Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71302) #19482368


#19482368
törölt tag

Más se tud belépni a UPC MY profilba? Vagy csak nálam nem működik?

(#71303) volandy válasza #19482368 (#71302) üzenetére


volandy
senior tag

Nekem ment elsőre!

(#71304) #19482368 válasza volandy (#71303) üzenetére


#19482368
törölt tag

Megoldva, valamiért az eddigi felhasználó/jelszó párossal nem engedett be, jelszó csere után, sikerült a bejelentkezés, ugyan ez vonatkozott a webmail-re is, ott is jelszót kellet változtatnom.

(#71305) Gubek-Einste válasza #19482368 (#71302) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nálam is megy.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#71306) NoOne1976 válasza viktorhu (#71300) üzenetére


NoOne1976
őstag

Sokaknak így volna jó (leginkább annak, akinek nem kell, mert akkor ő nem fizet érte), de a helyzet az, hogy ez nem volna vonzó opció a TV2 csoportnak. Ugyanis, ha mindenkinél elérhető, akkor elkérhet x előfizető * y Ft-ot érte. Ha a UPC-sek csak 1/3-a fizet elő rá, kérdés, hogy megtennék-e 3*y összegért.

Hogy ne legyen off:

Mi a fene történt a wi-free-vel, hogy ennyi mindenkinél nem megy? Egy jelszócserét megpróbálok akkor én is.

[ Szerkesztve ]

(#71307) #19482368 válasza Gubek-Einste (#71305) üzenetére


#19482368
törölt tag

Köszi, közben megoldottam, jelszó cserékkel. Bár okát nem értem, mert nem változtattam, és erre vonatkozó email se jött. Na de mindegy is...

(#71308) Soma01 válasza NoOne1976 (#71306) üzenetére


Soma01
veterán

Nekem sem megy. Jelszócsere segít?

(#71309) volandy válasza #19482368 (#71304) üzenetére


volandy
senior tag

Tényleg! Nekem is volt valami ilyesmi!
Nem engedett be. Jeleztem a központnak--majd kivizsgálják.
Vártam, vártam, majd nem vártam, egy kósza ötlet-- új név stb és beengedett.

(#71310) #19482368 válasza volandy (#71309) üzenetére


#19482368
törölt tag

Mondom, okát nem igazán értem, mert simán be kellet volna engednie. Felhasználói oldalról semmi nem indokolta. Levelet se kaptam, semmi. Egyszerűen nem engedett be. De jelszó cserékkel minden rendbe jött.
Illetve egész pontosan az elfejtettem a jelszavam menü ponttal. Azóta békesség. :D Szóval akinek ilyen problémája van, akkor ez egy kipróbált, működő képes megoldás a problémára.

(#71311) Soma01 válasza #19482368 (#71310) üzenetére


Soma01
veterán

Nekem a jelszócsere nem segített. Megpróbálom most letiltani és újra engedélyezni az egész szolgáltatást...

(#71312) #19482368 válasza Soma01 (#71311) üzenetére


#19482368
törölt tag

Várj te a Wi-Free -ről beszélsz? Mert én a UPC profilba való belépésről. Bár lehet a kettő között összefüggés, olyan aspektusból hogy a webmail-nek sincs semmi köze a UPC My profilhoz, és mégis összefüggött. Ki tudja mi történt, és mi susmákolások mennek a háttérben.

(#71313) volandy válasza #19482368 (#71310) üzenetére


volandy
senior tag

+1.
Igen valahogy így volt nekem is!

(#71314) mdani01


mdani01
aktív tag

Wi-free: Fb oldalukon, hozongenek az emberek senkinel sem megy. Egy upc-s munkatarsuk irta globalisan problema van. Dolgoznak rajta.

iPhone 6S SpaceGray

(#71315) Soma01 válasza #19482368 (#71312) üzenetére


Soma01
veterán

Igen, én a Wi-free-t próbálom "megjavítani".

(#71317) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Urak, a foci és egyéb sport témák lezárva, nem ide tartoznak.

(#71320) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Mással is előszokott fordulni, hogy áramszünet után újra be kell állítani a UPC Connect Box -ot?
Olyan mintha gyári visszaállítást lett volna csinálva rajta.
Ez ilyenkor nálam azt jelenti, hogy újból be kell állítanom a nyitott portokat ami a néhányadik alkalom után eléggé idegesítő tud lenni.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#71321) Soma01


Soma01
veterán

Úgy látom, már megy a Wi-Free.

(#71324) jeni válasza gduck (#71319) üzenetére


jeni
félisten

Engem is mert PC-n analóg TV kártyákat használ a többség! Ja és az még saját célra felvehetőek! Nem úgy mint a digitális rendszerekben.

(#71325) garga01


garga01
senior tag

Sziasztok!
A Pace HD DSR 7111 médiabox-ot lehet esetleg más szolgáltató adásainak vételére használni, ahol nem kell kártya sem a vételhez? Próbáltam a kézi keresést, beírtam a frekvenciát, adatsebességet, qam-et, látja is hogy van jel és minőség is, de sikertelen a keresés.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71327) ΞΔGLΞ válasza HXY (#71293) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Épp akartam már tegnap itt kérdezni, hogy mi a ló...pikula van a wi-free-vel, de akkor most már érthető. A upc profilba a régi (bevált) jelszóval nem engedett belépni, mire csináltam (tudtam végre) egy újat, majdnem megőszültem, de hogy milyen szavak hagyták a szám közben, azt nem írom le.
Elfelejtette a jelszavát, elfelejtette a felhasználó nevét, a születési dátum nem egyezik, kidob újra vissza, captcha hegyek ezredszerre is, mire sikerült. Ezek szerint mégis akkor születtem, amit beírtam! :DDD Nonszensz.
Utána a wi-free meg sem jelent a listában. Majd egyszer csak ott volt pár óra múlva, ott kis kellett csinálnom ki-be kapcsolást, plusz jelszó változtatást, mire ma visszaejeleztek, hogy elindult.

Az egész UPC weboldal egy büdös nagy bugos gané. Akárki fejleszti (és ezáltal szakmailag úgy tudja ért hozzá), elmehet a redvás...oda.

---------

Más:

UPC-nél képbe került egyáltalán, hogy legalább 1-2 csatornán megpróbálják az UHD-t? Vagy marad ez a néha-néha bekerül egy FHD "oszt jó van" és a többi nézhetetlen SD mentalitás? Lényegében az FHD tévék lassan kidöglenek, csak elvétve kapni már, de itt még az FHD is csak "nekünk mindent megrendelőknek jár".

Nincs olyan a cégnél, amit nekem feltudnának ajánlani előrelépésként már, mindenből a max van, amire igazából nincs is szükség, de minőségi tartalmat tudnám/ánk díjazni végre.

[ Szerkesztve ]

(#71328) LouiS22 válasza ΞΔGLΞ (#71327) üzenetére


LouiS22
veterán

Mutatsz egy olyan magyar csatornát, ami UHD-ben ad?

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#71329) ΞΔGLΞ válasza LouiS22 (#71328) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem ez volt a kérdés. De nyilván ott van a válaszodban. És, szerinted ez ok arra és egyben a le van tudva ez a része!?

[ Szerkesztve ]

(#71332) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#71329) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Vagyis, ha más nem ad/lép ez ügyben, akkor Mi sem?
Lehetnének, pl elsők ebben. Vegyenek ki 20, vagy 30 lényegében semmire nem jó SD-t, és próbáljanak helyette legalább egy UHD és/vagy több FHD (talán minőségi tartalommal is megáldott) csatornát berakni. Letojom, kérjék el ezért is a pénzt, de fejlesszenek. Az őskövület 20mb/s feltöltésük és már inkább szánalmas 2018-ban...
A saját tárhelyemre sok mindent teszek fel és bár 500-zal hamar lent van, de ez a húsz sok GB-nál már inkább kínszenvedés.

(#71334) LouiS22 válasza ΞΔGLΞ (#71329) üzenetére


LouiS22
veterán

A kínálat nem találkozik a kereslettel. Értem én, hogy UHD a tévéd, az enyém is az. De világszerte is minimális az UHD-ban adó csatorna. Szóval valami olyasmit vársz, ami pillanatnyilag abszolút nem prioritása senkinek. Picit azt érzem, hogy magadból indulsz ki, de nem nézed a nagyobb képet (haha, milyen jó szóvicc).

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#71335) ΞΔGLΞ válasza LouiS22 (#71334) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A 71332-ben leírtam folytatva. Nem az UHD tévém a lényeg, hanem a fejlesztés és mint írtam, kérjenek inkább több pénzt ezért, de fejlesszenek. 2018-.ban ez nem prioritás kérdése.
De valahol érzem, hogy a közpénzből fenntartott M1 elsőként fogja ezt meglépni, csak épp a francot se érdekli, legalábbis engem biztosan nem.

(#71337) ArthurShelby válasza ΞΔGLΞ (#71332) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Európában máshol adnak uhd-t? Nem. Én csak japánról tudok, ahol van ilyen. Alapból a csatornának kéne, hogy legyen uhd-s verziója, amit aztán a szolgáltató tud tovább adni.

A upc még az analógokat is lusta kidobni, mert már az is szervezést igényel. A felhasználók hány %-ának van szerinted 4k-s tv-je, hogy megérje a fáradtság?
Inkább menjenek rá a stabilitásra, és több csatorna jöjjön minőségi fullhd-ben.

"20mb/s feltöltésük és már inkább szánalmas"
Szerintem is kevés. De a felhasználók 90%-ának jó, és még a 240-es net is sok (nem használják ki). Marketingnél jól hangzik, mikor a számokkal dobálóznak, hogy 500mbit, viszont feltöltéssel még egy szolgáltató sem kampányolt.
Ha nagyon fontos neked a feltöltés és kevésbé az ár, akkor ott vannak a business ajánlatok, ott már van 500/30.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#71338) LouiS22 válasza ArthurShelby (#71337) üzenetére


LouiS22
veterán

Erre céloztam én is. Amúgy Dél-Korea is, de a mi szempontunkból lényegtelen.

Nem lustaságból nem dobja ki. Van egy nem elhanyagolható réteg, aki még mindig így tévéz. Ne abból indulj ki, hogy Budapesten kánaán van.

Plusz ne felejtsétek el: ez kőkemény üzlet - a UPC-nek is, és a csatornának is.Biztosan lehetne több HD csatorna, csak akkor az előfizetőnek is drágább lenne a havidíj.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#71339) ΞΔGLΞ válasza ArthurShelby (#71337) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ha UHD nem is, de akkor az FHD legyen több (legalább). Díj ellenében, akinek kell fizet érte, de ha még így sem megy, akkor nyaljanak sót.
Lényegében a többit én nem is nézem. Csak azok vannak a kedvencben, egyszerűen moslék kinézete van a tévén az SD adásoknak.
Ha még azt írtad volna, hogy 500/300, de 30 miatt: :DDD

Jó mindegy is...Ez egy meddő xarság, kinek mire van szüksége, amíg a UPC-nél tojnak az egészbe.

(#71340) woodworm válasza ΞΔGLΞ (#71339) üzenetére


woodworm
veterán

Az a baj, hogy már a te igényeid is ütik egymást, a többi előfizetőét is számításba véve pedig csak középút létezik. A sávszélesség számottevő növeléséhez inkább a csatornakínálat szűkítése jöhet szóba, mint a bővítése.

(#71341) ArthurShelby válasza LouiS22 (#71338) üzenetére


ArthurShelby
addikt

"Nem lustaságból nem dobja ki. Van egy nem elhanyagolható réteg, aki még mindig így tévéz."

Ezzel nem értek egyet. Már a T-nél is szinte csak iptv van, ehhez képest egy analóg kidobás semmi, csak mindenki kap 1 boxot. Pont azokat nem zavarja a +1 box, akik addig analógon voltak.
Ma már simán megcsinálhatnák, csak akkor valami pluszt is kéne adni. De 1000ig ezzel nem tudnak így elmenni letöltésben, feltöltést meg nem éri meg nekik emelni, ahogy a + hd adók sem érik meg.
Így hagyják az egészet.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#71342) szadika88


szadika88
csendes tag

Helló!

Albérletbe költözök és csak internetet tervezek beköttetni.

Ezesetben számítógépen, a szüleim MyUPC felhasználónév/jelszó párosával tudnám-e nézni a Horizon Go-t?

Vagy figyelik és saját hálózatukon máséval nem engedi a rendszer?

Köszi a választ előre is!

(#71343) ArthurShelby válasza szadika88 (#71342) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Tudod nézni, de elvileg van olyan csatorna, amit csak upc hálózatból enged a horizon go (az mindegy, hogy a tiéd, vagy másé).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#71344) szadika88 válasza ArthurShelby (#71343) üzenetére


szadika88
csendes tag

Köszi!
Az én internetem is UPC lesz, tehát akkor elméletileg tudok nézni mindent, és nem lesz gond, hogy másik ügyfelük adataival lépek be. Jól értem?

(#71345) ArthurShelby válasza szadika88 (#71344) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nem lesz gond, jól érted.
Annyi probléma lehet még, hogy fő időben, mikor sokan nézik a horizon go-t a szerverek nem bírják a terhelést, és laggol az adás.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#71346) szadika88 válasza ArthurShelby (#71345) üzenetére


szadika88
csendes tag

Köszönöm a választ! :)

(#71347) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi all

A villogo zold nyil a boxon valoban azt jelenti hogy sw frissitest csinal a upc?

3njoy the Lif3

(#71348) Toth_Jani válasza Sn00k (#71347) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Többnyire azt jelenti hogy eldobta a hálózatot és újra regisztrálódik a CB az internetre, amíg villog addig nincs internet, ilyenkor a CB kezelőfelületére akar belépni.

(#71349) Sn00k válasza Toth_Jani (#71348) üzenetére


Sn00k
veterán

Mit tudok ilyenkor tenni? Mar ujra inditottam de semmi vagy 3 oraja ezt csinalja. Gondolom varni tudok mig megjavul es ennyi.

3njoy the Lif3

(#71350) kabelmania27 válasza Sn00k (#71349) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító.
szadika88: Üdv! Összefoglalóban több dolog le van írva. Koax kábelt osztás nélkül mehet a modembe, amennyiben van bekötve felesleges osztó érdemes kivenni mert az üres kimenet problémát okozhat. Ha bekötés után megírod a modemértékeket meg tudjuk írni, hogy kell-e szakadástól tartanod.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.