Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) peet_mp


peet_mp
csendes tag

Hi!

Van egy Abit VH6-II-m, és egyszer véletlenül fordítva raktam bele a memóriát. Akkor úgy tudtam, kiment a proci, a videok., memória, alaplap. aztán tesztelgettem mindent, és kiderült, hogy a memória jó, a videok. reszben, az alaplap még eldöcög, de a proci kifeküdt. Az alaplap szelektálta a memóriát, csak az egyoldalú 100MHz-esekkel ment, de később még a bios is amnéziába került.

Lehet esetleg, hogy csak a bios sérült annyira, hogy ezt a probléma produkálta?

''Csak két dolog biztos, az egyik a világegyetem, a másik az emberi tudatlanság. A világegyetemben kételkedem.'' Albert bácsi

(#2) Obi-1 válasza peet_mp (#1) üzenetére


Obi-1
őstag

Hogyan lehet fordítva betenni a memóriát? :F

Only a Sith deals in absolutes.

(#3) Angie™ válasza peet_mp (#1) üzenetére


Angie™
addikt

idézet a barátnőmtől!
elhangzott 15 másodperccel ezelőtt:

''Hogy lehet egy memóriát fordítva belerakni, Istenem???''

[Szerkesztve]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#4) peet_mp válasza Obi-1 (#2) üzenetére


peet_mp
csendes tag

Kevés volt a helyem, és csak érzésre hagyatkoztam.

De van olyan aki a procit teszi be rosszul, és vagy eltöri a lábát, vagy átlyukasztja az alaplapot!

''Csak két dolog biztos, az egyik a világegyetem, a másik az emberi tudatlanság. A világegyetemben kételkedem.'' Albert bácsi

(#5) TexT-BoY válasza peet_mp (#4) üzenetére


TexT-BoY
addikt

azta:DDD az Fekete Laci??:D?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#6) peet_mp válasza peet_mp (#4) üzenetére


peet_mp
csendes tag

Hidd el sok hülyeséget lehet csinálni!

''Csak két dolog biztos, az egyik a világegyetem, a másik az emberi tudatlanság. A világegyetemben kételkedem.'' Albert bácsi

(#7) peet_mp


peet_mp
csendes tag

Nem fik.zni kell, hanem ötletek adni!
:(((

''Csak két dolog biztos, az egyik a világegyetem, a másik az emberi tudatlanság. A világegyetemben kételkedem.'' Albert bácsi

(#8) Angie™ válasza peet_mp (#6) üzenetére


Angie™
addikt

Ne haragudj... DE EKKORÁT??:DD


Megvan a havi OFF topic:DD

[Szerkesztve]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#9) Obi-1 válasza peet_mp (#4) üzenetére


Obi-1
őstag

Első kérdésedre válaszolva egy BIOS flash semmibe sem kerül, de leginkább egy BIOS reset/ CMOS clear. Nem adnék neki nagy esélyt, mindenesetre.

Nem törött el a memória-foglalat?

Only a Sith deals in absolutes.

(#10) escie válasza peet_mp (#6) üzenetére


escie
őstag

ne aggódj, én két vinyót öltem meg gyors egymásutánban, fordítva rádugott tápcsatival... :) :(

I'm back, baby!

(#11) peet_mp válasza Obi-1 (#9) üzenetére


peet_mp
csendes tag

Próbáltam, de frissíteni sem lehet már...

Semmilyen fizikai sérülés sem látszik rajta

[Szerkesztve]

''Csak két dolog biztos, az egyik a világegyetem, a másik az emberi tudatlanság. A világegyetemben kételkedem.'' Albert bácsi

(#12) Zsiba


Zsiba
senior tag

Off
Valami moderátor javítsa már ki a címet, mert az a ''valyon'' rohadtul bántja a szemem....
ON

[Szerkesztve]

''One Ring to rule them all...''

(#13) Dirtyz válasza Zsiba (#12) üzenetére


Dirtyz
őstag

Off
Báncsa?
On

Védd a fákat, egyél hódot!

(#14) anaqer válasza Zsiba (#12) üzenetére


anaqer
veterán

Egyetértek!
Valamiért azt hittem a Valyon egy financiális nehézségekkel küzdő cég. :)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#15) bug399


bug399
csendes tag

Hát lehet sok hülyeséget csinálni gépszerelés közben.
Pl: HDD-re fordítva csatlakoztatni a tápkábelt, a cooler úgy rányomni, hogy levétel után a proci fele a szilikonpasztában marad.

Ha SD-Ramot fordítva nyomtad bele, akkor a memcsi nem tört be egy picikét?
Szerintem nyögdécselve elmegy a deszka, de legyél vele óvatos.

Üdv!

Commodore 64

(#16) venember83 válasza escie (#10) üzenetére


venember83
nagyúr

biztos halottak a vinyok? haver is megtette ugyanezt de gariba visszavitte a vinyot, mondvan nem megy, raneztek 2szer csunyan, leszedtek az elektronikat babraltak valamit, vinyo azota sajnos meghalt, de 1 Codegen tap olte meg:(

(#17) peet_mp


peet_mp
csendes tag

Sorry!

It's me!

Lessz ez még jobb is!!

''Csak két dolog biztos, az egyik a világegyetem, a másik az emberi tudatlanság. A világegyetemben kételkedem.'' Albert bácsi

(#18) peet_mp válasza bug399 (#15) üzenetére


peet_mp
csendes tag

Nem tört el, nem nyomtam bele teljesen, csak annyira, hohy nem esett ki. Elég volt neki, hogy két lábat összezárt

''Csak két dolog biztos, az egyik a világegyetem, a másik az emberi tudatlanság. A világegyetemben kételkedem.'' Albert bácsi

(#19) peet_mp


peet_mp
csendes tag

Most megyek, de holnap az az első, hogy a javaslatokat olvasom, feltéve, hogy lessznek...


OFF

''Csak két dolog biztos, az egyik a világegyetem, a másik az emberi tudatlanság. A világegyetemben kételkedem.'' Albert bácsi

(#20) Som@ válasza anaqer (#14) üzenetére


Som@
őstag

Én is valami cégre gondoltam. De a topicot elolvasva már javítottam. :P

Hja és még valami a topicindítónak: nem lessz hanem lesz! :(((

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#21) Yaye válasza Obi-1 (#2) üzenetére


Yaye
őstag

Hát kérlek szépen mikor látod hogy az istennek se megy bele mert rossz helyen van a bevágás akkor tűreszelővel megjavítod a hibás modult, és már benne is van! Hallatlan néha milyen figyelmetlenek ezek a modulgyártók! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.