Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zoleecool


zoleecool
tag

hello! szeretnem megtanulni, hogyan lehet barcit unlockolni, remelem akad itt olyan aki mar csinalt ilyesmit, ramferne a segitseg! elore is kosz!:DD

(#2) zoleecool válasza zoleecool (#1) üzenetére


zoleecool
tag

ja es fontos is lenne, ez nem csak olyan 'jo lenne tudni' topic, mivel nekem is kilatasban van egy lockos barci amit szeretnek unlockolni!:U

[Szerkesztve]

(#3) Janesz válasza zoleecool (#2) üzenetére


Janesz
őstag

szerintem nem érdemes vele szarakodni...mostanság már szálingóznak a jófajta lockmentesek is jóáron....amúgy állítólag van valami tapasz vagy mi a pöcs amitfelragasztasz valahova és lockmentes lesz...amcsiból lehet rendelni...linket nem tudok mert már régen láttam..valahol tesztelték is...

(#4) -=V3rthil=- válasza zoleecool (#2) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Tényleg lehet alvileg kapni ilyen cuccost, ami a lábkötögetés módszerét használja:D Amúgy szerintem nem sokan lesznek, akik tudnak segíteni. Általában FSB emeléssel szokták tuningolni a lockos barcikat. Azért sok sikert, UP neked!

hey-ho-let's-go

(#5) zoleecool válasza -=V3rthil=- (#4) üzenetére


zoleecool
tag

kossze, tapaszrol hallottam, de az allitolag csak bizonyos szeriaszamu prochoz jo, ez barcit is magaban foglalja?:F

(#6) -=V3rthil=- válasza zoleecool (#5) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Na ez passz... Nem néztem utána, csak valahol láttam meg hallottam róla.

hey-ho-let's-go

(#7) Janesz válasza zoleecool (#5) üzenetére


Janesz
őstag

igen a barcira is jómert én pont egy olyantesztet olvastam ahol barcit lockmentesítettek vele....amúgy meg minek akarod unlockolni??inkább használj olyan ramokat amik jó időzítéseket bírnak és ugyanott vagy mintha magasabb fsb-t használnál....nforce2 chipsett általában úgyis elhasal 230 körül....460-on szar időzítésekkel (3-4-4-8) roszabb lesz a cuccod mint 400-on 2-2-2-5-ben.....persze ezt azonos mhz értékeknél értem...

(#8) zoleecool válasza Janesz (#7) üzenetére


zoleecool
tag

jo. meg elgondolkodom ezen:D bar most probalok winbond bh-5 ramcsikat szerezni es azok mennenek 460-on is 2-2-2-5ot:U

(#9) mr_ricsi válasza Janesz (#3) üzenetére


mr_ricsi
veterán

''amúgy állítólag van valami tapasz vagy mi a pöcs amitfelragasztasz valahova és lockmentes lesz...amcsiból lehet rendelni...linket nem tudok mert már régen láttam..valahol tesztelték is...''

Gyárilag szuperlockos prociknál nem működik.
Bővebben: link
''Please note, AMD is beginning to ship newer Athlon XPs locked from the factory and the Speed Strip fails to unlock them. ''

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#10) naksys


naksys
senior tag

én is próbálkoztam drótozással de nem működött. u.ez matricával sem menne szerintem..http://www.ocinside.de/ oldalon vannak hasznos leírások.

(#11) zoleecool válasza naksys (#10) üzenetére


zoleecool
tag

kar:( hat akkor tovabbi megoldasokat keresnek!

(#12) mr_ricsi válasza zoleecool (#11) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Rajzold át mobilbartonnak!

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.