Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) tibi815


tibi815
csendes tag

Sziasztok!
Most szeretnék felfelé modosítani fp 50-re és azt kérdezném hogy szerintetek érdemes-e igénybe venni a wifis modemet jelenleg sisco epc3208-as modemem van és egy dlink DI-524-es routerem ami nem biztos hogy birja a sebességet vagy hagyjam meg ezt a modemet és cseréljem a routert?

(#6852) Gubek-Einste válasza tibi815 (#6851) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A router mindenképpen cserélni kell, nekem van HGW-m (Cisco EPC3925) és megy vagyok vele elégedve. Wifi-jére azt mondják, hogy gyenge de erről nem tudok nyilatkozni mert csak egy mobillal használom és azt is leggyakrabban az eszközzel egy szobában.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6853) pjen válasza tibi815 (#6851) üzenetére


pjen
félisten

Szia,én is akartam 25 ről 50 re .Azt mondták a modemet cserélni kell viszont a wi fi-s nek legalábbis nálunk havidija van.Ha nálatok is havidijas a wifi router lehet jobb megoldás egy saját. :N

(#6854) tibi815 válasza Gubek-Einste (#6852) üzenetére


tibi815
csendes tag

Igazábol nekem is max 6-7 méterről használjuk csak nekünk 2 telefon állandoan rajta lóg meg ritkábban egy laptop nem tudom hogy elég lenne-e erre a wifis modem? Azt honnan tudom meg hogy a wifis ingyenes-e nálunk??

[ Szerkesztve ]

(#6855) club1 válasza SzalaiG (#6850) üzenetére


club1
veterán

(#6856) Gubek-Einste válasza tibi815 (#6854) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Elvileg elég lesz.
Hogy ingyenes-e, rá kell kérdezni szerződéskor.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6857) tibi815 válasza Gubek-Einste (#6856) üzenetére


tibi815
csendes tag

Értem Köszönöm szépen a gyors segitséget!

(#6858) tibi815 válasza tibi815 (#6857) üzenetére


tibi815
csendes tag

Igen nálunk is fizetős a wifi mivel az csak új előfizetőknek jár na mindegy majd beruházok egy wifis routerre sikerült megrendelni köszönöm mégegyszer a segítséget!

(#6859) szelidorzo válasza tibi815 (#6858) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Ne bánkódja routeren. Én is sajátot használok, olyat ami kielégíti az igényeimet. printert kezel, vinyót kezel, fut rajta a torrent (majdnem olyan mint egy NAS

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#6860) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hmmm... upc.hu :)
(Csomagok -> Trio L -> WebShop)

[ Szerkesztve ]

(#6861) tibi815


tibi815
csendes tag

Sziasztok!
már beszéltünk erről a prblémáról de engem zavar a magas upsteam érté mit léehetne tenni egyenlőre nincs baj de azt olvasom hogy 55 körüli értéknél már nem biztos hogy menni fog a net

[ Szerkesztve ]

(#6862) kabelmania27 válasza tibi815 (#6861) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Amikor szakadozik a net be kell jelenteni, ki fog menni a technikus és állít az erősítőn.

[ Szerkesztve ]

(#6863) Intruder2k5 válasza tibi815 (#6861) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ez tényleg elég durván magas, főleg a DS-hez viszonyítva! Jelentsd be a webes űrlapon, aztán majd meglátod, hogy mit mondanak rá! Többet nem nagyon tudsz tenni...

(#6864) tibi815 válasza Intruder2k5 (#6863) üzenetére


tibi815
csendes tag

Még megvárom mi történik március 1-el lesz átállás fiber powerre hátha javul valamit mert az öcsémnek is hasonloan magas az érték egyébként nem szakadozik meg stabil csak félek hogy nyáron mi lesz! Mert igy hogy nincs hiba szerintem nem fognak foglalkozni vele (legalábbis igy gondolom

[ Szerkesztve ]

(#6865) kabelmania27 válasza tibi815 (#6864) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

43-as az SNR, ami azt jelenti nem zajos a hálózat, kicsit feljebb fogják tekerni a visszirányt és máris 40-45körül lesz az adási

(#6866) Intruder2k5 válasza tibi815 (#6864) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én pont ugyanebben a cipőben vagyok egyébként, csak nálam a vételi van -7 körül, az adási "csak" 48! De van akinél itt a faluban már most -10 az előre irány! Állítólag jövő héten lesz valami eszközcsere, ami megoldja ezt... Majd meglátom!

(#6867) tibi815 válasza Intruder2k5 (#6866) üzenetére


tibi815
csendes tag

Akkor reménykedünk mindketten :)

(#6868) rayoliviero


rayoliviero
veterán

SSL-t UPC mail-nél nem lehet beállítani?

(#6869) Chrystall


Chrystall
senior tag

Emberek!

UPC-t mindig bankkártyáról fizetem, de most mikor jött a számla, nem 2, hanem 3 tartozást ír. Pedig 2-nek kéne lennie, és az utolsó befizetésként feltüntetettnek az utolsó előttinek. Arra gyanakszom, hogy az utolsó befizetésemkor elírtam az ügyfélszámot, és másnak ment a pénz. Most azt nem tudom, hogy ilyenkor az be lett bukva? Néztem ezt az Űbergagyi online fizető rendszert, hasraütésre beírtam egy ügyfélszámot, és engedte, hogy fizessek rá, függetlenül attól, hogy milyen előfizetői nevet írtam hozzá. Persze nem nyomtam nyugtázást, csak megnéztem továbbenged-e. Ez gáz, mert akkor mindegy mi van az előfizetőhöz írva, semmi jelentősége.

Én elsőre azt gondolom, hogy ha a helyes előfizető nevet írtam be multkor az előfizetőhöz, akkor nem szabad lett volna a számlázási csoportnak elrontott ügyfélszám esetén más kontójára írni a tranzakciót, mivel nem stimmel azon az elrontott kontón a név (ekkora pechem csak nem lehet, hogy annak a másvalakinek is ugyanez a neve legyen mint nekem). Így szerintem vissza kéne járjon a pénz.

Mi lesz most? Mehetek a fogyasztóvédelemhez?

(#6870) club1 válasza Chrystall (#6869) üzenetére


club1
veterán

Nekem logikusabbnak tűnik egy bankszámla-kivonattal megkeresni a Upc ügyfélszolgálatot, mint bemenni a fogyasztóhülyítőkhöz és előadni, hogy hüle voltál és másnak fizetted be a pénzt, szerezzék vissza...

(#6871) Chrystall válasza club1 (#6870) üzenetére


Chrystall
senior tag

Nem úgy értettem a fogyasztóvédelmet. Hanem hogy van-e egyáltalán értelme ilyennel keresni a UPC-t? Vagy az ő részükről ez eleve bukó...?

(#6872) club1 válasza Chrystall (#6871) üzenetére


club1
veterán

Leírtam, egy próbát megér a UPC ügyfélszolgálat. Máshol nem igazán tudsz futni a pénzed után, mivel hozzájuk fizettél rosszul.

(#6873) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Szerintetek létezne, hogy túlzott p2p használat esetén a szolgáltató letiltja egy adott oldalhoz a hozzáférést? 4 gép routerre kötve, és egyiken sem érhető el az adott oldal, de máshol pl ismerősnél igen.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#6874) pjen válasza vj0c1 (#6873) üzenetére


pjen
félisten

Szia ilyen nekem is van.Próbálj másik böngészőt,nekem bevált. :)

(#6875) vj0c1 válasza pjen (#6874) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Én exlorerrel probáltam, de nem működik, és attól tartok a többivel is felesleges próbálkozni. Azt hittem, ha ők teszik, akkor legalább kiírnak valamit arra az oldalra történő belépésnél, hogy ezt meg azt megsértettük, és ezért és ezért nem férhetünk hozzá bla-bla, mert egyszer egy csekk elmaradás miatt ezt megtették, amikor korlátozva lett a szolgáltatás.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#6876) Drovi20


Drovi20
csendes tag

Sziasztok !!
Az lenne a problémám hogy nem tudom beregelni a modemet http://pcreg.upc.hu/ internet cimen ilyenkor mi a teendő hivjam 1221-et vgay csak nem működik az oldal.
Kérlek segítsetek :F

(#6877) pjen válasza vj0c1 (#6875) üzenetére


pjen
félisten

Mondom,próbáld meg a firefoxot ,crómot hátha.

(#6878) vj0c1 válasza pjen (#6877) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Tök mindegy, hogy mivel próbálkoznék, mert csak arról az oldalról töltött torrentek is pirosak, minden más torrent normálisan megy, úgyhogy nem a böngészővel van itt a gond, ez a upc műve szerintem.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#6879) club1 válasza vj0c1 (#6878) üzenetére


club1
veterán

Majd rájössz. Gondolod ráérnek a torrent trackerekkel szórakozni? Ha így lenne (nincs így), akkor sem tiltanák, csak korlátoznák...

(#6880) vj0c1 válasza club1 (#6879) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Neked legyen igazad!

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#6881) pjen válasza vj0c1 (#6878) üzenetére


pjen
félisten

nézd meg a profilodat nincs e valami tiltás warm vagy akármi. :F

[ Szerkesztve ]

(#6882) Latency válasza vj0c1 (#6878) üzenetére


Latency
senior tag

Esetleg változhatott az oldal IP címe, csak a UPC-s DNS-ben még a régi van. Próbáld meg pl. a google DNS szervereit használva elérni az oldalt.

(#6883) vj0c1 válasza Latency (#6882) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Minden ismerősömnek változatlan minden az oldalt illetően, csak a mi háztartásunkban való gépeken vált elérhetetlenné, úgyhogy azt hiszem az oldalt irányítgató staff-nak lesz köze hozzá. Írtam nekik e-mailt, arra várom a választ.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#6884) Intruder2k5 válasza vj0c1 (#6883) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Vagy a routerednek! Hány ilyet láttam már...

(#6885) vj0c1 válasza Intruder2k5 (#6884) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Igen, höhö ez eszembe se jutott. Kipróbáltam modemre kötve, úgy működik. A routert resetáltam, de változatlan a dolog, próbálok rájönni mi lehet a gond.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#6886) Intruder2k5 válasza vj0c1 (#6885) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A fentebb említett DNS szerver, pontosabban az azzal való kommunikáció!
Használd a Google szervereit!

8.8.8.8
8.8.4.4

Még akár közvetlenül PC-n beállítva is, de a routerben is belőheted!

Milyen típus?

[ Szerkesztve ]

(#6887) vj0c1 válasza Intruder2k5 (#6886) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Netgear WNR2000 v3

Most frissítem, de nem tudom változtat-e majd bármin is. Nem hinném, hogy az oldal ip-t váltott, akkor másoknál miért működik változatlanul?

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#6888) Intruder2k5 válasza vj0c1 (#6887) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hmm... Nézd meg esetleg, hogy nincs-e rá újabb fw a gyártó oldalán!

Én is Google DNS-eket használok amúgy, semmi gond nincs velük! Eddig csak pozitívak a tapasztalataim...

szerk.:
Ez nem IP váltás miatt van, hanem a DNS szerverek és a routered közt nincs rendben valami... De, hogy mi, ezt nem tudom pontosan! Jellemzően TP-LINK-ek szokták produkálni, és sokkal inkább volt jellemző a DIGI hálózatán eddig, de úgy néz ki, hogy most már a UPC is beszáll a buliba! A DIGI-nél főleg a Google szolgáltatásaival jelentkezett a probléma, nem jelentek meg a képek, és esetleg egy-két szolgáltatás nem volt elérhető...

[ Szerkesztve ]

(#6889) #99546112


#99546112
törölt tag

Üdv!

Van jelenlegi előfizetőknek valami olyan csomag kedvezmény, ami olcsó lenne? Tehát vannak ezek a "Trio" csomagok, ezek nekem újak, most ez új előfizetőkre vonatkozik, vagy a régiekre is?!
Ha nem, akkor a jelenlegi előfizetőkre mit lehet alkotni? Mert 9k-t fizetek a tv-ért és a netért + HD mediacard és csomagban vannak egész jó ajánlatok is, nem igaz, hogy nem lehet velük valamit bótolni. xD

(#6890) club1 válasza #99546112 (#6889) üzenetére


club1
veterán

Oda van írva:
Akciónkat 2013. február 20-ától visszavonásig, az adott szolgáltatástípus (internet, upc telefon, digitális és analóg kábeltévé) szempontjából új vagy meglévő szolgáltatási csomagjukon magasabb szolgáltatási csomagra módosító egyéni, illetve meglévő upc telefon- és/vagy upc internet Szolgáltatással rendelkező üzleti Előfizetők részére, 24 havi határozott idejű szerződéssel biztosítjuk.
Azon meglévő előfizetőink, akik két különböző alapszolgáltatással rendelkeznek, a digital gold szolgáltatást tartalmazó akciós csomagokat vehetik igénybe, három különböző szolgáltatással rendelkező előfizetőink kizárólag a Fiber Power 50 csomagot is magában foglaló akciós csomagot választhatják.

(#6891) #99546112


#99546112
törölt tag

Ja köszi, akkor felejtős. :D

(#6892) Tommy1982


Tommy1982
tag

Most nincs karbantartás tutira, mégis elmegy ötpercenként a TV, sőt már a net is. A modem SNR-je ilyenkor mindig felugrik 34-ről 41-re. Jelentsem be a hibát? Ha be is jelentem, akkor hogy tudom bizonyítani, hogy szakadozás van véletlenszerűen? :W
Köszi

(#6893) Gubek-Einste válasza Tommy1982 (#6892) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nekik log-ból látniuk kell majd, nekem anno első szóra elhitték.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6894) Intruder2k5 válasza Tommy1982 (#6892) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát ez az, erről beszéltem... Itt a jobb idő, és már nem nagyon bírja ezt sem, mi lenne később! Nekem még szerencsére stabil, de délutánra -8, -9 közt vannak már a DS szintek! Remélem, hogy kihúzza még a rendszer a beígért munkálatokig, bár, mivel a UPC weboldalán ide nincs kiírva karbantartás mostanság, már abban is kételkedem, hogy egyáltalán lesz ilyen!

(#6895) gyerecske


gyerecske
senior tag

Ez már kész kabaré, hogy nem tudják rendesen megoldani a levelezést!Kedves UPC jó lenne már kitalálni valamit !!

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#6896) Amur válasza gyerecske (#6895) üzenetére


Amur
addikt

Ma én sem tudok UPC mail-en küldni semmit,akkor ez nem egyedi,ne nálam keressem a hibát?
Nem tud kapcsolodni a upc mail szerverhez hibát dob fel ma reggel óta(tegnap még ment minden)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#6897) gyerecske válasza Amur (#6896) üzenetére


gyerecske
senior tag

Náluk van a gond, de már nem ez az első alkalom!

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#6898) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, a napokban mókás dolog történt.
Volt nálunk kint szerelő kábelezési problémák miatt (én nem voltam otthon azon a héten), és vhogy rávette édesanyámat a digitális kábeltévére (amire egyébként neki semmi szüksége), kapott boxot és rá lett kötve a tv-re.

Mi májusban kötöttünk két éves hűséget az 5k-s csomagra (25mbit net és bronze analóg 3 tv-n), a szerelő meg azt mondta neki, hogy a digitális felára csak havi +500ft lesz, illetve ha szerez egy hdmi kábelt, akkor hd-ben is fogja tudni nézni a csatornákat.

Na most, megnéztem a boxot, csak scart csatlakozás van rajta, tehát nem tudom miről beszélt a szerelő.
Kettő, a tv-je alkalmas lett volna a ci olvasó fogadására, így erre az elavult boxra amúgy se lett volna szükség.
Három pedig, hogy a upc honlapján azt látom, hogy a digitális felára havi +1000ft.

Mik a lehetőségeim?
Lemondhatom-e teljesen a digitálisat?
Ha pedig nem, akkor be tudom-e cserélni egy ci olvasóra ezt az elavult vacakot?
Vajon akkor ennek ténylegesen mennyi a havi plusz költsége?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6899) Intruder2k5 válasza Zirowe (#6898) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Ki az előfizető? Te, vagy édesanyád? Ha utóbbi, akkor volt meghatalmazása, hogy bármit is aláírjon? Ha nem, akkor a dolog semmisnek mondható szerintem! Bemész, megreklamálod, Te nem kérted, stb... Ha pedig Ő az előfizető, akkor Te nem mondhatod le, viszont gyanítom Ő se, csak ha kifizető a kötbért...

A kártyára csere szerintem még megoldható, de erről majd inkább nyilatkozik valaki más, aki volt már ilyen cipőben! De mivel itt nem veszít előfizetést a UPC, így gondolom nem fognak elzárkózni előle...

[ Szerkesztve ]

(#6900) forrest85 válasza Zirowe (#6898) üzenetére


forrest85
senior tag

Ez egyértelműen félrevezetés illetve megtévesztés...

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.