Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peethy


Peethy
őstag

Érdekes, hogy pont a Prohardveren nem találtam olyan témát, amely startuposoknak és vállalkozóknak szólna. Én egyelőre az utóbbiak táborát népesítem, de nagyon érdekel a startupok világa is. Jó lenne itt is egy fórum az eszmecserére, a problémák megvitatására. (Politika- és spammentesen.)

Az én problémám: brandépítéssel, arculattervezéssel és marketing tanácsadással foglalkozom, elsősorban középvállalatokat célzok, de vannak kisvállalkozó ügyfelek is. Van olyan közösség, ahol ezek a vállalkozók összejönnek? Eddig a BNI-ről hallottam jókat, és a szakmai expót tartom még lehetségesnek (utóbbinál hátrány, hogy csak egy-két iparágból vannak résztvevők). Van más ötletetek? Hideghívásokkal, és hasonlókkal nem kívánok foglalkozni - ezt tudom ajánlani mindenkinek, a legkevésbé hatékony, főleg B2B vonalon.

Startup körökben könnyebben lehet 1-1 meetupon elcsípni vezetőket, de itt nem tudom, hogy merre :)

[ Szerkesztve ]

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#2) Peethy válasza Peethy (#1) üzenetére


Peethy
őstag

Közben jött két tipp máshonnan: BCC és klaszterek. Valakinek további ötlet?

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#3) DarkByte


DarkByte
addikt

Kár hogy ilyen kihalt ez a topik. Én egyelőre csak laikusként szemlélődök de érdekelne a téma.

(#4) webdeejay válasza DarkByte (#3) üzenetére


webdeejay
aktív tag

Érdekes, hogy pont itt ennyire kihalt, de lehet a startupok világa nem(csak) annyira IT, inkább üzlet. Pedig olvasnék tapasztalatokat, mert szeretnék én is érdeklődni, ismerkedni ezzel. Ötlet lenne, egyelőre megvalósítás és idő nincs. Inkább az üzleti részről olvasnék, de persze magáról a termékről is.

Esemény(Szeged): Mastercard Meetup - Meex Lounge Szeged - 2015.02.24

(#5) DarkByte válasza webdeejay (#4) üzenetére


DarkByte
addikt

Ugyanígy az üzleti oldala érdekelne engem is jobban, mert ahhoz konyításom sincs és szerintem a legtöbbünk startup elképzelése itt hasal el. Persze sokan mondják hogy egy jó könyvelőt kell szerezni és az majd megold mindent, azért ez nekem annyira nem gyere be.

(#6) phenomHUN


phenomHUN
aktív tag

Kár, hogy nagy a pangás a topikban.

Az a helyzet, hogy van egy új ötletem (egy mobil applikációt szeretnék létrehozni), amit a világ minden táján lehetne hasznosítani (helyi szinten), így ha megvalósulna, nagy valószínűséggel igény is lenne rá. A program célja, üzenete, alapvető funkciói valamint a lehetséges üzleti modell is körvonalazódott - egyelőre még csak a jegyzeteimen.

Jelenleg egy vidéki egyetemen tanulok pénzügyet, és egy kezdő vállalkozást futtatok, sajnos a developing részéhez nem értenék egy alkalmazás megtervezésének és az ilyen irányú kapcsolataim is szűkek.

Tehát a problémám ebből fakad: társakat kell találnom.
- Milyen feladatokat kell elvégezniük a programozóknak, illetve milyen területeken legyenek otthon egy mobil applikáció fejlesztéséhez?

Ha valakinek lenne esetleg tapasztalata, információja, kapcsolata, el tudna irányítani olyan oldalra, ahol kaphatok segítséget, kérem ossza meg velem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.