1 válasza Mexildos (#9604) üzenetére


UFO1
senior tag

Meleg hmm akkor abban a Kolosi keze f..ka is benne lehet. ;] :D

Itt vszinü a Petya és Attika negatív megítélése miatt nyert ez az anyám aaaaaaaa asszony őőőőőőő katonája. :W

[ Szerkesztve ]

(#9620) Mexildos válasza Motion_Blur (#9611) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Azért mert egy táborhoz csatlakozott? Mellesleg azért Attiékhoz mert elejétől tetszik neki? Vagy neked jobb lenne ha most is mindenki kiszorítaná?
Mitől lett ganajtúró? Eszter nem Kinga ahol ha nem tetszik valami akkor Csabához megy sírni ha meg az nem akkor Attilához. Szerintem kicsit félrelátod a dolgokat.

(#9621) wrox válasza kukinyo (#9605) üzenetére


wrox
senior tag

Azon röhögök, ahogy próbálják kitenni, de nem sikerül. Ezután meg be lesznek szarva, mikor megtudják a százalékot. sejtették, hogy nem megy vissza kacsa, de nem hiszem hogy gondolták volna, hogy ekkora különbséggel marad kint.

(#9622) ERPY válasza Motion_Blur (#9618) üzenetére


ERPY
őstag

Erre jó a paprika tv.

(#9623) Mexildos válasza Motion_Blur (#9618) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Miért te mit vársz? Ez egy szórakoztató műsör!? Ha azt szeretnéd nézni este hogy Csaba negyedfokú egyenleteket old meg majd Vera segítségével akkor kicsit el vagy tájolva.

[ Szerkesztve ]

(#9624) Motion_Blur válasza Mexildos (#9623) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Te és még 17% van eltájolva úgy néz ki :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9625) Mexildos válasza Motion_Blur (#9624) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Kifejted hogy te mit akarsz akkor látni? Nagyon kíváncsi vagyok. Mi az amiért te nézed a VV-t?

(#9626) ERPY válasza Mexildos (#9623) üzenetére


ERPY
őstag

VV6, 16 tujával, esti összefoglaló: mivel ma sem történt semmi, ezért megismételjük a barátok közt múlt heti 2 epizódját, jó szórakozást.

(#9627) wrox válasza Mexildos (#9615) üzenetére


wrox
senior tag

Ha most pl. kiesne a tuja meg vera, szerinted mi lenne bent? Semmi. Nem lenne kit basztatni. Lenne nagy egyetértés meg kézen fogva járkálás. Tuja ugyanúgy a vállán viszi a műsort akár tetszik, akár nem, csak más módon. Kell egy hero odabent, ezt tudja a retek is ne aggódj. Az rtl-t az sms érdekli.
Ez a 16 tuja bent meg nem gondolhatod komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#9628) bok92


bok92
addikt

Na mostmár nyugodtan mehetek alukálni... :K
Viszlát! :DDD

(#9629) Stafni válasza Mexildos (#9625) üzenetére


Stafni
aktív tag

Nekem 2 gyerek vinnyog itthon egész nap és még a Kacsa vinnyogása is az már sok!
Arról nem is beszélve, hogy a 4 éves is értelmesebb mint ő. Számomra szórakoztató, ha nem látom és halom a Kacsátokat! A kölköknél még indokolt is a vinnyogás, de egy felnőtt embernél szánalom!

(#9630) Motion_Blur válasza Mexildos (#9625) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Azért nézem hogy az idióták és gyűlölködők minél nagyobbakat koppanjanak és minél előbb kiessenek a g*tzibe. Nagyjából ennyi.

Egy ilyen műsor számomra nem lehet szórakoztató, mivel olyan rétegből merítenek akik nem tudnak szórakoztatni. Az hogy valaki egyszerű mint a faék, vagy egy undorító gusztustalan gyűlölködő patkány, nem szórakoztat.

Én olyan embernek tudok drukkolni, akivel azonosulni is tudok. És nézd már el nekem hogy ez nem az Atika és nem is Petike, a két lusta f*szkalap. Persze Csabával se tudok 100%-ig, mert se nem vagyok beszédhibás, se nem vagyok rocker. Ettől függetlenül jó gyerek, és már csak azért is érdemes volt visszapakolni a villába, hogy nézhessük a férgek reakcióit :)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9631) Mexildos válasza Stafni (#9629) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Wrox, Stafni: Értem én, hogy egyszer az egyik másszor a másik oldalról is el kell venni egy embert mert azért marad is civakodó partner meg nem is. Azt is értem hogy a hápinak hülye hangja volt. De Csaba számomra irritáló. Illetve ha ez a papírforma lesz mindig akkor körülbelül nincs is értelme drukkolni a saját kedvencemnek mert jogosan gondolhatnám azt hogy Csaba mindenki ellen visszajönne. Minek is folytatni a műsört?

(#9632) donjohnson válasza Mexildos (#9623) üzenetére


donjohnson
addikt

nagyon lesarkítod a dolgokat, de ha ez kell, akkor tessék: az tény, hogy csendes a srác, de így még mindig jobban elviselhető, mint egy idióta nőszemély, aki ráadásul nem is szép. a másik pedig, hogy ha kettőjük közt kéne dönteni, akkor inkább csabának adnám a fődíjat, ő legalább tudna vele kezdeni valamit, és nem csak elherdálná.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#9633) Mexildos válasza Motion_Blur (#9630) üzenetére


Mexildos
aktív tag

A Csaba lehet nem gyűlölködik de biztos nem imádkozik a felebarátaiért. Ráadásul nekem a tujában az nem szimpi, hogy Ő mindenkire és mindenre szarik. Nekem meg pont ez nem tetszik. Egyébként te senki iránt nem táplálsz gyűlöletet, haragot? Mert ha esetleg mégis akkor ugye ez így nehéz...

[ Szerkesztve ]

(#9634) Stafni válasza Mexildos (#9631) üzenetére


Stafni
aktív tag

Ha nem az jön össze amire számítottál feladod? Gyűlöletből nézni fogod! Ki mit mond majd oda neki, és várod, hogy kiessen! Engem Peti és Eszti irritál most nagyon, meg még Gergő, Kinga is. Eszti kimutatta a fogfehérjét, milyen is valójában. Sírt, mindenki sajnálta, most meg elég gerinctelen, hogy bevették a suttyók bandájába. Legszívesebben Petit raktam volna ki. Ez olyan ember aki az életben is mindenkivel kiszúr!

(#9635) kukinyo válasza donjohnson (#9632) üzenetére


kukinyo
addikt

"legalább tudna vele kezdeni valamit,"
Nyitna egy ratyibárt.
Menjetek már a f@szba ezzel a nagy Csaba imádattal.Normális ember.
Akkor nem jelentkezett volna egy ilyen alja műsorba.Egy igazi buta f@szkalap aki arra nem képes hogy az élet bármely területén érvényesülni tudjon.
Az iskolába hogy feleltetik ezt a barmot.Vagy egy egész napot rászánnak?
Egy sótlan,humortalan b.zi aki le tud nyomni 10 fekvőtámaszt és ezzel ki is merült a tudomány.Illetve a seggét még oda tudja tartani.

(#9636) Lauda válasza darál0w (#9296) üzenetére


Lauda
félisten

Befejeztem veled. Tessek dara a hetvegen:

Ennyi. :U :W

:DDD :DDD

(#9637) donjohnson


donjohnson
addikt

száz szónak is egy a vége :DDD

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#9638) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Na srácok meg ne haragudjatok rám, mert a többség megutál. Nem azért kezdtem a vitát hogy mindenkinek beszóljak. Remélem nincs harag senki részéről sem. Ha mégis akkor előre is bocsánat. Én sajnos vagy nem sajnos Attinak drukkolok mert szerintem Ő nem ilyen hanem nagyon is érzelmes. Drukkolok neki és Eszternek is hogy összejöjjenek bár arra kicsi az esély.

(#9639) darál0w válasza Lauda (#9636) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hogy harapná le a farkad....:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#9640) donjohnson válasza Mexildos (#9638) üzenetére


donjohnson
addikt

ha mindenki ugyanannak szurkolna, unalmas lenne ez a topik is :R

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#9641) Prien válasza Mexildos (#9638) üzenetére


Prien
addikt

Kinek a pap,kinek a papné, de elég tapló volt ez az Attila ma is az élő adásban, amikor tujamamázott. Én pont nem érzelmesnek látom, hanem érzéketlen tuskónak, akinek persze néha akad pár jó poénja is.
Kár,hogy Csabát nem vele tették össze a box gálán, most akkor ő törölgetné a törött orrát Gergő helyett.
De amúgy békesség és szeretet, ez a jelszó! :)

A kevés is több a semminél.

(#9642) kenwood3 válasza Lauda (#9636) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD :DDD Az enyémre nem is mondasz már semmit? :O ;]

Többiek: jó titeket olvasni, többet ér mint nézni ezt a trágyát :D

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#9643) kukinyo válasza Prien (#9641) üzenetére


kukinyo
addikt

Már mint a csaba orra lenne törött.Ugye te is így gondoltad? :D
Miért nincs élő?
Nem merik adni,mikor Csaba tájékoztatja a többieket hogy ez egy megírt dolog volt és kik lesznek a következők?

(#9644) UFO1 válasza Motion_Blur (#9630) üzenetére


UFO1
senior tag

Ezt a f@szkalapot tőlem nyúltad! :W
Valamelyest igazat adok neked túl játsszák a szerepüket. Ha megfigyeljük az előző szériákat ott a + szeplők voltak többségben hát itt a – ak. Azonosulni meg nem kell senkivel (röhögni kell az egészen) arra ott a Dallas v. BK ahol a negatív (de agyafúrt és vicces) figurák a népszerűbbek általában de lehet tévedek. :F

[ Szerkesztve ]

(#9645) UFO1 válasza donjohnson (#9632) üzenetére


UFO1
senior tag

Ízlések és pofonok, de nem fogunk össze veszni nekem alapból nem jön be a fekete haj de azért nem egy bánya rém.

(#9646) kenwood3


kenwood3
őstag

Motion: Most olvastam mit írtál Éva oldalára :D Látom, hogy csak nem tudod még elfelejteni életed szerelmét :DDD

;]

Mi az az ekezet dragasag??

(#9647) Lauda válasza kenwood3 (#9642) üzenetére


Lauda
félisten

Azt nem is lattam, a masikat is dara linkelte mashol.
Inkabb privatban. ;]

(#9648) runner 125 válasza UFO1 (#9645) üzenetére


runner 125
nagyúr

Keress róla profilból is fotót...

Abszolút nem szép, sőt.
Kicsi - csapott áll, undorító száj, kampós orr, férfias szemöldökcsontok.

Max az alakjával lehet eladni, de a szilikonmell nálam már alapból kuka.

ui. megtettem helyetted. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9649) veze válasza runner 125 (#9648) üzenetére


veze
őstag

egy kis toka is befigyel ott :)

(#9650) UFO1 válasza runner 125 (#9648) üzenetére


UFO1
senior tag

Azért legyünk tárgyilagosak nem sokan járkálnak Dundika féle szexbombákkal azt már amúgy is nyúlta Majka de mint írtam „nem egy bánya rém” az az anomália vót. ;] :K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Való Világ 5 [csak kulturáltan!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.