Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) misu


misu
aktív tag

ez így ahogy van X@r....

...de ha nem is szar, azért elég rossz!
Mindíg az adott hangulat szerint élni?
Ésha egyszer végleg elmegy a kedv?

Mi van, ha megteszem és utána döbbenek rá, hogy jó lenne visszacsinálni?

No akkor mi van?

Jártál már így?

Én csak egyszer és akkor is fordítva....

''rohadt érzés, de én szeretem....''

Vannak kifejezetten szerencsés pillanatok is...illetve régen voltak és milyen jó is rájuk emlékezni...mert tulajdonképpen nem vagyok benne biztos, hogy lesz még ilyen...


sohasemmúló depressziót kaptam, de nem is akarok kigyógyulni belőle....
Olyan érzés ez, hogy a legnagyobb örömöd is 1 pillanat és utána lenyomva ézred magad és k***va sz***rul...

Mégis beleélek a nagyvilágba, meg karrier és család is, de x@r....

Holnapra megváltozom.....



Bűn az élet.

(#2) misu


misu
aktív tag

Hy!

Ma jó kedvem van!
Délelőtt Diabloztam, most meg csak vagyok....
16ig tart a munkaidőm...:)

Mivel ilyen szép nap van még most is Csáth Géza napot tartok....olvasgatok estefelé....
Ja és beteszem ide is a kedvenceimet...

''MESÉK, AMELYEK ROSSZUL VÉGZŐDNEK

Első mese

A kisdiák buzgón tanult. Sorra vette a rendhagyó igéket, átismételte a ragozást, a hajtogatást. Majd a mondattant lapozta föl. Különös figyelmet fordított a mondathangsúly című fejezetre, amelyet eddig nem tudott kitűnőre, csak jóra. Azután becsukta a könyvet, és másikat vett elő.
Megint neki akart fogni a szorgos munkának, amikor halk lépteket hallott a háta mögött. Hátranézett. Egy szép szőke leány ment arra, a diák - aki mégse volt annyira kicsiny, hogy egy leány szépségét meg ne tudta volna becsülni - megnézve a leányt, így szólt magában:
- Szép egy leány!
De tanulni kellett, mert másnapra a tanár nagy felelést helyezett kilátásba, és ő nem törődött többé a szőke leánnyal.
Egy másik könyvet is áttanult, és éppen a harmadikba akart belekezdeni, mikor megint meglátta a szőke leányt. A szobából kifelé osont az ismeretlen leány, és a keze tele volt rablott holmival. A kezében volt a fiú kis puskája, órája - a legdrágább kincse -, ólomkatonái és más ilyen értékes dolgok. A fiú sokkal jobban szerette a puskáját, az óráját és ólomkatonáit, mintsem azokat csak úgy odaadta volna. Utánairamodott a leánynak, ki a lépcsőkön lefelé iparkodott. Megfogta és rákiáltott:
- Tolvaj, tolvaj!
A leány ránézett gyönyörű kék szemeivel, de erre a fiú ereiben megdermedt a vér.
A leány mosolygott:
- Én a halál vagyok - mondta -, mennünk kell.
És kézenfogta a fiút.''


mod: kivettem a véleményem...

Bye!


[Szerkesztve]

Bűn az élet.

(#3) misu


misu
aktív tag


Ehheheheheheeee:
Tegnap láttam egy régi barátomat és eszembe jutott két verse:

1.
T-modell,
Tigris,
Géppisztoly,
Biznisz.


2.
Elmetszettem a nyaki ütőeremet,
beledugnám az ujjam de nem merem.
Kurvajó, nem tudom elállítani a vérzést,
Radnóti, tolmácsold a pepsi-érzést!

K. Zsolt barátom, Tiéd az Örökkévalóság!

Bűn az élet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.