Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72996) modi


modi
tag

Mi az elmúlt szombaton bennt voltunk a Duna Plaza ügyfélszolgálati irodában,mert az egyik Horizon boxot le szeretnénk cserélni kártyára. Aztán megkérdeztem,hogy márciusban jár le a hűségünk. Van esetleg kedvezményes ajánlat, mível Gold csomagunk Hd csatikkal volt 500as net Nonstop M telefon filmbox , myprime csomaggal.(ez a kettő csomag 0 Ft) 2 horizon boxal. És ugye Gold csomagot kivezették. Megegyeztünk TV Premium+HBO 500as net NonstopM,filmbox csomag. Nem volt kártya náluk,ezért az mondta a hölgy,hogy 14 napon belül futárral küldi. a jelenlegi árnál kicsit kedvezményesebb lesz az havi díj.Kész is vagyunk. Mi után 2 nap múlva sem jelentek meg a plusz csatik. Felhívtam a 1221-et,hogy mi baj lehet. Kideült,hogy csak a kártya megérkezése után kapnánk meg az új csomagot. De utána nézz és megpróbálja elintézi. Közben kiderült,hogy nem jól volt a szerződés, újat küld. (Az azóta sem kaptam meg. ) Az egyik boxon simán ment a módosítás, a másikkal legalább 3/4 órán keresztül boxoltunk, volt amikor minden csati jött kivétel a Film4 és az English club nem,a végén meg már csak a korábbi bronze csomagok jöttek. A másik boxon nem jöttek az HBO-k. Rá kérdeztem,azt mondta ,hogy az nincs benne. Mondom úgy szerzödtünk. Mível a másik box nem akkarta az igazat. Következő nap dél körülre visszahívást igértek,az HBo és a box ügyben. Nem volt visszahívás. Közben a box megtért.másnap Jeleztem a facen,azt igérték 1-2 nap és hívnak. Közben meg jött a kártya, ami nem volt aktiválva. 1221. Vissza ellenöriztük az adatokat stimmel. Állitolag össze vissza volt állítva a csomagunk. Be állitotta HBO sehol. Ebben ö nem kompetens. Jeleztem,a facen ,meg még hétfőn is a 1221en az ügyfélszolisnak is hogy ha nem kapom meg amiben megegyeztünk,akkor a 14 napos elállási joggal vissza figom kérni az elözö csomagot, és akkor Márciusban jár le a hűség és akkor váltunk szolgáltatót. Mindenestre azóta sem hívtak. Ismét irtam nekik... Meglátjuk mi lesz a fejlemény.... Ha nem jelentkeznek a boxot úgy is be kell vinni a jövö héten a plázába, visszsállitatom az egészet, és Máriusban távozás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.