Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40851) #41133696 válasza Intruder2k5 (#40547) üzenetére


#41133696
törölt tag

Multimédiás osztó van fent?

(#40852) Intruder2k5 válasza #41133696 (#40851) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nincs, 1db sima 2-es splitter van.

(#40853) Gzu73 válasza atyca (#40841) üzenetére


Gzu73
tag

van hátoldala. díjneten letölthető a számla pdf formátumban és akkor meglesz a hátsó oldal is. számlánál ne csak a kivonatot nézd, van ott több fül is.

(#40854) Gzu73 válasza blakey (#40850) üzenetére


Gzu73
tag

most mondta, hogy nincs hátoldala, és félig igaza van mert a kivonaton csak a számlázott tételek vannak feltüntetve. a számla - letölthető formátumban - kicsit el van dugva.

(#40855) FireShadow válasza rtitusz (#40843) üzenetére


FireShadow
senior tag

Ha esetleg a saját wifis eszköz vagy AP lecserélődne egy ac szabványos eszközre ;] Ha okostelefonnal vagy ujabb fajta laptoppal hasznalod ami szintén ac wifi (5ghz) akkor a teljes savszel menni fog. Nekem 500as netnél 250 jön laptopon is meg galaxy S4en. Ha letöltésre használnád és lesz gigabites lanod akkor usenet-tel lehet max sebességgel tölteni. Biztos ki lehet kapcsolni az eszközben a wifit.

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#40856) Gubek-Einste válasza rtitusz (#40847) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Bridged módot a HGW admin felületén lehet kapcsolni a Rendszer/Switch mód menüpont alatt.
A wifi-t pedig értelemszerűen megtalálod, hogy hol lehet kikapcsolni (nekem Cisco-m van).

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#40857) kezo0 válasza kabelmania27 (#40805) üzenetére


kezo0
addikt

Persze, tudom ám, hogy nincs beleégetve, ez csak egy poén volt, amit a kacsintós szmájlival igyekeztem is jelezni. ;)
Sajnos az osztásnál tényleg nem nagyon tudok variálni, mert a tévés ágak felé minimalizálnom kell a csillapítást, különben kockásodnak az alacsonyabb frekiken levő adók. Így a HGW-nek mindenképp csak egy –7,5-es ág marad. Szerencsére ez egyelőre semmilyen észlelhető, tényleges problémát nem okoz. Nem is tudnék róla, ha nem kaptam volna rá MIATTATOK ( :) ) a jelszint-nézegetésre. ;)

Amúgy te vezetsz valamilyen adatbázist a fórumozók kábelezési konfigurációjáról? Hónapokkal ezelőtt adtam itt közre egy ábrát a sajátomról, és úgy tűnik, mintha még most is fejből tudnád, milyen ágakon milyen osztóim vannak. :P

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#40858) kezo0 válasza Gzu73 (#40854) üzenetére


kezo0
addikt

Már bocs, de én is Díjneten kapom a számlát, és egyáltalán nincs eldugva a letöltés. És ha letöltöd PDF-ben, akkor az pontosan úgy néz ki, mintha ki lenne nyomtatva, rajta minden egyéb járulékos infóval, amit a kivonat nem tartalmaz. Én is így tudtam meg, hogy a hamarosan lejáró hűségem után több tételt is emelni akarnak párszáz forinttal...
Vagy pl. a mostani számlán értesítenek, hogy nemsokára (a pontos dátumra most nem emlékszem, talán decembertől?) kivezetik az analóg és digitális csatornakiosztásból is a SportKlubot.
Szóval érdemes mindig le is tölteni a számlát. Kb. plusz két kattintás...

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#40859) atyca válasza blakey (#40850) üzenetére


atyca
senior tag

Köszi Neked,és kezo0,Intruder2k5,Gzu73 fórumtársaknak is!
Letöltött formában valóban látszik az értesítés,bár mintha egy kis ellentmondást vélnék felfedezni:

Bár ez nem is ellentmondás,csak egy hónapig volt érvényes a kedvezmény.Aztán megbecsülésük jeleként emeltek a díjon-(
Azért ez egy érdekes üzletpolitika,hogy a régi motorost úgy szívatják meg,hogy még a végén ő kér elnézést...
És örül.De rendes ez a cég,emelhetett volna többet is.

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#40860) blakey válasza atyca (#40859) üzenetére


blakey
félisten

Előző számlán, azaz augusztusban kaptam a számlán, tételenként 100 Ft-os emelést (összesen 300 Ft), a mostani számlán ez nem látszik, még nem emeltek.
Mindig a "hűséget fogadók" részesülnek kedvezményben.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#40861) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na valami történhetett.

Felfelé irányuló forgalmat bonyolító csatorna állapota

Adó száma # Csatornaazonosító Zárolási állapot Frekvencia Moduláció Jelváltási sebesség Csatornatípus Teljesítmény
1 5 Locked 59800000 64QAM 5120000 ATDMA 47.50 dBmV
2 1 Locked 33200000 64QAM 5120000 ATDMA 44.50 dBmV
3 2 Locked 40000000 64QAM 5120000 ATDMA 45.00 dBmV
4 3 Locked 46600000 64QAM 5120000 ATDMA 44.75 dBmV

(#40862) kabelmania27 válasza F_Zolee (#40861) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezek az értékek már rendben vannak.

(#40863) pinnacle válasza pinnacle (#40612) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Meghozták a Mediacardot, kicserélték a csatlakozókat, elosztókat, de még mindig csatornalista rendezés közben, ha olyan csatornára lépek, amin nincs adás ...COD, (valami Thinlink is volt, mondták a szerelők, hogy ilyet még nem is láttak), rádiók, lefagy a TV, nem tudok tovább lépni, csak a ki-be kapcsolás segít. Úgy ha már programozott csatorna számát nyomom, egyébként továbbra sem működik. Nagy nehezen kivettem a pipát a "fagyasztó" csatornák elől, gyorsan kellett csinálni, mert állandóan leállt. Most egyelőre működik. Mi lehet a gond? Panasonic L32S20E, DVB-C tunere mégsem jó teljesen nálunk?

[ Szerkesztve ]

(#40864) kabelmania27 válasza pinnacle (#40863) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lehetséges, hogy adatcsatornát talált a tévé amit csak a box tud értelmezni.
Ha nem tudod kitörölni a feleslegeseket akkor ne a UPC digital menüpontban keresteted a csatornákat.

(#40865) #41133696 válasza Intruder2k5 (#40852) üzenetére


#41133696
törölt tag

Értem, viszont ez a nyugalmi állapotban ugrik +5-öt a jelszint is tipikus Cisco jelenség. Nálam most éppen napok óta jó :)

(#40866) Intruder2k5 válasza #41133696 (#40865) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem CISCO, csak 3208. Nekem a 3925 sosem csinált ilyet.

(#40867) #41133696 válasza Intruder2k5 (#40866) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igaz, bár azért írtam, hogy tipikus Cisco - tévesen, mert két modell esetében sem kell általánosítani -, mert úgy emlékeztem, hogy 3925-öd van. Miért cserélte a UPC 3208-ra?

(#40868) Intruder2k5 válasza #41133696 (#40867) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hivatalosan 3208-am van a UPC-től, jelenleg ez van használatban, de vettem apróban tartalékba egy 3925-öt is, tavaly ősztől az ment, most nyár elején cseréltem vissza a 3208-ra. De megvan a 3925 is, itt van a polcon a másik mellett.

(#40869) #41133696 válasza Intruder2k5 (#40868) üzenetére


#41133696
törölt tag

Arra a képre emlékszem az inviteles topicból. Egyébként a 3208-nál ez szerintem hardveres probléma, mert FW-t nem frissítettek rajta Sep 23 11:44:32 2013 ezóta :) Csak egy kérdés: A UPC-nél így simán beregisztrálják az aprós HGW-t, kábelmodemet?

(#40870) Intruder2k5 válasza #41133696 (#40869) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

UPC-nél kétszintű modem regisztráció van, egyrészt minden modem MAC címe amit a UPC valaha kiadott, benne van egy adatbázisban valahol, és ezen modemek közül bármelyiket tetszőlegesen be tudom regisztrálni a saját előfizetésemhez. Van egy webes felület, oda belépsz, és regisztrálod magadnak. Egyszerre egy modem lehet regelve egy előfizetőhöz, de csak olyan, ami eredetileg is UPC-s volt.

Előtte vettem egy Telekom-ost (csak itthon derült ki a rajta lévő firmware-ből, hogy Telekom-os, nem volt ráírva semmi) a veresegyházi piacon 800Ft-ért, azt sajnos nem tudtam regisztrálni, így aztán eladtam 1500-ért. :)

[ Szerkesztve ]

(#40871) #41133696 válasza Intruder2k5 (#40870) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi a választ, ez egy kellemes funkció a UPC-nél, így van lehetőség tartalék eszköz használatára, addig is, amíg kicserélik a hibásat. Vagy ha egyszerűen jobbat tud beüzemelni a szolgáltatóinál :R

(#40872) Intruder2k5 válasza #41133696 (#40871) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, még megvan a RubiCom-tól kapott Thomson THG540 is, amivel anno a felvásárláskor átvett a UPC, azt is be tudom regelni, de azzal ugyebár csak 30-40Mbps sebesség érhető el, nekem meg 120-as netem van jelenleg.

(#40873) atyca válasza blakey (#40860) üzenetére


atyca
senior tag

Én sem halok bele abba a cca.800 HUF emelésbe,csak......
Én úgy gondolom,hogy az ügyfelek megtartása végett jó lenne jó lenne bizonyos kedvezményeket,plusz szolgáltatásokat adni azoknak,akik 10-15-20 éve "eltartják" a céget.
És ez a kedvezmény ne az legyen már,hogy a hűségidő lejárta után kevesebbet emelnek.Miért emelnek?
Tényleg sokkal jobban járna úgy az emberfia,ha megszüntetné az előfizetést,aztán egy pár nap múlva kötne egy újat.Vagy áttáncolna másik szolgáltatóhoz,de erre még itt Budapest szívében sincs lehetőségem.
Jól fel lett osztva a piac...

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#40874) blakey válasza atyca (#40873) üzenetére


blakey
félisten

Valószínűsítem, hogy engem is hívogattak volna, de ismeretlen (magán) számokat nem fogadok, így nem tudom, hogy mit ajánlottak volna, de kedvezményesebb szolgáltatást nehezen, mert az újak jóval drágábbak. Havonta figyelem, hogy milyen új akció van és ha nekem kedvező akkor max 1 évre hűséges leszek.
Ahogy máshol így itt is érvényes, üzletben nincs barátság.

Hozzám egyelőre rendesek, évek óta van kedvezményem amihez nem nyúltak, időben kijöttek ha gond volt. Kezdetek óta, kb. 17 éve, upc-s vagyok.

Nekem is jólesne ha kedvezményesebben kanám a szolgáltatást, de nálunk egyelőre nincs konkurencia, ha lesz akkor valószínűleg olcsóbb lesz a szolgáltatás is.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#40875) csabi63 válasza pinnacle (#40863) üzenetére


csabi63
senior tag

A 2010, vagy azelőtti tévékbe még a CI+ 1.1, esetleg 1.2 verzió van beépítve. De 2011-től már az 1.3, tavalytól pedig az 1.4 verzió a friss CI+ szabvány. Néhány TV gyártó adott ki firmware frissítést a régebbi modelljeihez, talán lesz ehhez is. A mostani új médiakártyák pedig elméletileg kompatibilisek visszamenőleg az első verzióval is, de a gyakorlatban ez nem mindig igaz.
Nem mondom biztosra, hogy ez a hiba oka, de van rá esély. Ha a tiédben 1.1-es verzió van, akkor gyaníthatóan azzal lesz a gubanc. A 2011 utáni, v1.3 CI+ tévéknél ilyen probléma már nincs. A nagy gyártóknál legalábbis.
Megnézheted itt, mi az eltérés a különböző CI+ verziók között.
Egyébként nekem a 2010-es Sharp csinált a tiédhez nagyon hasonlókat a CI+ kártyával. Nem is találtam rá megoldást. Kompromisszumokkal működött, de néha a falra tudtam mászni tőle. (Azóta már eladtam.)

(#40876) Gzu73 válasza kezo0 (#40858) üzenetére


Gzu73
tag

Már bocs, de onnan indul ki a dolog, hogy le se tölti, csak megnézi a számlát, ahol alapértelmezetten a kivonat jelenik meg és annak nincs hátsó oldala.
olvass vissza légy szíves mielőtt kioktatsz.

(#40877) atyca válasza blakey (#40874) üzenetére


atyca
senior tag

Arra nagyon figyelnek mind,hogy ne legyen ütőképes konkurencia-)
A területi felosztásnál minimális átfedések vannak,aki ott lakik válogathat.
A többi pedig szív,hiszen nincs választása.
Ez a nagylelkű ajánlatuk inkább sértés,mint a megbecsülés jele.
Számomra.Van aki megelégedett Micimackó mosollyal nyugtázná a történteket,nekem más az értékrendem.
Ezek szerint nem evilági...

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#40878) atyca válasza Gzu73 (#40876) üzenetére


atyca
senior tag

Így van.A bánat sem olvasgatja.Kifizeti,és kész.
Különben is,mióta tudnak a rabszolgák olvasni?-)

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#40879) ronaldo


ronaldo
őstag

Sziasztok,

csomagot váltottam, tv-s csomagra fizettem elő (eddig csak net volt). Telefonon, az ügyfélszolgáton keresztül kötöttük meg a szerződést, ahol azt mondták, hogy hdd-s mediaboxot fognak hozni, free of charge.

Tegnap este volt kint a technikus, beüzemelte a boxot (elég későn jött már), ment minden, HD csatornák is stb. Méretre kicsit gyanús volt, hogy ez talán nem hdd-s, de aztán csak nem kérdeztem rá.

Most már tuti, hogy a Pace HD box lesz ez, ma utánajártam. Az lenne hozzátok a kérdésem, hogy érdemes lecseréltetnem hdd-sre?

A műsor megállítása funkció jól jönne néha, szóval emiatt abszolút ennek pártján állok, de nem tudom, hogy hardveresen van-e valami gond a Cisco DVR boxokkal, vagy ez a Pace HD (ha leszámítjuk a hdd hiányát) jobb-e, fejlettebb-e?

Volt másnak ilyen tapasztalata, hogy véletlen rossz boxot hoztak ki neki? Persze, én voltam a láma, de most ez van. Ilyen esetben megoldható, hogy szépen összecsomagolom (fóliák is rajta vannak még), beviszem egy ügyfélszolgálatra és kapok egy hdd-st, amit én üzemelek be?

Köszönöm a segítséget :)

(#40880) cigam válasza atyca (#40877) üzenetére


cigam
félisten

Arra nagyon figyelnek mind,hogy ne legyen ütőképes konkurencia-)

Akkor az elkerülte a figyelmüket, hogy a mi lakótelepünkön van UPC,Digi, és Invitel(optika!).

Ez a nagylelkű ajánlatuk inkább sértés,mint a megbecsülés jele.
Utánanéztél már, hogy mekkora "sértődés" lenne, ha a hűség lejárta után a listaárat számláznák ki? ;]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#40881) Intruder2k5 válasza ronaldo (#40879) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

"Telefonon, az ügyfélszolgáton keresztül kötöttük meg a szerződést, ahol azt mondták, hogy hdd-s mediaboxot fognak hozni,"

Kerestesd elő a felvételt, és úgy kérd a HDD-s boxot arra hivatkozva, mert egyébként az eszközcserének van egy egyszeri 2700Ft-os díja, valamint a HDD-s box-nak is van 1000Ft-os(?) havidíja. Ezen kívül a csere nem úgy megy, hogy beviszed az ügyfélszolgálatra, hanem meg kell rendelni, vagy weben, vagy telefonon, vagy személyesen, és majd küldik futárral, vagy hozza a technikus a másik boxot, ezt meg vagy beviszed leadod, vagy elviszi a technikus.

(#40882) kabelmania27 válasza atyca (#40877) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

A szolgáltatók az új ügyfelekre koncentrálnak, még mindig jobb hűség nélkül kicsit többet fizetni mint a listaárat.
cigam: Ha lejárt a hűséged akkor már számít 1221 lemondás gomb és a varázsige után megkapod a speciális ügyfélmegtartó csomagot.

(#40883) ztsoft válasza Intruder2k5 (#40792) üzenetére


ztsoft
őstag

Sziasztok!

Nos, én teszteltem a netet, és készítettem is róla egy képet. Java alapú a program, és elég hosszú ideig tesztel. Felette látható az e heti ping alakulása.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#40884) Intruder2k5 válasza atyca (#40878) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor meg ne reklamálj, fizesd ki, és pont.

(#40885) pinnacle válasza kabelmania27 (#40864) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi kabelmania27, csabi63! Szerencsére ki tudtam törölni, csak gyorsan kellett csinálni. Azért volt furcsa ez a probléma, mert a régebbi készülékkel, G10 (2009) DIGI, G20 (2010) UPC, nem volt ilyen gond. Igaz azok drágább modellek voltak, lehet ebbe valami egyszerűbb tuner került. 2011-ben vettük.

(#40886) Regiee


Regiee
aktív tag

Köszi mindenkinek, még egy utolsó kérdés.
Érdemes Bridge módba állitani a upc routert és rákötnöm a tplink tlwr1043nd-t?

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#40887) kabelmania27 válasza Regiee (#40886) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Csak akkor ha az újabb v2 tipusú, a régi nem viszi át a 240Mbitet.

[ Szerkesztve ]

(#40888) ronaldo válasza Intruder2k5 (#40881) üzenetére


ronaldo
őstag

Szia!

Ez a felvétel előkerestetés meddig tart, vagy mi ennek a folyamata? Konkrétan tudom, hogy mikor beszéltünk telefonon, de nyilván nekik van logjuk, telefonszámra tudnak szűrni.

Ketten leülünk mondjuk az ügyfélszolgálaton az ügyintézővel és végighallgatjuk? Vagy még öt jogászon meg nyelvtantanáron keresztül megy? :)

Köszi!

(#40889) Regiee válasza kabelmania27 (#40887) üzenetére


Regiee
aktív tag

Igen elfelejtettem irni hogy a v2. :)

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#40890) atyca válasza cigam (#40880) üzenetére


atyca
senior tag

Én Budapesten a Ferenc krt-nál éldegélek.(Högyes Endre utca)Errefelé halott ügy.Csak az UPC,és a helyi kábel.
A körút másik oldala a DIGI-é,az Üllői út másik fele pedig a Telekomé.
Gondolom egy lakótelep nagyobb piac.Kisebb befektetéssel lényegesen több előfizetőt lehet szerezni,mint egy régi bérházas környéken.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#40891) Intruder2k5 válasza ronaldo (#40888) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Első körben kérd, hogy hallgassák vissza a beszélgetést, és az azon szereplő megállapodásnak megfelelően kérnéd a box cseréjét rögzítősre, amiért természetesen egy fillért sem fogsz pluszban fizetni, hiszen benne volt a szerződésben.

Ha ennek nem tesznek eleget, akkor jogodban áll a felvételt díjmentesen kikérni tőlük, amit majd feltehetően egy CD-n fognak kiadni, és azzal mehetsz a fogyasztóvédelemhez.

Persze, ha a beszélgetésben tényleg rögzítős, HDD-s box-ról volt szó, akkor eddig nem kell elmenned, mert feltehetően ki fogják cserélni gond nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#40892) kabelmania27 válasza atyca (#40890) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Igen, jól gondolod, először társasházi övezetben épült ki a ktv hálózat, házról házra vitték a kábelt+egyszerre több előfizetőt lehetett elérni, aztán kiépült családi házas övezetben ahol nem csillagpontos rendszerrel ott később átépítették.

[ Szerkesztve ]

(#40893) cigam válasza Intruder2k5 (#40891) üzenetére


cigam
félisten

Ebbe a készülékcsere címszóval fizessek 2500.-at (már 2.7?) már én is belefutottam. Aztán utólag gondolkodtam el azon, hogy olcsóbb lett volna megrendelni plusz egy eszköznek a kártyát, és a következő hónapban meg leadni a box-ot. A UPC mit szólna hozzá?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#40894) ronaldo válasza Intruder2k5 (#40891) üzenetére


ronaldo
őstag

Nagyon szépen köszönöm a segítséged :) Akkor így fogok eljárni.

Amúgy elég egyértelmű a szitu, mert én a díjára is rákérdeztem (kihelyezésére, illetve időszakos költségére), és azt mondta, hogy teljesen ingyenes, mert hogy én mily hűséges vagyok.

S aztán (gondolom ez ilyen standard) miután mindenben megegyeztünk, ő az elejétől még egyszer felsorolta, hogy miben egyeztünk meg, milyen szolgáltatás, mennyiért. És ott is stimmelt (még) minden. Úgyhogy ez egy sima félreértés lesz csak.

Köszi még egyszer a hasznos infókat!

(#40895) Intruder2k5 válasza cigam (#40893) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Elnézést, emlékezetből írtam, és rosszul. Nekem sosem volt még ilyenem szerencsére, mindig sikerült megúszni.

2540Ft az ÁSZF szerint.

(#40896) Regiee


Regiee
aktív tag

Es akkor bridgebe atallitom upcs routeren hova dugjam a kabelt ami a masikba a wanba megy bele? Illetve uj routerbe kell valamit beallitani meg?

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#40897) Intruder2k5 válasza Regiee (#40896) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az egyik LAN portba. Mindegy melyikbe...

(#40898) kabelmania27 válasza Regiee (#40896) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Modem bármelyik lan portját kösd össze az új router wan portjával, gyári beállítással lesz kapcsolat, mert gyári wan beállítás dinamikus.

[ Szerkesztve ]

(#40899) Slyer


Slyer
senior tag

sziasztok!

az miért van, hogy a HD adók hangerejét nem tudom állítani a UPC-s távirányítóval? Ha fullra rakom akkor is ugyan olyan, mintha le van véve. A nem HD párjukon simán tudom állítani.

Köszi!

(#40900) kezo0 válasza Gzu73 (#40876) üzenetére


kezo0
addikt

Huhh, de érzékeny itt valaki... Eszemben sem volt kioktatni, vedd úgy, hogy tájékoztattalak – és bár technikailag neked ment a válasz, remélhetőleg volt benne hasznos információ mindenkinek, aki itt van, és nem szokta letölteni a számlát, csak elolvasás nélkül kifizeti. Amúgy nem kell visszaolvasnom, mert folyamatosan olvasom a fórumot hosszú ideje, így jelen esetben is tudom, honnan indult ez a beszélgetés. Szóval le lehet nyugodni, és kevesebb érzékenykedést, több érdemi reakciót.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.