Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73039) raggg válasza nessh (#72822) üzenetére


raggg
senior tag

Szia!

Megjavult nálad a helyzet? Ahogy olvasom, épp ugyanabban a cipőben járok, mint amiben te (jártál?).

Mióta ezt a fosp*ttony fehér taknyot megkaptam, gyakorlatilag minden nap bosszús vagyok - egy darabig hívogattam az ügyfélszolgálatot (volt hogy ki is jöttek), de semmi nem történt. A jelszint oké.

Amikor közölte az ügyfélszolgálatos mandró, hogy küldenek új FW-t az eszközre és láttam, hogy meg se röccen a FW verzió a modem felületén, akkor úgy döntöttem, hogy szépen megvárom míg lejár a hűség és kiköttetem a UPC-t. Csak az még elég sok idő. :)

Láttam, hogy többen ajánlják, hogy csak modem módban használjuk a cuccot: nekem az ezzel a problémám, hogy simán LAN-on is elhányja magát (főleg DNS) problémákkal, úgy, hogy egy számítógép van rajta összesen, komolyabb terhelés (pl. torrent...) nélkül. Ha most veszek egy 20-30e ft-os routert, biztos szívgörcsöt kapok, ha úgy sem jó. :D

Komolyan hálás vagyok a UPC-nek hogy leszoktattak az online játékokról, de amikor a másnapi időjárást nem tudom megnézni wifin, az már kicsit sok.

ragklaatPS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.