Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Ut2004 dvd edition (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Arhel


Arhel
senior tag

Hamarosan, vagyis pontosan április 13-án egy speciális DVD-s kiadású Unreal Tournament 2004 kerül a boltokba. Ez két DVD-t tartalmaz majd. Az első a hat CD-nyi helyet is elfoglaló teljes játék, a második pedig érdekes oktatóvideókat rejt majd. Ez utóbbi főleg azoknak lesz hasznos, akik már valóban rá akarják venni magukat arra, hogy különféle modokat alkossanak a játékhoz, de nem tudják, hogyan kezdjenek hozzá. A videók pontosan ezen nehéz pillanatokon segítenek át :)

(#2) zsiga667 válasza Arhel (#1) üzenetére


zsiga667
addikt

Magyarul nekem és a többi egyszerű átlaghenternek elég a ''sima'' 1DVD-s ugye? :F

(#3) Arhel válasza zsiga667 (#2) üzenetére


Arhel
senior tag

Persze! :D
Csak érdekésség képpen rakatam be, hátha vki mostanában megakarta volna venni és emiatt most vár még egy kicsit, mert maximalista! :t

(#4) Illissius válasza zsiga667 (#2) üzenetére


Illissius
tag

Elvileg van hozzá valami mikrofonos fülhallgatós micsoda is, hogy a voice chat-et lehessen használni. Legalábbis usában van (volt, mielőtt a készletek kifogytak).

Work is punishment for failing to procrastinate effectively.

(#5) #32070144 válasza Illissius (#4) üzenetére


#32070144
törölt tag

Nincs hozzá. Az a Special Edition volt, Logitech mikrofonos fülessel. Amit nálunk a megjelenés óta árulnak dvd kiadást, annak a lemezén is nagy Disc1 felirat virít. Egyébként majdnem megrendeltem Angliából a 2dvd -s kiadást, annyi lett volna mint nálunk az egy lemezes (ott pl. már a megjelenés óta 2 dvd lemezesként reklámozták a játékot). A második lemez pályaszerkesztő meg egyéb tutorialokat tartalmaz, de szvsz átlagembernek semmit nem ér, mert követhetetlen tempóban beszél és dolgozik a srác....

(#6) Frigo


Frigo
őstag

Én nem rég töltöttem le a Bonus DVD-t az eredeti UT2004 DVD-hez és azt kell ,hogy mondjam nagyon érdekes dolgok vannak benne ,aki szeretett bíbelődni a különböző játékok editorjaival és szerkesztőivel az most nagyon örülhet ,mert ez rengeteg kiváló oktató video van rajta.Szinte mindenhez lehet találni videót rajta:pálya / model készítéshez valamint mod készítéshez és még egy csomó máshoz ,mindegyik videokon egy példán keresztűl mutatják be azt ,hogy hogyan is kell elkészíteni az adott dolgokat(persze angol nyelvtudás nem árt).Szóval aki még nem vette meg az UT2004-et ,de majd meg akarja ,és többet szeretne szimpla játéknál az nyugodtan válassza ezt a változatot.Majd ha lesz egy kis szabad időm én is megpróbálkozok a pálya-heggesztéssel. :)

(#7) alitak válasza Frigo (#6) üzenetére


alitak
senior tag

Honnan töltötted le a cuccot? Dobjá meg egy mail-lel.

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Ut2004 dvd edition (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.