Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48469) st6969


st6969
őstag

Megpróbálom itt is, hátha...
Üdv Urak! Nem tudom, hova forduljak, teszek itt egy próbát (sajna én laikus vagyok). Lehet, hogy valami természetfeletti dolog történik...egy informatikus barátom se tudta megoldani :DDD
Egyszer csak a telefonom (Samsung Galaxy Ace 4) nem csatlakozott a google play-hez otthoni wifi-ről (UPC kábel, Technicolor TC7200 modem/router). Semmin nem lett elállítva semmi. Telefonon a böngésző megy, bár ott se minden weblap. Telefonon próbáltam sok mindent (fiók törlés, újra hozzáadás, cache törlés, stb, végül gyári állapotra visszaállítás), de nem segített. Munkahelyi wifi hálózaton kipróbáltam, minden tökéletesen működik: google play, minden weblap stabilan, stb. Hát mondom akkor nincs más, itt az otthoni hálózattal lesz a baj. Bár érdekes, hogy másik Androidos telefonról minden rendben működik, és az asztali gépemen sincs semmi gond. Reseteltem a routert, de nem segített. Na ekkor hívtam informatikus barátomat. Az ő Androidos telefonja persze gond nélkül működött, szóval abban maradtunk, hogy ez már pedig telefon probléma lesz. Ma bejöttem a munkahelyre, csatlakoztam wifin: és a telefon tökéletesen működik :W De otthon nem, és csak az enyém nem :Y
Esetleg valakinek ötlete?

szerk. javasolták, hogy a telefonon állítsam be a google dns-t, illetve a upc dns-t, de nem segített...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.