Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#11033) Dorien válasza Noddy (#11031) üzenetére


Dorien
veterán

"...A madáron se kéred számon, hogy miért repül, vagy a halon, hogy miért úszik, miért kérnéd számon egy mennyei lényen hogy miért repül és miért nem szalad..."

Azért az emberem számon lehet kérni, hogy miért nem gondolkodik.

"...Nekem meg éppen az gyerekes mikor szánalmas emberi tulajdonságokkal ruháztak fel isteneket (akár görög, római vagy éppen hindu istenek)..."

A kereszténység istenének nem szánalmas emberi tulajdonságai vannak? :)

Ábrahám története: Véráldozatot kér, aztán mikor a kis droid követője már majdnem leszúrja a saját gyerekét, akkor leinti. Tisztára, mint valami élvezkedő pszichopata...

Vagy Ádám és Éva: Odarakja a Tudás fáját a Paradicsom közepére (mintha nem lenne mindenható), aztán mikor szerencsétlenek kíváncsiságukban nem tudnak ellenállni neki, akkor elűzi őket a 'csába. Én a macskáimmal különbül bánok...

"...Szerintem jobb mintha lusta, élvezkedő, vagy áldozattal megvesztegethető lenne, manipulálni lehetne imádságokkal vagy egyéb dolgokkal..."

Ezek szerint te nem is imádkozol?

(Ha egy moderátor szerint ez a post jogtalanul sértő lenne, akkor nyugodtan törölje, csak kissé felment bennem a pumpa...)

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.