Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angie™


Angie™
addikt

Kb egy órája, a gépem kilépett a windowsból, és azóta nem hajlandó elindulni..
Minden alapon volt, feszek, hőmérsékletek rendben vannak.. gondoltam megnézem a memtesztet. 5trillió hiba, minden pozícióban, minden beállítással..
Volt már hasonló gondom korábban ezzel a lappal, de azutón cseréltem a ramokat, és le is teszteltem, hiba nélkül ment minden.. most meg hirtelen megáll az egész.. Winbe nem tudok visszalépni, hiányzó ntldr hibaüzenet fogad..
Másik gépben tesztelni külön külön, most nem lehetséges.. mit csináljak most??
Ötletem sincs hogy mitől lehet ez..
De vagy a ramok vagy az alaplap halt meg szerintem...

Van valakinek valamilyen építő jellegű hozzászólása?:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2) XaraX válasza Angie™ (#1) üzenetére


XaraX
addikt

Utolsó helyes konfigurácio betöltése?
Nekem a winyom szarakodott,ue. volt a jelenség.

(#3) gézu válasza Angie™ (#1) üzenetére


gézu
őstag

Több memmodulod van?

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#4) gvass válasza Angie™ (#1) üzenetére


gvass
tag

Próbáld meg csak egy modullal inditani!
Egyébként milyen lap?

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#5) mg105 válasza gvass (#4) üzenetére


mg105
senior tag

ott van az adatlapján!

(#6) gvass válasza mg105 (#5) üzenetére


gvass
tag

Köszi:)

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#7) Flashy válasza Angie™ (#1) üzenetére


Flashy
veterán

lehet hogy nem túl építő sajnos, de a vincseszter (egy része) is meghalhatott. de bekaphattál valami vírust is ami belenyúlt a rendszerfileokba. én tegnap futottam bele egy Spirit bootvírusba, valami kóbor floppyn jött.

(#8) Angie™ válasza XaraX (#2) üzenetére


Angie™
addikt

semmit nem tudok betölteni, mert vagy ujraindul vagy ntldr hibaüzi, vagy egszer belépett de valami kritkus dll hiány volt és megint ujraindult :P


de ha a vinyo lenne a ludas, akkor nem hibázna a memtest :D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#9) Angie™ válasza gézu (#3) üzenetére


Angie™
addikt

most csak 2 db. kingmax hardcore 500 as van a gépben és nálam.. próbáltam külön külön is őket, meg másik slotban is de ugyanugy higa ezerrel.. 4000 hibáig meg sem áll a memtest :D azért ez fura mert kb 4-5 napja vettem a ramokat, és akkor leteszteltem és hibátlan volt..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#10) ftc válasza Angie™ (#8) üzenetére


ftc
nagyúr

Nekem is csinállt néha ilyet a Win.Ilyenkor sajna csak egy ujra install segitett

(#11) Angie™ válasza gvass (#4) üzenetére


Angie™
addikt

Shuttle AN51R s754 nf3-250

szerintem senkinek nincs ilyen lapja ..:) jól be is fürödtem vele, ha ő lesz az áruló :P

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#12) Amigo78 válasza Angie™ (#9) üzenetére


Amigo78
senior tag

érzel égett szagot a memcsin?
lehet zárlatos lett

(#13) Angie™ válasza Flashy (#7) üzenetére


Angie™
addikt

na igen ez a másik.. én is gondoltam virusra.. mert kb egy honapja folyton be akarnak törni a gépemre, és sok gyanus eset fordult elő velem..

de mikor az eset most megtörtént, friss Zone Alarm Pro volt fent, és aktív NOD32 antivirus.. elég kevés az esélye hogy valami virus lesz nem???


⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#14) Angie™ válasza Amigo78 (#12) üzenetére


Angie™
addikt

semmilyen égett szagot nem érzek.. de hogy lehetett volna zárlatos?? feszek rendben, és a ramokhoz nem ért semmi és senki sem .. :F

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#15) Amigo78 válasza ftc (#10) üzenetére


Amigo78
senior tag

jaja probáld telepiteni ujra

(#16) Flashy válasza Angie™ (#8) üzenetére


Flashy
veterán

na viszont ha nem determinisztikus akkor nem vírus mert az vagy letörli vagy nem. ez a szokásos rejtélyes hardvergond lesz, másik géppel cross-tesztből kiderülne...

(#17) Torry válasza Angie™ (#13) üzenetére


Torry
addikt

Zonealarm helyett ajánlanám az Outpost-ot!

(#18) Amigo78 válasza Angie™ (#13) üzenetére


Amigo78
senior tag

nod creklt? vagy megvett?

(#19) gvass válasza Angie™ (#11) üzenetére


gvass
tag

Valszeg a lap lesz a hibás, ha garis mákod van, ha nem...

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#20) Egon válasza Angie™ (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Próbáld 1 db rammal tesztelni... Ha jó, akkor a másikkal, ha nem, akkor is...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#21) Angie™ válasza Flashy (#16) üzenetére


Angie™
addikt

az a baj hogy a lapot és a procit nem tudom más gépben tesztelni, mert nincs a környezetemben másik ilyen. Ramokat holnap tudom megnézni egy havernál, illetve az ő ramjaival is :P

De ez annyira hihetetlen hogy nem hiszem el :D Most dobhatom ki az egészet a kukába :DDD:DDD:DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#22) Egon válasza Angie™ (#13) üzenetére


Egon
nagyúr

Érdekes lenne az olyan vírus, ami a Win-es gépedet megfertőzi, ÉS a floppys/CD-s Memtest is hibázik miatta...:U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#23) Angie™ válasza Torry (#17) üzenetére


Angie™
addikt

köszi ha egyszer valamikor még ebben az évezredben működni fog a gépem, ki is próbálom ezt amit ajánlottál..:DD Zona Alram nekem sem annyira szimpi :)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#24) Angie™ válasza Amigo78 (#18) üzenetére


Angie™
addikt

erre inkább nem válaszolok :P :))

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#25) Angie™ válasza gvass (#19) üzenetére


Angie™
addikt

két hetes nincs az egész :)

CSak az a baj hogy a gari sok idő :U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#26) Angie™ válasza Egon (#22) üzenetére


Angie™
addikt

ugy értem hogy akkor gondoltam rá mikor szimplán ujraindult a gép, mikor megláttam a memtesthibát rögtön el is felejtett ezt a feltevést :P

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#27) Angie™


Angie™
addikt

a NOD32 ről meg még annyit, hogy akkor raktam fel amikor először elkezdődtek az ujraindulások (más ramokkal) és első viruskeresésnél talált valami trojan virust a NAV2005 gyökérkönyvtárában :P :P :P :P

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#28) Egon válasza Angie™ (#27) üzenetére


Egon
nagyúr

#20!

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#29) gézu válasza Angie™ (#27) üzenetére


gézu
őstag

Meg se kérdem honnan szerezted azt a NAV-ot.:P

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#30) Savanya


Savanya
addikt

Ne az alaplapot hibáztasd ... a memóriavezérlő a prociban van ......

Valahol mindenképpen ki kéne a procit próbálni ...... (vagy másik procival a Tiedet)

Mobilszámom: 70-516-8068

(#31) vicces válasza Angie™ (#1) üzenetére


vicces
addikt

gondolom te is ugy szereled a géped, mint ahogy mi.:

buszon kicsomagoljuk az ujdonsült hardware-t. közben ''susog'' rajtunk a kabát, miközben a kicsomagolt eszköznek örülünk.
esd kompatibilis szoba: frankó müanyag szönyegpadló, müszálas ruhába természetesen, a procit és minden alkatrészt kirakunk a szőnyegre. majd beszerelés elött párszor végig is huzzuk azon, hagy töltödjön fel a töltéshordozókkal. :D

:)

(#32) gézu válasza Egon (#28) üzenetére


gézu
őstag

#9

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#33) Egon válasza gézu (#32) üzenetére


Egon
nagyúr

Igaz...:B Úgy látszik nem tudok olvasni...:B

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#34) Angie™ válasza Egon (#28) üzenetére


Angie™
addikt

sajnos nem jó.. megpróbáltam az összes létező kombinációban berakni a ramokat, és tesztelni, de 1 másodperc után ontotta a hibákat a progi.. még jó hogy nem kellett sokáig várni :))

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#35) Angie™ válasza gézu (#29) üzenetére


Angie™
addikt

hát igen nem kellene :DDD

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#36) Angie™ válasza Savanya (#30) üzenetére


Angie™
addikt

akkor várom az önkéntes, jószívű PH! tagokat hogy segitsetek :P

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#37) gézu válasza Angie™ (#36) üzenetére


gézu
őstag

Látom van két vinyód,mi lenne ha az adatvinyóra megpróbálnál egy telepítést elindítani?

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#38) Angie™ válasza vicces (#31) üzenetére


Angie™
addikt

most kivételesen tévedsz :t

HA magmnak szerelek mindig körültekintő és figyelmes vagyok..
HA másnak akkor a buszmegállóba :))) :D:D:D

JA és utoljára a lutralbumom matricáit bontottam ki a buszon általános iskolás koromban,mert nem birtam ki míg hazaértem..:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#39) Angie™ válasza gézu (#37) üzenetére


Angie™
addikt

oké én elindíthatok, de szerinted ez változtat vaéamit a dolgokon ?:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#40) Egon válasza gézu (#37) üzenetére


Egon
nagyúr

Szerinted, ha hibázik a memtest IS, mi lenne?!? :F

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#41) gézu válasza Angie™ (#39) üzenetére


gézu
őstag

Mondjuk kizárhatnád azt az 1% esélyt,hogy mégis vinyógond miatt omlott össze a rendszer.:DDD

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#42) Angie™


Angie™
addikt

akkor elmesélem miket produkált eddig a lapnagyvonalakban..

ha tuningolni akartam, akkor a biosbol kilépve, megált, nem indult ujra magától.. nekem kellett resetelni..

volt már olyan hogy tuning után ugyanilyen ntldr hibauzit kaptam.

2300 MHZ-en is hibázott PRime alatt a proci.. Colin4 ből folyton kilépett, egyszer le is fagyott.. de azt hittem a vga melegedett túl..

szóval ezeket csinálta, ezekből gondoltam kevés a táp.. de akkor már korábban sem volt minden rendben a géppel..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#43) gézu válasza Angie™ (#42) üzenetére


gézu
őstag

A ram tuning kinyírhatja a memókat,főleg ha nem hűtöd rendesen.
Ez benne van a pakliban.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#44) Angie™ válasza gézu (#43) üzenetére


Angie™
addikt

akkor a ramtuningról annyit, hogy ezeknek a ramokank a gyári értékei

250MHZ 3 4 4 8-on, tesztek alapján bírja a 260MHZ 3 4 4 8-on..

a legmagasabb érték amin megpróbáltam az 240MHZ volt 3 4 4 8-on.. és kb fél percig ment így a gép.. azért ebbe nem igazán illene belehalnia a ramoknak, vagy tévedek?:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#45) Flameus


Flameus
aktív tag

Esetleg: :F
[L]http://www.xtremesystems.org/forums/archive/index.php/t-33759.html[/L]

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#46) gézu válasza Angie™ (#44) üzenetére


gézu
őstag

Akkor tényleg a proci marad a hunyó,de annyira nem szeretném ezt a jó
kis procit halva látni.:D

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#47) Pipó


Pipó
őstag

Csinálj egy Cmos cleart, attól rosszabb nem lesz, hátha.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#48) gézu válasza Flameus (#45) üzenetére


gézu
őstag

Az az eset nem ugyanaz,ott a memtest és a proci jó volt.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#49) TrollBalint válasza Angie™ (#1) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én arra tippelek, hogy az alaplapod nyirja ki a ramokat... ;]
Mondjuk azért még megvárnám, hogy mi lesz, ha másik gépbe teszed a ramokat

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#50) Angie™ válasza TrollBalint (#49) üzenetére


Angie™
addikt

Nah.. fejlemény van.. gondoltam tesztelek még egyet a biztonság kerdvéért.. meg is született az eredmény..

az egyik ram hibázik csak.. Először nem vártam eleget, de most lebukott..:D ha ez a ram van bent, akkor vannak a memtest hibák.. a másikat egyedül teszteltem, 1 pass sikerült..

Tehát a kérdés most már nyilvánvaló! Ez a lap öli meg a ramokat??? :Y:Y:Y:Y

ezt nem hiszem.. hogy halhat meg egy ram, egyik pillanatról a másikra??

DE a nyakam tenném ráhogy másik lapban hibátlnul menne mind a 2 dualban, meg pat, meg 520MHZen :D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.