Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rozsta


Rozsta
csendes tag

Sziasztok!

Kb. 4 hónapja váltottam UPC mobilra, és most derült ki, hogy nem kapom meg a külföldről küldött SMS-eket. Valahogy mindig kimagyaráztam magamnak, hogy miért nem kapok válaszokat az üzeneteimre, de mostmár egyértelmű, hogy a váltás óta nem jönnek SMS-ek. Küldeni tudok, és belföldön fogadni is, csak a külföldről küldött üzenetek akadnak meg.

Jár valaki hasonló cipőben? Megoldási javaslat?

UPC azt mondja, nem látja a bejövő üziket, nem tudják megmondani, mi a gond. Azt mondták, nézzem meg az SMS központ számát, hogy jó számot ír-e, majd adtak egy rossz számot, hogy azt írjam be. Azzal egyáltalán nem működött semmi, szóval a kisasszony benézte... a +36317800350 szám van most is, ezzel továbbra sem tudok külföldi sms-t fogadni.

Tanácstalan vagyok. Most azt mondták, kérjek meg egy külföldi ismerősömet, hogy küldjön üzit, majd hívja fel a mobil szolgáltatóját, hogy miért nem megy át az SMS? De szerintem ez hülyeség, ezt nem az ismerősömnek kellene intéznie, hanem a UPC-nek. Ettől függetlenül megpróbálom, de szerintem nem itt lesz a bibi...
Nagyon furcsának találom, hogy a UPC nem tudja leellenőrizni a bejövő üzenetek forgalmát!

(#2) CoolMan válasza Rozsta (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.