Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71251) cigam válasza sabrinho (#71250) üzenetére


cigam
félisten

amire nekem kell, jó az alap is
Mégis eltekerted valamiért. Mindegy, megoldódott, lapozzunk.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#71252) sabrinho válasza cigam (#71251) üzenetére


sabrinho
tag

Nem "eltekertem" beállítottam. Rosszul :) Nem azért, mert a jónál jobbat akartam, hanem hogy menjen. Valamit félreolvastam a terméktámogatásnál. Tényleg lapozzunk, neked is hálás köszi a segítségért.

[ Szerkesztve ]

(#71253) woodworm válasza sabrinho (#71250) üzenetére


woodworm
veterán

"rejtély, az ubee-val miért működött így, ezzel miért nem"

Volt megadva egy ipv6-os másodlagos dns is, az a régi routereden stimmelt, itt nem. Az elsődleges meg akkor sem volt jó.

(#71254) #19482368 válasza #19482368 (#71241) üzenetére


#19482368
törölt tag

UPC Connect Box wifi modem vendég hálózat
Akkor válaszolok magamnak, mert közben megnéztem magamnak.
1. Szükséges a vendéghálózat működéséhez a normál wifi bekapcsolt állapotban legyen?
IGEN
2. Milyen cím tartományból kapnak címet a csatlakozott eszközök?
101 nincs semmilyen átjárás a Connect Box által kiosztott tartományok között. Így a Connect Box web gui felületét se lehet elérni.

[ Szerkesztve ]

(#71255) fokukac


fokukac
nagyúr

Na, Horizon Go mai élmény: Horvátországban nyaralunk. Kb. délután 5 óra körül jutott eszembe a forma-1, akkor kb. egy órája ment. Ráklikkeltem, működött, tehát végre jó külföldön is, sőt, volt ilyen opció, hogy lejátszás az elejétől. Elkezdtem nézni az elejétől, bele is lehetett tekerni, faszán működött. Aztán kb. a futam felénél (talán kb. pont egyidőben azzal, amikor amúgy is végetért a futam), egyszer csak kiírta, hogy az adott videó nem lejátszható, és tényleg, azóta nincs ott a jel, hogy visszajátszható lenne. (bár lehet, hogy ez a közvetítési jogok miatt van így - de akkor meg miért engedte lejátszani az elejétől, amíg tartott a futam?)

Na mindegy, megint ott vagyok, hogy ha érdekel a futam, egyszerűbb letorrentezni....
Ennyit szerettem volna elmondani, leülök magamtól :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#71256) NoOne1976 válasza tomp (#71215) üzenetére


NoOne1976
őstag

Vagyis a fogadó oldal kell, hogy tudja, mert a Connect Box képes rá? A tv-met még el is hiszem. De az Xbox One S-nél is kevés a benne lévő wifi? Akkor hogy megy 80-100megával a letöltés?
Vagy a DLNA ennyire más?

[ Szerkesztve ]

(#71257) szab.tam


szab.tam
nagyúr

újra hi!

upc vs. spiler tv ügyében tudtok valami fejleményt?
mert elég bosszantó, hogy ez a 2 nyomorult banda nem bír megegyezni, és túszul ejtették a laliga-t...
:(( :(((

****

most konkrétan legalább 3 szolgáltatónál kéne előfizetnem, hogy minden érintett bajnokságomat nézhessem.
ez azért nagyon nincsen így rendben.....

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71258) Toth_Jani válasza szab.tam (#71257) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Gondolom ez tisztán a pénzről szól, esetleg megpróbálhatunk közvetíteni de csak körberöhögnének.

(#71259) NoOne1976 válasza szab.tam (#71257) üzenetére


NoOne1976
őstag

És nem csak a spanyol bajnokságot. A bl-t is. Főleg, hogy az este 7-es meccsek is a Spíler2-n lesznek. :W

(#71260) szab.tam válasza Toth_Jani (#71258) üzenetére


szab.tam
nagyúr

igen, és a piacszerzésről, meg ilyenek.

***

(#71259) NoOne1976
ezt már nem is lehet követni.
azaz előre megtervezni:
melyiket, hol, mikor.

****

csak az a baj, hogy mi szopunk a sor végén, akik előfizetünk... :(( :(((

rég óta mondom, (tizenéves upc előfizetőként), hogy szívesen fizetnék kb. 2k-t havonta egy digisport hd csomagért: .
ezt a digi nem adja el a upc-nek.
(többieknek igen, csak a upc-nek nem.)

**

a gazdasági versenyhivatal helyében, (ha még létezik), rongyosra büntetném mindegyik felet.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71261) vlevi válasza NoOne1976 (#71259) üzenetére


vlevi
nagyúr

MotoGP közvetítést is át tették a kettesre, hogy rohadjanak meg.

[ Szerkesztve ]

(#71262) szab.tam


szab.tam
nagyúr

más.
upc active pack. (gyk: felnőtt csomag)
ez 4 poresz csatorna.
3 + 1
3 hetero, (ezekben is elég sok meleg kilengés van, de ezt hagyjuk), de egy direkt meleg fiús is.

csatorna kiosztás szerint:
452-455
és berakták 454-re a fiú meleg csatornát.
ezt végképp nem értem. miért nem bírták kirakni a csatorna kiosztás végére, vagy elejére.
ha föl-, vagy levált a hetero néző, akkor tutira beleütközik egy olyan látványba, amit nem biztos, hogy szeretne látni.

erre azért egy upc képviselőtől való magyarázatot szívesen elfogadnék... :K

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71263) kezo0 válasza szab.tam (#71262) üzenetére


kezo0
addikt

Tedd be kedvencnek azt a hármat, ami érdekel, és csak a kedvencekben lépegess le-fel.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#71264) szab.tam válasza kezo0 (#71263) üzenetére


szab.tam
nagyúr

értem.
természetesen a 3 berakva a kedvencekbe.
a 4. nem.
de amikor a gyors fel-le gombbal lépkedek, kiadja... :K

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71265) kezo0 válasza szab.tam (#71264) üzenetére


kezo0
addikt

Nem tudom, milyen eszközről van szó, ezt nem írtad. Az én Cisco boxomon ha a kedvencek be vannak kapcsolva, akkor csak azok között lépked le-fel. Olyat nem „ad ki”, ami nincs a kedvencekben.
És ugyanez a helyzet, ha a tévé tunerjében lépkedek a kedvenc csatornák között. Ott sem jeleníti meg azt, ami nincs betéve a kedvencek közé.

Ja, és a boxon lehet csatornákat kifejezetten tiltani is, ill. PIN-kód beütéséhez rendelni a megjelenítését.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#71266) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Most kapjak idegrohamot vagy majd később is ráérek?:
[kép]

Csak tudnám hogy ebben a ciklusban MIÉRT nem írják jóvá. Mert a számla is több...általában 19-e a befizetési határidő, amit már az adott hónapban 5-én rendezek, sosem késtem, sosem volt hátralékom, 4 éve elektronikusan fizetünk és akkor odaírja hogy csekk?! Csak tudnám ki döntötte el helyettem, hogy én áttérek csekkre, amit már sose tennék meg. Wtf?!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#71267) NoOne1976


NoOne1976
őstag

A wi-free még mindig nem működik? Legalábbis én nem tudok csatlakozni a korábban működő beállításokkal.

(#71268) Nevred válasza NoOne1976 (#71267) üzenetére


Nevred
csendes tag

Debrecenben szept. 1. estétől én sem tudok csatlakozni.
Próbáltam különböző helyeken, 3 különböző eszközzel, amivel korábban működött.
Valakinek van ötlete?

(#71269) mdani01 válasza Nevred (#71268) üzenetére


mdani01
aktív tag

Ez engem is érdekelne.
Tudtok rá megoldást?:)

iPhone 6S SpaceGray

(#71270) #19482368 válasza NoOne1976 (#71267) üzenetére


#19482368
törölt tag

Nem az van, hogy egy idő után automatikusan kikapcsolják?
A UPC MY profilban a wi-free résznél új jelszót adsz meg, újra aktív lesz.
Persze feltétele, hogy menjen a Connect-box, mert csak úgy aktív.
Ha ki van kapcsolva, akkor nem tud rá frissülni.

[ Szerkesztve ]

(#71271) Nevred válasza #19482368 (#71270) üzenetére


Nevred
csendes tag

Gondoltam erre, de a MyUPC-ben nem volt kikapcsolva a WiFree, és az új jelszó beállítása után sem megy a csatlakozás.

(#71272) #19482368 válasza Nevred (#71271) üzenetére


#19482368
törölt tag

Igen, de újra be is kell kapcsolni, mert X idő után úgy tűnik kikapcsolják.
Nekem is kikapcsolták, és újra aktiválni kellet. Wi-Free-t Majd jelszó megadása újra.

(#71273) mdani01 válasza #19482368 (#71272) üzenetére


mdani01
aktív tag

Nekem is bevan kapcsolva és apumnál is, a háloztatot látja de nem tud kapcsólódni rá, de Pesten sem sehol.
Ez központ hiba lehet?

iPhone 6S SpaceGray

(#71274) hardverlog


hardverlog
aktív tag

Úgy fest a mai hírek szerint, hogy a UPC elbukta az olasz bajnoki után a spanyol bajnokik, moto gp és BL meccsek jogát is, mert a Telekom lehet a befutó a Spieler 2-re... :(

(#71275) szabogabor10 válasza hardverlog (#71274) üzenetére


szabogabor10
veterán

Egyelőre kezeljük erős fenntartásokkal a hírt. Lehet csak spekuláció az egész.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71276) Simba86 válasza hardverlog (#71274) üzenetére


Simba86
senior tag

és ez miért hír? Ez nem olyan jog, ami kizárólagos... ők behódoltak hamar, ennyi történt...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#71277) hardverlog válasza Simba86 (#71276) üzenetére


hardverlog
aktív tag

miért hír? azért mert nem tudjuk a nevezett sportközvetítéseket nézni, miközben előző évben tudtuk! és mivel nem lett egy kanyi centel olcsóbb a UPC kábel tv szolgáltatás, ergo ugyanannyiért kevesebbet kapunk, azaz SZOPTUNK! :K

(#71278) szab.tam válasza kezo0 (#71265) üzenetére


szab.tam
nagyúr

köszi, majd megnézem még 1x...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#71279) Simba86 válasza hardverlog (#71277) üzenetére


Simba86
senior tag

őőő, nem a kérdésre válaszoltál... de mindegy, úgy adod elő, mintha nem tudnánk hónapok óta, hogy ez lesz...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#71280) blakey válasza hardverlog (#71274) üzenetére


blakey
félisten

Ez nem közvetitési jog, az a Spíler2-nél van, sugárzási/terjesztési jogot hamarabb szerzett a Telekom a Spíler2-höz, ettől még nem bukjuk ha megegyeznek. Ezt most úgy írtad mintha versenykiírás lett volna a Spíler2-re és csak 1 hálózatban lehetne terjeszteni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#71281) Simba86 válasza blakey (#71280) üzenetére


Simba86
senior tag

köszi, erre próbáltam utalni, de nem értette meg... ;)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#71285) hardverlog válasza woodworm (#71284) üzenetére


hardverlog
aktív tag

előfizettem a upc-re, mert adott évben, mikor benyaltak nekem akkor adott sport adók adott nemzeti bajnokságok meccseivel nézhetőek voltak náluk...
ha rá egy évre nincs náluk semmi ezek közül, akkor én joggal érezhetem, nem erre szerződtem halihó...és akkor még kérdezed, ha jól értem, hogy ha növelnének az áron kifizetném-e?
ilyen alapon akkor minden évben emelni kellene a upc-nek, miközben más nem emel? vagy nem értem....

ha egy társaság nem nyújt megfelelő szolgáltatást, akkor el fognak menni az előfizetők és kakukk, game over...
ha egy társaság romló szolgáltatást nyújt, mert teszem azt lassan semmi top focit nem ad, akkor A) vagy csökkentse az árat B) vagy növeljen egyéb szolgáltatást, teszem azt rakjon be egyéb HD adókat mintegy kárpótlásnak vagy C) emelje a net sebességet D ) vagy bármi....

De az nem megy, hogy kihúzzák a kezei közül a top bajnokságokat, ő meg széttárja a kezét, ez van...szerintem.

(#71287) snooze válasza hardverlog (#71285) üzenetére


snooze
veterán

De ha kivettek csatornát,akkor elméletileg felbonthatod velük a szerződést még akkor is,ha van hüséged,mivel nem a megváltozottra szerzödtél..probát megér..

GO Gunners!!!

(#71289) B1-66ER válasza hardverlog (#71285) üzenetére


B1-66ER
csendes tag

A csatornára kötöttél szerződést, nem a tartalomra. Ha a csatornát veszik ki, kötbér nélkül felmondhatod, ha a csatorna nem sugározza azt a műsort amit te szeretnél, így jártál. Nekem nem kell Digisport, eurosport, sport 1, sporttökömtudja, ... de mégis meg kellett vennem ahogy a TLC -t és a többi szemetet is. Semmi kedvem nem lenne +2k -val többet leszurkolni hogy a fotelben punnyadó pistikék nézhessenek +1 sportadót.

Egyébként is rohadt unalmas már ez a sport vinnyogás. Nem nézni kell, hanem csinálni !

(#71293) HXY


HXY
addikt

UPC Wi-Free WiFree

Az egész országban nem megy szombat este óta.
Hivatalos UPC fórum:
https://forum.upc.eu/t5/wi-free/bd-p/WiFreeBoardHU

(#71300) viktorhu válasza hardverlog (#71292) üzenetére


viktorhu
veterán

Nyilván előbb-utóbb be is kerül, de időbe telik, míg az árról megegyeznek. Nyilván akinél a jog, annál a zsarolási potenciál, a másik félnek meg nem sok opciója marad.

>>Azaz a Spieler 2 megszerzése jelenleg annak a kérdése, hogy a szolgáltatás minősége megmarad-e vagy romlik SPORT téren.

A Spieler 2 megszerzése jelenleg annak a kérdése, hogy tudnak-e olyan árat kialkudni, ami belefér a jelenlegi előfizetési díjakba, vagy esetleg még prémium adóként tudnák betenni - talán ez lenne a legjobb mindenkinek: akinek kell, fizetné az árát, akinek meg nem kell, az nem fizet érte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.