Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76011) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Jelenleg 5990-et fizetek ezért:
Gold + hd (2box, 1kártya)
120as net
S telefon
Hűség júliusban jár le.

Hívtak hosszabbítással. Több cspmag ajánlat volt. Ami érdekes: Premium
+300as net (eszközök, telefon változatlan), mindez 6599.

Írtátok, hogy jó ajánlat, fogadjam el. Ügyfélszolgálaton "műsoron kívül" megsúgták, hogy ők még nem tudnak velem foglalkozni, mert bem jöhetek azzal, hogy felmondom, de június-július körül mehetek. Ha addig az ajánlati csomagjuk nem változik, akkor a telefonon ajánlott nagyobb csomagot 6080Ft-ért tudnák adni.

Vagyis megint beigazolódott, hogy akár milyen jó a telefonos ajánlat, hűségidő lejáratakor még jobbat kínálnak. Mivel kértem a telefonos ajánlatkor visszahívást, így bepróbálkoztam további alkuval, hogy 6080-ra lemenjünk, de elhajtott az ügyintéző, hogy ő csak ezt tudja ajánlani. Mondtam nem gond, legfeljebb nem hosszabbítok, lesz majd határozatlan idejű szerződésem. Erre jött a dumával, hogy az majd hogy fog emelkedni. Mondom azt nem lehet megtenni jogszabály alapján, csak minimális összeggel. Erre már kamuzni kezdett, hogy ő ezt nem tudja, mert csak a szerződés hosszabbításokkal foglalkozik.

Így úgy döntöttem, kivárok. Nem a pár száz forint miatt, hanem, hogy 10%-al akarnak emelni, ami nem korrekt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.