Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53801) balazsko111 válasza kabelmania27 (#53800) üzenetére


balazsko111
csendes tag

már majdnem 15 perce az axn megy, de nem működik

(#53802) Gubek-Einste válasza Tappancs2001 (#53789) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Eszközcsere díjat valószínűleg kell.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#53803) kabelmania27 válasza balazsko111 (#53801) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Pedig ott az ipcím.
Azon a csatornán sem működik ahol már egyszer elindult a videótár?

(#53804) balazsko111 válasza kabelmania27 (#53803) üzenetére


balazsko111
csendes tag

egyik csatornán sem működik. azt hittem, hogy a mediabox mellett is kell lennie ip cimnek.. akkor egyszer a axn-en, az on demand gombbal indult el.azóta sem, sehogysem

(#53805) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Uraim!

Modem módban működő Compal HGW-t távolról újra lehet valahogy indítani?

Köszi!

Üdv. core2

(#53806) Gubek-Einste válasza Neil Watts (#53805) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nem

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#53807) Neil Watts válasza Gubek-Einste (#53806) üzenetére


Neil Watts
veterán

Akkor tehát csak fizikailag lehet ezt elintézni.

Köszi!

Üdv. core2

(#53808) Gubek-Einste válasza Neil Watts (#53807) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

UPC felügyeleti rendszeréből megy de ahhoz neked nincsen hozzáférésed.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#53809) kabelmania27 válasza balazsko111 (#53804) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Régebben Axn-en még a 29-es körzetben elindult a videó ahol nincs visszirány.

(#53810) balazsko111 válasza kabelmania27 (#53809) üzenetére


balazsko111
csendes tag

Es azt honna lehet megtudni hogy van-e visszirany? Bejon a padlasra az oszloprol a vezetek, ott volt a splitter, amit kiszedtem, ossze van kotve egy sima csatlakozoval a lejovo koaxxal, azon volt a 6db-es csillapitas amit kiszedtem, van egy spliter, es ennyi. Elvileg ezzel nem lehet gond

[ Szerkesztve ]

(#53811) balazsko111 válasza kabelmania27 (#53809) üzenetére


balazsko111
csendes tag

Amikor ment, akkor egy tv2 tenyeket neztem vissza a videotarbol, meg nezegettem milyem filmek vannak fent.

(#53812) kabelmania27 válasza balazsko111 (#53810) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Egyrészt onnan látod hogy az eurodocsis feltöltésnél a jel ráfogás yes, másrészt ITT van ipcím, igaz mindkét helyen kellene lennie.
A kábelezés biztos rendben van, ugyanannyi jelet kap a modem mint a box az adási szintjük is megegyezik, ha nem lenne visszirány nem lenne internetkapcsolat.

(#53814) balazsko111 válasza kabelmania27 (#53812) üzenetére


balazsko111
csendes tag

oké, köszönöm a segítséget.. szerintem én feladom.. :D ha nincs, hát nincs.. majd ha lesz időm fogadni egy szerelőt, akkor megzargatom a UPC-t

(#53815) kabelmania27 válasza balazsko111 (#53814) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincsmit.
Előbb lemaradt, hogy kapcsolj a tv2-re és próbáld meg elindítani a videótárat, előbb-utóbb szerintem menni fog.

(#53816) gduck válasza Gubek-Einste (#53759) üzenetére


gduck
addikt

Azt még megértem hogy a "méregdrága" Samsung boxot nem kapjuk meg, de bőven elég lenne a 4 tuneres Pace DMC7002 Horizon box is. De sajna azt se kapjuk meg :(

[ Szerkesztve ]

(#53817) tomp válasza gduck (#53816) üzenetére


tomp
félisten

Most, hogy a Jövőboxal jobbanteljesítettek csinálni kell valamit. Fb-on is elárasztotta őket a sok elégedett ügyfél. Meglepő, hogy nem törölték a hozzászólásokat a Műsorvisszanézős poszt alatt vagy tiltották le a hozzászólási lehetőséget. Felvállalták, hogy hát igen hulladék. Új bekötésnél "nehogy a horájzont hozzák" kijelentésre szó nélkül a régit viszik és az irodában is azt adják azért nem semmi. Nem tudom mit gondoltak/vártak. Le lehet nyomni az ügyfelek torkán egy "Jövőbox" kijelentéssel a hulladékot?

(#53818) szab.tam


szab.tam
nagyúr

úúúútálok visszaolvasni, ha volt téma, bocs. :D

jópár napja a pguide gomb megnyomása után előjön az epg menű.
hiányosan.
erre 2-3 mp-cel jön a felirat, hogy:
"sajnos a műsorújság egyes funkciói nem elérhetők, ......"
pár mp. várakozás, vagy 1.4. mp alatt back oda-vissza, és minden ok.

1: nem tudom, kinél van a hiba.
2. nem vagyok gyengeelméjű, magamtól is látom, hogy nem látszik minden.
3: ha már a nem létező probléma fennáll, hogy a fenébe lehetne ezt az idióta szöveget kiirtani.
(tehát azt megoldani, hogy ne kelljen minden alkalommal le és föl lépkednem, amikor gyorsan akaroka listából csatornát váltani, hogy a magyarázó szöveg eltűnjön. igazából elő se jöjjön. most már baromira idegesít....) :(( :(((

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53819) Gubek-Einste válasza szab.tam (#53818) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen box?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#53820) L3zl13 válasza kabelmania27 (#53812) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Talán hülye kérdés, de az mennyire normális, hogy a Médiabox MAC-je 01-01-01-01-01-01?

Aki hülye, haljon meg!

(#53821) kabelmania27 válasza L3zl13 (#53820) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha működnek az interaktív szolgáltatások akkor normális.

(#53822) Breeze válasza golyós (#53760) üzenetére


Breeze
aktív tag

Helló!

Csak 5ghz-n lesz teljes értékű sebesség. Én is ezt tapasztaltam. Cseréltem n-s wifi kártyára és azóta hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#53823) szab.tam válasza Gubek-Einste (#53819) üzenetére


szab.tam
nagyúr

sima hd box.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#53824) Neil Watts válasza Gubek-Einste (#53808) üzenetére


Neil Watts
veterán

Hogy ne tűnjön annyira elvadultnak a kérdésem:

A fehér Compalom van egy ideje HGW-ként, csak ugye modem módban hajtom, mert mögötte van az ASUS RT-AC68U-m ami "kissé" jobb teljesítményt ad wifin. Amit észrevettem, hogy kb. hetente 1x leesik az internetsebességem a jelenlegi kb. milliomod részére, és ekkor csak a compal fizikai kikapcsolása/bekapcsolása segít, ezért kérdeztem.

Amúgy ha tudsz esetleg valamit a probléma megoldására, akkor szivesen veszem :)

Köszi!

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#53825) handrash


handrash
őstag

Érdekes dolog történt ma. Ubee 5 gigás Wi-Fi sávját használom.
Egyszer csak azt vettem észre, hogy a telefonom nincs rajta. Hálózatkeresés nem látja.
Újraindítottam a modemet, így már láttam, de nem engedett be, hibás jelszóra hivatkozva.

PC-ről belépve látom, hogy az eddigi jelszó megváltozott erre: WPTVZPBP
WTF?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#53826) Knobber válasza mikung (#53647) üzenetére


Knobber
aktív tag

És nem akad?
Nekem anno volt egy hasonló lejátszóm, amin az HBO GO se bírt rendesen menni. Így nem tudom, hogy a Horizon GO menne-e rendesen.

Vagy lehetséges valahogy iPhone-ról tükrözni a Horizon GO-t TV-re?

Youtube: Knobber

(#53827) Gubek-Einste válasza Neil Watts (#53824) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Időzítős ki-be kapcsoláson kívül nem tudok mit mondani.
Nálam Cisco EPC3925 van ami ilyen szempontból örökké megy, volt már olyan, hogy a szememre vetették, hogy 70 nap felett az uptime.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#53828) Diabo6


Diabo6
senior tag

Sziasztok!
Mobilelőfizetés. Anno volt olyan lehetőség, hogy a kb 4500 ft-os havidíjat upc előfizetéssel rendelkezők megkapták 3000 ft-ért. korlátlan nettel és hűségidő nélkül. Van még ez a lehetőség, vagy megszűnt? Én már csak a 4500 ft-osat találom 12 havi hűséggel.

[ Szerkesztve ]

(#53829) o.gaby


o.gaby
tag

240-es netem van és pár órája 30-50 körül van a letöltés és 70 ms a ping. Másnál mi a helyzet?

(#53830) kabelmania27 válasza o.gaby (#53829) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Modemértékek rendben vannak?

(#53831) mikung válasza Knobber (#53826) üzenetére


mikung
aktív tag

Nem akadt, de nem távirányítóra van felkészítve, nem árt ha van egered is hozzá. ;)

Kerülöm az "i" cuccokat, de miracast/képernyőtükrözés/... esetleg ?

(#53832) golyós válasza Breeze (#53822) üzenetére


golyós
őstag

Most szúrtam ki, hogy a családból csak az én telefonom csatlakozik 5Ghz-en a routerre, 400Mbps-el.Más "csak " 70-80Mbps-t mér.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#53833) sznandi77 válasza mikung (#53831) üzenetére


sznandi77
csendes tag

Nem tudom miért tiltja a Magyar Upc - az airplay/Chromecast használatát. Szlovákiában meg egy csomó más Upc- s országban régóta müködik. Nálunk tiltott. Mi a poén ebben?

(#53834) vargalex válasza kabelmania27 (#53788) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem a MAC hamisítás helyett biztosabb egy másik config-ot (akár mitm támadással) feltölteni rá. Úgyhogy szerintem az elvi lehetősége megvan...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#53835) vargalex válasza Neil Watts (#53805) üzenetére


vargalex
félisten

Nem ismerem a Compal-t, de ha a webes felületén van reboot opció, akkor egy belső eszközön keresztül gond nélkül. Persze, ha éppen van net.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#53836) Knobber válasza sznandi77 (#53833) üzenetére


Knobber
aktív tag

Chromecastom nekem is van, ha azzal kompatibilis lenne a UPC app, akkor már meg is oldódott volna a problémám.

Youtube: Knobber

(#53837) sznandi77 válasza Knobber (#53836) üzenetére


sznandi77
csendes tag

Nekem meg Apple Tv. S én is azon szívesebben használnám mint, ipad-en. Írtam nekik Facebookon, de csak a semmi volt a válasz. Holott szlovákoknak, cseheknek működik, nyugateurópártól nem is szólva. Nálunk valamint a románoknak nem megy, bár ott most indul. Technikailag nem lehet nagy dolog, mert maga a keret program ugyanaz mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#53838) szabogabor10


szabogabor10
veterán

HD csatornák film- és sorozatrajongóknak

Ez nagyon jól hangzik. Főleg az HBO HD-k és a Fox HD. Csak a kib*szott hörcsög csatik miatt semmit nem fogunk megkapni...
Bár lehet ezért lehet egyelőre csak listaáron hozájutni az HBO csatikhoz? ;]
Mert ez remélem nem marad így örökre...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#53839) Knobber válasza szabogabor10 (#53838) üzenetére


Knobber
aktív tag

A HBO3 HD már nagyon érett. Van 1-2 sorozat, ami csak ott kerül adásba. A Fox csatorna a Telekomból kerül ki, UPC-nél megmarad úgy tudom.

Youtube: Knobber

(#53840) cigam


cigam
félisten

Nem tudom volt-e erről szó. A labda fel van adva.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#53841) blakey válasza cigam (#53840) üzenetére


blakey
titán

2 hsz-szel "feletted". :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#53842) cigam válasza blakey (#53841) üzenetére


cigam
félisten

:B

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#53843) #41133696 válasza #41133696 (#53714) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ma hívtak a UPC-től, 10 óra körül, hogy kivizsgáltál az ügyet, annyit pontosítanának, hogy csak 1000 Ft lenne a kedvezmény, de egyéni elbírálás után beállították nekem 1500 Ft-ra, és a decemberi számlán már jóvá lesz írva a Díjnet kedvezmény :K :R

Nagyon korrekt cég :K :R

A végén még annyi kérdés volt, hogy elfogadom e a hangalapú megállapodást, amit természetesen elfogadtam :K

[ Szerkesztve ]

(#53844) Gubek-Einste


Gubek-Einste
Topikgazda

Nesze neked Telekom

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#53845) #41133696 válasza Gubek-Einste (#53844) üzenetére


#41133696
törölt tag

Váltanék én, csak ugye orrporcon korcolna a a Telekom kötbérrel, plusz legutóbb HBO váltásnál hiába volt ugyanaz az email cím, és két lakásunk között történt az átvitel, repült az előzmények listám (jó részlet kérdés, egyébként is IMDB-n szoktam mindig bejelölni a már látott filmeket), de a lényeg: tehát egyfelől Telekomnál kötbér, másfelől így szépen el vannak szeparálva a költségek, harmadrészt újból le kellene fektetni a TV-k-hez három helyre a koaxot (Telekom szerelő lemetszette mint a fát a kertész), negyedrészt oda lenne a roppant kedvezményes havidíjam (4410 Ft havonta a 240 Mbps-os Fiber Power), ötödrészt feláras a HD CA modul, hatodrészt elveszne az egyik kedvezményes készülékvásárlási lehetőségem (két Telekom előfizetés van, az egyiken ketyeg az LG TV-m), és hetedrészt emelkedne a Hoppá tarifacsomagunk ára is.

Szóval a Fox, és a Nat Geo ennyi macerát nem ér meg (nekünk) :(

[ Szerkesztve ]

(#53846) Gubek-Einste válasza #41133696 (#53845) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Egy kedvezményes tripla csomag összejöhet, főleg a mostani helyzetben biztos kapva kapnak az alkalmon, hogy sokan váltani akarnak.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#53847) kabelmania27 válasza #41133696 (#53843) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szuper, köszi a beszámolót.
Kérelmedre hamar választ kaptál tehát ügyintézéssel sincs probléma, szolgáltatás is rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#53848) cris78


cris78
őstag

Nem személyeskedésnek szánom!
De emberek tényleg a walking dead-ért akarnak szolgáltatót váltani? Nekünk 2-3 évig nem volt Fox-unk....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#53849) mikung válasza cris78 (#53848) üzenetére


mikung
aktív tag

Inkább az elv miatt. A TWD csak egy kézzel fogható hivatkozási alap.

(#53850) khorvat


khorvat
senior tag

Használ itt vki UPC mobilelőfizetéses SIM kártyát nem mobiltelefonban, hanem mondjuk 4G USB stickben?
Ha igen és működik, milyen stick az ajánlott mindenképpen független is kell legyen vagy lehet vodafone-os?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.