Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72422) Schaf


Schaf
tag

Sziasztok!

Hátha valaki tud segíteni nekem vagy találkozott már ezzal a problémával.

Egy androidos tv-boxon használom a Horizon go-t, HDMI kimenettel. Minden tökéletesen működött egészen eddig, azonban a legutóbbi frissítés után a kép minősége kb. a 90-es éveket idézte.

Először a box problémájára gondoltam, mivel egy újabb tipuson probáltam, és a régebbi boxomon semmi gond nem volt a képpel.

Némi keresgélés és próbálgatás után azonban rájöttem hogy a UPC Néhány héttel/hónappal ezelőtt valamit újított a szoftveren.

A szoftver jelölésében megjelent egy “prod” kiegészítés és a probléma ezzel a verzióval jelentkezik.

Ha régebbi, mentett apk verziót telepítek amely nem tartalmazza még ezt a taget, minden tökéletes, gyönyörűen működik mindkét box, HD minőségűek az adások, csupán időnként figyelmeztet hogy az alkalmazást frissíteni kell.

Erős a gyanúm, hogy ezt nem tudom túlságosan sokáig eljátszani mert előbb utóbb biztosan kénytelen leszek frissíteni a szoftvert.

találkozott már valaki ezzel a problémával, tudja hogy mi okozza van-e ötlete vagy megoldása hogy a frissebb verziókkal se legyen probléma?

"...A fénynél csak a közösségi hálókon terjedő hülyeség a gyorsabb...."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.