Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57692) TeeJay válasza mikung (#57685) üzenetére


TeeJay
félisten

szerinted 56éves apámat és 54éves anyámat mennyire fogja érdekelni a csoda funkció?
jelenleg úgy 9éve T-home SAT TV van használatban HD csomaggal azóta már
és tudom hogy a UPC jobb minőségű meg trió csomagban már olcsóbb lenne
ezért T-home-ot fullra megszüntetjük és valami jó csomagot keresek a helyére UPC-től

apámék TV-je úgy 2008-2009-es LG tehát esélyes hogy csak STB-al fog menni
de a 3 szintes böszmeg nagy családi ház átellenes oldalán van a szobájuk mint ahol a HGW van internethez
és nem fogunk 25métert behúzni tetőtérre fel onnan meg le a másik szobába

koax van a tetőtérben mert ott megy fel a modemhez is most, azt a kábelt kell csak elvágni tenni rá egy 3-as osztót ami már megvan nekem (internetes) és a két SAT TV kábelt elvágva csak dugó rá és mehet is az osztóra

egyszerű és megoldható odahaza az én szobámban van a modem, nekem nincs TV mert évente 3x látogatok haza azért felesleges
másik két helyre meg megy koax a padlástérről és akkor egyből megy is a TV szolgáltatás UPC-nek

öcsém TV-je új az tuti kezeli a kártyát de szülőknek full felesleges

vagy adnak majd régebbi sima STB-ot oda vagy a Horizon majd UTP nélkül lesz beüzemelve
ahogy akarja a szerelő

legelek : 7éve netelőfizetők vagyunk TV és Telefon nincs
2éves hűséget akarok trió csomagban viszont nincs más szolgáltató csak T-home ADSL az meg nem fogja lenyomni az árakat UPC az egész településen kb. monopol helyzetben van hiszen ADSL-en nem lehet olyat nyújtani mint ED3.0 koaxon

megpróbálok alkudozni hátha mert DIGITAL GOLD jó lenne HD csatornákkal
meg NONSTOP M telefon viszont nem kellene mellé 500-as net mint a Trió L csomagban elég lenne 120-as is Connect Box-al + egy smart HD kártya a második TV-re és kész
ezt próbálom legolcsóbban kihozni majd valahogy egy vidéki községben

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.