Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  UT 2004 demo (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Peat;)


Peat;)
veterán

Valaki már tölti? A gamestaron vannak a mirrorok, kiváncsian várom, de sajna nekem csak holnapra lesz lent.

(#2) Alvin_ti4200 válasza Peat;) (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Jól látom, hogy ez egy béta demó?:F

(#3) Peat;) válasza Alvin_ti4200 (#2) üzenetére


Peat;)
veterán

Én sem értem igazán...,azért lekapom :)

(#4) anaqer


anaqer
veterán

Melyik mirror használható?
Engem eddig csak az egyik engedett be, az is 3k-val tölt... :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#5) Peat;) válasza anaqer (#4) üzenetére


Peat;)
veterán

Eddig még nem sikerült elindítani a letöltést :( ,lehet hogy egy beta és lekpták? (sok helyen már fenn sincs)

(#6) engusz


engusz
veterán

Valóban beta demo-rol van szó. Iszonyat, hogy mennyien töltik lefelé! Viszont elméletileg két verzió van. Az egyikb 219 Mb és benne van az elején az nVidia intro, a másik pedig csak 209 Mb és nincs benne ez az intro.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) engusz válasza Peat;) (#5) üzenetére


engusz
veterán

Szerintem nem már, hanem még.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#8) Peat;) válasza engusz (#7) üzenetére


Peat;)
veterán

Franc tudja marad holnapra :((( , elvagyok még a 2003-al a hcgamer servereken

(#9) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Parancsoljatok:C:DD
[L]http://3dgamers.planetmirror.com/pub/3dgamers/games/unrealtourn2k4/ut2004-betademo.exe[/L]

(#10) anaqer válasza engusz (#6) üzenetére


anaqer
veterán

Hát, nálam az UT2003-ban is rögtön le lett cserélve a logo egy nagy vörös [H]-ra... pedig akkor még GF4-em volt... ;) De most megugrott a sebesség, hihetetlen 17k-val jön... lobog a hajam, woah... :U

Az alanti link 403: Forbidden.

[Szerkesztve]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#11) Alvin_ti4200 válasza anaqer (#10) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Flashgettel próbáld.

(#12) Peat;)


Peat;)
veterán

Izé..:) a fejünk fölötti hardwired.hu-ról jön szépen (most rakták föl, csapjatok le rá)

(#13) engusz válasza anaqer (#10) üzenetére


engusz
veterán

Nekem mind1, csak jöjjön már le! ;]

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) boygo válasza Peat;) (#12) üzenetére


boygo
aktív tag

Még 1 óra 7 perc és tesztelem. :P
Kiváncsi vagyok hogyan repeszt a gépemen.

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#15) Alvin_ti4200 válasza boygo (#14) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem még 25 perccel több, mint neked:U De én is kíváncsian várom. Talán az AA-t leszedem, de az AF mindenképpen marad:C

(#16) Viktor77


Viktor77
titán

Nekem már csak 44 perc! Hardwired+Download Accelerator rulezzzz! :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) Thom!


Thom!
veterán

Én attól félek, hogy 8500 kevés lösz.
Nembaj a korral együttjár.

(#18) Thom! válasza Thom! (#17) üzenetére


Thom!
veterán

Max marad a H&D2. :)

(#19) Illissius


Illissius
tag

Most szedem (ataritól, nvnews.net-nél van link hozzá), 50-el jön, ami kb. a kapcsolatom maximuma (384kbps). Még úgy 5 perc :) Viszont kipróbálni ma már nem fogom.

Work is punishment for failing to procrastinate effectively.

(#20) engusz válasza Illissius (#19) üzenetére


engusz
veterán

Nekem 11 után pár perccel lesz lent, viszont mindenféleképpen kipróbálom, mert nem bírom ki reggelig! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#21) Alvin_ti4200 válasza Illissius (#19) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Gép is megvan hozzá?:t Amúgy UT2003 motorral megy, nem?:U

(#22) Alvin_ti4200 válasza engusz (#20) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Helyes:C Kíváncsi vagyok, hogy az 5900-at mennyire fekteti meg;]

(#23) Illissius válasza Alvin_ti4200 (#21) üzenetére


Illissius
tag

AXP 2400+ / R9200SE - tehát proci igen, kari nem igazán. Talán ha mindent (és ezalatt azt értem, hogy *mindent*) alacsonyra veszek, elérhetek egy kis FPS-t is (és nem SPF-t :D).

Work is punishment for failing to procrastinate effectively.

(#24) boygo válasza Alvin_ti4200 (#21) üzenetére


boygo
aktív tag

''Unreal Tournament 2004 frissített grafikus motorral, új játékmódokkal, fegyverekkel, és vezethető járművekkel kecsegtet. ''
:))

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#25) Alvin_ti4200 válasza Illissius (#23) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Szerintem 640-ben el fog futkározni mediumban. Proci majd megdobja:P

(#26) Alvin_ti4200 válasza boygo (#24) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Bízzunk benne, még bő fél óra:U

(#27) engusz


engusz
veterán

Jelentem, hogy a konfigom csak úgy hasít! Most boldog vagyok! ;]

Kicsit furi a játék. Mármint ezt úgy értem, hogy szokni kell. Kicsit más mint az UT2003. Kicsit pörgősebb. De nagyon tetszik! Dúúúúrva! Bár a menü egy hányás.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#28) Viktor77


Viktor77
titán

Hát tényleg fura, de nem rossz, sőt. A 9700pro-mat viszont nem tudja megfektetni. A driverben és a játékban minden max-on, és az fps a legnagyobb robbanások közepette sem esik soha 40 alá. :C

A járművek jók, csak az irányitásuk fura, ez sztem a Halo-ban sokkal jobb volt.

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29) Alvin_ti4200 válasza engusz (#27) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Beállítások? AA és AF?

(#30) engusz válasza Alvin_ti4200 (#29) üzenetére


engusz
veterán

Még semmi. Egyedül a játék fut 1024x768-ban és minden fullon. Ahogy észrevettem sokkal szebb, mint az UT2003! Gyönyörű! Mindjárt próbálgatom...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#31) boygo


boygo
aktív tag

Megint nagyot alkottak. Ehez értenek. :D
Szerintem semmi gond a járművek irányításával hamar belejön az ember.
Nekem tetszik főleg mikor darabokra hullanak a járművek.
:))

Nem szégyen elismerni ha másnak van jobb ötlete.

(#32) engusz válasza Alvin_ti4200 (#29) üzenetére


engusz
veterán

1600x1200-ban úgy, hogy minden fullon van, bekapcsoltam a 8x AA-t és a 8x AF-et. Kemény 10-11 FPS-el futott a játék. ;]

Viszont van egy gyönyörű screen shot! [L]http://web.interware.hu/engusz/ut2004.zip[/L] (3.5 Mb!)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#33) anaqer válasza engusz (#30) üzenetére


anaqer
veterán

Hááát... én nem sok különbséget vettem észre grafikában... :F Kicsit több a tükröződő felület, kicsit részletesebbek a modellek, de kb. ennyi.

Mondjuk amikor első nekifutásra átlag 30FPS-t hozott, akkor kicsit csodálkoztam, mivel az még az átmenetileg levett softmodhoz képest is kevés... aztán rájöttem, két héttel ezelőtt rajta felejtettem a 6AA / 16AF-t... így már érthető, hogy miért szaggatott be néha az NWN, doh! :U

Egyenlőre csak sima deathmatchet próbáltam, hát az a DM-Rankin sajnos elég ratyi egy pálya :(, tiszta Liliput az egész... bár én vagyok a hülye, mindig elfelejtem, hogy ''no CPMA - no deathmatch''. :D

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#34) macy


macy
addikt

Jó nektek, nekem még másfél óra!
Kurva lassan jön.

(#35) Legolas


Legolas
senior tag

Jópofa! Bár nem sok újat mutat grafikában. Viszont ez a járműves mód nekem nagyon bejött.

1024*768-ban 8*AF-el úgy 40-45 fps-el fut. Ahhoz képest, hogy grafikailag szinte az UT2003 ez az fps szám nem túl sok!

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#36) engusz válasza anaqer (#33) üzenetére


engusz
veterán

Szerintem szebb lett. Pont a demo előtt 1-2 nappal raktam fel újra az UT2003-at. Viszont úgy látszik, hogy szakítottak a ''bazinagy'' karakterekkel és fegyverekkel. Ezt is egy picit szokni kell. Meg ami még feltűnő (számomra), hogy távolba pontosabban lehet célozni! Érdekes...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#37) divot


divot
veterán

Két megjegyzés:
1. Ha nem vigyáznak a készítők, akkor a járműves mód elnyomja a talpas hentelést.
2. Segességgel semmi probléma: Minden high-on, meg full-on 1024*768-ban, 4*simítás, 4*szűrés, kártya alapon:
2004-02-12 07:35:17 - UT2004
Frames: 9793 - Time: 166406ms - Avg: 58.850 - Min: 37 - Max: 187

(#38) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Nagyon jó ez a demó, bár az Assault-ra még rá kell jönnöm, hogy mi a fenét kell csinálni, mert éjjel 2-kor valahogy nem sikerült:U Azt hittem, ez olyan egyszerű lesz, mint az Unreal Tournament-ben anno, de nem így van. A pályák nekem nagyon tetszenek, bár a Bombing Run lehetett volna normálisabb is, na mind1. Gépigénye szerintem ugyanaz, mint a 2003-nak. Nekem 8xAF-fel nem ment 40 fps alá. De Vertical Sync-et be fogom rakni konfigból, mert rengeteg helyet láttam, hogy 100 fps fölé megy (Fraps-et nem használtam) és zavar, amikor 200 fps környékén már kicsit csíkozódik a moncsi:D

(#39) beeboy


beeboy
addikt

hurrá, már száguld lefelé 62 kB-el! :D

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#40) Vaze


Vaze
őstag

En maradok a sima UT-nel annal job nemkel:)
vagyis ize azert enis kiprobazom hehe

[Szerkesztve]

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#41) anaqer válasza engusz (#36) üzenetére


anaqer
veterán

A kisebb fegyvermodelleket már valamelyik patch vagy bonus pack óta a tavalyi verzióban is lehetett használni. A karaktereket viszont én nem kicsinyítettem volna le - lehet, hogy a járművekhez meg a terephez képest így jobban mutatnak, de zárt térben teljesen röhejesen néznek ki (p. a már említett DM pályán ).

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#42) Raymond


Raymond
félisten

[L]http://download.nvidia.com/downloads/nZone/demos/UT2004_Demo_[2004-02-10_03.01].exe[/L]

140 kB/sec download speed...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#43) anaqer


anaqer
veterán

Az feltűnt valakinek, hogy végre kidobták az UT2003 ultraghey menü soundtrackjét, és az eredeti UT zenéje megy? Zsííír! ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#44) zsiga667 válasza anaqer (#43) üzenetére


zsiga667
addikt

Kár, hogy a menüt is kidobták. :O Ez az új nagyon veszélyes... ;]

(#45) anaqer válasza zsiga667 (#44) üzenetére


anaqer
veterán

Na igen... nekem pl. semmi gondom nem volt az eredeti UT vindózmenüjével, tetszett, hogy nem furakszik az előtérbe - sőt, igazából az ideális menü egyetlen billentyűből áll: amivel lehúzod a konzolt. ;]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#46) zsiga667 válasza anaqer (#45) üzenetére


zsiga667
addikt

Hát igen. Az UT menüje jó volt, a 2k3 menüje jól nézett ki és lúzerfrendli :) volt, de ez a mostani? Kiba****t ronda!

(#47) beeboy válasza zsiga667 (#46) üzenetére


beeboy
addikt

hát elég gagyi!!
minek kell ilyenen változtatni, az ember megszokja, erre változtatnak :F

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#48) beeboy


beeboy
addikt

egyébként nem nagy durranás az ut2k3-hoz képest, új pályákat meg ahhoz is készítenek.

a saját bot meg kifejezetten ''rajzfilmszerű''
no de majd elválik...

Nem vagyok intelligens. Én AMDligens vagyok...

(#49) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Lássuk-lássuk..
Remélem jobb mint a 2003..

(#50) rog


rog
addikt

naggyonjó!! :C
még csak az assault pályát néztem. de nagyon poén hogy be lehet szállni a lövegbe!
:))
asszem én meg is veszem, ha megjelenik...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  UT 2004 demo (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.