Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57708) gurabli


gurabli
senior tag

Sziasztok!

Lehet családi házba költözünk, ami most épül (még csak telek van). A településen UPC és T érhető el. Nekem csak internetre lenne szükségem, nem kell sem TV sem telefon. Internetből viszont valami izmosabb, mert munkához is kell, tehát 50 Mbit, de inkább több letöltési sebesség, és legalább 20 Mbit feltöltés. Ha jól látom, van is ilyen csomagjuk. Mondjuk nekem mind siralmas, mert most Diginél vagyok, több a feltöltésem, mint a UPC letöltése, de mindegy, Digi sajnos nem opció. Segítsetek:

-- a szomszédban elérhető a UPC oldala szerint minden szolgáltatás. Így gondolom hozzám is be tudják majd kötni. Miről vezetik be, lehúzzák a vezetéket a villanyoszlopról vagy föld alatt? Utóbbit kétlem. Ennek a költségeit ők állják, ugye?

-- A UPC Fiber 240/20 mennyire működik stabilan, eléri a le- és feltöltés a maximumot vagy nem jellemző?

-- nagyon régen voltam UPC-nél, akkor volt valami nyomorult adatkorlátuk a korlátlan csomagban, pl. 500GB/hó x3 hónap után korlátozás, vagy valami ilyesmi. Ez most is érvényes és alkalmazzák is? Nem valószínű, hogy elérem, de elég nagy állományokat kell ftp-re mozgatnom (kép, hang, video), így tudnom kell

-- portok tekintetében mi a helyzet, nyitva tart minden portot a UPC? Pl. p2p esetén korlátoz vagy szűr? Van bármi ilyen jellegű megkötés, NAT, stb? Mondjuk ott a VPN, de nem szeretném, hogy bármi korlátom legyen (eddig sem volt),

Köszönöm előre is segítségeteket!

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.