Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94551) anglergab válasza anglergab (#94525) üzenetére


anglergab
addikt

Valaki meg tudná ezt nézni?

(#94552) gduck válasza anglergab (#94551) üzenetére


gduck
addikt

Én is kértem már (#94063) gduck, de még senki se próbálta ki :(

Bár szerintem nem fog működni, mivel a Wi-Free UPC-s szolgáltatás volt, így szerintem meg fog szűnni.

(#94553) cof válasza gduck (#94552) üzenetére


cof
veterán

Nem hiszem, hogy megszűnik. anglergab kétszer is utalt rá, hogy megjelent dokumentumokban a "Vodafone Wi-Free" kifejezés. [link] [link]

Gondolom, hogy a szoftver még nincs kész alá az új modemekben, mint a VTV-n a koax sem volt annak idején.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94554) anglergab válasza gduck (#94552) üzenetére


anglergab
addikt

Nem biztos. Elvileg átvették a liberty-s szolgáltatásokat és saját név alatt biztosíthatják (Vodafone Wi-Free).
Az egy jó kérdés, hogy ehhez vettek, bérelnek liberty-s infrastruktúrát/szervereket vagy használhatják és meddig.

[ Szerkesztve ]

(#94555) #75501312 válasza cof (#94553) üzenetére


#75501312
törölt tag

Ezt mondtam már régebben is.
Amikor egyik cég felvásárolja a másikat, akkor mindent megvesznek, eszközt, technológiát, rajzszöget, asztalt, Gizikét a HR-ről.
Nyilván lehetnek kikötések és van amikor nem 100% (főleg ha munkaerőről beszélünk, de az más téma), de sztem jelen esetben ez minimum 99%-ban így történt.

(#94556) anglergab válasza cof (#94553) üzenetére


anglergab
addikt

Igen, de ez az is lehet, hogy egyszerűen mindenhol kicserélték a UPC szót Vodafone-ra. Bár ebből nem tudhatjuk, hogy mit terveznek, ez csak egy pillanatnyi állapot.
Ezt mutatja, hogy régi weblapjaikon és cikkeikben is megjelent a Vodafone Wi-Free kifejezés.

[ Szerkesztve ]

(#94558) anglergab válasza #72445440 (#94557) üzenetére


anglergab
addikt

Az ismert, hogy meddig használhatják a liberty-s márkaneveket? Azaz UPC, Horizon, Connect Box, Horizon Go, UPC Phone, UPC Wi-Free stb.
Vagy a UPC Wi-Free nem használható kifejezés, de változatlan tartalommal a Vodafone Wi-Free igen?
Mivel a UPC Wi-Free lehet márkanév, a Wi-Free önmagában nem?

[ Szerkesztve ]

(#94559) #75501312 válasza #72445440 (#94557) üzenetére


#75501312
törölt tag

Amit nem is bánunk, ha jobb eszközt tudnak biztosítani. :D

(#94560) cof válasza anglergab (#94556) üzenetére


cof
veterán

Mondjuk nálam a TC7200 még mindig UPC Wi-Free SSID-vel szórja a jelet, gyanítom, hogy ezt ők át tudnák írni, mert a modemben ezzel kapcsolatban semmit nem tudsz állítani. Csak az oldalukon lehet, tiltani meg engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94561) anglergab válasza cof (#94560) üzenetére


anglergab
addikt

Szerintem megvehettek nagyon sok UPC-s asset-et és átnevezhetik Vodafone-ra ami kifelé látható.
Ne feledjük, hogy több liberty-s NatCo-t (national company, köztük a UPC Magyarország) érintette a felvásárlás. Azaz benne lehet központi/európai Liberty infrastruktúra is, beleértve a Wi-Free szervereket, központi routereket, adatközpontokat stb.
Azaz nem valószínű, hogy átterelnék a forgalmat a saját hálózatukra.
Azaz összefoglalva az lehet, hogy szinte minden ugyanaz marad mint régen volt, csak piros színekben ezután. Ami pedig redundáns elem a portfólióban (pl. Horizon Go vs. VTV app) ott eldönthetik, hogy melyiket folytatják.
Ami UPC-s szolgáltatásnak pedig nincs vodafone-os megfelelője, az maradhat ugyanaz, csak Vodafone brand alatt - de ettől még valószínűleg UPC asset-ek vannak mögötte.

[ Szerkesztve ]

(#94562) MadMancs válasza anglergab (#94558) üzenetére


MadMancs
veterán

2022 augusztus.
3 évet kaptak a UPC név és a Horizon brand használatára. Legalabbis anno ezeket a cikkeket hozták. Azóta mindenfélét olvasni.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#94563) anglergab válasza MadMancs (#94562) üzenetére


anglergab
addikt

Köszönöm a választ!
Akkor remélhetőleg még 2 évig elérhetőek lehetnek a UPC-s szolgáltatások.

(#94564) Gondics válasza dudi6 (#94521) üzenetére


Gondics
csendes tag

Én a helyedben megcserélném! Gyenge a bemenő jel! Megcserélve a kábel a jelszint fel fog menni kb. -3 - -7 dB közé.(még ezt se mondanám ideálisnak). Valamint meg kell nézni a feltöltési jelszinteket is ugyan ebben a menüben!
A Connect Box "szereti" a letöltési erősséget inkább pozítívba mint negatívba

(#94565) MadMancs válasza anglergab (#94563) üzenetére


MadMancs
veterán

Arról sajnos nem szólt egy cikk se hogy ez mit jelent pontosan. Wi-free-t soha nem használtam, viszont Horizon Go-t többször is.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#94566) anglergab válasza Gondics (#94564) üzenetére


anglergab
addikt

A 0, azaz az 1 mV a tartomány közepe logaritmikus skálán.
A max. a 10 mV, a min. a 0.1 mV.
Ha nőhet a jel, akkor a kisebb ideális.
Ha csökkenhet, akkor a nagyobb ideális.
Optimális esetben nőhet és csökkenhet is, a közepe az ideális, azaz a 0 azaz 1 mV.
Igazából mindegy mennyi a jelerősség, ameddig benne van a tartományban, ideális esetben a tartomány közepe. Azaz lefelé és felfelé is van benne tartalék.
Ha ez megvan, akkor az SNR sokkal fontosabb.
Ha kicsi a jel és kicsi a zaj és ha nagy a jel és nagy a zaj egyforma. Persze az ideális eset a nagy jel és kicsi zaj, a legrosszabb pedig a kicsi jel és a nagy zaj.

[ Szerkesztve ]

(#94567) viktorhu válasza #75501312 (#94555) üzenetére


viktorhu
veterán

Az internetet meg a nem vtv-s on demand tévét még mindig a liberty adja, és nem is adják át. Nem adták át az ügyfélszolgálatot sem. Nem lehet csak úgy bicskával kifaragni részeket egy nagyvállalatból, pl. az ügyfélszolgálat tovább működik magyar ügyfelek nélkül, nyilván ilyenkor nem is akarnak az ott elbocsátott dolgozók a munka miatt Magyarországra költözni, ahogy a horizon szolgáltatást sem fogják leválasztani a libertys infrastruktúráról. A Voda dolga most az, hogy miközben bérli a szolgáltatásokat a libertytől, ki kell építenie a saját infrastruktúráját.

[ Szerkesztve ]

(#94568) szabogabor10


szabogabor10
veterán

DVB-n is fekete képernyő van a Discovery Channel, DTX, Science, Animal Planet csatikon? Az ID HD meg az Eurosportok oké.

Szerk: helyreállt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94569) gduck válasza cof (#94553) üzenetére


gduck
addikt

Szerintem ez nem perdöntő, persze hogy megjelent, hiszen jelenleg működik. De nem biztos, hogy a teljes átállás után is működni fog.

[ Szerkesztve ]

(#94570) Gondics válasza anglergab (#94566) üzenetére


Gondics
csendes tag

Igen, így igaz! Viszont....
A CB sajátossága, hogy jobban szereti a pozitív előjelű letöltésit, akár +10-ig simán, csak a feltöltési ne legyen 50 dB közelében. Cél a 39-40 dB ami az arany közepút. Ezek mellé fontos a jel/zaj, ami 32 dB alatt kritikus tud lenni. Összefüggnek

(#94571) GoodSpeed válasza Gondics (#94570) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nálam itt a Hajdúszoboszlón nagyon jók a hőségben is a jelszintek (pedig itt is légkábel van), sokkal jobb mint Berettyóújfaluban volt.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#94572) dudi6 válasza Gondics (#94564) üzenetére


dudi6
senior tag

Köszönöm, akkor majd megcserélem.
Most így a feltöltési jelszint 1-2-3: 49,
a 4. :48
Majd megnézem kábel csere után is.

(#94573) Gondics válasza dudi6 (#94572) üzenetére


Gondics
csendes tag

Sok! Pont a felső határon van! Ha átszereled a kábelt akkor a feltöltési kb 44-45 lesz, ami már oké lenne.

(#94574) tomp


tomp
félisten

Minden csoda 3 napig tart? A fenét! Eddig bírta!
DVB-C újra szétesik..ez már nevetséges... :W:W:W:W:W

(#94575) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Jelenleg Greencom-os vagyok (kábel). Pár hónapon belül megveszi a Greencom-ot a Vodafone. Kérdésem lenne, hogy box helyett lehet kérni TV-be való kártyát? 3 Tv-be kellene. Kártyáknak havi díjuk van? Ha igen, mekkora a díj? Nagyon köszönöm!

(#94576) kabelmania27 válasza Impair1980 (#94575) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Kicserélheted a boxot médiacardra, első ingyenes, második és harmadik kb egy ezres.
1270-en vagy irodában fizetsz elő hamarabb kapsz időpontot, de kérhetsz saját beüzemelést is.

(#94577) szabogabor10 válasza tomp (#94574) üzenetére


szabogabor10
veterán

Baszki. Nem hiszem el már. :(

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94578) szabogabor10 válasza tomp (#94574) üzenetére


szabogabor10
veterán

Neted most rendben van?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#94579) tomp válasza szabogabor10 (#94578) üzenetére


tomp
félisten

Az rendben van. Én se hiszem el... Bekapcsolom a TV-t erre rögtön a kocka tenger fogadott. Tegnap este még jó volt. Ma este hazajövök erre ez fogad. Holnap este írok is nekik, hogy a micsodám kivan amiért képtelenek hibát javítani. Ne lakásra jöjjön a technikus mert NEM lakásban van a hiba. Legutóbbi cserélt koaxot, osztót, minden kutya pöcse szűrőt és semmi.
Nálam képtelenek DVB-C-n stabil szolgáltatást biztosítani. Akkor miért nem adják IP-n? ÁSZF is leírja, hogy vagy DVB-C vagy IP. A hálózattól függően.

(#94580) merqree válasza tomp (#94574) üzenetére


merqree
őstag

Nekem május 24 óta a bejövő jel a sz.r, mégsem történik semmi... :W :W :W
Ketyeg a kötbér.

(#94581) Livius válasza merqree (#94580) üzenetére


Livius
őstag

A hibajegyeket szorgalmasan újranyitogatjátok? Csak akkor lesz ténylegesen a kötbér igény valós, ha azóta nyitva van és nem tudják megoldani.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#94582) merqree válasza Livius (#94581) üzenetére


merqree
őstag

Nem nyitják újra, le sincs zárva, és visszaigazolták a május 24-et

(#94583) vargalex válasza merqree (#94582) üzenetére


vargalex
félisten

A kolléga jogosan azért szólt, mert sok esetben a hibajelentés után, ha kimegy a technikus, le is zárják. Innentől kezdve az ismételt bejelentés új hibajegyet jelent.

Alex

(#94584) merqree válasza vargalex (#94583) üzenetére


merqree
őstag

Tudom miért írta, rendszeresen olvasom a topikot, ezért hivogatom őket 2-3 naponta, de látják, hogy május 24 óta nyitva van... Elmondásuk szerint SMSben értesítenek, ha lezárják a hibajegyet. E kijelentést erőteljes fenntartással kezelem, pont a topikban olvasottak miatt.

(#94585) gduck válasza tomp (#94574) üzenetére


gduck
addikt

Összes adó vagy csak néhány? Jelszintek jók? Valószínűleg felétek az erősítőket kellene újra szintezni...

[ Szerkesztve ]

(#94586) anglergab válasza gduck (#94585) üzenetére


anglergab
addikt

Én is így gondolom. Lehet, korábban csak analóg TV volt azon a szinten, házban stb. és ott kicsit szemcsés volt, azt nem jelentette senki, mert az analóg "ilyen". A digitálisnál pedig egyértelműen kijön a probléma.

(#94587) ΞΔGLΞ válasza merqree (#94580) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Srácok!

Ennek a kötbérnek mi a menete? Lányoméknál, kb másfél hónapja ugyanez, komolyan olyan kockás néha (inkább nagyon is gyakran) a kép, hogy az valami röhej kategória már...jó 1 hete már jelezték újból, 4 szerelés után is úgy adták le, hogy nem lehetett megjavítani, szóval, hogy további türelmet kérik.
Na ebből elég volt...

(#94588) merqree válasza ΞΔGLΞ (#94587) üzenetére


merqree
őstag

Én telefonon és elektronikus formában is jeleztem, hogy kötbér igényt támasztok.
Aztán pár nap múlva újra hívtam őket, mert még mindig sz.r volt, azóta is sz.r a szolgáltatás, és kértem, hogy nyilatkozzanak arról, hogy jogos-e a kötbér igényem. Akkor azt nyilatkozta az ügyintéző, hogy jogos, és a "társosztály"-on van a dolog. (Ezen a társosztályos dolgon mindig sikítva röhögök). Miután elismerte, hogy jogos a kötbér, jeleztem, hogy a beszélgetést kérem digitális formában számomra adják át, melyben elhangzik, hogy jogos a kötbér igényem.
Itt tartok, a hiba még mindig fenn áll.
Az utcai szomszédok nem mérvadóak, mert szinte mindenki már a T optikáján van... Lehet, ezért sem kapkodnak, mert a hűségem lejárt, és lehet, egyedül vagyok a környéken...

(#94589) cof válasza tomp (#94574) üzenetére


cof
veterán

Na, akkor azt a 2 db 8-as osztót is szüntesd meg, a francnak kell annyi. Ráadásul ha azt mondod, hogy régen aktív doboz volt, akkor aktív rendszerhez is volt az osztó tervezve. Nálam a dobozban olyan osztók vannak mint amit felszerelenek lakáson belül is.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#94590) anglergab válasza anglergab (#94586) üzenetére


anglergab
addikt

Amúgy az analóg sem lehetne szellemképes, szemcsés ha jól van beállítva. De a régi TV-ken ezeket lehet nem is lehetett látni, annyira rossz volt a képminőség alapvetően.

(#94591) anglergab válasza cof (#94589) üzenetére


anglergab
addikt

Az is lehet, hogy csak ő van digitális szolgáltatásokkal azon az ágon, és újra kellene az egész szakaszt hangolni, fő koaxokat cserélni, erősítőt, szűrőket felszerelni.
Ez szokatlan lehet a technikusoknak is, a szokásos megoldások nem működnek hosszabb távon nála.

[ Szerkesztve ]

(#94592) ΞΔGLΞ válasza merqree (#94588) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Köszi az infót. :R
A türelem elfogyott itt is, havi 11 ezerért.

(#94593) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#94441) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

No, most felhívtam őket, felvették, de csak azután hívtam őket, hogy:

Meguntam, kinyomtam :D

Viszont a lényeg: NEM cserélik a UPC Connect Boxokat csak akkor ha:

- meghibásodik
- nagyobb csomagra váltok (az elérhető legnagyobb van Hajdúszoboszlón nálam 500-as)
- márkaüzletben lehet érdeklődni, Debrecen fórum, de ezt a hajdúszoboszlói partner mondta, és a Fórumnak nincs közvetlen száma.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#94594) #75501312 válasza GoodSpeed (#94593) üzenetére


#75501312
törölt tag

Igen, ezt eddig is tudtuk, hogy nem fogják cserélni puszira.

(#94595) GoodSpeed válasza #75501312 (#94594) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Mondjuk nekem semmi bajom nincs a fehér CB-vel, csak a kíváncsiság miatt kérdeztem meg :)

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#94596) zolee001


zolee001
őstag

A humor jegyében álljon itt ismét az No1 panaszlevél a multbol,felülmulhatatlan

PANASZLEVÉL:

*A 2009.11.12-én tett internet szolgáltatásban tapasztalt hibabejelentése
érdekében technikus kollégánk 2009.11.13-án megpróbálta orvosolni a
problémát, mert Ön akkor nem tartózkodott otthon, illetve az
adatbázisunkban nyilvántartott telefonszámon sem sikerült a kapcsolatot
felvennünk Önnel. Kérjük, amennyiben az Ön által észlelt hiba még jelenleg
is fennáll, jelezze társaságunk felé a 1221-es telefonszámon."*

VÁLASZ:

Kijelentem, hogy a fent említett napon végig az otthonomban tartózkodtam,
és a kollégáját vártam, maguk meg itt buziskodnak velem.
Az, hogy mint utólag kiderült, Önök nem tudnak beírni egy telefonszámot,
úgy vélem nem az én hiányosságom. A megadott címen található lakás nincs
körülvéve sem vizesárokkal, nem vezettem villanypásztort a kaputelefonba,
valamint nagytestű harci kutyák sem őrzik azt. Két kollégájuknak furcsamód
már sikerült eljutni a lakásba, valamint felhívni engem a! rosszul rögzített
telefonszám ellenére - bizonyára Danny Blue és Christian Panthera - szintű
telepatikus képességeik segítségével. Mivel a kollégája baszott kijönni, és
a hibát nemi szerve ritmikus húzogatásával próbálta elhárítani, az általam
érzékelt probléma még mindig fennáll. 9 -szer pofáztam el maguknak, hogy
hibás a modem, amit Önök biztosítottak. Maguk hülyének néztek, hiszen az
Önök adatai szerint minden rendben.

Ezek után persze még én hívjam fel magukat 10-edjére is, amivel úgy vélem,
kimerítik a pofátlanság határát. Véleményemet az ügyről, a szolgáltatásról
és a cégükről egyetlen köpéssel kifejezhetem. Öröm az ürömben, hogy
ügyintézőik nagyon kedvesek és segítőkészek, az meg egy másik dolog, hogy a
"kapcsolja ki a tűzfalat és a vírusirtót" - színvonalú tanácsaikkal
nyugodtan kitörölhetem ám a seggem. Ha kellemes társalgásra vágyom, egy más
jellegű emelt díjas telefonszámot tárcsázok.
Mellékelten bátorkodtam elkülden! i az önéletrajzomat is, mivel ennyi
szaktudással én is rendelkezem, ezért örömmel lennék egy ilyen remek,
dinamikus csapat tagja.

Szerencsére szolgáltatásuk ingyenes, vagyis pontosan annyiba kerül,
amennyit ér, ez megmagyarázná, miért is akciós az első három hónapban.
Megkísérlem elmagyarázni még egyszer, utoljára: 1. A problémán forrása a
hibás modem. 2. Önök küldenek egy szerelőt, aki ért a számítógéphez,
valamint egy működő modemet, továbbá egy hálózati kábelt, mivel ez a szar
ami itt van, csak fojtogatós szexre alkalmas, másra nem. 3.
Küldenek a szerelővel egy embert, aki tudja használni a telefont, a
kaputelefont, valamint a liftet, bár jöhetnek lépcsőn is, így ez csupán
ajánlott opció. 4. Kicserélik a modemet. A szerelő bejön, köszön napszaknak
megfelelően, leveszi a cipőjét, visszautasítja a felkínált frissítőt és
kicseréli a modemet. A közlekedős ember kint marad. 5.
Aláírom a munkalapot, a szerelő elköszön és kimegy. 6. Működik a
szolgáltatás és mindenki boldog.

Amennyiben a fent! i hat pont nem megvalósítható, akkor ne fáradjanak a
szolgáltatás kikötésével, mert kibaszom az egészet a picsába, mivel Önök
megvalósították a szerződésszegés fogalmát, ugyanis ez nem szolgáltatás,
hanem egy fos. Egy FOS.

Feltételezem, Önök jobban szórakoztak levelem olvasása közben, mint
jómagam, de ne gondolják, hogy viccnek szántam, ez egy kibaszottul
HIVATALOS PANASZ. Sajnálom, hogy méltatlan helyzetbe kerültem maguk miatt,
de csak azoknak adom meg a tiszteletet, akik : 1. Szintén megadják, 2.
Kiérdemelték, 3. Félek tőlük. Sajnálatos módon Önök egyik kategóriába sem
esnek bele, ezért hát levelem keserédes hangvétele.
Amennyiben hajlandóak rendesen végezni a munkájukat, akkor Önök felhívnak
az általam megadott telefonszámon, és egy Önök által kiválasztott
időpontban készséggel állok rendelkezésükre.

Várom megkeresésüket! Nyomorékok.
Tisztelet nélkül:

(#94597) anglergab válasza #75501312 (#94594) üzenetére


anglergab
addikt

De korábban azt mondták, hogy mindenkinél cserélik a mediaboxot és a modemet, nem? Ok, fokozatosan. De ennek ellentmond, amit most mondtak.
Illetve arról is volt szó, hogy a CB UPC-s eszköz, nem brandelték át, mint a Horizon boxot, ezért cserélik olyanra, ami nincs UPC-re brand-elve. Meg Vodafone-ra sincs brand-elve.
Ez azért érdekes, mert az új CB más hardver és szoftver verziójú, mint a régi.

[ Szerkesztve ]

(#94598) #75501312 válasza anglergab (#94597) üzenetére


#75501312
törölt tag

De nem azt mondták, hogy most azonnal mindenkinél le fogják cserélni, kell lennie egy határidőnek, amiről mi nem tudunk. Gondolom náluk sincs még elegendő eszközszám, így azoknál lesz első körben csere, akinél ez meghibásodik vagy váltanak felfelé + ugye az új előfizetőknek, ahogy ezt mondták is.
VTV-t sem adtak puszira májusban, nekem is csak akkor mikor panaszt tettem, hogy nem hajlandók cserélni a hibás beltérimet.

(#94599) anglergab válasza #75501312 (#94598) üzenetére


anglergab
addikt

Igaz, lehet hogy csak 2 éven belül fog erre sor kerülni.
Vajon hány helyen lehet Vodafone mediabox OTT-n új vodafone-os modemmel?

(#94600) #75501312 válasza anglergab (#94599) üzenetére


#75501312
törölt tag

Nálam tuti, mert nem felfelé, hanem lefelé fogok váltani - ártól függően. :D
Nem találom a cikket, amit linkeltek erről.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.