Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95801) pjen válasza cof (#95786) üzenetére


pjen
félisten

Nálam amiből van HD abból van SD is.DIGI.

(#95802) szabogabor10 válasza pjen (#95801) üzenetére


szabogabor10
veterán

Területfüggő.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#95803) jozsef8


jozsef8
aktív tag

Sziasztok!
Holnap jönnek elvileg bekötni az 1000-es netet. A srac azt mondta újra kell kábelezni a házat, mert optika lesz behozva. Most itt akkor a telekom optika lesz behúzva? Az van itt a lépcsőházban elvileg. De ha meg az lesz behozva, akkor a net 1000/1000 vagy 1000/40 lesz? Mert a weben 1000/40 van.

(#95805) jozsef8 válasza #72445440 (#95804) üzenetére


jozsef8
aktív tag

Köszi a választ :)

Egyébként a mellettünk lévő városban voda is ad telekom optikán 1000/1000 netet, ezért is volt érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#95806) kacsaesokos


kacsaesokos
tag

Sziasztok!
Költözés miatt le kell mondani az előfizetésem (tv,internet,telefon), még kb 1,5 hónap hűségem van a szolgáltatásra (új helyen nem szolgáltat vodafone).
A legköltséghatékonyabb megoldás ilyenkor, ha megvárom a hűség lejáratát és azon a napom lemondom, vagy van egyszerűbb, gyorsabb megoldás? (Pl. lelehet mondani, és előre kifizetem a fenálló időt) vagy egyéb megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#95807) kabelmania27 válasza drk88 (#95799) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezek az értékek rendben vannak.
Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító. Ha nem találod a modem üzemmódot, 1270-en vagy my vodafone oldalon kapcsold ki az ipv6-ot.

(#95808) balage06 válasza kacsaesokos (#95806) üzenetére


balage06
tag

Át lehet iratni az utód nevére a szolgáltatást. Húgomék jártak úgy tavaly, hogy a vevőnek nem kellett az előfizetés, az új helyen nem szolgáltatott a UPC, de volt még 2 hónap hátra a hűségidőből, nekik azt tanácsolta az ügyintéző, hogy várják ki. Végül fű alatt úgy lett megoldva, hogy arra a két hónapra át lett jelentve hozzánk az övék is, a szerelő csak leadta nálunk az eszközöket becsomagolva, hogy őrizzük meg, aztán a hűség lejártakor lemondták és visszaadták az eszközöket (csak mert a vevőnek meg igazolni kellett, hogy az ingatlanon már semmi teher nincs)...

[ Szerkesztve ]

(#95809) drk88 válasza kabelmania27 (#95807) üzenetére


drk88
senior tag

Modem uzemmodeban van, probaltam mar sajat routernelkul de tudtam hogy nem az a gond mivel digi volt par honapja csak koltoztunk es azzal sosem volt baj, de probaltam csak a CB-vel is ugyan ilyen ingadozo a teljesitmeny, volt kint "szakember" a vodatol az se tudott mitcsinalni o is jo ertekeket mert a koaxon.

Eloszto: [kép]

Tobb elosztoval nem talalkoztam, multkor amikor kint volt a szaki akkor kiszedte a maradek 1 elosztot ahol bejon a lakasba a koax mert kette volt osztva a szobak kozott. De majd ha haza erek megnezem azt a csillapitot de nem hiszem h van.

[ Szerkesztve ]

(#95810) kabelmania27 válasza drk88 (#95809) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ez egy jófajta osztó. Ha a lakásba bejövő kábel az in-ben van, a modem/tv pedig az out-ban akkor jól van bekötve az osztó. Ellenőrizd, hogy nem lazultak-e ki az F csatlakozók modemnél osztónál, toldásnál. Ha van tv előfizetés általában nincs szükség csillapítóra. Modemnél még lehet csillapító, de esélyes, hogy nincs. Lehet a környéken sok 500-as előfizető van és a 15letöltési csatorna kevés, előbb-utóbb kapcsolnak fel új csatornákat akkor stabilabb lesz csúcsidőben a letöltés.

[ Szerkesztve ]

(#95811) petne válasza MadMancs (#95739) üzenetére


petne
őstag

Elméletileg van nekik cisco új és felujitott is. Kb 1-2 hónapja is irta valaki hogy cisco-t ciscora cseréltek. Ha ragaszkodsz hozzá szerintem ne hagyd magad ha mást akarnak adni.

Valóban volt még Cisco, így csak csere volt. Köszönöm a segítséget! :C

(#95812) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali,

Letöltöttem Android-ra a My Vodafone appot de belépni illetve regisztrálni úgy vélem felfedezni, hogy csak vodás telószámmal tudnék. Nos nekünk e-számlával van a net+tv csomag itthon és mikor kötöttük azt mondta bent a hölgy, hogy applikácion belül tudunk fizetni is. De én csak a My Vodafone Otthoni belépés-nél tudtam beregelni magam az ügyfélszámunkal de ez webes felület nem applikáció.
Van erre egy másik app-juk esetleg? :F

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#95813) drk88 válasza kabelmania27 (#95810) üzenetére


drk88
senior tag

Van TV is, szerencsere azzal eddig nem volt gond. En is azt vettem eszre hogy halozat terheltseg miatt nagyon fugg a sebesseg..mert amikor nincs csucs ido akkor siman megy 470 es 350 kozott..Csatik megvannak huzva meg jol is van bekotve, ez akkor ilyen csak az durva hogy a minimum garantalt sebesseg ala is beesik jo parszor :(

(#95814) GoodSpeed válasza AsakuraDave (#95812) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

nincs.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#95815) kabelmania27 válasza drk88 (#95813) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Remélhetőleg arrafelé is fogják bővíteni a letöltési csatornákat és stabil lesz.
Ha lejárt a hűségnyilatkozat és még nem lesz 24 letöltési csatorna 1270-es számon kérhetsz ügyfélmegtartó ajánlatot kisebb csomagra amennyiben szeretnél kisebbre váltani.

(#95817) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Múlt hét vége fele elkezdett időnként megállni az élő kép a csatikon (OTT), úgy tűnik hétvégén csináltak vele valamit, mert most megint nagyon fasza. Azért úgy tűnik, néha figyelnek. Helyes. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#95818) base-soft


base-soft
lelkes újonc

Nálam is akadt a visszajátszó rendszeresen. A paraméterek alapján lehetséges nálam a hiba?

(#95819) cof válasza base-soft (#95818) üzenetére


cof
veterán

Ugye több mint 4 letöltési csatornád van. 40.4 SNR az teljesen jónak néz ki egyébként.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#95820) base-soft válasza cof (#95819) üzenetére


base-soft
lelkes újonc

Persze, csak két képre sikerült mentenem. De szinte ugyanezek az értékek.

(#95821) flexxx


flexxx
tag

Ahol te laksz, az nem volt Invitel-es átvett terület? Esetleg újonnan kiépített? Már egy ideje kiköttettem a DIGI-t így nem tudom biztosan, de eddig csak az előbb említett területeken láttam h264-es adást, országos szinten szerintem nem álltak át.

edit: remek, új hozzászólásként írtam, a #95786-ra ment volna válaszként CoF-nak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95822) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali,

Full laikus vagyok ehhez de tessék az 1gigás netem "adatai":

uTorrent felfelé töltés nem akarodzik menni, tudnátok valami tippet? :F

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#95823) DraXoN válasza kezo0 (#95770) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Valójában a "laposabbik" a régi 2012 Június előtti modell, utána döntöttebbeket adtak.
A horizonokhoz adtak később azonos formájút ahol a help gomb helyett volt a "műsorvisszanéző". Na erre az utóbbi távirányítóra cserélték a miénket ami nem volt jó.
Egyébként régi a box, még eredetileg az egyenes végű távirányító volt, azt cserélték egy 3-4 éve ilyen döntöttre.
Ma voltam bent, nem volt nekik, azt mondták talán csütörtökre jön, de lehet csak a jövőhéten.
De hátrament a csóka és 3db régi leadott távirányítót kihozott (olyanokat amiket boxal adtak le, nem csak "mert hibás" hozták cserélni).
Én szétszedtem őket, kipucoltam kívül, belül (ez alapján, hogy csak úgy odaadta, gondoltam akkor az se bájnák ha szétszedem már... ha ezt tudom az "eredeti" irányítónkat is szétszedtem volna pucolni.. bár nem lett volna garantált, hogy megjavul tőle).. most van 3db "működő" távirányítónk :N

1 régebbi és 2 újabbat kaptam.. a régebbinél sajnos pucoláskor a műanyag "fényvezetőt" elhagytam (leeresztettem a csap lefolyóján.. olyan koszos lett tőle a víz, hogy nem látszódott a mosdó alja, így nem tudtam, hogy van egy ilyen alkatrésze is... és átfért úgytűnik a lefolyó "bordázatán" :( .. utólag nézve gondolam bele, hogy hallottam valami "zörgést" amikor eresztettem le a vizet.. ezek szerint az volt az.. mind1, nélküle is működik)

Képen még csak-csak jól néz ki, de közelről/kézben azért látszik rajtuk, hogy használtak.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#95824) cof válasza flexxx (#95821) üzenetére


cof
veterán

Nem volt Inviteles, Digi építette ki még az FTTB-t, aztán idéntől lett elérhető az FTTH is.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#95825) cof válasza AsakuraDave (#95822) üzenetére


cof
veterán

Akkor megy csak a feltöltés ha tőled valaki letölt, nagyon nehéz a szerveresekkel versenyezni. Ahol sok a seeder ott szinte lehetetlen. Nekem volt 100 torrent is seedben és sűrűn van, hogy senki nem csatlakozik hozzám. De utorrent helyett használj inkább qbittorrentet, az nem ajánlott már.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#95826) anglergab


anglergab
addikt

Sziasztok!

Megjött a Vodafone TV box:
- 1080p50-ben ad képet, azaz de-interlace-el a box (a Horizon 1080i50 jelet adott)
- A lineáris csatornák DVB-C módban mennek, ekkor is szebb a képe, mint a Horizon box-nak, Műsorvisszanéző (OTT) képminősége még szebb
- Kihúzott UTP kábellel is bekapcsol, működik a box, de akkor a Műsorújság nem mutat semmit és persze nincs Műsorvisszanéző és Youtube sem
- nincs kijelző az előlapon: azaz óra, csatorna kijelzés sincs a box-on
- a tápján van egy zöld LED
- a csatorna infónál mutatott jelerősség mértékegysége hibásan szerepel: dBm helyett dBu, a kettő között 60 az eltérés. Azaz a nagy negatív értékhez 60-at hozzáadva megkapjuk a jelerősséget a modem formátumában. Azaz ha -58 dBm-et mutat a box, az valójában -58 dBu, ami +60 után 2 dBm, a modem ezt mutatná a frekvenciára ha az DOCSIS lenne.
- kisebb bugok előfordulnak a GUI-ban, de alapvetően gyorsabb mint a Horizon box a "gyors" távirányítóval
pl. néha nem jelenik meg az EPG a zöld gombra, vagy random mutatja az EPG lent az aktuális műsor adatait
- elég ritkán, de megállt a Műsorvisszanéző (OTT) képe vagy hangja pár másodpercre, ott folytatta, ahol megakadt
- a távirányító infrán működik, valahogyan infrán elküldi az elemek töltöttségét is
- A YouTube nem Chromecast-tal működik rajta, külön "TV-s" app van rajta, ami akár több telefonnal (egyszerre) és a távirányítóval is vezérelhető. Egy telefon is vezérelhet több box-ot.
- a csatornaváltó gombokkal gyorsan lehet lapozni az EPG-ben
- a csatorna számozásnál vannak kihagyások
- a hangerő konzisztens a TV, Műsorvisszanéző és YouTube appok között, a Youtube esetében telefonról jól vezérelhető a hangerő
- a Műsorvisszanéző és YouTube elég gyorsan betölt és gyorsan lehet időben is keresni
- Horizon box-hoz képest elég reszponzív a működés

[ Szerkesztve ]

(#95827) kezo0 válasza anglergab (#95826) üzenetére


kezo0
addikt

– nincs lehetőség kedvenc csatornák beállítására (hogy a csatornák léptetésekor ill. az EPG-ben ne jelenjenek meg azok, amelyeket úgysem nézel soha);
– idegen nyelvű filmeket magyar felirattal gyakran sugárzó csatornák (pl. Cinemax) esetében nem lehet megjeleníteni a feliratokat;
– Dolby Digital 5.1-es hang csak lineáris adás DVB-C kapcsolaton történő nézésekor van – műsorvisszanézés ill. a felhőbe „rögzített” műsorok megnézésekor, OTT-vel, nem elérhető a DD 5.1-es hang.

Kérlek, erősítsd meg a fenti hiányosságokat is, ha továbbra is fennállnak, csak, hogy tudjuk, hol tartunk ezzel a boxszal.

Továbbá nem tudom, volt-e már erről szó, de érdekelne, hogy a Vodabox távirányítója is tudja-e vezérelni a különböző típusú tévéket ill. bekapcsolt HDMI-CEC mellett a tévé vezérlése révén a házimozi-rendszer hangját is.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#95828) anglergab válasza kezo0 (#95827) üzenetére


anglergab
addikt

Kedvencek, Dolby nem változott, de Felirat gomb van (DVB-C-n). YouTube felirat működik.
Úgy tűnik, ez nem univerzális távirányító. 2 db infra LED van benne, Sagemcom kódolással.
A box-ban valószínűleg van Bluetooth és wifi, de nincsenek használva.

[ Szerkesztve ]

(#95829) kezo0 válasza anglergab (#95828) üzenetére


kezo0
addikt

OK, hogy van felirat gomb, de működik is (legalább DVB-C-n)?

A 2 db infra LED mit jelent? Nem értek hozzá. Ezért NEM tudja vezérelni a tévéket, csak a boxot? Vagy mi a gyakorlati jelentősége?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#95830) tomp válasza kezo0 (#95829) üzenetére


tomp
félisten

Dupla infra segítségével tudja vezérelni a TV-t is!
A power gomb a TV-t is be és kikapcsolja. Illetve a "TV" jelzésű gombot megnyomva megjelenik a TV-n a forrásválasztó menü.

(#95831) vargalex válasza tomp (#95830) üzenetére


vargalex
félisten

Akkor viszont valahogy még lehet mondani, hogy milyen TV-d van? Mert az infra kód vbiztos, hogy nem egységes a különböző gyártók esetén...

Alex

(#95832) kezo0 válasza tomp (#95830) üzenetére


kezo0
addikt

Ez így nagyon nem az, amire gondolok. Egyrészt amikor kikapcsolom a boxot, nekem ne kapcsolódjon ki a tévé is. Másrészt én azt szeretném, ha a box távirányítójával a tv gomb megnyomása után a tévé tunerjén lehessen a csatornákat váltani, plusz lehessen a tévé hangerejét is szabályozni (ill. az AVR hangerejét, ha él a HDMI-CEC a tévé és az AVR között).
Szóval pont úgy, ahogy most ez megoldható a Cisco box távirányítójával.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#95833) Gaben06


Gaben06
tag

Sziasztok. Tegnap bekötötték a TV adást a Samsung QLED Q80T re is. A boxot nem szeretem, így a UPC media kártya került a TV-be.
Van már egy a lakásban -tök jól működik. Itt meg nem. Mikor bekapcsol a TV akkor nagyon lassú és bejön egy CL menü ablak. Ezt irja. UPC MediaCard azonosítás folyamatban kérem várjon. Idegesítő. Mi lehet a baj? Lassan olvassa be a kártyát a TV? Vagy a kártya rossz? Már mindent kipróbálatm de nagyon lassú a bekapcsolás. Régebben volt a Samu Tvben olyan opció, hogy gyors bekapcsolás, de nem találom. Azelőtt amíg nem volt kártya benne pikk pakk bekapcsolt. A Tv a rossz vagy a kártya? A hálóban szintén CL kártya, ott nincs ilyen probléma és üzenet.

(#95834) Intruder2k5 válasza Gaben06 (#95833) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Első körben megpróbálnám megcserélni a két CI kártyát.

Nem CL, hanem CI, mint Common Interface.

(#95835) tomp válasza vargalex (#95831) üzenetére


tomp
félisten

Itt a topikban valaki felrakta a megoldást.
Be lehet programozni. Eddig Sony-m volt. Most már TCL. Átprogramozás után kezeli rendesen a TCL-t is.

Nekem nem gond ha a TV-t is ki-be kapcsolja. Ha bekapcsolom a TV-t akkor a Voda box is menjen.

(#95836) Gaben06 válasza Intruder2k5 (#95834) üzenetére


Gaben06
tag

Ok. Köszi. Bocsi az elírásért.

(#95837) cof válasza anglergab (#95826) üzenetére


cof
veterán

- 1080p50-ben ad képet, azaz de-interlace-el a box (a Horizon 1080i50 jelet adott)
- A lineáris csatornák DVB-C módban mennek, ekkor is szebb a képe, mint a Horizon box-nak...

Akkor ez az első bizonyíték, hogy belenyúl a képbe, a deinterlace szűrő, aztán még ki tudja, hogy mennyi van. Ugyanabból a forrásból nem lehetne jobb a kép egyik-másik eszközön csak képjavító algoritmusokkal.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#95838) mad823 válasza tomp (#95830) üzenetére


mad823
őstag

Meglepne, ha az a két led nem ugyanazt csinálná, szerintem csak a "fényerő" miatt van kettő. De nézz rá a telefon kamerájával, és látni fogod, hogy ugyanazt villogják-e.

(#95839) inf3rno


inf3rno
nagyúr

No ma reggel 2-9 nem volt se tv se internet. Valami központi hiba lehetett, mert az egész városrészben nem volt és már napok óta fél óránként megszakadt a net.

Közben megjött a TC7200 is. Tudtok valami infot adni, hogy a modem csere hogyan megy, és mi kell hozzá? Gondolom kelleni fog valami jelszó a felhasználói név mellé. De lövésem sincs, hogy az mi. :S

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#95840) cof válasza inf3rno (#95839) üzenetére


cof
veterán

Az cool, remélem beválik a kis TC7200.

Összekötöd, koax be, LAN a PC-be, bekapcsolod mindegyiket, vársz amíg kap a PC valami IP-t, aztán megnyitod a böngészőt, elvileg automatikusan a pcreg.upc.hu fog bejönni ha van beállítva kezdőoldal, ha nincs akkor írj be bármit, mondjuk vodafone.hu és átirányít a pcreg oldalra. Itt a felhasználó a upc-s email címed @ előtti része, és az e-mail címhez tartozó jelszó kell hozzá.

Ha nem tudod az adatokat akkor megnézheted a myupc profilodban az e-mail címet, és jelszót is ott tudsz beállítani újat.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#95841) polyn válasza cof (#87843) üzenetére


polyn
csendes tag

Igazad volt. Még egy plusz media boxszal együtt is olcsóbb lett a havidíj. 800 ft-ot engedtek a havidíjból és a plusz boxot is 500 ft-ért adták. Köszi még egyszer

(#95842) MadMancs


MadMancs
veterán

Kicsit off, de talán nem tiltott mert nem eladok. Én is találtam szekrény mélyén egy ~5éve szunnyadó TC7200 at. PK költség előre ellenében küldöm akinek kell. Info PM. 2 Cisco már hulladéktelepen pihen, ha nem kell senkinek ez is oda jut :DDD Esetleg CoF? Te helybe vagy :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#95843) cof válasza MadMancs (#95842) üzenetére


cof
veterán

Hát köszi, de én már csak dísznek tudnám hasznosítani. Viszont díszeknek már nincs több helyem. :R

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#95844) tomp válasza mad823 (#95838) üzenetére


tomp
félisten

Az is lehet, hogy a jobb adás miatt van dupla. Majd megnézem este hazaérve. :)

(#95845) drk88 válasza MadMancs (#95842) üzenetére


drk88
senior tag

Láma kérdés: miért jobb ez a modem mint a CB? Mondjuk az nem rakta magasra a lécet :D

(#95846) MadMancs válasza drk88 (#95845) üzenetére


MadMancs
veterán

Na ezt ne tőlem kérdezd. Elvileg jobb, stabilabb, megbízhatóbb. Azt írják sokan főleg online játéknál mutatkozik meg.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#95847) kabelmania27 válasza drk88 (#95845) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Puma 6 chipset problémája nem jelentkezik.
pogi1: Üdv! Bekerült az általad kért információ.

[ Szerkesztve ]

(#95848) anglergab válasza cof (#95837) üzenetére


anglergab
addikt

Mindegyik eszköz belenyúl a képbe, még a VLC is, az is deinterlace-el például (sok más mellett).
De lehet jobb a kép azonos forrás mellett, erősebb a CPU, kevesebb lehet az eldobott frame, jobb a színtér, fehéregyensúly kalibráció stb.
TV-s képjavító algoritmust nem látok (a TV-n természetesen ki van kapcsolva, amit ki lehetett).

(#95849) anglergab válasza mad823 (#95838) üzenetére


anglergab
addikt

"Sztereóban" működik a két LED, direkt interferál egymással a fényük és gyorsabb az adatátvitel, jobb a moduláció. Túl gyorsan villognak, hogy a kamera észlelje egyáltalán a villogásukat.

(#95850) anglergab


anglergab
addikt

Vodafone TV OTT/IP vs DVB-C:

az ügyfélszolgálat azt mondta, hogy OTT-nak indult a szolgáltatás, de koax-on túl sok volt a probléma, ezért átkapcsolták/átkapcsolják koax esetében DVB-C-re a lineáris adást.
Nem lehet visszakérni vagy kérni az OTT-ot, valószínűleg minden új bekötés DVB-C, az OTT-os korai bekötések pedig valószínűleg állnak vissza DVB-C-re valamilyen ütemterv szerint.
Egyedi eltérés ettől úgy tűnik nem lehet, csak területi (ahol még nem álltak át).

A másik infó pedig, hogy távoli modem szoftverfrissítés esetén a Wi-Free kikapcsol (kézzel kell visszakapcsolni), ez hiba, nyomozzák.

A vodafone-os CB-ben pedig van elvileg Wi-Free, de az aktuális konfigurációt, azaz hogy engedélyezhető-e, nem tudták. Ott is meg kell próbálni kézzel bekapcsolni, mert az alapérték valamiért a kikapcsolt Wi-Free (lásd az előző bekezdést).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.