Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71051) #78121280 válasza ArthurShelby (#71050) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nem haragszom. :D

(#71052) net91 válasza ArthurShelby (#71050) üzenetére


net91
senior tag

Köszi a tippet, a megadott másik oldalon már nekem is sikerült regisztrálni, annak ellenére, hogy korábban az ügyfélszolgálat és a technikus is azt mondta, hogy nem lehetséges régi Cisco modemet regisztrálni 500 nethez. A max. amit mértem a Cisco modemmel 362/23 volt, átlagban a 340-350-et hozza. Állítólag hetente egyszer a UPC monitorozza a hálózatot. Kíváncsi vagyok meddig engedi működni a régi modemet.

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#71053) dacsa válasza net91 (#71052) üzenetére


dacsa
senior tag

Tegnap én is felregisztráltam többször a régi ciscot gond nélkül és az stabilan dolgozik, dolgozott . Eddig ez a CB nem igazán nyerte el a tetszésem sajnos eléggé ingadozik a sebesség, viszont a wifi része elég jónak tűnik. Most routerként használom aztán egy pár nap múlva kipróbálom modemként, hátha akkor megszűnik az ingadozás.

[ Szerkesztve ]

(#71054) net91 válasza dacsa (#71053) üzenetére


net91
senior tag

Én kizárólag modem üzemmódban használtam a CB modemet, saját routerrel és így is erősen ingadozott a sebesség.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#71055) dacsa válasza net91 (#71054) üzenetére


dacsa
senior tag

Nagyon nehezen hoztam el a CB-t, olvasgattam itt róla, gondoltam, hogy az eltelt időben megoldották a problémákat de ezek szerint nem. Sájnálom a Ciscot nem is tudtam, hogy van nekem egy jó kis modemem a szekrény háta mögött :D viszont nálam csak 330-at megy.

[ Szerkesztve ]

(#71056) Intruder2k5 válasza dacsa (#71055) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az elméleti végsebessége azt hiszem 440Mbps körül van, de ehhez az kéne, hogy csak te egyedül használd az adott frekvenciákat, ez meg ugyebár kizárt. Így aztán területenként és terheltség függvényében változik, hogy hol mennyit tud a CISCO.

(#71057) dacsa válasza Intruder2k5 (#71056) üzenetére


dacsa
senior tag

Igazad van, de a Cisco 240-et stabilan hozta illetve 27mb/seces letöltésem simán volt stabilan. CB-vel egyszer láttam 34mb/sec-et és folyamatosan csökkent, aztán 10mb/sec körül megállt. Ez az én fájdalmam.

(#71058) Armahun válasza Armahun (#71045) üzenetére


Armahun
addikt

Felhívtam az ügyfélszolgálatot.
Nem létezett az az email cím amit a szerződés kötéskor megadtam, helyette valami egészen más volt. :Y amit nem én módosítottam. Viszont a nemlétező címre tudtam jelszót módosítani és nem dobott vissza hibával.
Szerencsére vissza tudták állítani, de ez így elég zoral.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#71059) Livius


Livius
őstag

Tudtok valami olyan neten elérhető listáról vagy táblázatról, ahol a UPC-nek a kedvezményes ára nyomon vannak követve, hogy mik az árak a konkurenciával ellátott területeken (Digi, T mellett)? A Telekom fórumban egyszer valaki összerakott egy ilyet, az ottani speciál 1 és 2-es árakról, amiket a konkurencia jelenléte függvényében adnak.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#71060) Gabró válasza Gabró (#70679) üzenetére


Gabró
tag

Megoldódott. Írtak levelet, hogy kikapcsolják a telefon szolgáltatást, az internetet változatlan feltételekkel fogják biztosítani, és az elmúlt 3 hónapban befizetett telefondíjaimat jóváírják a szeptemberi számlában. Kellett hozzá három hónap, volt számos telefon és levélváltás, de végül csak nem sikerült megindokolniuk, hogy mi alapján kellene a 2 év hűség lejárta után is tartanom a telefonszolgáltatást.

Valószínűleg nem is foglalkoztam volna a kérdéssel, ha először nem akartak volna elég nyomulósan magasabb árért 12 hónap hűségre rábeszélni. Majd, egy százalékosan komoly áremelés után, nem ajánlottak volna fel 81 forint (kb. 3 százalék) díjkedvezményt, ha megkötöm a 12 hónapos hűséget. Ha plusz néhány száz forintért ajánlottak volna 240-es netet 1 év hűséggel, elfogadtam volna, de 1000-1200 forint pluszt nekem most nem ért meg a dupla sávszél.

(#71061) Kityeszto


Kityeszto
tag

Sziasztok egy kérdésem lenne hozzátok mert nem teljesen tiszta nekem ez az egész.A kérdésem hogy upc lesz a szolgáltatom és megrendelés előtt ezt leakarom tisztázni hogy egy sima 120as digital bronz plusz telefon csomagom lesz és hogy kell e nekem hozzá set top box vagy a kártya a tv be vagy tök fölösleges és elég csak az ha simán bedugom a tv be natúrba a coaxot.Felvétel opciok meg ilyen sz..ok nem érdekelnek. A tv m egy uj lg.Igazábol amit kérdezni szeretnék és nem értek hogy jár e más előnnyel pl szebb kép vagy 5.1 hang vagyezek anélkül is ugyan olyanok lesznek??? Köszönöm előrre is kicsit homályba vagyok :)

Egyszer egy számítógép megvert sakkban - de aztán alulmaradt kick-boxban

(#71062) balinthun


balinthun
tag

Sziasztok! Be akarnám állítani a cb-t modem üzemmódba,de sajnos nincs ez a beállítások között. (YouTube videó megnézve)

(#71063) ThodEE válasza balinthun (#71062) üzenetére


ThodEE
őstag

https://www.upc.hu/myupc-ugyintezes/ -> Kábelinternet -> Protokoll beállítások

Nincs vissza út ha átállítod ! :R

[ Szerkesztve ]

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#71064) balinthun válasza ThodEE (#71063) üzenetére


balinthun
tag

Köszi. Bár a "nincs visszaút" kicsit szigorúnak tűnik...😁

(#71065) ThodEE válasza balinthun (#71064) üzenetére


ThodEE
őstag

Lehet hogy telefonon van esélyed azt nemtudom, nem is akartam visszaállítani de fel is dobja a figyelmeztetést mikor átnyomod, és ezen az elérésen nincs visszaállítási lehetőség :K

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#71066) szabogabor10 válasza balinthun (#71064) üzenetére


szabogabor10
veterán

Vissza lehet állítatni, csak telefonálni kell nekik (és sokszor minimum fél órát várni az ügyintézőre...).

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#71067) kabelmania27 válasza Kityeszto (#71061) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ha csak a tévébe bedugod a koaxot akkor kb 27 kódolatlan dvb-c adást és az analógot tudod nézni, ha médiacardot kérsz akkor nem kell box, ehhez CI+ modulfogadó és dvb-c mpeg4 tunerre lesz szükség.
Adások szépen fognak jönni. 1221-en vagy irodában rendeled meg hamarabb bekötik ha van szabad időpont.
ITT levan írva pár dolog.

[ Szerkesztve ]

(#71068) woodworm válasza szabogabor10 (#71066) üzenetére


woodworm
veterán

Azt azért jó lenne tisztázni, hogy nem a modem-módból nincs visszaút, hanem az ipv4-ipv6 között.

(#71069) balinthun válasza woodworm (#71068) üzenetére


balinthun
tag

Ami a gyakorlatban mit is jelent?

(#71070) Kityeszto válasza kabelmania27 (#71067) üzenetére


Kityeszto
tag

Köszönöm a gyors választ, és még egy kérdés azt látom hogy ugye 1média card ingyenes de 2 tvnk lesz majd és az a kérdés hogy későbbiekben lehet hozzá egy másodikat kérni és az ingyenes lesz vagy ez hogyan működik?

Egyszer egy számítógép megvert sakkban - de aztán alulmaradt kick-boxban

(#71071) woodworm válasza balinthun (#71069) üzenetére


woodworm
veterán

Azért nincs modem-mód a menüdben, mert ez ipv6 protokoll alatt nem lehetséges. A upc oldalán tudsz protokollt váltani (ipv4-re). Ezután a cb menüjében szabadon lehet modem és router üzemmód között választani, de az ipv6 protokollra csak az ügyfélszolgálat segítségével válthatsz vissza.

(#71072) pjen válasza Kityeszto (#71070) üzenetére


pjen
félisten

Lehet másodikat kérni,de nem lesz ingyenes.

(#71073) kabelmania27 válasza Kityeszto (#71070) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

pjen leírta a választ, az első eszköz ingyenes.
Két tévénél úgy fog kinézni a bekötés, hogy kapsz egy hármas osztót amelynek az alacsonyabb csillapítású kimenete megy a modemre és a két -7.5db kimenet a tévékre, vagy a bejövő kábel el lesz osztva két szobára és a modemes szobában is lesz egy kettes osztó.

(#71074) Kityeszto válasza kabelmania27 (#71073) üzenetére


Kityeszto
tag

Köszi mindkettőtöknek a választ már értem a dolgokat azt tudható esetleg mennyi az annyi a másodiknak?

Egyszer egy számítógép megvert sakkban - de aztán alulmaradt kick-boxban

(#71075) canniball válasza Kityeszto (#71074) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha a második tv-n elég a kódolatlan 2x csatorna, akkor nem kell hozzá mediacard/box. Ha azon is kell az összes csatorna, akkor 8-900Ft körül van a második készülék.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#71076) Kityeszto válasza canniball (#71075) üzenetére


Kityeszto
tag

Az nemsok de csak egyszeri nem havonta?

Egyszer egy számítógép megvert sakkban - de aztán alulmaradt kick-boxban

(#71077) ThodEE válasza Kityeszto (#71076) üzenetére


ThodEE
őstag

Havonta lesz az :K

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#71078) vlevi válasza Kityeszto (#71076) üzenetére


vlevi
nagyúr

Havonta. 830Ft+áfa, vagyis egy ezres.

(#71079) cigam válasza Kityeszto (#71076) üzenetére


cigam
félisten

Ha csak egyszeri lenne, akkor tényleg nem lenne sok, de ezt minden hónapban elkérik.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#71080) Kityeszto válasza cigam (#71079) üzenetére


Kityeszto
tag

😂 😂 😂 😂 hatalmasak ezek is akkor marad a 27 csatorna a másikon köszönöm

Egyszer egy számítógép megvert sakkban - de aztán alulmaradt kick-boxban

(#71081) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok,

Próbáltam értelmezni de komolyan nem sikerül..
Gold elofizu, mediacard.
Horizon gora belepve latom a myprime filmeket, de azokat ott le tudom játszani?
Vagy kell plusz elofizu?

Koszi,
Udv

Janaboy

(#71082) vlevi válasza Janaboy (#71081) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, külön előfizu, de, most néztem, nekem valami olyan kavarós számlám van, amin 0Ft-ért rajta van a myprime. Digital Bronz csomagom van.
Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmet :R
Jó kérdés, hogy van-e ott valami nézhető...
Na, majd este felfedezem, mert pl. én eddig nem is tudtam, nem is néztem ezt a My prime dolgot, és a horizon go-t sem. Maradi vénember vagyok már, aki a műsort a TV-n nézi, és, mivel a TV-n nincs Horizon Go app (a régin nem volt, az új pedig androidos, azért nincs), eszembe sem jutott böngészőben bohóckodni vele.
Ja, hogy az új filmeket keresem rajta, akkor a legelső (vélhetően a legújabb) a 2014-es John Wick... Lehet, hogy van frissebb film rajta, de asszem nem ez lesz a legfontosabb műsorforrásom...

[ Szerkesztve ]

(#71083) blakey válasza vlevi (#71082) üzenetére


blakey
titán

mivel a TV-n nincs Horizon Go app (a régin nem volt, az új pedig androidos, azért nincs),
aptoide-ból telepítheted

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#71084) cigam válasza vlevi (#71082) üzenetére


cigam
félisten

Biztos vagy benne, hogy egy film jóságát, az elkészítésének dátuma határoz meg?! Persze ízlések és fotonok, de nulla forintért tényleg azt vártad, hogy premier filmek lesznek rajt :F

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#71085) gduck válasza ArthurShelby (#71050) üzenetére


gduck
addikt

pcreg.chello.hu oldal már nem létezik! Nincs ebben semmi hókuszpókusz, van egy modem regisztrációs oldal oszt annyi! :)

[ Szerkesztve ]

(#71086) net91 válasza gduck (#71085) üzenetére


net91
senior tag

Én pedig az általad nem létezőnek mondott oldalon tudtam csak regisztrálni a régi modemet tegnap. (a http://pcreg.upc.hu oldal nem engedte a regisztrációt).

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#71087) gduck válasza net91 (#71086) üzenetére


gduck
addikt

Hát nálam egyik DNS szerver (UPC és GOOGLE) se nem látja, szóval nálam nem létezik :) Akkor lehet a modembe szoftverbe van "beleégetve" valami IP ;)

[ Szerkesztve ]

(#71088) atala válasza Kityeszto (#71080) üzenetére


atala
addikt

Mi a T-nél már sok-sok éve fizetünk a második, és harmadik boxért, holott mára már TV-t is ritkán nézünk. Ha váltunk UPC-re, akkor nekünk is elég lesz az egy ingyenes média kártya. A többi TV-n elég lesznek a kódolatlanok.
A T-nél nincs analóg adás. Ha csak 1 boxod van, a többi TV-n nem nézel semmit, max usb-ről filmeket. :D

(#71089) pjen válasza atala (#71088) üzenetére


pjen
félisten

Lányoméknál hasonlóan a UPC hez,van huszon valahány kódolatlan digitális csatorna,csak nem reklámozzák.

(#71090) Kityeszto válasza atala (#71088) üzenetére


Kityeszto
tag

Hát én nekem magentáékból elég volt egy életre drága szar a szolgáltatásuk meg a cuccaik is szart szarra cserélnek soha többet. Digit választanám ha lenne itt de nincs szoval ha nincs ló jó a szamár is :D

Egyszer egy számítógép megvert sakkban - de aztán alulmaradt kick-boxban

(#71091) Janaboy válasza vlevi (#71082) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez biztos h plusz penz?
Akorhogy böngészem a weblapot nekem az jon ki h mediaboxal es gold (vagy bronz) elofizuval ez adott.

Janaboy

(#71092) cigam válasza Janaboy (#71091) üzenetére


cigam
félisten

ÁSZF szerint: MyPrime videotár csomag 3150,00 Ft

+ az extrák menüpontban is ott van. Biztosan mindegyik csomag része?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#71093) Janaboy válasza cigam (#71092) üzenetére


Janaboy
veterán

Koszi, ezt nem talaltam, igy mar oksa.

Janaboy

(#71094) ArthurShelby válasza pjen (#71089) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ha iptv volt, akkor nem.
Szerintem azt a 27 kódolatlant kötelező kábelen (eszköz nélkül) adniuk/biztosítaniuk.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#71095) Toth_Jani válasza ArthurShelby (#71094) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Már miért lenne kötelező, ez egy üzleti alapú szolgáltatás, ha holnap azt mondják hogy vége, és használja mindenki az állami Mindig TV-t ingyen, akkor sem lehet egy szavunk sem.

(#71096) ArthurShelby válasza Toth_Jani (#71095) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Nem tudom mi a törvényi háttér, ezért mondtam azt, hogy szerintem.
De az nekem több mint gyanús, hogy a UPC, a T és a DIGI is ad kódolatlan adásokat. Ezek közel sem jótékony szervezetek, ahol lehet spórolnak, még ha csak 1ft-os is. Manapság már egy nagy cégnél minden a profitorientáltságról és a költség minimalizálásról/hatékonyságról szól.

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#71097) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Idén semmilyn újdonság nem lesz a upc-nél? Pl több hd csatorna vagy valami nagy a csend idén eddig. Megbíható forrásból annyit tudok, hogy a négybezűs szó a hűség lejártakor már nem fog működni, az ügyfélmegtartó csomagoknak annyi, sok dolgozó sz*rik az egészre, mert nem tudják mi lez még velük a teljes felvásárlás után, goneolom ezért nincsenek fejlesztések sem, viszont kivi leszek milyen csomagok lesznek, mert drágábbért nem kell, ha mr olcsóbb nem lehet...

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#71098) Uthenger válasza ArthurShelby (#71096) üzenetére


Uthenger
aktív tag

koltseg minimalas, arrol szol hogy nagymami szep lassan lecsereli az oskori tevet az unokatol kapott lcd-re, amin van dvb-c tuner, es igy majd kisebb hiszti lesz az analog lekapcsolasakor

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#71099) ArthurShelby válasza Uthenger (#71098) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Mivel a T-nél legtöbb helyen már ip tv van, amihez box kell, nem hinném, hogy ez probléma lenne. A upc egyébként is új szolgáltató a T-hez képest, szóval aki annyira begubózott, hogy sosem vált, az maradt a T-nél. Ezzel azt akarom mondani, hogy a upc előfizetők szerintem fiatalosabbak.

De egyébként sem ez szerintem a költségminimalizálás. Az az, hogy mivel mi vagyunk a nagyok és erősek, mi diktálunk és hiszti pont nem érdekel. Szóval egyáltalán nem értek ebben egyet.

Visszakanyarodva az eredeti témához, ez még mindig nem magyarázat a kódolatlan (digitális) adásokra.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#71100) Toth_Jani válasza ArthurShelby (#71099) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Hát igen ennyi költségminimalizálást megenged az előfizetőknek a UPC, ha nem akarjuk az összes csatornát nézni az összes TV készülékünkön, akkor nem kell fizetni a plusz beltérit vagy kártyát.
Igaz ez a 25 körüli csatorna kódolatlan de sajnos nem ingyenes, hiszen csak előfizetés mellett működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.