Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69217) Shady313


Shady313
aktív tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék Tőletek. "Sikeresen" bekötött nálunk is a UPC.

A következő szolgáltatást rendeltem:
Havi díjak
1. hónaptól
7 860 Ft/hó
Happy Home Fiber 500 + Digital Gold Online Extra
6 970 Ft/hó
HD csomag + Mediacard
0 Ft/hó
2.Mediacard
890 Ft/hó

A fentiek a visszaigazoló emailből lettek kimásolva. A rendeléskor is ezen feltételek szerint kötöttem a szerződést. Viszont most azt látom minden csomaghoz írva, hogy a 2. hónap után egy jóval magasabb összeget kell fizetni. Ez engem ugye nem érint a fentiek alapján? Remélem nem lettem félrevezetve, mert az összesítő felületen is csak egy összeg volt (1. hónaptól) egy sávos diagramon.

A másik problémám:

Bekötéskor megállapította a srác, hogy nem jók a jelszintjeim, majd küld valakit szintezni. Nos (mint kiderült jól tettem, mert nem tudtak az egészről semmit). én is kértem rá egy hibajegyet, ugyanis a HD adások + néhány SD szétestek, kockásodott, nem volt hang. Ma kint is voltak, szinteztek. Azonban a probléma nem szűnt meg. Közölték, hogy a node-tól kell visszakeresni mi lehet a baj, ugyanis nálam a végpontokon mérve is minden rendben. Persze én erről nem fogok tudni, egyszer csak vagy megjavul vagy nem (ezt konkrétan így megmondta a srác)...

A harmadik problémám:
A fent említett Happy Home Fiber 500 + Digital Gold Online Extra csomagot medicarddal kértem + kértem még egy mediacardot 890 Ft/hó-ért (két TV). A mai napig, tehát a szintezésig mind két TV-n elérhetők voltak a HD csatornák, persze mindkettőn szétestve. Ma a szintezéskor közölte a srác, hogy nekem a második mediacard-omra külön kell HD adásokat igényelnem. Így most ott csak egy "Kódolt jel" üzenetet kapok. Valóban külön elő kell fizetnem a második mediacard-ra a HD adásokért? Ha igen akkor ezt telefonon kell megtennem? (neten nem találtam erre vonatkozó információt).

Kezd a hócipőm tele lenni, így feltennék még egy kérdést:
A 14 napos elállás esetén milyen szankciókra számítsak? Jönnek és kirángatják a kábelt a falból? Amihez fúrni kellett és én lelkesen már le is javíttattam a festőkkel a barmolást? Nem szeretném kiköttetni, de erőteljesen kezd olyan érzésem lenni, hogy nekem ez csak nyűg lesz...Elsején telik le a 14 nap, addig lépnék ha úgy alakul....

Egyébként nem a pusztán lakok, Kistarcsán egy 4 emeletesben, bár nem hiszem, hogy ez befolyásoló tényező kéne, hogy legyen...

Köszönöm a tanácsokat/válaszokat előre is, illetve a türelmet annak aki elolvasott! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.