Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57439) eye4eye


eye4eye
csendes tag

Sziasztok :)
segítsék! :(
Februárban meglátogatott egy üzletkötő hogy a UPC milyen jó lesz nekem. Eddig digim volt és semmi bajom nem volt vele, csak annyi, hogy a Spíler TV-t nem adja. Az ember tényként közölte, hogy itt a legmodernebb technika van és süvít az internet. Azt állította, hogy 10 megával tudok majd tölteni. (240-es net lett rendelve). Meg is örültem, lesz tv meg minden. Aláírtam ( :W ) Be is kötötték, de sajnos nagy baj van. Mikor elindítottam a torrentet, félórára levágta a wifit, kb 10 perc futás(lassú gyaloglás) után. Fel is hívtam őket, mire nagy nyájasan 30 perc beszélgetés után (1500 forint) átállítottak egy portot benne. Jelenleg a letöltési sebességem 1 mega/sec és közben az internet rettentő instabil. Ezt úgy kell érteni hogy az index.hu 4. refresbe jön be. Egyszerűen nem tudok torrentezni. Streamet lehet nézni fullHD-ba akkor nincs baj, meg amúgy minden mást is lehet csak torrentezni nem. Felhívtam az üzletkötőt, azt mondja másnál is van ilyen probléma és magán szerelőt kellene hívni hogy majd ő megpiszkálja a connectbox-ot és akkor "Jó" lesz. Persze több ezer forintért. Valahogy nem akarok már ennek az embernek hinni. A torrentben is állítgattam már mindent (utorrent), alapbeállítástól, varázsló beállításon keresztül a youtube (best utorrent settings)-en át mindent.
Kérem aki tud segítsen :( :F
Előre is köszönöm szépen :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.