Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2957) Gubek-Einste válasza bb.bocs (#2955) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Természetesen ha nincsen hűséged akkor simán tudsz lefelé is módosítani. Én múlt hétfőn váltottam telefonon Silver telefonról Bronz-ra, rögíztették és a tegnap jött számlán már a Bronz telefon szerepel.

Más:
A telefon módosítással egy időben kértem, hogy az eddigi Cisco EPC3212 kábel modemet cseréljék ki egy EPC3925 HGW-re amit meg is történt, itt már írtam is, de pontosan egy nappal a beüzemelés után megállt az eszköz mint a bevert szög, ledek normálisan világítottak de se net, se telefon. Újraindítás után kb 2 percig volt net és telefon is, utána meg ismét semmi. Ügyfélszolgálat felhívása, nő mondja nézi a modem adatait, szolgáltatás visszajön ismét 2 percre de után ismét elmegy, kapcsolás a műszakoshoz, nála is megtörtént a 2 perces játék. Hétfői kiszállás felvéve, közben reset-eltem az eszközt, újra beállítás és azóta is meg minden ahogyan kell.
A HGW bérleti díja elvileg 600HUF/hó, weboldalon az szerepel, hogy az FP50 és FP120 élőfizetőknek ingyenes. Megrendelésnél először azt mondták ingyenes, másodjára, hogy havi 600, kiküldött szerződésen havi 600, tegnap jött számlán nem szerepel a HGW. Akkor most mi a helyzet, fizetnem kell vagy nem???

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.