Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71196) dareee


dareee
tag

Segítség kéne, mert nagyon idegesítő problémám van.
1 hónapja a játékok és a böngésző is néha néha "laggolnak". 10-30 sec-re elmegy egyszerűen a net, de az érdekesség az hogy az youtube/facebook vagy gmail pl bejön, de más oldalak pl hu.motorsport.com vagy wowhead.com egyáltalán nem, ilyenkor a játékban is barim nagy laggom van(WoW-val játszok egy helyben fut a karakter, nem castol el semmit). (Laptopon ritkábban de ott is csinálja)
UPC-t felhívtam aki a szokásos router restartot ajánlotta és hogy ők nem látnak semmi problémát...oké akkor kértem 1 hete UPC connect boxot 500-as nettel, talán a 6 éves router adta fel a szolgálatot, de semmi nem változott.
A problémát próbáltam ping tesztekkel és útvonal követéssel is keresni, de hát nem mutat semmit, mert amikor futtatom, még a hiba ellenére is jó adatokat mérek, max a ping megy fel pl útvonal követés közben 100-120-ra a 20-30 helyett.

Honnan gondolom hogy a UPC nettel van valami? Van telenor korlátlan netem ami teljesen jól megy egész nap...

Intel Core i5-10400F, Kingston 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz, GeForce GTX 1650 Super, Samsung 860 EVO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.