Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35996) porto1992


porto1992
tag

Sziasztok ! Na volt kint szerelő mondtam neki hogy problémáim vannak az online játékok laggolnak ő neki erre azt volt a válasza hogy nem tud segíteni . Na de ahogyan mondtam neki hogy csomag vesztéseket mértem egyből mondta jah igen mikor is tapasztalta ezt.. mondom már 1 hónapja de 3 napja mértem ..mondja igen igen volt egy nagyobb központi hiba .. oh mondom magamban most már központi hiba is volt az ügyfélszolgáltató vajon mért nem mondta... akkor itt méricskézet nekem és látta hogy vannak gondok de mondja addig nem tud semmit tenni amíg a főnöke nem utasítja rá .. na akkor kérdem meg van hol van a hiba .. ere ő én nem mondtam ilyen hogy tudom hol van a hiba .. mondom oké ! itt volt vagy 1 -más fél órát közbe a főnőkével konzultált még telefonon amikor a főnők azt mondja hogy itt inkább számítástechnikai hiba van erre én mondom hogy az kizárt dolog mert ez vagy a 4 ik gép ami nálam van és frissen telepített oprendszeről beszélünk .. a lényeg hogy ő szerintem tudja hol a hiba csak a főnöke valamiért nem ad rá utasítást hogy megjavítsák .. biztos pénz kiadás lenne ... ennyit arról hogy mindent a felhasználóért meg az előfűzetőért ... a végén még annyit mondott hogy akkor le írja hogy mik a panaszaim és akkor a főnöke hívni fog még engem hogy segíteni próbáljon megoldani a problémát.. wtf.. erre most valaki tud nekem mondani valami értelmes dolgot hogy mit tudok tenni azon kívül hogy amig le nem jár a a szerződés ez a 2 év online játékot elfelejthettem .......

[ Szerkesztve ]

A Legnagyobb biznisz az lenne , ha megvennék pár embert annyiért , amennyit érnek , és eladnám őket annyiért , amennyit hisznek magukról !!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.