Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57361) ztsoft


ztsoft
őstag

Megvan a megoldás az Amiko 8260+ box és a UPC mediacard használatára! :C

Kezdésnek (persze a csatorna keresés az első) ellenőrizni kell a mediacard szoftver verzióját (2.4.12 emu, 2.0.92 emu box szoftver tesztelve, a többit nem próbáltam, nekem 2.2.34-esel jött a box), ha nem a legújabb (07.00.01.02.08.00), akkor fel kell tenni a 2.0.92 emu szoftvert a box-ra, majd megvárni míg az azonosítás megtörténik.
Ezután már a kódolt adásoknak is jönnie kell, (mint korábban írtam, a frissítés 5%-nál megállt, itt jön a csavar! 1221 hibabejelentés, majd közölték velem, hogy tudnak a problémáról, van is rá megoldás!) a box-ot a Film+ SD csatornára állítva, majd újraindítva (nekem "áramtalanítva" válasz jött az üfsz.-tól) a frissítés szépen végig ment! Utána molyolt még egy kicsit. Ezután már mehet is fel az új szoftvert (2.4.12 emu, gyári verziót nem próbáltam) a box-ra, tökéletesen működik!

Tapasztalatok:
A box bekapcsolásakor pár másodperc az azonosítás, de még így is gyorsabb, mint a Horizon HD box (Eco mód). Csatorna váltás (SD, HD) 1 - 3 mp. Felvétel működik (teszt RTL Klub, Viasat 3). Eddig jók a tapasztalataim, nem beszélve a két box közötti különbségekről (beállítás, szolgáltatás, kép minőség).

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.