Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Utp krimpelőfogót hol,milyet? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) georgeeboy


georgeeboy
tag

Szeretnék venni egy krimpelőfogót, de nem igazán tudom milyen kéne. Nem is naponta akarok vele krimpelni 1000 csatlakozoót, csak egyet kéne, mert be van húzva a kábel. :((
Hol, milyet ,mennyiért. Amúgy az műxik ha veszek egy olcsó utp toldót, és a két patch kábelt összenyomom vele, vagy inkább húzzam be és krimpeljek egy új csatit? Lehet láma a kérdés, akkor bocse.
Előre is köszi
Létezik olyan ami krimpel esetleg koax ot is meg utp-t? thx.

::Ez van...::

(#2) Xpod válasza georgeeboy (#1) üzenetére


Xpod
addikt

Hát szerintem sokba kerülnek ezek a fogók, 1 csatiért szerintem ne vegyél. Itt a PH!-n biztos van olyan aki kölcsön adja, vagy megcsinálja neked, szerintem ír be (legalább az adataidhoz) hogy merre lax.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3) jerry311 válasza georgeeboy (#1) üzenetére


jerry311
nagyúr

Krimpelőfogót akárhol akármilyet, természetesen csak olyat, ami RJ-45-ös csatihoz is jó. Ha nem akarsz vele 1000 csatit felrakni naponta, akkor igazából nem sok különbség van. A drágábbaknak általában lézreállóbb kényelmesebb a fogása. Árak kb. 2500-tól 25k HUF-ig.

Csatlakozóknál már lehet különbség, attól függően milyen vezetékre akarod, bár a legtöbb boltban úgyis csak egyféle van...

Mistralban pl kétféle volt amikor vettem, 200 HUF árkülünbséggel. Rákérdezek, hogy miben más? Á, semmiben csak az ára. Megmutatta őket, egyik RJ-11-hez másik RJ-45-höz. Szóval figyelj oda amikor megveszed! :)

(#4) georgeeboy


georgeeboy
tag

Konkrétan az alsóra gondoltam a kettő közül, mármint ha ua. kapom ami a képen van:
[link]
szerintetek ez milyen?

::Ez van...::

(#5) jerry311 válasza georgeeboy (#4) üzenetére


jerry311
nagyúr

Hát olyan amilyet te keresel. Szvsz ebben a kategóriában, ami neked kell (néhanapján felrakni egy csatlakozót) leginkább csak az ár különbözik...

(#6) georgeeboy válasza jerry311 (#5) üzenetére


georgeeboy
tag

thx. Valami leírás, how-to van valahol erről hogy mit hova miért?

::Ez van...::

(#7) jerry311 válasza georgeeboy (#6) üzenetére


jerry311
nagyúr

[link]
Remélhetőleg aki bekötöte, az is tutdta, hogan kell...

(#8) georgeeboy


georgeeboy
tag

Csak még valami: kell nekem betűző izé is a dologhoz? Akkor az utp az rj45, a telefon az rj12 igaz?

::Ez van...::

(#9) georgeeboy


georgeeboy
tag

Jah meg ez mit jelent pontosan: ''Krimpelőfogó 8P Moduláris csatlakozókhoz'' ez jó nekem? Ezer bocs a határtalan lámaságért... :R

::Ez van...::

(#10) georgeeboy


georgeeboy
tag

up

::Ez van...::

(#11) jerry311 válasza georgeeboy (#9) üzenetére


jerry311
nagyúr

Igen, a 8P való az RJ-45-höz.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Utp krimpelőfogót hol,milyet? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.