Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82017) Amazonas válasza tomp (#82016) üzenetére


Amazonas
senior tag

Előrebocsátom, hogy nem vagyok jogász (csak olyan laikus, aki munkájából kifolyólag megírt/megszövegezett már pár szerződést, és ennek kapcsán bőven volt kapcsolatban jogászokkal), de szerintem ennek inkább szerzői-/sugárzási jogi, mintsem felkészültségbeli akadálya van, illetve, gondolom, attól is függ, hogy melyik csatorna(csoport) mit és hogyan tárgyalt le a UPC-vel.
Néha, egy-egy műsor (jellemzően filmek) esetén még a viszonylag "engedékeny" csatornák is kötve vannak szerintem az adott forgalmazóval megállapodott feltételekhez.

@gduck: magáncélra történő felvétel, ha pl. csak megnézhető az kvázi majdnem ugyanaz, mint a letölthető, nem? :)
Pólófelirat: Képzeld magad a csatornák helyébe, akik sokszor vagyonokat fizetnek a műsorterjesztésért. Te hirdetnél bármit is ingyen az értékes műsoridődben, miközben egy ilyen megjelenésért is szép összegeket leakaszthatnál? :) Arról nem is beszélve, hogy védjegyoltalmi szempontból még fordítva is elsülhet a dolog, és egy idióta cég egy dörzsölt jogásszal karöltve még a csatornát is perelheti, hogy az ő termékével akarja eladni a műsort...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.