Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Utálom a Hétfőket! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hétfő... :(((
Az első nap a héten, és az egyetlen olyan nap, amit igazán utálok. Hogy miért? Igazság szerint nem tudnám a pontos okát megmondani. :DDD
Talán a munkakezdés miatt? Kezdtem én már Vasárnap is a hetet, amikor folyamatos műszakban dolgoztam. Mégis a Hétfő az egyetlen nap, amit a mai napig a legjobban utálok.

Valamiért a Hétfő ilyen szerencsétlenség nap, legalábbis nekem. Semmi nem akar sikerülni, és valahogy olyan nyomorultul érzem magam egész nap. Mint ma is, de ez nem véletlen, ugyanis Hétfő van... :O

Ui.: Nem tudom, hogy hosszú életű lesz-e ez a topik, de szerintem a Hétfő-jelenség nem csak nálam jelentkezett idáig, így lehet róla beszélni. (Flém-totyik rulez! :DDD )

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2) concret_hp válasza Vistaboy (#1) üzenetére


concret_hp
addikt

miről akarsz beszélni? írják be 70en hogy ők is utálják a hétfőt vagy mi? :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3) bandus válasza Vistaboy (#1) üzenetére


bandus
veterán

nekem semmi bajom a hétfőkkel, a mai is hiphopp eltelt, csak felnéztem, és máris itt a 4 óra :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4) Vistaboy válasza bandus (#3) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jó neked. Én reggel óta már háromszor untam meg az életemet. :O :DDD

concret_hp: Hát, ha 70-en utálják a hétfőket, akkor már lesz közös téma. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5) ABnormal


ABnormal
őstag

én is úúútálom...,de szerintem ezzel sokan vagyunk így...

(#6) Loretto


Loretto
veterán

Ezt talán zárom, úgy érzem semmi, a fórum számára hasznos dolgot nem fog tartalmazni, bármennyire is munkálkodnánk.

[ Szerkesztve ]

Soirée...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Utálom a Hétfőket! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.