Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54401) Peti1910


Peti1910
csendes tag

Sziasztok!
Megkaptam a UPC új modemét, ahogy látom már IPv6-al is működik a szerkezet, de azóta amióta megvan nem tudok feltölteni torrenten. Van rá valami mód, hogy IPv6-al is működjön úgy, hogy a wifi továbbra is elérhető legyen?

(#54402) kezo0 válasza o.gaby (#54398) üzenetére


kezo0
addikt

Na, ez jó hír, épp valamikor tegnap-tegnapelőtt tettem szóvá, hogy lehetne több HD csatorna a visszanézhetők között. Úgy látszik, amikor egy ideig nem működik a Horizon Go-ban a visszanézés, olyankor általában valami fejlesztés zajlik, ez volt legutóbb is.
Érdekes, hogy most van olyan műsor, ami csak az RTL Klub HD-n nézhető vissza, az SD változaton nem! (Nekem tetszik ez az irány, tőlem az összes SD csatornát, amelyiknek van HD változata is, akár meg is szüntethetnék, hogy ne foglalják feleslegesen a sávszélességet...)

Vicces, hogy épp most esett be egy mail a UPC-től a postaládámba, amiben a visszanézhetőséget promózzák. Azt írják, "akár 44 + 5 HD csatorna műsorai az elmúlt 7 napból" – szóval ez a levél még nem tud a saját legfrissebb fejlesztésükről.

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#54403) o.gaby válasza kezo0 (#54402) üzenetére


o.gaby
tag

A horizon boxon a most bekerült csatornákból egyet se lehet tekerni visszanézés közben. A cisco boxon viszont igen, illetve a HD még mindig gyenge.

(#54404) kabelmania27 válasza Peti1910 (#54401) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
1221-en kérd vissza az ipv4-et.

(#54405) tomp válasza o.gaby (#54403) üzenetére


tomp
félisten

Szerintem a Horizon boxon soha nem lesz olyan visszanéző minőség mint a régi boxokon. A Jövőbox hardvere ennyit tud. Más különben miért hagynák olyan pocsék minőségen a visszanézőt rajta?
Cisco boxon ugyan olyan a visszanéző mintha élő adás lenne. Még Dolby hangsáv is van.

(#54406) o.gaby válasza tomp (#54405) üzenetére


o.gaby
tag

Szerintem inkább a magyar kollégák nincsenek a helyzet magaslatán. A többi országban az 5.1-is ott van a tulajdonságok között, nálunk inkább levették. Viszont ami fura, hogy nálam ugyanazon a tv-n a normál adás sebb mint a ciscon.

[ Szerkesztve ]

(#54407) norberto_th válasza tomp (#54399) üzenetére


norberto_th
aktív tag

December 1-én mozi+ HD? Az nagyon érdekelne, márha mi is megkapjuk.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#54408) tomp válasza o.gaby (#54406) üzenetére


tomp
félisten

Maga a box tudja az 5.1-et. Optikán. HDMI-n nem adja ki a dolby-t. Pár napja nyomkodtam újra a Jövőt...
Így inkább a magyar leírásból kivették. A visszanéző gyakorlatilag iptv. IP streamen ahogy látható nem tudja kezelni a dolby-t és gondolom az eredeti HD sávszélességű adatfolyam alatt lefagyna a hardver.

norberto_th
HD-ra vált a Mozi+
Jaja. Ha megkapjuk akkor esetleg megnézem mit is adnak...

[ Szerkesztve ]

(#54409) Spancho


Spancho
őstag

Sziasztok.

Olvasgattam kicsit vissza ès rájöttem ,nem vagyok egyedül.
December 31.-èn jár le a hűsègem.
Gold mediakard + 2box/120(ami règen 60 volt)/freedom s
Erre fizettem 14-15körül.

Felhív kedvesen az ügyintèző ;
Megnèzi miben tud segíteni... Hmm a boxokból le tudok vonni 800-900 most megpróbálom levinni 300-ra.
Mondom okè.. - kell e nagyobb net ? Mondom nem ,köszönöm ,minden jó így ,csak lepjen meg valami fantörpikus,ajánlattal.
Számolgatott vagy 2 percig ,aztán azt mondja leteszi kiszámolja ,ès visszahív pár perc mulva. - Okè hívj.
Visszahívott ,azt mondja, sikerült kihoznia 17k valamennyire... Mondom azt meg hogy ?
Hát emelkedett ez meg az stb...
Megköszöntem neki ,ès mondtam ,hogy mind a 3 szolgáltató elèrhető a házban ,szóval inkább körülnèzek.
Erre elkezdte nyomni ,hogy de ez nagyon jó ajánlat ès 2 èvre garantálja ,èa nagyon sajnálja ,hogy nem èlek eme reme lehetősèggel.

Ha január, február környèkèn átmennèk pl a digihez ,akkor hogy működik a upc kifizetèse ?
Ezt csak azèrt kèrdezem ,mert ugye előre kell kifizetni a hónapokat. Ha kifizettem a hónapot ès kilèpek visszaadják a fel nem használt napokèrt a pènzt ?

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#54410) Gubek-Einste válasza Spancho (#54409) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ezt csak azèrt kèrdezem ,mert ugye előre kell kifizetni a hónapokat. Ha kifizettem a hónapot ès kilèpek visszaadják a fel nem használt napokèrt a pènzt ?
Természetesen, érdemes irodában azonnali elszámolást kérni mert szeretnek ülni a pénzen a szolgáltatók.

Telefonon a lemondásra szoktak adni kedvezményes ajánlatokat, hátha tudnak olyan ajánlani ami neked is megfelel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#54411) 4Grider válasza Spancho (#54409) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha a lemondás gombot választod és megemlíted, hogy mész a Digi-hez, erre a csomagra kb. 10000 Ft-os ajánlatot fogsz kapni. Ott szúrtad el egyébként, hogy van mobil-előfizetésed is. Ha nem lenne, akkor 6-7000 közötti ajánlatot kapnál rá lemondáskor (és a Digi emlegetésekor).

(#54412) Spancho


Spancho
őstag

Nem mobil előfizetès.
A freedom s mobilnet van csak ,ès az hűsèg nèlküli ,bármikor visszaadhatom.
Règebben normálisabbak voltak ,volt társasház kedvezmèny ,,+ adtak fèl èv netet , vagy duplasebessèget azonos áron.
Nem szeretnèm ilyesztgetni őket ,de majd bemegyek szemèlyesen ,ès megkèrdezek mindent.
Ami problèma lehet mèg ,hogy van egy rèszletre kihozott mobil is tőlük ,elvileg ezek sincsenek a hűsègbe ,de lehet hogy megszivatnának vele.
A freedom s 3300-ról 4300-ra emelkedne ha nem lennèk upc-s ,de azt le lehet mondani. Lehet, hogy a telefon rèszleteket is megemelnèk.

Ja ès amit mèg kifelejtettem ,hogy pár nappal a hívás után felhívott a upc automata ès feltett pár kèrdèst mobilon keresztül pl ,hogy kedves volt e az ügyintèző ,hasznos információkkal szolgált stb...
Lehet ,hogy kapott egy lecseszèst amièrt nem tudott szerződèst kötni :D

[ Szerkesztve ]

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#54413) Gubek-Einste válasza Spancho (#54412) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ja ès amit mèg kifelejtettem ,hogy pár nappal a hívás után felhívott a upc automata ès feltett pár kèrdèst mobilon keresztül pl ,hogy kedves volt e az ügyintèző ,hasznos információkkal szolgált stb...
Lehet ,hogy kapott egy lecseszèst amièrt nem tudott szerződèst kötni :D

Automatikus visszahívás volt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#54414) 4Grider válasza Spancho (#54412) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha magadnak keresed a bajt, akkor jelzem, hogy személyesen közel sem fogod a legjobb ajánlatot megkapni. 1221 és lemondás gomb. Attól nincs jobb ajánlat. Ha ezt nem tudod meglépni, magadra vess.

(#54415) kabelmania27 válasza Spancho (#54409) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Hűség lejárta előtt vagy után hívd fel a 1221-et megnyomod a lemondás gombot elmondod hogy az egészet lemondanád de ha kapsz egy megfelelő ajánlatot megfontolod, topikba többen kaptak ügyfélmegtartó csomagot.

(#54416) Popes válasza 4Grider (#54414) üzenetére


Popes
őstag

Személyesen is ugyan úgy működik, ;) kimondod a bűvös szót hogy le szeretném mondani,(mert drága, van jobb ect, ect..) és max még egyszer rákérdez az ügyintéző hogy biztosan? Utána már vele is lehet alkudozni jobb ajánlatról. :K

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#54417) kabelmania27 válasza Popes (#54416) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehet azóta változott a helyzet, korábban ügyfélmegtartó csomagot (ami nincs kint az oldalon) nem adtak irodában.

(#54418) Popes válasza kabelmania27 (#54417) üzenetére


Popes
őstag

Az ez előtti hűségemnél irodában alkudoztam, bár telefonon valóban egyszerűbb. (személyesen pont olyan ügyintézőt fogtam ki hogy nagyon türtőztetnem kellett magam :B )

Deus ex machina

(#54419) Spancho válasza 4Grider (#54414) üzenetére


Spancho
őstag

Köszi. (és kabelmania27-nek is)
Akkor december végén vagy január elején telefonálok majd.
Bár reménykedem benne ,hogy maguktól is megkeresnek majd.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#54420) gduck válasza o.gaby (#54406) üzenetére


gduck
addikt

Szerintem meg nem vagy tisztában azzal, hogy az összes funkció amit most a régi boxokon élvezünk, az MIND MAGYAR FEJLESZTÉS! :K

(#54421) o.gaby válasza gduck (#54420) üzenetére


o.gaby
tag

A Horizon boxra céloztam, hogy azzal nem nagyon tudnak mit kezdeni. 5 éve használt boxok esetében ciki lenne ha nem tudnának vele mit kezdeni.

(#54422) khorvat válasza Spancho (#54419) üzenetére


khorvat
senior tag

Ha ők keresnek az mindig gyengébb ajánlatt, még ha jónak is tűnik, mint az az ajánlat amit a lemondás kezdeményezéssel te magad indítva elérhetsz! Több éves személyes tapasztalatból mondom, szal ne várd hogy ők hívjanak lépjél te és legyél határozott, ha le is mondanád 14 napod van meggondolni magad!

(#54423) Spancho válasza khorvat (#54422) üzenetére


Spancho
őstag

És ha dec 31.-én jár le ,akkor mikor kéne lemondanom telefonon ?
Előtte le lehet mondani pár nappal ? (akkor még él a hűség)
Vagy aznap ?

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#54424) kezo0


kezo0
addikt

A változatosság kedvéért...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#54425) khorvat válasza Spancho (#54423) üzenetére


khorvat
senior tag

Ünnepek között már megpedítheted a dolgot, ha falakba ütközöl akkor pedig az új év első hetében akkor már konkrétan nem lesz szerződésed nekik lesz fontos, hogy megtartsanak!

(#54426) sacaboy


sacaboy
tag

Sziasztok!

09.09-én kötöttünk újabb 2 év hűséget a upc-vel, adott árakon. Ide be is írtam az árakat. Akkor az ügyintéző biztosított róla, hogy ezt az árat nem fogja érinteni az RTLKlub és a TV2 díja. Mellesleg megjegyzem ezért is kötöttünk újra hűséget.

Kábeltv - digital bronze* 3.400 Ft 24 hónapos határozott idővel
Kábeltv - HD csomag plusz TV-n** 490 Ft 24 hónapos határozott idővel
Kábeltv - Horizon box + HD csomag* 490 Ft határozatlan idejű
Internet - ePack -500 Ft határozatlan idejű
Internet - Fiber Power 120 3.290 Ft 24 hónapos határozott idővel
Telefon - Nonstop S díjcsomag - szám:
+36-xxxxxxxx 500 Ft 24 hónapos határozott idővel

Összesen 7670 Ft.

A szolgáltatást 09.19-től bekapcsolták. Azóta jött 2 db számla, az egyik ugye a tört havi dolgokkal és jóváírásokkal, a másik a fent részletezett tartalommal. Ma megjött az újabb upc-s számla és mily meglepő 370 ft-al többet kell fizetni a digital bronz csomagért. Tehát a bronz csomagra 3770 Ft-ot számláztak ki.
WTF??? Hűségidő alatt?

Felhívtam az üfsz-t ott a nő rögtön mondta hogy az rtlklub tv2 díját számlázták ki, amit a törvény előír.Akkor miért kötöttünk hűséget az adott árra?

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#54427) wjbhbdux válasza sacaboy (#54426) üzenetére


wjbhbdux
veterán

az internet viszont meg olcsóbb lesz a csökkentett áfa miatt.

/s

(#54428) 4Grider válasza sacaboy (#54426) üzenetére


4Grider
nagyúr

Olyan zseniális trükkel oldották meg az emelést, hogy a listaárat pont annyival emelték meg, mint amennyivel a te áradat emelték, így a listaárból kapott kedvezményedet nem érinti az áremelés.
Mivel így a jogszabályi előírásnak megfeleltek, annyi jogod van, hogy felmondhatod kötbér nélkül az adott (bronze tv csomag és a hozzá közvetlenül kötődő) szolgáltatásokat, de a többit (telefon/net) nem, mert a számládon azok külön tételek (ez is zseniális).
Ez a magyar jogrend...

(#54429) sacaboy válasza 4Grider (#54428) üzenetére


sacaboy
tag

És akkor ezt az előző számlán miért nem szerepeltették? Egyébként meg amikor a hűséget kötöttem, már megemelték a nem hűségidős ügyfeleknek a díjat, tehát tudtak róla hogy van ez a törvény. Akkor miért csak két hónap után számlázták ki? Egyáltalán a hűséggel kötött szerződést nem is emelhetnék ha jól tudom.

Toshiba Satellite L850-1H4 - Apple iPhone 11 - Apple iPad AIR 3

(#54430) khorvat válasza sacaboy (#54429) üzenetére


khorvat
senior tag

Fordulj fogyasztóvédelemhez!

(#54431) csabi63


csabi63
senior tag

Megjött a friss számlám, és az összeg átlépte a nálam lélektani határnak számító 15 ezret. Júniusig fillérre ugyanannyit fizettem, azóta már csak az a kérdés, éppen melyik tételt piszkálják meg 1-2 százassal. Most a Digital Gold lett több 290 forinttal. Júniushoz képest már közel 800 forinttal fizetek többet: 14220 - 15088.

(#54432) Aryan


Aryan
senior tag

Sziasztok!

A 13.kerületben lakok, régi körgangos házban. Kicserélték a modemet az új Connect box-ra és 500Mbit-es netem lett. Speedtest szerint csak 320Mbit a letöltés (többet nem sikerült mérnem) és 20Mbit a feltöltés. Van értelme anyázni ez miatt?

(#54433) kabelmania27 válasza Aryan (#54432) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Nézd meg rendben vannak-e az értékek, vezetékes kapcsolattal nézd, gépen indíts el karbantartó programot pl. wiseregistry / spyboot 1.6.2.

(#54434) Aryan válasza kabelmania27 (#54433) üzenetére


Aryan
senior tag

Windows 10 friss telepítés van a notin (gigabites a hálókártyája), vezetékesen néztem. Vezetéket még nem cseréltem, azt megteszem, meg megnézem az értékeket a modemrouter csoda dobozban.

(#54435) Seirei válasza Aryan (#54432) üzenetére


Seirei
tag

Minősíthetetlen a box jeladása, futtass egy speedtestet közvetlen közelében és ha úgy jó, akkor neked is az kell mint nekem: közelebb húzni a dobozt.

(#54436) gduck válasza o.gaby (#54421) üzenetére


gduck
addikt

Akkor félreértettem ;) Sajna ez az iszonyat fapados Horizon box eleve halva született ötlet volt. És ráadásul már jó sok előfizetőre rásózták..

(#54437) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Lehet már tudni valami a holnap induló Mozi+ HD-ról?

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#54438) Gubek-Einste válasza norberto_th (#54437) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Még nincsen hír, hogy lesz-e az UPC-nél, sőt az RTL Spike-ről sincsen semmi, hogy melyik csatornán/frekvencián lesz elérhető.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#54439) blakey válasza Gubek-Einste (#54438) üzenetére


blakey
titán

RTL Spike a 79-es csatornán lesz, korábban volt róla hír.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#54440) kezo0 válasza norberto_th (#54437) üzenetére


kezo0
addikt

Másik fórumon írták:
"2016. december 1-től újabb HD csatornával bővül kínálatunk. A Mozi+ HD a 71-es csatornahelyen érhető el HD-csomaggal rendelkező előfizetőink számára. Az M+ csatorna ezzel egy időben a 70-es csatornahelyre kerül."

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#54441) Greenbook


Greenbook
tag

Némi segedelmet kérnék a hozzáértő kollégáktól!

Az imént a következő sms-t kaptam UPC-től:
"Tisztelt Ügyfelünk!
Tàjékoztatjuk, hogy az ÅSZF 2.3 pontja alapjàn a Freedom XL tarifacsomag rendeltetésszerü személyi hasznàlatàt megszegte. Az igénybevételi feltétel a személyi hasznàlat mellett a UPC Wi-Free és az otthoni wifi hasznàlata (amennyiben wifis modemmel rendelkezik). Ha tevékenységén nem vàltoztat, mòdunkban àll az ÅSZF fenti pontjàban meghatàrozott mobilcsomagra àtvàltani Önt. Üdvözlettel: UPC"

A legutolsó lezárt havi adatforgalmam 18GB.

Köszönettel várom az ötleteket, mert az imént a telefonos ügyfélszolga, szó szerint hasonló értetlenkedéssel volt mint én... :DD

ui.: 2 nappal ezelőtt kerestek telefonon és fűztek mindenféle hűség, többletszolgáltatás igénylésére amit én elutasítottam... :K

:R

http://csatlakozok.atw.hu

(#54442) wjbhbdux válasza Greenbook (#54441) üzenetére


wjbhbdux
veterán

"
A rendeltetésszerű személyi használatba nem érthető bele, és így nem személyi használatnak minősülnek különösen a következő esetek:
a) ha a mobil szolgáltatási csomaghoz tartozó SIM kártyát nem mobiltelefon készülékben (olyan készülék, amely nem rendelkezik saját kijelzővel, hangszóróval, mikrofonnal és billentyűzettel, ide értve az érintőképernyős billentyűzetet, ilyen pl. az adapter, modem) használja az Előfizető vagy felhasználó;
b) a hívások, vagy adatkapcsolat automatizált - a felhasználó személyes közreműködését nem igénylő – indítása;
c) hívások, vagy adatkapcsolat tömeges indítása automatikus hívásfogadó eszközök, berendezések (pl., de nem kizárólag IVR) felé;
d) hívások, vagy adatkapcsolat tömeges indítása szolgáltatások, műszaki eszközök, berendezések, stb. tesztelése, próbaüzeme, terhelhetőségének vizsgálata, sérülékenységének vizsgálata, stb. céljából;
e) távfelügyeleti funkciókra történő használat, azaz személyek, objektumok, események, stb. távolról történő megfigyelése céljából (pl. de nem kizárólag: vagyonőrzési, vagy bébiőr funkciók);
f) hívások, SMS, vagy adatkapcsolat indítása vagy megosztása gép-gép kapcsolat (M2M) létrehozása céljából;
g) hívások, vagy adatkapcsolat indítása vagy átirányítása, megosztása napi személyi használatot meghaladó időtartamban;
h) hálózati szolgáltatás nyújtása;
i) ha az Előfizető, vagy Felhasználó a SIM kártyát nem mobiltelefon készülékben használja;
j) egyéb olyan hívások, adatkapcsolat, vagy SMS-ek tömeges indítása, melyekről a Szolgáltató alappal feltételezheti, hogy azok célja az Előfizető, Felhasználó vagy bármely harmadik fél üzletszerű magatartásának elősegítése, illetve közvetlen haszonszerzése a Szolgáltató kárára;
k) mobil rádiótelefon szolgáltatás esetén az egy színhelyen történő tartós adatforgalmazás;
l) üzleti célokra történő használat, különösen telefonon történő kampányszerű üzleti tevékenységre (például telemarketing, üzletszerzés, direkt marketing, ügyfélszolgálati tevékenység, tömeges SMS küldés);.
m) automatikus vagy gépi sms-küldés, GSM hívások átadása, illetve azok logikai összekapcsolása (konferencia funkció);
n) a szolgáltatás törvénybe ütköző módon vagy célokra történő használata, ide értve különösen mások személyiségi, vagy szerzői jogainak megsértését;
o) más mobiltelefon, vagy egyéb eszköz, például számítógép, táblagép, netbook, PDA csatlakoztatása az internethez a Szolgáltatás segítségével (tethering) .

A nem rendeltetésszerű használat, vagy az igénybevételi feltételek egyéb módon történő megsértése esetén a Szolgáltató fenntartja magának a jogot, hogy előzetes figyelmeztetést követően korlátozza a szolgáltatást, vagy mobil szolgáltatás esetén az Előfizető által igénybe vett szolgáltatási csomagot az ÁSZF 1/d mellékletének 2. pontjában meghatározott – az Előfizető előfizetői minőségétől függően - valamely üzleti, vagy egyéni előfizetői szolgáltatási csomagra váltani, melyről a Szolgáltató az Előfizetőt értesíti az alábbi módon:

Egyéni előfizetők esetén:
- A Freedom S és Freedom Basic szolgáltatási csomagot a Mobil S szolgáltatási csomagra,
- A Freedom M és Freedom Bronze szolgáltatási csomagot a Mobil M szolgáltatási csomagra,
- A Freedom L, Freedom Silver és Freedom Goldszolgáltatási csomagot a Mobil L szolgáltatási
csomagra,
- A Freedom XL és Freedom Max szolgáltatási csomagot a Mobil XL szolgáltatási csomagra
"

Ezekben meg már 8Ft/MB a nethasználat költsége a csomagban lévő kereten felül, ellenben 21Mbps sebességű. de még nem volt itt példa arra, hogy bárkit is átraktak volna a figyelmeztetésen túl, valószínüleg csak olyan dolog ez mint a 300GB figyelmeztetés a vezetékes netnél.

[ Szerkesztve ]

/s

(#54443) Greenbook válasza wjbhbdux (#54442) üzenetére


Greenbook
tag

a) - o) pontok közül válogathatok, hogy mire gondolhatott a szolgáltató? :DD
Freedom XL esetén átraknak Mobil XL csomagba.....
Van még ilyen díjcsomag?
:R

http://csatlakozok.atw.hu

(#54444) wjbhbdux válasza Greenbook (#54443) üzenetére


wjbhbdux
veterán

a díjtáblázatban megtalálod

/s

(#54445) pjen válasza kezo0 (#54440) üzenetére


pjen
félisten

A 71 es csatin már ott a mozi,de a 70 en nincs semmi.

(#54446) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Köszi az infókat!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#54447) kezo0 válasza pjen (#54445) üzenetére


kezo0
addikt

Ami most a 71-esen van, az még a sima SD változat, ami eddig is ott volt. Ez fog átkerülni holnapra (hiszen holnap lesz dec. 1.!) a 70-es helyre, és a 71-esen lesz a HD verzió.
Ezt írja az általam idézett szöveg, szerintem nem olyan bonyolult. ;)

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#54448) pjen válasza kezo0 (#54447) üzenetére


pjen
félisten

Az m+ és a mozi ugyanaz?

(#54449) kezo0 válasza pjen (#54448) üzenetére


kezo0
addikt

Igen, ez a csatorna logója:

És elvileg ez a HD változaté:

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#54450) Greenbook válasza wjbhbdux (#54444) üzenetére


Greenbook
tag

Köszönet az infóért!
Elviekben vissza fognak hívni, hogy mi a variációk közül a konkrét ok ami miatt kaptam az üzenetet.
Ennyit az UPC féle "Freedom" díjcsomagról...
Havi 18GB "extrém" használat... :Y
( kerek 10 óra internet használat maximális letöltési sebeséggel ) :DDD

[ Szerkesztve ]

http://csatlakozok.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.