Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57166) interstate76 válasza Okosandroid (#57165) üzenetére


interstate76
addikt

Egyetértek, nekem is tetszik, jól használható. Mondom ezt úgy, hogy meglehetősen kritikus felhasználó vagyok! Persze nyugtával dícsérjük a napot, még csak pár órát használtam, és az az igazság, hogy egy rosszul megírt applikáció is sokkal jobban tetszene, mint a böngészős silverlight plugin használata, szóval tőlem most nagyon könnyen kaptak piros pontot! :) Kész megváltás ez a progi!

A set-top-boxot mi már száműztük egy ideje: egy helyen jön az adás CI-foglalatba helyezett médiakártyával, a többi végponton Horizon Go-t nézünk. Már amikor nézzük. Gold csomagunk is csak azért van, mert a hűség lejártakor azt mondták, hogy ha aláírok újabb 2 évet, akkor marad a 30 Mb/s-os net, a bronze-ból goldot csinálnak és kapok UPC telefont is, én meg mondtam, hogy ha marad 5.500,- Ft a havidíjam, akkor hajrá, csináljuk! :)

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.