Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Joooe


Joooe
tag

Olyat keresek amit a címben is írtam, létezik már egyáltalán ilyen? Sajna csak 2.5''-os hdd-hez láttam még olyan házat hogy nem kellett külön adapterrel vacakolni, hanem usbről kapta az áramot. De a 2.5''-os vinyók a méretükhöz képest elég drágák ha egyáltalán lehet kapni.

Hogy mit gondolok a nyugati civilizációról? Azt hiszem, jó ötlet lenne.

(#2) Male válasza Joooe (#1) üzenetére


Male
nagyúr

A 3.5''-os vinyók fogyasztása túl sok az USB-nek, így nem valószínű, hogy ilyet gyártsanak (lehet, hogy csinálnak, de nem lehet túl megbízható).

(#3) Joooe válasza Male (#2) üzenetére


Joooe
tag

Jó de én csak egyet akarok rádugni egyszere :)

Hogy mit gondolok a nyugati civilizációról? Azt hiszem, jó ötlet lenne.

(#4) Male válasza Joooe (#3) üzenetére


Male
nagyúr

Egy is sok. Tudod mennyit fogyaszt pl egy Maxtor DM Plus9? Több mint 15W a max fogyasztása! Ehhez nem elég az USB.

[Szerkesztve]

(#5) L3zl13 válasza Joooe (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nem létezik ilyen, mert a 3,5''-ös vinyók 12V-ról működnek, míg az USB-n csak 5V-os táp van.

Aki hülye, haljon meg!

(#6) Horbal


Horbal
őstag

Nem tudok róla, hogy lenne, 2,5-ből is csak olyat láttam, ami dupla USB-s volt...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#7) Joooe válasza L3zl13 (#5) üzenetére


Joooe
tag

Azért ennél nagyobb technikai probléákat is oldottak már meg, ne hülyülj :DDD

Hogy mit gondolok a nyugati civilizációról? Azt hiszem, jó ötlet lenne.

(#8) Joooe válasza Male (#4) üzenetére


Joooe
tag

Elég hihetetlennek hangzik hogy egy 3.5''-ös többet fogyaszt mint mondjuk 2 2.5''-os

Hogy mit gondolok a nyugati civilizációról? Azt hiszem, jó ötlet lenne.

(#9) neduddki válasza Joooe (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

vmi ijesmire gondolsz???? Bővebben: link

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#10) Horbal válasza neduddki (#9) üzenetére


Horbal
őstag

Ez is külső tápos, nem?

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#11) neduddki válasza Horbal (#10) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ez tud bizonyos eszkozoket kezelni tap nelkul is, termeszetesen csokkentett teljesitmennyel uzemeltetni, de sajnos avirnyo nem tartozik kozeje: -((((

udv

neduddki

mod: de az egyik esmerosom keresett tap nelkulit, es vegul is nem tanat es ennel; maratt...

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#12) mg105 válasza Horbal (#10) üzenetére


mg105
senior tag

jaja, nezd meg alul a Package Including: képen, ott az adapter!

(#13) Male válasza Joooe (#8) üzenetére


Male
nagyúr

A 15W gyári adat, ezen nem érdemes vitatkozni. 15W/5V = 3A + a veszteségek az átalakítgatás miatt.

2db 2.5-ös fogyaszthat kevesebbet, mint egy 3.5-ös (két Samsung 1614N fogyaszt annyit, mint egy DM Plus9), ráadásul nem tudom, hogy ennek mi a jelentősége.

(#14) mr_ricsi válasza Joooe (#1) üzenetére


mr_ricsi
veterán

Az USB csatlakozó 0,5A-rel terhelhető. Működés közben a vinyó 0,8-0,9A-t is felvesz az 5V-os tápágról, és még a 12V-ot is szopogatja.
A DM9+ seekeléskor 22,5W-ot felvesz, de nyugalmi állapotban is 7W-ot. Aki ezt egy 2,5W terhelhetőségű csatlakozóról ellátja energiával, az feltalálta az örökmozgót!

Sokkal kellemesebb úgy hibát keresni, ha tudod, hogy másban kell!

(#15) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kérünk mindenkit, hogy a jobb áttekinthetőség érdekében a külső mobil rack-ekkel foglalkozó gyűjtőtopikban tegye fel a kérdését, ne nyissunk minden egyes problémának saját topikot. Ezt a topikot zártam.

5,25''-es külső mobil rack-ek: Bővebben: link
3,5''-es külső mobil rack-ek: Bővebben: link
2,5''-es külső mobil rack-ek: Bővebben: link

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.