Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91201) merqree válasza GoodSpeed (#91195) üzenetére


merqree
őstag

Ha számlát kapsz, azt ki kell fizetni, ez a jog. Ez van az ÁSZFben.
Ezért nézik semmire a szolgáltatók a Fogyasztó védelmet, a GVH-t, stb...

Ki kell fizetned, ahogy ish4d0w is írta. Akkor is, ha 10-10000x-esét állítják ki.
Ugyebár a szolgálató megtehetné, hogy egy limit elérése után értesítést küld, hogy fizesd be, vagy felfüggesztik az adott szolgáltatást.
Anno a Vodafone-nál a céges flottában volt olyan opciónk, ha bármelyik SIMkártya eléri a 15ezer forintos limitet, azonnal értesítést küldenek, és addig a SIM csak fogadni tud hívást, indítani nem.

(#91202) GoodSpeed válasza zzola (#91200) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Tévedsz, mert az imént beszéltem a számlázási osztállyal. A panaszomat elbírálták, meg mondták, hogy tévesen kötbért számláztak ki (telefondíjnak) , feljegyeztem a panasz iktatószámát, a telefon beszélgetés rögzítve lett, és csupán az úőj számlán a 6699 Ft-ot kell befizetnem!!!

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#91203) cof válasza GoodSpeed (#91202) üzenetére


cof
veterán

Akkor megoldódott? Na, így kell csinálni. Még a fizetési határidő lejárta előtt jelenteni és megoldani a problémát, és mindenki boldog.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#91204) zzola válasza GoodSpeed (#91202) üzenetére


zzola
félisten

Látom read only-ban vagy...
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#91205) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok,
Ha elmegy otthon az áram (vidéken kertesház), akkor attól még van Internet?
Szóval ha a modemet rárakom szünetmentesre, akkor működni fog?
Gondolom sok mindentől függ, de van valakinek ilyen jellegű tapasztalata?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#91206) LouiS22 válasza zzola (#91200) üzenetére


LouiS22
veterán

+10000000000000000000000!

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#91207) merqree válasza TomMusic (#91205) üzenetére


merqree
őstag

Attól függ, hogy csak nálad nincs áram, vagy az utcában...

(#91208) LouiS22 válasza TomMusic (#91205) üzenetére


LouiS22
veterán

A szolgáltató eszközeit is áram hajtja a lakáson kívül ott, ahol az elosztó van (földben, oszlopon, bárhol). Ha az is elszáll, akkor tökmindegy, hogy te szünetmentesen vagy-e.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#91210) ztsoft válasza LouiS22 (#91186) üzenetére


ztsoft
őstag

A számla már készen van, máskülönben honnan tudnák a fizetendő összeget. Csak "nincs feltöltve a rendszerbe" (ügyfélszolgálatos mondta így), ami a számlán is látszik, múlt hónapban 2.-án készült.

Tudnak a hibáról, múlt hónapban több kört is futottam velük az ügyben, ki is tolták a fizetési határidőt, csak az oldalon nem látszik. Még a kedvezményt sem buktam.

Én sem fizetek addig egy fillért sem, amíg nincs a kezemben a számla. A weboldal nem hivatalos dokumentum (akár mennyire is ezt hajszolod), ezt Ők is tudják. Ott bármilyen összeg szerepelhet.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#91211) GoodSpeed válasza cof (#91203) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Igen megoldódott :R :C

+1 (#91210) ztsoft

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#91212) TomMusic válasza #72445440 (#91209) üzenetére


TomMusic
őstag

Köszi a választ, a többieknek is!
Igen, sejtettem hogy ilyesmi a szitu de gondoltam rákérdezek. Hát akkor felesleges szünetmentesre rakni a modemet, mert ha áramszünet van, akkor valószínűleg az egész utcában (bár ha másik fázisról kapja az oszlopon a cucc a ciberét, és mondjuk az nem megy el..) az van.

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#91213) LouiS22 válasza ztsoft (#91210) üzenetére


LouiS22
veterán

Szerintem te rossz embernek írsz. Hol mondtam én olyat ma, hogy hivatalos dokumentum? A pdf alapú számla esetleg.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#91214) sziszi-fuszi válasza #72445440 (#91199) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Persze, és ha kapsz egy 10.000.000 HUF-ról szóló számlát (mert hibás volt az adatbázis), akkor azt is befizeted szépen, majd utána reklamálsz?! Ez nem így van. Ismeri a jog a számlakifogásolást, aminek halasztó hatálya van. Ez az utólag fizetendő díjakra vonatkozhat. (Tehát nem az ELŐFIZETÉSI DÍJ-ra, hanem pl. a használatból eredő további díjakra, ahol bizonyítási kötelezettsége van a szolgáltatónak, számla kiállítónak!)

Mi alá kell írás?

(#91215) GoodSpeed válasza sziszi-fuszi (#91214) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ja, sőt felvesz mindenféle hitelt a jó ügy érdekében, aztán meg jóváírják, és még az unokájának sem kell fizetnie havidíjat 80 év múlva, mert vissza nem kapja, csak jóváírták :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#91216) #75501312


#75501312
törölt tag

Amikor egyértelmű a tévedés, én nem fizetnék számlát. Mert úgyis lesz ellenszámla.
A könyvelő szerencsétlen meg meg fog zavarodni, mert a számlatételek mellett még a bankszámlát is könyvelnie kell majd, és sokfelé lesznek az adatok.
Arra kell majd figyelni, hogy gyorsan javítsák ki és ne számoljanak kamatot.

[ Szerkesztve ]

(#91217) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Egyre sűrűbben elő jön ez a késik a hang hiba,tegnap este is 3-4x, most megint elkezdte :U Másnál is van ilyen? :U

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#91218) tomp válasza Gubu0101 (#91217) üzenetére


tomp
félisten

Mármint hol? VodafoneTV? Nálam nem csúszik a hang. Szimplán megáll most mert valamiért szakaszosan eltűnik a jel a kábelről. Azaz DVB-C se megy. Meg net se.

(#91219) merqree


merqree
őstag

MEA CULPA! :R

6.3.4.2. Ha az Előfizető a díjfizetési határidő lejárta előtt benyújtott bejelentésben a számlában meghatározott díj összegszerűségét vitatja az Ügyfélszolgálatnál, és a bejelentést a Szolgáltató nem utasítja el 5 (öt) napon belül, a bejelentésben érintett díjtétel vonatkozásában a díjfizetési határidő a díjreklamáció megvizsgálásának időtartamával meghosszabbodik.

forrás: https://www.vodafone.hu/documents/20143/5676861/1-20200701.pdf

Ezek alapján a fizetési határidő meghosszabbodik az eljárás idejével.

(#91220) Euroman


Euroman
csendes tag

Hozzám ma jön a technikus. -5 és 0 között ugrál a letöltési jelszintem, és az elmúlt 5 napban 30 Illegal Dropped Forward Paket hiba......ez a hiba mindig volt, de régebben csak napi 1-2

(#91221) Gubu0101 válasza tomp (#91218) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen Vt boxnál.Még 1-2 alkalom és küldök rá egy hiba bejelentést.Mostanában kezdődött egyre sűrűbben előjönni ez a jelenség.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#91222) R a y válasza #72445440 (#91199) üzenetére


R a y
senior tag

Tehát ha neked kijönne egy 200ezres vodafone csekk tv internet telefonnal együtt, és úgy hogy nincs is fizikailag bekötve vonalas telefon, te akkor gondolkodás nélkül befizetnéd? Van baj... 🙂🙃

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#91223) tomp válasza Gubu0101 (#91221) üzenetére


tomp
félisten

hmm!
Nekem április eleje óta 2x volt hangcsúszás de csatornaváltással helyrejött.

___
hmm itt még továbbra is írják a DD 5.1-et! ;]

(#91225) Gubu0101 válasza tomp (#91223) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tegnap este 10-11 közt volt 4 :D Úgy szoktam én is helyrehozni,de ne kelljen már film közben azért kapcsolgatni,hogy tudjam nézni,plusz ki is marad egy részlet így. :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#91227) headhunter válasza The Goth (#91183) üzenetére


headhunter
addikt

"...Ha valaki nem fix összeget fizet havonta, mondjuk a telefon rész miatt, annak tényleg jó tudni a számla részleteit is, amit ugye nem fog, amíg nincs kész. Esetlegesen reklamálni célszerűbb a befizetése előtt.

Én megnézni se szoktam, mire elkészül már rég be van fizetve. Mondjuk a telefon nincs használatban, szóval fix a havidíj is...."

+1

(#91228) anglergab válasza Euroman (#91220) üzenetére


anglergab
addikt

Egyik sem jelent problémát. Nagyon sok hiba oka nem derül ki a modemből.

(#91232) mad823 válasza anglergab (#91231) üzenetére


mad823
őstag

És akkor dupla áron nézhetek ugyanannyi csatornát?

(#91234) anglergab válasza mad823 (#91230) üzenetére


anglergab
addikt

Az OTT a jövő technológiája, ahhoz pedig box vagy app kell. Az OTT és DVB egyidejű üzemeltetése pedig nem gazdaságos. Hasonlóan mint az analóg vs. DVB eset. Ettől függetlenül most analóg, DVB és OTT is van egyszerre, ami aztán főleg nem gazdaságos.

(#91236) tomp válasza Gubu0101 (#91225) üzenetére


tomp
félisten

Mikor elkezdi a csúszást meg kellene nézni a pinget a VodaTV szerver felé.

(#91237) mad823 válasza anglergab (#91234) üzenetére


mad823
őstag

Ez világos, bár azt nem is értem, hogy az analóg miért nem lett még felszabadítva a DVB javára... Ettől függetlenül pont a felhasználó fog szívni, mert megint az van, hogy mind a TV gyártók, mind az infrastruktúra szolgáltatók magukénak akarják tudni a platformot, amin a felhasználó hozzájut a tartalomhoz. Egy amazon vagy netflix esetén simán letöltöd az appot a tévére, aztán kész. Ugyanezt megugorhatná a Vodafone is, nem kéne bohóckodni mindenféle felesleges és redundáns hardverrel, a TV pont elég kéne, hogy legyen.

Mert most ugye mi van? A HBO és társai nem elérhető a VTV-n, egyéb HD csatornák nem férnek már el a DVB-n... Kösz...

Amúgy pedig mindenki (HBO, Disney+, stb.) indítja a saját streaming szolgáltatásokat, de valahogyan a TV-n kéne össszeérnie ezeknek a lineáris csatornákkal, de inkább tördelődik az infrastruktúra, minthogy tisztulna a kép.

[ Szerkesztve ]

(#91238) anglergab válasza mad823 (#91237) üzenetére


anglergab
addikt

Más országokban van androidos Vodafone TV.
Sőt, ugyanaz a mediabox képes Linux és Android alapú Vodafone TV-re is.
Ez a szolgáltató döntése, hogy az OTT TV-t Android vagy Linux alapon biztosítja egy adott eszközzel egy adott országban.
Mindkettő megközelítésnek van előnye és hátránya is a szolgáltatónak és az előfizetőnek.

[ Szerkesztve ]

(#91239) anglergab válasza mad823 (#91237) üzenetére


anglergab
addikt

Az előfizetői eszközök/igények is sokfélék, ezt tükrözi az egyidejű analóg, DVB, OTT/internet. Ezek ugyanazért a sávszélességért versenyeznek, ezért valahogyan fel kell osztani köztük. Régen a TV volt az alap, az internet pedig másodlagos. Most ez pont fordítva van, ennek tükröződnie kell a sávszélesség kiosztásban. Persze kompatibilitás miatt a régi is kell, viszont ez csökkenti a hatékonyságot.

[ Szerkesztve ]

(#91240) freezer922


freezer922
aktív tag

Próbáltam itt rákeresni de nagyon pont ilyen problémát nem találtam topikban.
Néha néha főleg esténként (igazából elég ritkán de attól még gond ha előjön :D), random a feltöltési sebességem úgy, hogy semmi sem használja azt 1-1 játékon kívül beesik egészen 0.5mb alá (speedtest-el mérve).
Ezt okozhatja nálam valami, vagy UPC/Vodafone random garázdálkodás lehetne? Igazából eddig talán 3 ilyen este volt, először azt hittem az adott játék szervere szórakozik de közös dolog olyankor mindig bennük, hogy az én feltöltésem esik le nagyon alacsonyra.

(#91241) kabelmania27 válasza freezer922 (#91240) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Meg kellene nézni a modem értékeket.
Amennyiben leírod milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító meg tudjuk írni, hogy rendben van-e a bejövő jelerősség.
Ha nem találod a modem üzemmódod 1270-es számon csak internethiba menüpontban kapcsoltasd ki az ipv6-ot.

(#91242) The Goth


The Goth
tag

Most hívtam őket, 4 csörgés után kapcsoltak emberkét. :D (ez azért nem 20 meg 40 perc, meg nem egy óra) Rámért a CB-re, na ez azért eltartott vagy 10 percig, aszongya elnézést lassan áll fel a rendszer, látja a hibát, mindenképpen technikus kell, (na nem mondod, tudom). Rákérdeztem ezekre a már nem UPC-s logós modemekre, hogy kaphatnék-e olyat ez helyett. Azt mondta, hogy amennyire tudja, ezek még egy darabig forgalomban maradnak, de ha rákérdezek a technikusnál, attól függ milyen eszközök vannak nála, lehetséges, hogy már arra cseréli. Egyébként így direktbe kérni nem lehet egyenlőre az újabb félét. :(

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#91244) anglergab


anglergab
addikt

A vodafone-os Compal CH7465VF is ED 3.0-ás és azonos a hardver verziója, mint a liberty-sé.
A wifi hálózatának neve: Vodafone-XXXX, ebből látható lehet, ha valahol már ilyen van.

(#91245) vg válasza #72445440 (#91243) üzenetére


vg
addikt

Nem vagyok jogász, de szerintem ha előfizetsz egy szolgáltatásra, ráadásul elkötelezettséggel és kapsz egy 10* akkora számlát mint amire a szerződés szól szakszerű használat mellett, akkor nem kell befizetni. Sőt, mivel én jóhiszemű vagyok, panasz teszek minden lehetséges hivatalnál. Nem érdekel, hogy szar a számlázási rendszerűk, semmi közöm nincs hozzá. Nekik se honnan van pénzem befizetni a havidíjat.

[ Szerkesztve ]

(#91246) cof válasza #72445440 (#91243) üzenetére


cof
veterán

Most akkor be kell fizetni vagy nem? Saját magadnak mondasz ellent. [link]

Tökmindegy, hogy 10 millió vagy 75 ezer a számla, ha én tudom 100% bizonyossággal, hogy nem forgalmaztam én annyit, akkor nem fizetem be, de a befizetési határidő vége előtt jelzem, hogy nem oké a dolog.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#91247) GoodSpeed válasza anglergab (#91244) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ennyit bevásárolt anno a UPC a Puma6-ból?

https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/navody/internet/Compal_CH7465VF.pdf

(#91246) CoF , így van, nem kell befizetni. Viszont jelezni kell, és rögzíteni mindent, valamint az iktatószámot is lejegyezni, legyen hangfelvétel náluk is, meg az előfizetősnél is. Az emailek meg evidencia.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#91248) tomp válasza GoodSpeed (#91247) üzenetére


tomp
félisten

Vagy a Vodafone felkereste a Compalt, hogy ugyan az a hardver elérhető e. Igen. Akkor kellene. :)

(#91249) cof válasza tomp (#91248) üzenetére


cof
veterán

- Vodafone - Hello, van még ilyen sz@rotok?
- Compal support - Igen van.
- Vodafone - Akkor rendelünk százezret.
-Compal support - Rendben, 10$ lesz összesen.

;]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#91250) tomp válasza cof (#91249) üzenetére


tomp
félisten

Na valahogy így ja. :DDD
Mivel hulladék így senki másnak nem kellett csak a Liberty-nek. Compalnál meg megmaradt 3raklappal belőle. ;]

(#91251) GoodSpeed válasza tomp (#91248) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Azért erre kevesen fogadtunk volna, hogy nem puma 7 lesz, és nem ED3.1 :D Bár lehet az is, hogy a meglévő ED 3.0-t még halogatják 3.1-re felfejleszteni (illetve eleinte csak ott lépik meg ahol a konkurensek már megjelentek optikával), a 29-es körzetet meg meg kell váltani :D

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#91252) kabelmania27 válasza The Goth (#91242) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehet zajbetörés van a környéken, ezért alacsony az ussnr, ami szakadást okoz.

(#91253) Toth_Jani válasza cof (#91249) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Mi ugyan nem elektronikai alkatrészt gyártunk, de ez nálunk is igy működik, megkérdezzük az alapanyag beszállítót olcsóbb nincs, és mindig akad, igaz némelyik gyalázatos minőség de olcsóbb.

(#91255) freezer922 válasza kabelmania27 (#91241) üzenetére


freezer922
aktív tag

Itt vannak a képek remélem ezek kellettek :D Ezt az ipv6-os dolgot pedig megcsinálom hátha az segít. Most estére is előjött, ezeket a képeket feltölteni 2-3perc volt 0.2-0.4mb/s-es feltöltéssel.

(#91258) kali válasza #72445440 (#91256) üzenetére


kali
legenda

Halasztó hatás helyett, legyen inkább halasztó hatály. :)

[ Szerkesztve ]

(#91259) sziszi-fuszi válasza #72445440 (#91243) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Tudod az elmélet és gyakorlat nagyon nem egyforma. Ha 1.000.000 millió számlából 10 darab hibás, az elenyésző %-ot jelent. Gyakorlatilag 100%-os a rendszerük. De lásd a többi közmű szolgáltatót is, mindenütt van hiba. Több milliós villanyszámla Marika néninek, akinek van 1 db hűtője, egy tévéje, meg egy olvasólámpája. Semmi mást nem kell tenni, csak sajtót (internetet) olvasni.

Lehet, én voltam figyelmetlen, de nem az előfizetés díja lett magasabb, hanem a számla összege. (Sokan az egész számlát előfizetésnek hívják, pedig tulajdonképpen nem az, mert a tárgyhónapban fizetjük az előfizetést, az utólag /mérés alapján/ fizetendő tételeket pedig a megelőző időszakra. Azt pedig feltételezni sem merem, hogy arra gondoltál, hogy bárkinek is lehet 75.000 Ft-os ELŐFIZETÉS-e, hacsak nem apartmanházakat, szállodát és/vagy vendéglők garmadáját üzemelteti.

Mi alá kell írás?

(#91261) sziszi-fuszi válasza #72445440 (#91256) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Ha már ügyvitel: A számlát sztornózni csak akkor lehet, ha az eredeti példány a birtokodban van. Egyébként jóváíró számlát vagy módosító okiratot kell kiállítani.

Halasztó hatály a számláknál nem létezik.

Ha a kibocsátó elfogadja a reklamációt akkor értelemszerűen hatályát veszti a számla fizetési határideje, ha pedig nem fogadja el, akkor érvényesnek tekinti a kibocsátott számlát és késedelmi kamatot követelhet.

Harmadik eset nem létezik. Illetve igen. De az bírósági út. Akkor ha mindkét fél azt vélelmezi, hogy neki van igaza.

Hogy ki az aki bírósághoz fordul vélt vagy valós igazának bizonyítása végett, az már egy másik kérdés.

Mi alá kell írás?

(#91262) Irvine81


Irvine81
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég köttetem be az internetet UPC koax kábel. Volt már itt régebben UPC szolgáltatás de lemondtam és akkor az utcán az oszlopon, (családi házas övezet) lekötöttél a kábelt.
Most aki kijött vissza akarta kötni de már csak egy hely lett volna az utcai kb. 8-as elosztón de az aljzat ki volt törve.
Erre úgy oldotta meg a dolgot, hogy valakinek a kábelét elvágta és oda betett egy sima kettes elosztót amit lakáson belülre szoktak.
Az az elosztó alkalmas kültérre? Vízálló? Szabályos bekötés ez egyáltalán?
Köszönöm! :R

(#91264) sziszi-fuszi válasza #72445440 (#91263) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Az a számla nincs elektronikusan hitelesítve. Nem tartalmaz elektronikus aláírást. Aki kapja, bármikor kinyomtathatja magának. Így az már kézbesített számlának minősül! Ha cégként kell befogadnia, akkor kötelező is kinyomtatni és úgy megőrizni. Míg az elektronikus aláírással rendelkező e-számla csak és kizárólag a digitálisan fogadható be, és azt elektronikusan kötelező megőrizni.

[ Szerkesztve ]

Mi alá kell írás?

(#91266) anglergab válasza GoodSpeed (#91251) üzenetére


anglergab
addikt

Azt nem tudjuk, hogy a liberty-s és a vodafone-os CB (Connect Box, Compal Broadband :)) modem hardver revíziója pontosan ugyanaz-e. Illetve a szoftvere az egyik esetben brandelt, a másik esetben nem, tehát a verziót sem lehet valószínűleg összehasonlítani. Azaz lehetnek hardveres és szoftveres eltérések is, attól hogy mindkettő ED3.0 és lehetnek (lényegében) azonosak is.
Azt tudjuk, hogy mindkettő ARM-es, linuxos, max. 1 Gbps-et tudnak WAN, LAN oldalon is és elég jó a wifijük.

[ Szerkesztve ]

(#91267) zzola


zzola
félisten

Ennél a csomagnál a szolgáltató minden hónapban ad egy HBO GO kulcsot, vagy?

(#91268) #75501312 válasza zzola (#91267) üzenetére


#75501312
törölt tag

Vagy. :DDD
Nincs olyan, hogy havi HBO kulcs, regisztráció van, mint minden más oldalon. Csak itt nem kell a csomag.
Mert ha van HBO csomagod, akkor a Go az ingyenes.
Ha nincs HBO csomagod akkor is kaphatsz Go reget havi 1500ért net mellé vagy bármi mellé, mert igazából extrák között van.

(#91269) zzola válasza #75501312 (#91268) üzenetére


zzola
félisten

Ennél a csomagnál nincsen telefon/TV, csak internet.
Tehát az árban benne van a HBO GO?
Vagy ez csak egy opció, hogy felárért lehet mellé rendelni?

[ Szerkesztve ]

(#91270) MadMancs válasza zzola (#91269) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem. Egyszer kapsz kulcsot és addig él mig aktiv az előfizetésed.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.