Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47046) modeller


modeller
aktív tag

Sziasztok.

UPC mediacard-tól kezd kihullani a hajam.
Samsung UE40D6500-ason próbálom beüzemelni, az útmutatót követve.
MC nélkül a hangolás talál 181 TV-t 33 rádiót és 6 adatot.

Az útmutatóval ellentétben az 1-es helyen nem az M1 van és be is jön mediacard nélkül is az M1, már nem tudom melyik csatornán.

A gond az, hogy belerakva a mediacard-ot, pillanatra felugrik az authentiáció és utána az adások kb egy harmada működik (HD-k is) másik két harmadánál felugrik a CI menü ezzel a szöveggel:

A beállitások most véglegesednek, ez eltarthat néhány percig. Ezt követően máris élvezheti a digitális tévézést.

És nem is tűnik el soha (fél órát is úgy hagytam). Ha rányomok a bezárásra CI menü bezárás gombjára, akkor kódolt jelet ir és marad a feketeség. Ha programot váltok és megint "rossz" adóra kerülök akkor újra felugrik, ha "jó" adóra, akkor eltűnik és működik minden tökéletesen.

Kikapcs-bekapcs után is ugyanez, ha olyan csatornán hagytam ahol ez jön fel, ott bekapcsolás után is igy marad. A többi csatorna tökéletesen működik.

A CI információs menüben látszólag minden jó, ott a CI azonositó, kártya azonositó, minden.

Volt már plug-and-play újrafuttatása, szerviz menüből factory reset, CI menüben a kártya factory reset futtatása, a végeredmény mindig ugyanez.

Mi lehet a gond? UPC-t még nem hivtam, mert félek azzal kezdik, hogy fent van-e a hivatalos listán a tv (nincs) és egyből el fognak hajtani. De a nem hivatalos lista szerint másoknak megy ezzel a TV-vel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.