Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Maksifül


Maksifül
senior tag

Érdekes problémám lenne, kérem, segítsen, aki találkozott hasonlóval...

Winchester formattálás, és Win XP SP2 install után, egy MÁSIK merevlemezen található egyik könyvtáram tartalma eltűnni látszik, holott a helyfoglaltság mégiscsak azt mutatja, hogy valahol lennie kell a 100GB+ mp3-momnak... Total Commander , és az Intéző is üres könyvtárat mutat, pedig biztos, hogy nem lett onnan eltávolítva semmi. A többi könyvtár tartalma érintetlen, a rendszermeghajtó formattálásának idején nem is voltak a gépben.

Mi lehet a probléma? Hogyan tudom megmenteni a zenéimet?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#2) Divi válasza Maksifül (#1) üzenetére


Divi
aktív tag

Hát a general ippek:

1.) Lehet rejtettek a fájlok.

2.) Létezik egy GetDataBack nevű program. Ami pont ilyen törölt/eltűnt/leformázott adatok visszanyerésre használható.
Nem tudom milyen verziónál jár, de az biztos, hogy 2 fajtája létezik, az egyik NTFS a másik FAT fájlrendszeren keres. És szólok, hogy a CSAK regisztrált verzió hajlandó adatokat visszaállítani. Ergo ''''''''vedd meg'''''''' :)

3.) Futtas egy Scandisk-et a meghajtón. (Bár a scandisck ilyenkor nagyobb eséllyel üríti ki a mappád, mint megtalálja a fájlokat)

lá lá lá lá lá lá lá Lila Liba gá gá gá gá gá gá

(#3) Maksifül


Maksifül
senior tag

Más tippek esetleg? Nem volt formázva a szóban forgó meghajtó, de még törölve sem róla semmi. Egyszerűen lába kélt az egyik mappa tartalmának. A többi pedig érintetlen...
A másik meghajtóra telepítettem a rendszert, de eközben a sérült winchester nem is volt a gépben.... Lehet, hogy az Avast törölte bőszen az egész könyvtárat, amikor végigvizsgálta az egész rendszert? Esetleg az Avast uninstall visszahozza a hiányzó zenéket?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#4) L3zl13 válasza Maksifül (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Avast uninstall nem hoz vissza semmit.
Ha tényleg az Avast törölte volna a fájlokat (kétlem) akkor a karanténban kéne lenniük, amit könnyen ellenőrizhetsz.

Meg kéne nézni a könyvtárak méretét az adott vinyón. Ha tényleg hiányzik a hely (rejtett fájlok és system volume infó is beleszámítva!), akkor talán megsérült a fájlrendszer, és chkdsk/scandisk és Getdataback a barátod.

Aki hülye, haljon meg!

(#5) Maksifül válasza L3zl13 (#4) üzenetére


Maksifül
senior tag

Bocsi a hülye kérdésért, de Scandiscet hogy tudok lefüttatni a meghajtón? Hol találom azt, magyar megfelelője micsoda?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#6) föccer válasza Maksifül (#5) üzenetére


föccer
nagyúr

a scandisc a vindózban van benne, de most olvastam liksoft hsz-eit, amiben eléggé részletesen leírja annak okait, hogy miért nem ajánlja a scandisk használatált.....


itt a topikja, de van már jó néhány ilyen témával foglalozó topik pls használd a keresőt..
[link]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.