Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62251) onkelz


onkelz
aktív tag

Sziasztok

Nem tudom volt e már feljebb, bocsánat, hogy most nem nyálazom át a topikot.

Tegnap elhoztam egy mediacardot, a leírtak szerint le is futtattam a csatornakeresést, paramétereket beütöttem a megadottak szerint.A problémám az, hogy minden bekapcsoláskor egy hibaüzenetet kapok:

An error has occurred (23)

Kerestem a UPC oldalán erre vonatkozó magyarázatot, de nem találtam semmit.

Valakinek ismerős a probléma?

Köszönöm előre is

(#62252) ztsoft válasza vargalex (#62250) üzenetére


ztsoft
őstag

Ok, köszi.

Két tesztet csináltam a bix.hu-ra, 0.3, 0.1 mp-es intervallummal.

--- bix.hu ping statistics --- 0.3 mp
100 packets transmitted, 100 received, 0% packet loss, time 29691ms
rtt min/avg/max/mdev = 14.045/17.632/32.235/4.253 ms

--- bix.hu ping statistics --- 0.1 mp
100 packets transmitted, 100 received, 0% packet loss, time 9961ms
rtt min/avg/max/mdev = 13.949/17.483/36.292/4.145 ms

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#62253) vargalex válasza ztsoft (#62252) üzenetére


vargalex
félisten

A HGW modem módban van és ez az egyetlen eszköz van rákötve, valamint közben nincs semmi más forgalom?

Alex

(#62254) ztsoft válasza vargalex (#62253) üzenetére


ztsoft
őstag

Nem, router módban van, több eszköz is csatlakozik rá (kettő kábelen, min 4 Wifi-n), az adatforgalmat még csak saccolni sem tudom, Öcsémék is ezen lógnak. :D Most jut eszembe, hogy még a Horizon box is ezen lóg.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#62255) dombila válasza onkelz (#62251) üzenetére


dombila
senior tag

Milyen TV-d van?
Nálunk két TV van, mindkettő mediacard-al. (egy komolyabb Sony ill. egy kisebb Samsung)

A Sony-nál nincs semmilyen probléma, azonban a kisebb Samsung TV szoftvere lassabban inicializálja a medaicard-ot, mint ahogy a TV (képe) bekapcsol. Emiatt a TV már üzemképes, de egy hibaüzenetet ad, miszerint a kártya nincs bedugva vagy nem megfelelő. Majd kb 10-15 másodperccel később felismeri a kártyát is és működik rendesen. Gondolom ez a kisebb teljesítményű processzor miatt lehet.

(#62256) onkelz válasza dombila (#62255) üzenetére


onkelz
aktív tag

Valami LG32, mindjárt hazaüzenek, hogy nézzék meg.

Samsungban gond nélkül működik, dehát ugye nem abba akarom használni. :)

Talán itt a fórumon olvastam, hogy UPC által megadott értékek és a régió átállítása Csehországra is megoldás lehet?

(#62257) voriand válasza 4Grider (#62248) üzenetére


voriand
csendes tag

Kell ezen konfigolni valamit? Azt hittem rádugom fent a routerből a LAN-t, lent is rádugom a LAN-t és kész (közben persze feltételezhetőleg már mindkettő a konnektorban is van...).

(#62258) headhunter


headhunter
addikt

(#62259) 4Grider válasza voriand (#62257) üzenetére


4Grider
nagyúr

Elölről a jobb alsó sarokban van egy gomb. Megnyomod az egyiken, elkezd villogni. Odamész a másokhoz, ott is villognia kell. Ha igen, akkor ott is megnyomod, és már össze is párosították egymást.

[ Szerkesztve ]

(#62260) mike710 válasza headhunter (#62258) üzenetére


mike710
aktív tag

Pont emiatt fogjuk holnap vissza mondani az amúgy is laggolós 500mbites netet :/

(#62261) 4Grider válasza mike710 (#62260) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolod utána áresés fog jönni? Mert van rá esély, hogy a rövidebb hűségidővel nem járnak jól a fogyasztók...

(#62262) NoOne1976


NoOne1976
őstag

A Horizon Box az újonnan betett tv adásokat automatikusan beállítja, vagy nekem kell egy keresést nyomnom rajta? Ha nekem kell, akkor a kedvencnek beállított csatornák nem fognak elveszni?

(#62263) unicumnext válasza NoOne1976 (#62262) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Speciális beállítások >médiabox>frissitések keresése

Nem fog eltűnni az eddigi kedvenc csatornáid.

Utána neked kell hozzáadni ami még nincs.

(#62264) mike710 válasza 4Grider (#62261) üzenetére


mike710
aktív tag

Meg látjuk. Ha nem jön be akkor diginet 500. Azért van 1 év hűség idő, hogy nagyobb legyen az árverseny.

[ Szerkesztve ]

(#62265) ArthurShelby válasza 4Grider (#62261) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Én ezért csinálnám úgy, hogy a szerződést előtte kötöm nem sokkal, életbe lép a törvény (lejár a 120 nap), és ha meggondolom magam még 14 napon belül vagyok, lemondhatom.
A baj az, hogy még tart a hűségem :DDD

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#62266) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Mennyit eszik szerintetek ft-ban egy media box? Mondjuk egy cisco felvevős box és egy sima hd box? Már a második kártyát is beszereztük, de gondolkodunk egy harmadikona harmadik tv-n, mert a felvétel opciót tudja az új tv-m, ami kiválóan működik. Az 1hetes visszanézés meg nem izgat, amúgyis mindig kifagy...nem opció.
Szóval csak kíváncsiságké. Köszi a tippeket! :R

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#62267) Micha3l


Micha3l
tag

Sziasztok,

Kb masfel hete valtottunk UPC Fiber Power 500/22-es csomagra (Telekom 50 rol) ConnectBox-al.

A problemam, hogy az 500 Mbit soha nem volt meg, altalaban 360 a maximum egyszer ha mertem 400 korul, most 220 volt (speedtest.net), vagy UPC sajat mero oldalan.
Az up 22 Mbit rendben van.
Gondoltam a vegere jarok, mert ha esetleg oszto vagy kotes hiba, azt megprobalom magam megjavitani.

Ezek a modem ertekei:

Az oszto igy nez ki:

Illetve az oszto elott, meg van egy galvanikus levalaszto:

TV csatornak jelszintje 50% korul mozog, a jel minoseg 30-40% (altalaban a sarga zonaban mutatja a TV jelminoseg jelzo. (Panasonic) Ez eleg gyengenek tunik, bar akadozast, kep szetesest egyedul az M3 csatorna produkalt. (Itt gondoltam, hogy a jelszinttel valami nincs rendben)
Elso korben dobjam ki a galvanikus levalasztot, egyaltalan okozhat ekkora jelvesztest?

Koszonom elore is a valaszaitokat. :R

(#62268) Micha3l


Micha3l
tag

Az oszto kepet nem sikerult linkelnem, remelem majd most:

[ Szerkesztve ]

(#62269) ArthurShelby válasza Micha3l (#62268) üzenetére


ArthurShelby
addikt

A te osztódra is 6dB van írva?
A géped (processzor főleg) bírja az 500-at? Vezetékesen méred?

"TV csatornak jelszintje 50% korul mozog, a jel minoseg 30-40% "
Ez nem túl jó jel. Valószínűleg árnyékolási hiba lehet, hogy a jelminőség ilyen rossz. Milyen tv-t használsz? (csak azért érdekel, hogy esetleg van e benne hibajavító technológia, mert lehet nekem akkor anno azért volt 90% fölötti minőség gyenge jelerősségnél).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#62270) Yodafon


Yodafon
senior tag

Hali
Valaki találkozott már a következő problémával?
Bizonyos weboldalak mobilon wifiről egyszerűen nem jönnek be. Egyszerűen mintha nem léteznének, de ha gépről nézem wifin vagy vezetékesen frankón működik. Ez mi már?

I'm gangsta!

(#62271) Micha3l válasza ArthurShelby (#62269) üzenetére


Micha3l
tag

Igen, pontosan ilyen osztom van -6 dB.
A gepekkel nem hiszem, hogy problema lehet, mert belso halozatom mar regen "gigabites", szabvany szerint Cat6 kabelek csatlakozok stb. Belul ket gep kozott folyamatosan megvan a 70-80 MB/s sebesseg, i7 3gen, SSD. Tobb geppel kirpobaltam, kozvetlen Connect boxrol is, az eredmeny nem valtozott.

Egy regebbi Panaconic (plazma) hiheto eredmenyt mutatott eddig, mert van egy foldfelszini antennam is, ott a jelszint ill minoseg is 10/10. Most kikerulve a boxot kozvetlen a DVB-C tunerbe csatlakoztatva mutatja ezt az eredmenyt. Egy 2 eves Samsung tv is ugyan ezt mutatja, a box jelszintre 0, minosegre 30%, idonkent 100%, szerintem nem mervado amit mutat.
Apropo box, az elejen levo (ejszaka) reflektorkent mukodo csatorna szamot ill egyeb dolgokat kijelzo leddel lehet valamit kezdeni a fekete szigeteloszalagon kivul? Ki szerettem volna kotni, forrasztani de matricaval le van zarva :(

Elso korben kiberhelem a levalasztot, meglatjuk milyen valtozast eredmenyez.
Koszonom a valaszod!

(#62272) kabelmania27 válasza Micha3l (#62267) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Előfordul, hogy a galvanikus leválasztást nem szereti a modem ezért megpróbálhatod isolator nélkül, a tévé adásoknál gyenge jelerősség okozhat akadást.
Nézd meg a feltöltési értékeket, írd le az osztó melyik kimenetére mi van kötve.
Ennek az osztónak nem egyforma csillapítású kimenetekkel rendelkezik ezért jobban járnál egy kettes splitterrel.

[ Szerkesztve ]

(#62273) milenda válasza Yodafon (#62270) üzenetére


milenda
tag

Néhány hónapja én is tapasztalom ezt. Bejelentettem hibára, bent persze mindent rendben találtak, de azért újraindították a modemet. Ezzel a helyzet javult, de továbbra is vannak olyan oldalak, amelyek wifin lógó mobilról nem érhetők el, ugyanazon a wifin lógó laptopról viszont simán. A mobilról wifin nem elérhető oldalak mobilnetről simán bejönnek.

(#62274) Yodafon válasza milenda (#62273) üzenetére


Yodafon
senior tag

Na akkor orulok hogy ez nem csak nalam jelentkezik :U En csinaltam mar factory resetet is de nem oldotta meg. De ezek szerint ez kp-i hiba lehet... :((

I'm gangsta!

(#62275) Micha3l válasza kabelmania27 (#62272) üzenetére


Micha3l
tag

Koszi szepen, este beszamolok a fejlemenyekrol.

(#62276) milenda válasza Yodafon (#62274) üzenetére


milenda
tag

Én annak örülnék, ha csak nálad jelentkezne (bocs).

(#62277) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sziasztok!

kaptam az imént egy levelet:

Ügyfélszám: xxxx
Iktatószám: FLYER-xxxx
2017. október 05.

Tisztelt xxxx!

Az HBO GO szolgáltatást regisztrációt követően tudja igénybe venni, melyhez az Ön személyes regisztrációs kódja: xxxx

A következő linkre kattintva Ön könnyen és gyorsan meg tudja kezdeni a regisztrációt az HBO GO szolgáltatáshoz: xxxx

Amennyiben a fenti link nem működik, kérem írja be böngészőjébe a www.hbogo.hu címet és az oldalon kért adatok megadásával kezdje meg a regisztrációt.

A tájékoztatás nem teljes körű, további információért kérjük, látogassa meg a www.upc.hu weboldalt.
Ez egy automatikus rendszerüzenet, kérjük, ne válaszoljon rá! Amennyiben az HBO GO szolgáltatással kapcsolatban kérdése, problémája, észrevétele van, hívja a 1221-es ügyfélszolgálati számunkat!

További kellemes szórakozást kívánunk,

Üdvözlettel:
UPC Magyarország

ezzel az a probléma hogy én ilyet nem kértem, nem is igényeltem, nincs is hbo előfizetésünk és úgy egyáltalán nem rémlik semmi ilyesmi.

beszéltem az ügyfélszolgálattal, a harmadik-negyedik kérdésre abban maradtunk, hogy ezt mégis csak egy hónapra kaptam, és valamilyen nyereményjátékon nyertem.

sem a nyereményjátékról sem a nyertesek listájáról semmilyen információ nincs sem az ügyfélfiókomban sem az emailjeim között, semmi nem rémlik erről.

tudtok valami ilyen nyereményjátékról/nyereményekről? köszönettel elfogadom természetesen ha tényleg erről van szó, de még véletlenül sem szeretnék semmi "előfizetésbe" beleugrani az első hónap használat után.

egyszerűen fura, hogy ez így beesett minden előzmény nélkül.

(#62278) cris78 válasza DeFranco (#62277) üzenetére


cris78
őstag

ÉN kb két hónapja kaptam egy kérdőívet. Ott szeptembertől adtak 1 hónap ingyen HBO-t.

Ezt most nekem le kell mondanom vagy eltűnik magától?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#62279) Meghivott


Meghivott
addikt

2szintes ingatlan esetén (alapesetben) hol érdemes elhelyezni a UPC által adott modem-routert?
Ez az eszköz routerként jól teljesít, vagy érdemes csak modemként használni és saját routert kötni rá? Köszi

(#62280) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Na, most lettem idegbajos. A kedves UPC mégis mióta számol fel díjat médiaeszkösz csere miatt?!?!?! :W
Médiaeszközcsere díja 2500Ft.
WTF?!?!
1. Ezt velem a kutya nem közölte hogy ez díjköteles, nekem csak akkor lett volna külön díja ha nem én üzemelem be!!! Az lett volna kiszállási díj, de mivel én üzemeltem be, ezt mégis hogy gondolják?!?!
2. Sehol nincs feltüntetve se az oldalon sem sehol! Tán a postaköltség volt ennyi? Mert ott sem jön ki ennyi :W
3. Igaz a felvevős boxot most viszem vissza 1 hét után de csak most van időm, most emiatt számlázták volna ki?!

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#62281) blakey


blakey
titán

Médiaeszköz csere egyéni kérésre, nem meghibásodás esetén pénzbe kerül.

Most húzzák be a Digi kábelét az utcánkba, kiváncsi vagyok miként alakulnak majd az árak. :)

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#62282) colonia válasza cris78 (#62278) üzenetére


colonia
aktív tag

Ez jó kérdés de remélem automata eltűnik magától nem nekem kell lemondani.
Ez van nálam a My UPC-nél, bár ez sokat nem mond:
Digital HBO Pak

Havidíj 0 Ft
Határozott idejű szerződés lejárata -

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#62283) TeeJay válasza colonia (#62282) üzenetére


TeeJay
félisten

szintén nálam is megjelent
ha díjat számolnak fel rá olyan levelet írok hogy végük...
én nem kértem és nem is fogom figyelni mikor kell majd lemondani

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#62284) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Mivel nem tájékoztattak róla, ezért jóvá írják, ajánlom is nekik. :((

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#62285) Vtwo válasza DeFranco (#62277) üzenetére


Vtwo
senior tag

Én is meglepődtem mikor megkaptam ma ugyanezt a mailt,nekem ráadásul még tv előfizum sincs náluk.
Beetetés lehet.

[ Szerkesztve ]

(#62286) |AP|


|AP|
veterán

ha már egyszer kértem a modem visszaállítását IPv4-re (meg is történt), elképzelhető hogy a UPC most megint visszaállította IPv6-ra?

Egy HBO Go - Chromecast probléma miatt kértem, a visszaállítás meg is oldotta, mától kezdve azonban újra jelentkezik.

(#62287) Yodafon válasza milenda (#62276) üzenetére


Yodafon
senior tag

Höhö :V
Megtudod nézni neked mi van a router logjában? Én ezt látom
2017-10-05 05:35:20: [Minor] SW Upgrade Failed Before Download - Server not Present
2017-10-05 05:34:49: [Info] SW Download INIT - Via Config file fiberpower120_v6-sip.cfg
2017-10-05 05:34:48: [Info] WiFi Interface [wl0] set to Channel 1 (Side-Band Channel:N/A)...
2017-10-05 05:34:42: [Info] Authorized;CM-MAC=8c:04:ff:e4:24:f1;CMTS-MAC=00:01:5c:7a:26:5...
2017-10-05 05:34:39: [Info] TLV-11 - unrecognized OID;CM-MAC=8c:04:ff:e4:24:f1;CMTS-MAC=0...
2017-10-05 05:34:38: [Minor] Missing BP Configuration Setting TLV Type: 17.9;CM-MAC=8c:04:...
2017-10-05 05:34:38: [Minor] Missing BP Configuration Setting TLV Type: 17.8;CM-MAC=8c:04:...
--- -- --:--:--: [Warn] DHCP WARNING - Non-critical field invalid in response ;CM-MAC...
--- -- --:--:--: [Info] Honoring MDD; IP provisioning mode = IPv4
--- -- --:--:--: [Major] No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=8c:04:ff:e4...
--- -- --:--:--: [Info] WiFi Interface [wl0] set to Channel 11 (Side-Band Channel:N/A...
2017-10-05 05:33:15: [Major] Resetting the cable modem due to docsDevResetNow
--- -- --:--:--: [Major] No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=8c:04:ff:e4...
--- -- --:--:--: [Major] No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=8c:04:ff:e4...
--- -- --:--:--: [Major] No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=8c:04:ff:e4...
2017-10-04 05:32:57: [Major] Resetting the cable modem due to docsDevResetNow
--- -- --:--:--: [Major] No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=8c:04:ff:e4...
2017-09-28 09:34:08: [Major] Resetting the cable modem due to docsDevResetNow
--- -- --:--:--: [Major] DHCP FAILED - Discover sent, no offer received;CM-MAC=8c:04:f...
--- -- --:--:--: [Major] No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=8c:04:ff:e4...
--- -- --:--:--: [Major] DHCP FAILED - Discover sent, no offer received;CM-MAC=8c:04:f...
--- -- --:--:--: [Major] No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=8c:04:ff:e4...
--- -- --:--:--: [Major] DHCP FAILED - Discover sent, no offer received;CM-MAC=8c:04:f...
--- -- --:--:--: [Major] No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=8c:04:ff:e4...
--- -- --:--:--: [Major] SYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/Q...
--- -- --:--:--: [Major] DHCP FAILED - Discover sent, no offer received;CM-MAC=8c:04:f...
--- -- --:--:--: [Major] No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=8c:04:ff:e4...
--- -- --:--:--: [Major] DHCP FAILED - Discover sent, no offer received;CM-MAC=8c:04:f...
--- -- --:--:--: [Major] No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=8c:04:ff:e4...
--- -- --:--:--: [Major] SYNC Timing Synchronization failure - Failed to acquire QAM/Q...
--- -- --:--:--: [Major] DHCP FAILED - Discover sent, no offer received;CM-MAC=8c:04:f...
--- -- --:--:--: [Major] No Ranging Response received - T3 time-out;CM-MAC=8c:04:ff:e4...

I'm gangsta!

(#62288) Micha3l válasza kabelmania27 (#62272) üzenetére


Micha3l
tag

Jelentem semmi nem valtozott, az oszto ill a galvanikus levalaszto kiiktatva.
A bejovo koax kozvetlen a modembe, eredmeny ugyan az mint volt, 250-300 Mbit nagy nehezsegek aran.
A bejovo koax kozvetlen a tv vel osszekotve egy toldoval az eredmeny ugyan az, a jelszint nem lett jobb egy picit sem..
Mas nem tudok vele tenni.
A feltoltesi ertekek:

[ Szerkesztve ]

(#62289) kabelmania27 válasza Micha3l (#62288) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehet túlterheltek a környéken a letöltési csatornák.
Nézd meg modem üzemmódban, wi-free-t kapcsoltasd ki 1221-es számon csak internethiba menüpontban.

[ Szerkesztve ]

(#62290) headhunter válasza DeFranco (#62277) üzenetére


headhunter
addikt

Augusztus elején kaptál e-mail-ben kérdőívet és kitöltötted?

...Mindössze néhány válasszal most akár a Tiéd is lehet az 5 db Samsung Smart TV egyike, sőt kitöltőink számára 1 hónap díjmentes hozzáférést biztosítunk az HBO Pak szolgáltatáshoz.

Amennyiben nem rendelkezel UPC digitális kábeltelevízió szolgáltatással, UPC vezetékes internet szolgáltatásod mellé 1 hónap díjmentes hozzásférést biztosítunk az HBO GO szolgáltatáshoz, hogy te se maradj le a folyamatosan frissülő és bővülő, több száz filmből és sorozatból álló teljes kínálatról, melyhez hozzáférhetsz okostelefonon, számítógépen, táblagépen vagy akár smart TV-n!

Samsung UE43M5502AKXXH nyertesek...

[ Szerkesztve ]

(#62291) Micha3l válasza kabelmania27 (#62289) üzenetére


Micha3l
tag

Ejjel sem jobb a helyzet, (videken, ez egy uj halozat, tavasszal epitettek ki) A node itt van tolunk 30m re.
A TV jelszintje zavar leginkabb, a net letoltesi sebesseg annyira nem, a feltoltes nekem eleg s azzal nincs is gond, a pingek rendben alap 11 ms bix. Budapesttol 170km re lakom.

(#62292) kabelmania27 válasza Micha3l (#62291) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nézd meg másik géppel, indítsd el karbantartó programot lehet valami fogja.
Osztónál melyik kimenetbe van kötve a tv?

[ Szerkesztve ]

(#62293) DeFranco válasza headhunter (#62290) üzenetére


DeFranco
nagyúr

basszus tényleg. pedig kerestem az emailek között de valahogy elkerülte a figyelmemet. köszönöm szépen.

(#62294) Micha3l válasza kabelmania27 (#62292) üzenetére


Micha3l
tag

A TV a "sima" outban van, ha a -6 dB es kimenetre kotom, nehany csatorna mar piros jelszintbe koltozott, igy mar komolyan beakad a kep.
De ha direktben - mindenfele oszto es levalaszto kiiktatasaval - sem tudtam jobb jelszintet kicsikarni. :(
De belso halon meg van a gigabit, a szomszed szobaban levo NASra hibatlan sebesseggel tudok masolni.

(#62295) kabelmania27 válasza Micha3l (#62294) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Előfordul, hogy ez a modem nem működik stabilan tapkimenetben ezért érdemes lenne az osztót cserélni kettes splitterre,, hogy a modem is csak 3dB csillapítást kapjon. Van olyan tévé, amelyen van automata jelszintszabályozás vagy hasonló funkció ha ezt kikapcsolod jobb lesz a helyzet.

(#62296) Gubek-Einste válasza Meghivott (#62279) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A saját router mellé kellene tenni a HGW-t, amit nagyjából a lefedendő terület közepére kellene tenni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#62297) merqree


merqree
őstag

Elvették az Ozone csatornat, meg még másik kettő filmes csatornát, és vmi Sony csatornák jelentek meg. A csatorna nevében nem szerepel a "teszt", ebből azt gondolom, hogy ez marad...
Elsiklottam a közlemény felett?

[ Szerkesztve ]

(#62298) pjen válasza merqree (#62297) üzenetére


pjen
félisten

Nálam van Ozone,most néztem.

(#62299) Taru


Taru
tag

Sziasztok! Két napja van UPC mobilinternet sim-em, de nem vagyok képes elindítani. Próbáltam a mellékelt leírás adatait is (mobileinternet.upc.hu) és a neten található adatokat is, egyik sem megy. Az MNC-t átállítani nem tudom, lehet ezért nem megy, ha átírom 71-re eltűnik a kapcsolat (Honor 8 telefon). Tudnátok segíteni, hogy hogyan tudnám beindítani (vagy megoldani, hogy ne tünjön el a kapcsolat, ha átírom az MNC-t)?

Más: Érdekes "telefon hívásaim" vannak mostanában a vezetékes szolgáltatáson (régebben a telekomnál ilyen nem volt). Egyet csörren a telefon és lerakja, ha megnézem ki volt az akkor egy max 3 számjegyes (vagy karakteres) hívó volt, vissza hívni nem lehet (van olyan is, hogy nem csörren meg). Sacc féléve kezdődött, telefon váltás nem volt,mostanában (kb 1 hete) sokkal gyakoribb (lefelé váltottam telefon előfizetést). Ez mitől van? (pl ilyen szokott lenni: új hívás: 2. új hívás: 884, új hívás: 5-5, illetve volt egy ilyen új hivás: 2 és a név mezőben egy A).

Ötleteket előre is köszönöm! :R

Üdv.
Taru

(#62300) ArthurShelby válasza norberto_th (#62280) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ezt úgynevezett regisztrációs díj néven számlázzák ki, mert ezzel te módosítod a szerződést/megrendelést.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.