Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oly


Oly
senior tag

[link]

Ezek az események késztettek, hogy elkezdjem ezt...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2) Oly


Oly
senior tag

Ez a nap is meg volt...
Könnyebb volt, mint a tegnap.
Aki nem tudná, azoknak:
Miskolcon dolgozok egy konyhastúdióban.
Annyi a dolgom, hogy a betévedő emberkékre rásózom a több százezres konyhabútorokat, gépeket, asztalokat, stb...

Nem voltak ma sem sokan... Már március, de az emberek még most sem költekeznek.
Vagy csak nem újítanak lakást?
Bár, ha jobban belegondolok... a héten kiadtam kb 5 árajánlatot, ami 300 ezer felett volt (gépek nélkül).
Ma például egy nénike volt, akinek 450 ezerre jött ki a bútora + 400 ezerért nézett gépeket.
Remélem meg is rendeli. Nem csak a 2 %-os jutalékom miatt... :P

A kedvenc büfés lánykám is ma dolgozott utoljára... hétfőtől más lesz! :((

Egész nap vártam, hogy felhívjon valaki... Írtam neki sms-t is.... de hiába :(

Holnap nem megyek dolgozni. Szét kell szedni a kocsim, mert széttört benne valami fék-baszás.
Este meg kikapcsolódok kicsit! Elnézek a Akropolisba. Azon tűnődtem, hogy Taxival megyek és jól leiszom magam... Rámfér

Ma este még elnézek Sajószentpéterre egy klubba... aztán végre hátha sikerül kialudnom magam!

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#3) Oly


Oly
senior tag

Tegnap este végül nem mentem sehova sem. Itthon beszélgettem, majd elég hamar bepunnyadtam. Az alvás már megy. Egész jól és egész sokat tudtam aludni az éjszaka.
Ha sikerül magam rávenni, akkor felöltözök és megyek csinálni a kocsit.

Tegnap este még annyit kihagytam, hogy tökre meglepődtem, mikor hazaértem...
Csilli-villi volt a szobám. Valaki kitakarított. Húzott új ágyneműt, kiporszívózott, a forgószékemben tornyosuló szennyest kimosta... egyedül a gépem környékén nem rakott rendet, amit meg is értek!
Köszönöm Marikém! :R

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#4) Oly


Oly
senior tag

Szétszedtem a kocsit... Mindjárt megyek is az szabályoztatni a dobot meg beszerezni az alkatrészeket.

Kb. egy órája kaptam sms-t attól, akitől 2 napja vártam... :U Nem valami bíztató tartalommal, de kaptam. :K

Nőnap van... Vegek eg halom virágot, vagy elég, ha kedvesen mosolygok? Még meglátom

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#5) Oly


Oly
senior tag

See you

Még kitartok, de tízlábnyira a föld felett járok.
Hallom, amit mondasz, de egyszerűen nem tudok megszólalni.

Azt mondod, szükséged van rám.
Aztán fogod magad, és cserbenhagysz, de várj...
Azt mondod, sajnálod.
Eszedbe se jut, hogy erőt veszek magamon, és azt mondom, hogy...

[Refrén]
Túl késő már magyarázkodni, túl késő...
Mondom túl késő magyarázkodni, túl késő...

Teszek egy újabb próbát, lesz, ami lesz...
Szükségem van rád, mint a szívnek arra, hogy dobogjon,
de semmi változás.
Szenvedélyesen szerettelek,
de már minden rosszra fordult, és most azt mondod:
"Sajnálom" és olyan vagy, mint egy angyal.
De attól tartok, hogy...

[Refrén]
Túl késő már magyarázkodni, túl késő...
Mondom túl késő magyarázkodni, túl késő...

Még kitartok, de tízlábnyira a föld felett járok.

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#6) Oly


Oly
senior tag

Akkor mégiscsak party lesz a mai nap.
El is indulok, mert sosem érek oda!

Remélem jó buli lesz!

:C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#7) Oly válasza Oly (#6) üzenetére


Oly
senior tag

Haza értem...
Nem volt valami jó! Jim Beam barátom társaságában elviselhető volt...

Kicsit zsibong most körülöttem minden. Majd elmúlik! ;]

találkoztam egy sorstársammal... egy 50 év körüli faszi, aki hasonló cipőben jár, mint én... azt tanácsolta, hogy ne adjam fel!
Próbálom... bár sok reményt nem fűzök a dolgokhoz.. Majd talán 2 hónap múlva!
De az még rengeteg idő. Addig megbolondulok!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#8) Oly


Oly
senior tag

Tudtam... Korán fekvésnek fejfájásos korán kelés lett a vége.

Nemtom hogy megyyek így Nyíregyházára. :F Szerintem sehogy...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#9) Oly


Oly
senior tag

Most már valamivel jobb a kedvem... Köszönöm! :B

Megyek ma délután Nyíregyházára. Elhozom nagymamámat kicsit.
Ehetek majd fincsi nagyis kajcsikat! :DD

Lehetne már kicsit jobb idő is... Itt a tavasz és hűvös van...
Hétvégente legyen legalább jó idő!
de ez a köcsög időjárás olyan nagyfasz... mikor bent kell rohadni a munkahelyen, akkor süt a nap. Mikor ráérne az ember a szabadban élvezni az időt, akkor nyálkás, hűvös van. :W

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#10) Oly


Oly
senior tag

Meg is érkeztem...

Minden szép és jó... jó kedvem van most!

Csak kicsit fáradt vagyok! Le is dőlök vagy 2 órára...

Csak előbb haza viszem az öcsémet... :D

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#11) Oly válasza Oly (#10) üzenetére


Oly
senior tag

Hmmm...
Hát nem felébresztett valaki!? De nem baj... Neki szabad! :P

Még este találkozom egy kedves barátommal... Vacsi és beszélgetés.
Aztán holnap megint hétfő. :Y
Jajj... nem is írtam fentebb! Elhagytam a kulcsom. :W
Az üzlet kulccsal.... Az gáz? :U

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#12) Oly


Oly
senior tag

Kezdődik egy újabb hét...
Nincs kedvem dolgozni menni. Rosszat álmodtam,pedig nem is aludtam sokat.

Egyre közelebb vagyok az elhatározáshoz, hogy ki megyek külföldre szerencsét próbálni.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#13) Oly


Oly
senior tag

Lassan, de eltelt ez a nap is...

Hívtak Debrecenbe foci meccsre, de nem tudtok délután helyettem beugrani melóba, ezért nem mentem. Pedig jó kis ivászat lett volna utána. :B

Meg lett a kulcsom is... Nagymamámnál kiesett a zsebemből.

Hazafelé felugrottam Renihez (volt tesóm ;] )... beszélgettünk egy kicsit, majd jöttem haza.
Mikor hazaértem pont akkor mente el uncsitesómék. Elvitték nagymamámat magukhoz pár napra.

Most azon tűnődöm, hogy ledőljek e aludni egy kicsit... de ha lefexek, akkor megint nem fogok tudni aludni. Inkább átmegyek a kocsmába egy kicsit lefoglalni magam. Amúgy is Ildikó a pultos! Felköszöntöm névnapja alkalmából...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#14) Oly


Oly
senior tag

Jól aludtam az éjszaka...

A napom is egész jól telt.

Zárás előtt kicsivel bejött egy barátom és meló után elmentünk shoppingolni, majd beültünk egy mozira.

Most megint fogok tudni szerintem aludni!

jóéjt

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#15) Oly


Oly
senior tag

Ma szerda van...
akkor ezek szerint holnap csütörtök.
Aminek örülök is meg nem is.
Elvileg holnap dolgozok a héten utoljára, mert péntekre szabit kértem.
Viszont nem örülök, mert holnap jön meg 8 db konyhabútor megrendelésem, amiket megint nem fognak tudni majd a fiúk rendesen szétpakolni. Remélem most nem csesztem el semmit sem a megrendelésnél és minden megjön. Ráadásul a pendrive-om is megdöglött! Március 5-én csináltam utoljára mentést róla. Azóta egy hét telt el... egy egész heti munkám veszett el róla!
Mi ebből a tanulság? Menteni kell minden nap...

Volt egy időszak, amikor minden megrendelést elrontottam kicsit. Most is van lesz két mosogató tálca hiány, de az nagyobb részben a beszállító hibájából nem érkezik meg csak a jövőhéten!

Tegnap megkaptam a kulcsom is. Keresztanyu elküldte egy ismerőssel egy másik ismerősnek, aki találkozott olyan valakivel, ki tudott találkozni Apukámmal... :DDD

Tegnap megtaláltam egy régi dobozom... Régi-régi gyermekkori levelezéseim vannak benne. Valamelyik este, ha egyedül leszek, átnyálazom őket. Biztos nevetségesnek fog tűnni felnőtt fejjel...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#16) Oly


Oly
senior tag

A főnökömnek szétrúgták foci közben a lábát, ezért 3 hét táppénz..
Kérdésessé vált a pénteki szabim, de nem adom fel! ;)

Nagyon unalmasan telt a mai napom... Alig volt ember aki betévedt. Valószínűleg a szar idő miatt maradt otthon mindenki...
apró örömök azért értek...

Este pedig egy jó beszélgetés és filmnézés volt egy baráttal. Egymást vidítjuk mostanában.
Jó dolog másokat felvidítani, másoknak örömöt okozni... De ez csak úgy tud működni, ha engedjük, hogy a másik felvidítson!
Ha nagyon bezárkózunk, hiába töri magát a másik... reménytelen!

Tudnunk kell tovább lépni! Felejteni... és keresni kell a lehetőségeket a boldogság felé.
Nyitottnak kell lennünk az új dolgok felé. Nem kell félni, hogy megint rossz lehet. Ha mégis rossz lesz... hát üsse kavics! Elfogadjuk a dolgot úgy ahogy van és ismét tovább kell lépni!

A jelszavam: Ne légy depi, legyél happy!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#17) Oly


Oly
senior tag

Jóóóó reggelt!!!!

Csak tudnám miért van ilyen jó kedvem. :F Okom nem nagyon van rá.
Pedig itt táncikálok zene nélkül a szobámban. :U

Ma meglepek valakit valamivel! Remélem fog neki örülni... Ha nem.... :(((

Most pedig futás dolgozni!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#18) Oly


Oly
senior tag

Hosszú napom volt!
Kb délután 4 óráig senki be sem tévedt. Ráadásul a nap is sütött, vágytam volna ki a szabadba...
4 után viszont beindultak... még zárás előtzt 10 perccel is jött egy fiatal pár.
Egészen 19:50-ig ott voltak.
Felmentem az alaklmazotthoz a forgalomért, majd a kocsmában benyomtam egy endzsit. :P

Most itt ülök a nagymammám alkalmi szobájában és beszélgetünk. Elmeséltem neki, hogyan is működik a blog, mint olyan! ;]

A holnapi szabadnapom ugrott, pedig egy jó kis kirándulást terveztünk.
Nem baj... Szombaton szabad leszek, mint a madár és majd kitalálok valami jó kis programot. Azon is tűnődtem, hogy holnap el kellene megint menni valahova este. Hátha jobban sikerülne, mint a múltkor.

Még Debrecenbe is le kell mennem a hétvégén. Lehet, hogy szombaton megyek? Majd kiderül még.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#19) Oly


Oly
senior tag

Korán keltem már megint...

Nagymama csinált nekem fincsi bundás kenyeret.
Megvárom a postást és megyek dolgozni. Csak tudnám mi lenne a jobb...
Ha egész nap nem lenne senki, vagy sokan lennének, hogy ne unatkozzak.

Nemtom mi van velem, de olyan furcsa érzéssel keltem.
Valami bántó dolog nyom... Mintha valaki titkolna előlem valamit... és, ha majd iderü, kkor rossz lesz nekem. Olyan rossz hír előérzetem van. Remélem nem úgy lesz!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#20) Oly


Oly
senior tag

Kezd nagyon elegem lenni a főnökeimből... Lehet, hogy hamarosan elválnak útjaink.

Akik miatt tegnap sokáig bent maradtam, azok ma megrendelték a bútort.
Viszont a hétre beígért megrendelésekből 8 db nem jött meg. :W

Kezd tisztázódni egy érdekes helyzetem is valakivel.
Lassan megérti a helyzetem és kezdünk tisztán látni.
Nem szeretem, ha az emberek nem őszinték másokkal, de azt még jobban útálom, ha maguknak is hazudnak...

Megfájdult a fejem így estére. Pedig meg akartam látogatni Jim barátomat. Valószínű, hogy alszok ma éjszaka egy jót, mert holnap mennem kell Debrecenbe is!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#21) Oly


Oly
senior tag

Megint szarul aludtam. Többször fel is keltem.
A faterom elvitte a kocsimat, mert az övé bedöglött..
Így csak dél körül tudok majd pakolni bele és délután indulok.

Úgy látszik megint jó időnk lesz. Süt a nap.

Úgy tűnik, hogy csak ikerül elérnem valamilyen célom... ha nem fog működni ez a bútoros meló, akkor végre rávettem magam, hogy elmenjek kamionozni.
Régi álmom volt, hogy kamionsofőr legyek. Amikor lehetett volna akkor Dorcsi (az ex, akivel 9 évig voltam) nem engedett. Most itt a lehetőség. Se kutyám, se macskám... Senki sem fog itthon várni. Bejárhatom a fél világot. Jajj de jó lesz. :C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#22) Oly


Oly
senior tag

Egy szar délelőtt után egy nagyon jó délutánom volt! :R

Eléggé le is fáradtam... Holnap megint hosszú napom lesz, így lassan nyugovóra térek!
Jóéjt!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#23) Oly


Oly
senior tag

Már csak egyszer keltem fel éjszaka és nagyon jól is ébredtem 5:20-kor.

Megnéztük az F1-et... papírforma lett a vége! :C

Most megyek eszek valamit, mert kilyukad a gyomrom...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#24) Oly


Oly
senior tag

Egész nap csak henyéltem... Majd délután kijött egy barátom filmezni. Megnéztünk egy filmet... Mely szóak eredete a görög... :DDD

Holnap hétfő! :(( Lehet menni megint dolgozni!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#25) Oly


Oly
senior tag

Hétfő reggel vidáman ébredni? :U Elég abszurd dolognak tűnik, pedig így van! :C

Majd elmúlik, ha beértem melóba... Egymás után fognak csörögni a telefonok, hogy hol a fenében van már a konyhabútor... Húsvétra gondolom mindenki be akarja fejezni a felújítást...
Sajnos teljesen igazuk lesz, de én akkor sem tehetek semmiről sem. :(

Tegnap nem tudom mit ettem, de ma reggelre megfájdult a pocakom.

Most, hogy kinézek az ablakon... látom, hogy a kocsim már megint nincs itthon... Mikorra lesz már kész a faterom autója? Unom már, hogy mindig ellopkodja az enyémet. Csakúgy szó nélkül viszi. És, ha nekem most véletlenül 1 órával korábban ellene indulnom? :F

Mind1. Megyek csináltatok Nagymamámmal valami jó reggelit. Majd attól elmúlik a hasfájásom!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#26) Oly


Oly
senior tag

Jujj de jó napom volt ma... :Y

Voltam hazafelé a Tescoban és akcijós krémlikőrt vettem... Most itt a kis családdal bevedeltük. ;]
Élménybeszámolókat tartottunk "anyunak" a csúnya dolgokról, amiket csináltunk még "fiatal" korunkban.. csak lesett szegény!

Bent melóban minden rendben volt. Nem zaklatott senki sem. Bar a délutén kissé unalmasra sikeredett.

Holnap kedd, tehát kiskegyed... ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#27) Oly


Oly
senior tag

Rég aludtam ilyen jól..
Ki kéne mászni az ágyból,mert Nagymamámat át kell vinni Keresztékhez.
Volt anyóssal dolgozok ma,mert a kolléganőm intézi a fia BT-jének a dolgait.

Este megint bekéne krémlikőrözni, hogy megint jól aludjak! :Y
Már így is rám szólt valaki, hogy mostanában sokat iszok! :U Pedig nem.
Idén ez volt a 4. alkalom, hogy alkohol tartalmút ittam. Az előző háromnál volt "apropója" is... ez a tegnapi meg olyan spontán jött... Néha megérdemlem, nem?

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#28) Oly


Oly
senior tag

Elég unalmas volt megint a napom...
Kicsit feldobott ez a délutáni havazás. Érdekes volt, mert 14 fok, szikrázó napsütés... és esett a HÓ!

Haza jöttem és fincsi kajával vártak! Majd csináltam olyat, mint még sosem... :U Ezt is ki kell próbálni alapon! :Y

Este 10 körül furcsa hírt kaptam... és lelki támaszt nyújtottam egy barátomnak.
Úgy érzem sikerült felvidítanom kicsit. Nagyon rossz, ha szomorú... Nem szeretem, ha szomorúak a hozzám közel álló embere. Van aki hagyja magát felvidítani és van aki nem...

Remélem nem fordul elő ez többször.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#29) Oly


Oly
senior tag

Jujj...
Kimaradt egy nap!

tegnap semmi érdekes nem történt velem... ;)

Ma viszont szarul éreztem magam, így egy órával hamarabb leléptem a melóból és ledőltem alunni. Nemrég keltem fel és sztem nem fogok tudni vissza aludni.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#30) Oly


Oly
senior tag

Végre egy szabad nap..
Semmi jó nem történik ilyenkor? :((

Venni akartam egy cipőt, de nem találtam megfelelőt.
Majd jövőhéten.

Úgy néz ki nem való nekem a szabi... csak megöl az unalom itthon. Akkor már mind1, hogy melóhelyen, vagy itthon unatkozok...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#31) Oly


Oly
senior tag

nesze neked szabadnapok...Pont most kell szar időnek lenni????

A hétvégén meg fog ölni az unalom.
Pedig milyen szép terveim voltak húsvétra még pár héttel ezelőtt..

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#32) Oly


Oly
senior tag

SZENVEDEK

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#33) Oly


Oly
senior tag

Világgá mentem... Debrecenben megtaláltok! :C

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#34) Oly


Oly
senior tag

Forrog velem a világ! :D :D

Valahogy mégis csak sikerült elviselnem ezeket a napokat! :C

Csak tudnám, hogy a következőket hogy fogom kibírni!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#35) Oly


Oly
senior tag

Az utóbbi napokban megint fordult egyet az életem.

Most megint jön egy új valami. Megint új életet kell kezdenem.

Még nemtom hogy kezdjek neki, de majd kiderül.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#36) Oly


Oly
senior tag

Hm!

Kitaláltam!

Leszokok a cigiről, lecserélem a telefonom (jaim) és átrendezem a szobám!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#37) Oly


Oly
senior tag

"Az igaz mondas nem mindig jo, de a hazugsag sem mindig rossz;ha valaki rossz erzessel mond igazat, akkor hazudni jo.Mert jo dolgok keletkezhetnek hazugsagbol, es rosszak az igazmondasbol;s olykor ha csak egy reszet mondjuk el az igazsagnak, olyan mintha hazudnank!"
"De inkabb legy rossz, mert a jokkal mindig kibasznak!"

"Ne hazudj, ne igyal, ne csalj es ne lopj!De ha hazudsz-hazudj kegyeset, ha iszol-idd kedvesed szavait, ha csalsz-cslj mosolyt az arcara es ha lopsz-lopj csokot!"
"Mert a legfontosabb pillanatok azok, amikor ugy erezzük valaki megerintett!"

"Ha tul sokat agyalsz a jövödön, lemaratsz a jelenröl , es nem lesz multad!"

"Ne vedd tul komolyan az eleted, te sem uszod meg elve!"

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#38) Oly


Oly
senior tag

Egyelőre semmire sem tudtam magam rávenni...

Csak telnek a napjaim a semmiben. Kész őrület!

Majd csak sikerül már erőt vennem magamon!

Átgondoltam az életem... Meg is lepődtem! :U
Saját magam nem ismertem... De asszem most elég sok dolog világossá vált!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#39) Oly válasza Oly (#38) üzenetére


Oly
senior tag

Nem sikerült még... :Y

Történt jó pár dolog velem, de egyik sem olyan említésre méltó...
Most megint káosz az életem.

Remélem hamarosan sikerül azért helyre rázódnom.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#40) Oly válasza Oly (#39) üzenetére


Oly
senior tag

Sikerült viszont teljesen fejre álltanom az életem... :O

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#41) Oly


Oly
senior tag

Nem érdekel, hogy miből élsz.
Azt akarom tudni, hogy mire vágysz,
és hogy mersz-e találkozni szíved vágyakozásával.
Nem érdekel, hogy hány éves vagy.
Azt akarom tudni, hogy megkockáztatod-e,
hogy hülyének néznek a szerelmed miatt,
az álmaidért vagy azért a kalandért, hogy igazán élj.

Nem érdekel, hogy milyen bolygóid állnak együtt a Holddal.
Azt akarom tudni, hogy megérintetted-e szomorúságod középpontját,
hogy sebet ejtett-e már valaha rajtad árulás az életben,
és hogy további fájdalmaktól való félelmedben visszahúzódtál-e már.
Azt akarom tudni, hogy együtt tudsz-e lenni a fájdalommal,
az enyémmel vagy a tiéddel,
hogy vadul tudsz-e táncolni és hagyni, hogy az extázis
megtöltsön az ujjad hegyéig anélkül, hogy óvatosságra intenél,
vagy arra, hogy legyünk realisták, vagy emlékezzünk az emberi lét korlátaira.

Nem érdekel, hogy a történet, amit mesélsz igaz-e.
Azt akarom tudni, hogy tudsz-e csalódást okozni valakinek,
hogy igaz legyél önmagadhoz, hogy el tudod-e viselni
az árulás vádját azért, hogy ne áruld el saját lelkedet.
Azt akarom tudni, hogy látod-e a szépet, még akkor is,
ha az nem mindennap szép, és hogy Isten jelenlétéből ered-e az életed.
Azt akarom tudni, hogy együtt tudsz-e élni a kudarccal,
az enyémmel vagy a tieddel, és mégis megállni a tó partján
és azt kiáltani az ezüst Holdnak , hogy "Igen!"

Nem érdekel, hogy hol élsz, vagy hogy mennyit keresel.
Azt akarom tudni, hogy fel tudsz-e kelni
egy szomorúsággal és kétségbeeséssel teli éjszaka után,
fáradtan és csontjaidig összetörten és ellátni a gyerekeket?

Nem érdekel, hogy ki vagy, és hogy jutottál ide.
Azt akarom tudni, hogy állsz-e velem a tűz középpontjában
anélkül, hogy visszariadnál.
Nem érdekel, hogy hol, mit és kivel tanultál.
Azt akarom tudni, hogy mi tart meg belülről,
amikor minden egyéb már összeomlott.
Azt akarom tudni, hogy tudsz-e egyedül lenni saját magaddal,
és, hogy igazán szeretsz-e magaddal lenni az üres pillanatokban.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#42) Oly


Oly
senior tag

Miért baj az, ha az ember ÉLNI akar?
:F

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#43) Oly


Oly
senior tag

Minná' május.

Hogy repül az idő!

jujj de jókat fogok én most csavarogni a tavasszal.
Szabadon. senki se mondja meg, hogy mikor merre mehetek, kivel, miért, meddig.
:Y

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#44) Oly


Oly
senior tag

"Úgy élj, hogy visszanézhess. Ne haraggal, hanem örömmel forgathasd át emlékeidet, visszafelé. Nehogy sajnálkoznod kelljen... Okosan élj. De főleg: szépen. Gazdagon, ne a szó anyagi értelmében, hanem szellemiekben. Ahogy a vonuló vadak hagynak nyomot maguk után, úgy hagyj te is. Hogy rád találjanak, ha keresnek. Hogy rád találhasson, aki keres. Hogy ne felejtsék el a vonulásodat. Jeleket hagyj a világban, téged jelzőket. Gondolatokat, amelyek rád mutatnak. Emlékeket, bármilyeneket, csak markánsak legyenek. Akkor jól éltél. Akkor éltél helyesen. Úgy élj, olyan megfontoltan, okosan és szépen, hogy még az elmúlás fájdalmát is eltakarja a jóleső emlékek felizzó melege. Úgy élj! " (Hankiss János: Hajnali három)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#45) Oly


Oly
senior tag

"Nem érdekel miből élsz. Azt akarom tudni, mire vágysz és hogy szembe mersz-e nézni a vágyaiddal.
Nem érdekel hány éves vagy. Azt akarom tudni, hogy megkockáztatod-e, hogy őrültnek tűnj szerelmeidért, álmaidért, és azért a kalandért, hogy életben vagy.
Nem érdekel, milyen bolygók köröznek holdjaid körül. Azt akarom tudni, hogy elérted-e már fájdalmaid középpontját, hogy megnyitottak-e már az élet csalódásai, hogy összezsugorodtál és bezárkóztál-e már a félelemtől, hogy érhet-e még fájdalom.
Azt akarom tudni, hogy elfogadod-e a fájdalmamat és a fájdalmadat anélkül, hogy elrejtenéd, vagy mindenképp megváltoztatni akarnád.
Azt akarom tudni, hogy tudsz-e örülni nekem és önmagadnak, hogy tudsz-e vadul táncolni, az eksztázistól megrészegedve anélkül, hogy figyelmeztetnél bennünket, legyünk óvatosak, reálisak, és emlékezzünk emberi mivoltunk korlátaira.
Nem érdekel igazat beszélsz-e. Azt akarom tudni, hogy mersz-e másnak csalódást okozni, hogy hű maradhass önmagadhoz. Hogy elviseled-e a csalás vádját anélkül, hogy megcsalnád saját lelkedet. Azt akarom tudni, hogy hűséges vagy-e, s ezáltal megbízható.
Azt akarom tudni, hogy látod-e a szépséget akkor is, ha nem mindennap pompázik, és hogy tudod-e Isten jelenlétéből meríteni életedet. Azt akarom tudni, hogy tudsz-e kudarcaimmal és kudarcaiddal együtt élni, és a tóparton állva mégis az ezüst Hold felé kiáltani: Igen!
Nem érdekel, hol élsz, és mennyi pénzed van.
Azt akarom tudni, hogy fel tudsz-e állni a kétségbeesés és fájdalom éjszakája után, megviselten, sajgó sebekkel, hogy gyermekeidnek megadd mindazt, amire szükségük van.
Nem érdekel, hogy kivagy, és hogy kerültél ide.
Azt akarom tudni, hogy állsz-e velem a tűz közepébe, és nem hátrálsz-e meg.
Nem érdekel, hogy mit, kitől tanultál.
Azt akarom tudni, mi ad neked erőt belülről, amikor kint már minden másnak vége van.
Azt akarom tudni, hogy tudsz-e egyedül lenni önmagaddal, és hogy igazán szereted-e azt a társaságot, melyet üres óráidra magad mellé választottál."

Oriah, hegyi álmodó indián törzsfőnök verse, 1994 májusa

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#46) Oly


Oly
senior tag

Tudtam, hogy valamit elfelejtek mostanában... :DD
Hát ide írni..

Olyan sok dolog történik velem, hogy nem jut rá időm, leírni.
Sokat veszekedek is meg nevetek is az elmúlt hetekben.
Pont ezért vagyok nagyon bizonytalan...
Sosem tudom, hogy mi a helyes irány, mit kellene tennem, hogy jó legyen.
Az a baj, hogy mindig azt nézem, hogy a másiknak jó legyen.. és csak utána foglalkozok magammal...

Nah mind1. Találtam megint valami jót:

Az egyszerű barát gyűlöli ha felkelted,,,Az igaz barát megkérdezi,hogy miért vártál ilyen sokáig a hivással...Az egyszerű barát sosem lát sirni téged,,,az igaz barát válla nedves a könnyeidtől...Az egyszerű barát reméli,hogy mindig ott leszel ha szüksége lesz rád,,,Az igaz barát reméli,hogy mindig ott lehet ha szükséged lesz rá...Mikor az egyszerű barát meglátogat, úgy viselkedik mint egy vendég,,,Az igaz barát kinyitja a frigót és kiszolgálja magát, és egy cseppet sem érzi különösnek,hogy a végén a lábával csapja be az ajtaját...

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#47) Oly válasza Oly (#46) üzenetére


Oly
senior tag

Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#48) Oly


Oly
senior tag

"Ne áltasd magad téveszmékkel a szerelem felől. Nem lehet elintézni finom, úri módon, anélkül, hogy bepiszkítanád a kezed. Erő és bátorság kell hozzá. S ha nem bírod elviselni annak a gondolatát, hogy bemaszatold a szép, tiszta lelkedet, akkor inkább hagyd a fenébe az egész életet, és eredj el szentnek. Mert akkor úgysem válnál be soha emberi halandónak. Vagy a túlvilágot választjuk, vagy ezt itt."
(John Osborne)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#49) Oly


Oly
senior tag

Emlékezz rám...

Mostanában megint forgatom magam, ha úgy adódik, hogy van rá egy kis időm... :DDD

Abból pedig kevés van, mert annyira felgyorsult az életem, hogy hihetetlen.
Minden napom tele van. Munka előtt és után is jönnek a programok.
Ha esetleg úgy adódna, hogy mégsincs dolgom, akkor váratlanul jön egy vacsora meghívás, vagy bármi, csak ne unatkozzak.

Élvezem most ezt a pörgős életet.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#50) Oly


Oly
senior tag

Ma viszont valahogy úgy összejött minden mindenkinek, hogy egyedül maradtam... :(

Kár volt reggel elkiabálni. :O

" Álmodj, amit csak akarsz, menj, ahova szeretnél, légy az, aki szeretnél, mert csak egy életed van, s csak egy lehetőséged, hogy olyan dolgokat csinálj, amit szeretnél!"

[ Szerkesztve ]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#51) Oly


Oly
senior tag

Még ma is dolgozni kell... :((
Munka után megyek Nagymamámhoz. Holnap lesz a 80. szülinapja, de mi ma köszöntjük.
Ott lesz az egész család.

A mai nap még fél évvel ezelőtt egy fontos dátum volt...
Mára volt kitűzve az esküvőm. Most már nagy sürgés forgás lenne... De jó lett volna.
Na így utólag már máshogy látom... de akkor is jó lenne... mondjuk egy másik NŐvel.

Kaptam ma reggel egy mélt egy kedves ismerősömtől... írt benne egy ilyet:

De lett volna egy dolog,amit el akartam volna mondani neked. Irtal egy mondatot, es pedig ezt: "Majd csak lesz valaki aki elfogad olyannak,amilyen vagyok." Es ettol kirazott a hideg,mert olyan negativ ertelme volt. Ugy irtad, mintha valami nagyon rossz lenne benned,vagy valami hianyossagod lenne. Hidd el kerlek, hogy Te egy nagyszeru ember vagy! Nincsen veled semmi baj! Es csodalatos vagy!

Ezt remelem, majd atgondolod, es rajosz, igazam van, csak most ilyennek latod a vilagot. Es a vissza utasitasok miatt magadban keresed a hibat. Ismerem ezt az erzest.

Próbálom... próbálom... :W

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#52) Oly


Oly
senior tag

Szombaton munka után leszaladtam Nagymamámhoz... ott volt az egész család.
Nagyon örült, hogy az összes gyermeke, unokája és dédunokája ott volt. És ezeknek mindnek a párja is!
Nagyon meghatódott a nagy család láttán... ilyenkor még én is elérzékenyülök kicsit.
Felköszöntöttük... aztán én haza is jöttem.

Itthon csaptunk egy jó kis görbe estét. Jó volt...

délelőtt bementem a kedvenc volt szomszéd asszonyomhoz beszélgetni egy kicsit, majd bütyköltem ezt-azt az autómon.
Aztán F1 után bementem az egyik volt konyha--megrendelőmékhez egy barátommal.
Megbeszéltük velük, hogy akkor július 5-én megyünk Prágába.
Jó kis kirándulásnak látszik az is...
Hazafelé felvettem egy stoppos nőt, aki mint kiderült... nem is ismeretlen...
faterom egykori élettársának a legjobb barátnője volt... Ment vissza Pestre.
Fél életét stoppolással tölti.
Jól megy neki... éli az életét... szabadon, csavargással.

Most menek pihizni, mert holnap hétfő! :(((

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#53) Oly


Oly
senior tag

Ma is sok aprág történt...

Meghalt ma a nyomtató a munkahelyemen... remélem holnapra intéznek egy újat.

Jelentkezett valaki, akiről azt hittem, hogy már nem is fog...

Munka után megint sétáltunk egyet Zsuzsával (próbáltam megint jó tanácsokkal ellátni, de úgysem hallgat rám ;) ), majd kajáltunk egyet és felmentünk a voltszomszédékhoz játszani egy kicsit a gyerekekkel... olyan aranyosan táncikáltak nekünk... (3 éves kisfiú és egy 5 éves kislány)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#54) Oly


Oly
senior tag

:( Nem tudok alunni... :(

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#55) Oly


Oly
senior tag

Nagyon meleg van... éhes is vagyok... szabit sem kaptam... :W

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#56) Oly


Oly
senior tag

Jó hosszú nap lett ez is...

Ma zárás után már megint nem akart beindulni az autóm. Fél óra szenvedés után felhívtam egy-két ismerőst, hogy mi lehet a gond. Az egyik volt vevőm kitudakozta valahogy, hogy az indításgátlóm 109-es reléje lehet a hibás.
Hál'istennek még este fél hétkor sikerült találnia valakit, aki fanatikus túlórzóként bent volt az alkatrészboltban... egy másik volt vevőmnek (a DHL-es Kósa Peti, akiknél vacsizni voltam) szóltam, hogy szaladjon már be a reléért és hozza le nekem. Kicseréltem és láss csodát! Azóta indul a kocsi.
Gyorsan haza vittem volt anyósjelöltem, majd átöltöztem és mentem a megbeszélt randimra egy új ismerőshöz. Felmentünk Kósa Petiékhez megköszönni aa segítsége, majd kocsikáztunk egyet a városban (közben egy mekit is megejtettünk) és haza vittem...
A házuk előtt beszélgettünk a kocsiban, amikor megláttam a járdán egy sünit... Gyorsan neki estem fotózgatni, majd úgy gondoltam elviszem Süninek (az egyik legjobb lány barátom beceneve a Süni). Éjfélkor még képes voltam felverni, hogy fontos dologról kell beszélnünk, azonnal jöjjön le a ház elé... Kicsit megijedt szegény, hogy mi baj lehet,de nagyon örült a sünikének. Kivittük a csónakázó tóhoz, hogy elengedjük. Mikor már vagy 10 perce simogatta az ölében... megharapta. Úgy eldobta, hogy csak repült.
Majd még beszélgettünk kb 1 órát és haza jöttem..

Holnap reggel korán kelés... Munka után meg Nyíregyházára kell mennem. :U

Jóéjt

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#57) Oly


Oly
senior tag

Nahgyon unalmasan indult a napom... Egész nap senki sem volt az üzletben.
Este Nikivel beültünk egy mozira, majd beszélgettünk.

Ma arányleg kevés emberrel veszekedtem... ;)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#58) Oly


Oly
senior tag

Egyre hosszabbak a napjaim.. vagy egyre rövidebbek az éjszakák? :F

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#59) Oly


Oly
senior tag

Azt hittem, legalább most hétvégén pihenhetek egy kicsit... erre megint nem úgy jönnek össze a dolgok, ahogy akartam
Mondjuk így sem rossz... csak kicsit fárasztó.
Ma akartam pihizni kicsit, erre mehetek Nyíregyre meg Kunhegyesre.

Nemtom mikor fogom magam kipihenni.
Jövőhéten tényleg veszek ki szabit.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#60) Oly


Oly
senior tag

A Kunhegyesi kirándulás kicsit félre sikerült...
Nyíregyháza után észrevettem, hogy nagyon csörög a hátsó kerék.
Megadta magát a csapágy. Szép csendben lejutottam még Debrecenig. Ott kölcsön kocsival elintéztem a dolgom és hazafelé már nagyon óvatosan jöttem!

Ma megvettem az alkatrészt... 40 ezer :U
Megyek is haza... ki kell cserélni!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#61) Oly


Oly
senior tag

Újra csendes az autóm...
Kicsit hiányzik a búgó-zúgó hang! ;]

Most már csak az első futóművet kell rendbe rakni. Tegnap éjszaka kicsit sietnem kellett, ezért intenzív fékezéseket kapott... és már nagyon darál.
Nem szabad várni vele... megrendelem a féktárcsát is.

Reggel egy tök lapos hátsó kerék várt a ház előtt... valami vas belefúródott a kerékbe... :O
Levettem a kereket, Ádám elvitte gumishoz... így nem kellett a mankókerékre "támaszkodnom".

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#62) Oly


Oly
senior tag

A féktárcsa várhat, de pofát vettem, mert már megint fémen fog... :U

Ma neki is állok kicserélni. Remélem nincs nagyon berohadva.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#63) Oly


Oly
senior tag

Szememre hányták néhányan, hogy mostanában nem tudnak rólam semmit.

Ma össze szedem a történéseket és néhány címszóban lepötyögöm ide.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#64) Oly válasza Oly (#63) üzenetére


Oly
senior tag

Olyan szérszórt vagyok, hogy alig bírom összeszedni a dolgokat! :C

Szóval nagyon rég írtam már ide.
Azóta élem életem. Dolgozok, csajozok, kocsit javítok :((

A május 1-ei szigorításokat én már megéreztem.
Gondolok itt a traffipaxokra. 130 ezrem bánja a két gyorshajtást.

Lassan itt a PH-tábor is.
Remélem eljutok oda. ;)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#65) Oly


Oly
senior tag

Egész jó forgalom van mostanában a Konyhacentrumban...
Kell is a jutalék.

Vettem ma szép táskát a notimhoz.

Nem tudok mit írni...

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| ||
|...Kicsi piros kamion....| ||'|'';, ___.
|_..._..._________===|=||_|__|..., ] -
''(@)'(@)''''''''''''''''''**|(@)(@)*** **''(@)

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#66) Oly


Oly
senior tag

Húúúúúúú de elsüllyedtem...

Élek még!

Boldog párkapcsolatban.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#67) Oly válasza Oly (#66) üzenetére


Oly
senior tag

Tök szép minden, kivéve a himlő szerű pöttyeim...

Valentin-napra meglepem a kis Drágám egy római városnézéssel.

2 nap repülővel, aztán nyáron Jesolo-Velence 1 hét pancsi a tengerben.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#68) Oly válasza Oly (#67) üzenetére


Oly
senior tag

Pöttyeimről kiderült, hogy egyszerű pityriasis rosea, ami már kezd elmúlni.

Ma este repülünk Rómába Valentin-napra a párommal!
Alig vártuk, hogy eljöjjön ez a csütörtök.

Van egy nagy meglepim is a kis drágámnak...
Hétfőn beszámolok róla itt is!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#69) Oly válasza Oly (#68) üzenetére


Oly
senior tag

A nagy meglepi az volt, hogy a Colosseum tövében megkétem a kezét...

Aztán mikor hazaaértünk, már várt minket a két család.

Nagyon meglepődött!

Semmit sem sejtett a dologból.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#70) Oly


Oly
senior tag

Erősen rámozdultunk az esküvő-szervezésre.

Jövő nyárra tervezzük a nagy napot!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#71) Oly válasza Oly (#70) üzenetére


Oly
senior tag

Ma szétnéztünk pár étteremben...

Valószínűleg meg van a helyszín! Az időpont még eléggé képlékeny.
Asszem a nászút szervezése gyorsabban halad.

Vagy egy tengerjáró hajós körút lesz, vagy egy 10 napos picsavakarás valami homokos tengerparton.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.