Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) ^Boss


^Boss
őstag

valaki nem tud adaptert a cisco 3212-es modemhez? szerintem az halt le nálam, nem kapcsol be, a hétvégén múlt ki. szerencsére volt egy TC is nálam, így van net, de ha valahol kapható hozzá adapter, akkor szívesen visszacserélném.. tud valaki ilyen boltot?

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#27652) donmackó válasza ^Boss (#27651) üzenetére


donmackó
őstag

[link]

Release the cable hounds!

(#27653) Intruder2k5 válasza ^Boss (#27651) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az eredeti adaptere ha jól tudom, 15V/1A, amit többek közt ITT is kaphatsz! Bár ez a 3,5-4A elég túlzás, noha nyilván működik vele, de elég drága! Fentebb írták, hogy elmegy 12V-al is, vagy esetleg vegyél 14V-ost hozzá! Bár én ezért is leginkább csak akkor adnék pénzt, ha 12V-al kipróbálva működik, nehogy potyára vedd meg...

Illetőleg megpróbálnám UPC ügyfélszolgálaton cseréltetni!

[ Szerkesztve ]

(#27654) ^Boss válasza Intruder2k5 (#27653) üzenetére


^Boss
őstag

az a gond ,hogy ez egy nálam felejtett darab, a upc szerint csak a TC van nálam :(
megnézem, hogy megy-e egyáltalán 12V-ossal. :R köszi

esetleg nem tudod hogy ezek közül [link] melyik fej kellene hozzá? van otthon egy 5-12V-ig beállítható adapter, ami bőven tud annyi Ampert, amennyit kér a drága. csak egy jó fej kellene hozzá, mert amim van otthon, az túl nagy.

[ Szerkesztve ]

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#27655) donmackó válasza ^Boss (#27651) üzenetére


donmackó
őstag

Ha van otthoni routered, akkor dugd bele az adapterét, és ha műxik akkor megy 12 volttal. Én azért linkeltem 12 voltost mert, manapság minden avval megy. Nézd meg a gyárin az értékeket. Bár nálam is a TC hgw a régi Thomson modem adapterével megy. Feszültségre egyezik, áramra meg kicsit több, de a hgw úgyis annyit vesz fel amennyi neki kell.

Release the cable hounds!

(#27656) ^Boss válasza donmackó (#27655) üzenetére


^Boss
őstag

megnézem van-e olyan router, sajnos a TC-é nagyobb dugó, mint ami a Cisco szeretne..

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#27657) facan válasza ^Boss (#27651) üzenetére


facan
tag

Csak arra figyelj hogy a felhasznált adapter csatlakozója polaritáshelyes legyen, ellenkező esetben megadhatod az utolsó löketet annak a jobb sorsra érdemes CISCO-nak :)

(#27658) donmackó válasza ^Boss (#27656) üzenetére


donmackó
őstag

Az a baj hogy tőlem elvitték a 3212-t amikor anno kértem a cserét a hgw-re. Pedig megmértem volna neked tolómérővel a méreteket.

Release the cable hounds!

(#27659) Intruder2k5 válasza ^Boss (#27654) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az adapter típusszáma 3A-152WT15, amit találsz apróban is! A dugó átmérője egyébként 4,8x2,2 mm ezen oldal szerint!

(#27660) ^Boss válasza Intruder2k5 (#27659) üzenetére


^Boss
őstag

nagyon köszönöm mindenkinek! :R

még egy kérdésem lenne:
mivel a TC-re kényszerültem, így a Wi-Free-féle bolondság megjelent router módban. ÉN átraktam Bridge módba, úgy üres mezők jelentek csak meg ezeknél a menüpontoknál. Ezzel ez ki lett kapcsolva, vagy még mindig tiltani kell az üfszen keresztül? :R

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#27661) Intruder2k5 válasza ^Boss (#27660) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Te nem tudod kikapcsolni a WiFree-t, csak az technikusok bentről!

[ Szerkesztve ]

(#27662) Minike válasza ^Boss (#27660) üzenetére


Minike
csendes tag

TV-vel van problemam. Multhetne bekotottek a UPC-t es a TV-hez CI kartyat kertem. Szepen behangoltam, minden jon, kiveve az RTL HD.3 eves Samsung ES6100-es. Betettem egy ujabb Samsungba ott szepen jott minden, RTL HD is. Annyit csinal csak mikor bekapcsolom kiirja hogy kodolt jel de par masodperc utan minden oke. Kerjek uj kartyat azzal lehet, hogy jonni fog vagy legyen a box inkabb? Mar felhivtam oket azt mondtak hogy egy technikusnak megkell neznie, de nem szeretnek felesleges koroket futni.
Koszonom

(#27663) Intruder2k5 válasza Minike (#27662) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Fogalmam sincs mi lehet, de logikusan gondolkodva, ha másik TV-ben ment, akkor kizárásos alapon úgy gondolom, hogy a hiba oka a TV lesz! Nyilván ha biztosra akarsz menni akkor box, egyébként meg technikus lesz belőle, mert Neked nem fogják cserélni a kártyát bemondásra! Azt meg neked kell eldönteni, hogy akkor inkább jöjjön a biztos box, vagy pedig adsz még egy esélyt a kártyának, és technikus...

[ Szerkesztve ]

(#27664) shaddam


shaddam
aktív tag

TC7200-nél be lehet valahol állítani hogy adott mac adressre fix ip legyen? A DHCP menüpontban csak egy listát látok a csatlakozott gépekről

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#27665) donmackó válasza shaddam (#27664) üzenetére


donmackó
őstag

Állítsd át a dhcp idejét -1re vagy sok 9-esre.

Release the cable hounds!

(#27666) kabelmania27 válasza BRIKLY (#27593) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha jót akarsz magadnak nem kérsz wifis modemet hanem veszel egy saját routert.

(#27667) BRIKLY válasza MaCS_70 (#27642) üzenetére


BRIKLY
veterán

Nem az a gond. A jel átmegy, laptop veszi is rendesen (igaz,telefon és tablet kevésbé).
A gond az,hogy gagyi a routerem,és a 60 megás netből csak 20-at tud átadni wifin.
2 routert csak azért írtam,mert ennek a powerline-nak az árából simán kijön,és ha az egyik szobából a másikba átadnám egy másik routernek a jelet,az szerintem tökéletesen venné,és akkor ott is erős jel menne tovább a laptopnak/mobilnak,stb.

De egyikre sincs pénzem..se 2 routerre,se powerline-ra.

Nem tudom mi lenne a legjobb,és legolcsóbb megoldás..
A lényeg röviden,tömören: 2 szoba,egyikben van a modem,és a router. Azt innen nem viszem el,mert az asztali gépnek mindenképp kábelen akarok netet adni,nincs wifi kártyám,meg nem is kell,mert macera,főleg ha hozok egy gépet javítani, mindig átpakolni...
Másik szobában van a laptop,és ott használunk gyakrabban mobilt,tabletet netezésre. Oda kéne a jelenleginél jobb net.

Ami eszembe jutott most hirtelen: Veszek egy sima vezetékes routert, meg egy gyorsabb wifiset. Vezetékes marad itt a modem mellett,arról kaphat az asztali netet, és lan-on át a másik szobába a wifi router. hmm,sőt,még a jelenlegi router is megmaradhat itt,akkor tuti lesz mindenhol jel..

Na mindegy, ez már kicsit off, ha van tanácsotok annak örülnék,aztán megpróbálok csendben maradni. :B

(#27666) kabelmania27: Ez már eldőlt, lebeszéltetek róla! :K

[ Szerkesztve ]

(#27668) kabelmania27 válasza BRIKLY (#27667) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Okés, legolcsóbb megoldás ha átvezeted az uptkábelt a másik szobába laptopnak, többi vezetéknélkül eszköznek elég a kisebb sebesség így el van osztva a 60Megabit.

[ Szerkesztve ]

(#27669) janihunk


janihunk
senior tag

Üdv Technicolor TC-7200 hogyan tudok utorrentnek portot nyitni?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#27670) SFAkos válasza janihunk (#27669) üzenetére


SFAkos
aktív tag

speciális -> upnp pipa be, meg torrentben is.

[ Szerkesztve ]

(#27671) janihunk válasza SFAkos (#27670) üzenetére


janihunk
senior tag

Úgy néz ki sikerült, ki/be kapcsoltam a roteren a wifit és jó lett.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#27672) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

(#27673) eight válasza kabelmania27 (#27672) üzenetére


eight
senior tag

A virgin a legalja, (de tényleg, ezt szó szerint kell érteni; a legalja!) Kb. a Comcastal van egy szinten. Remélem semmi közünk nem lesz senkihez aki ott a felső vezetésben akármit is csinál.

(#27674) Trotter66


Trotter66
tag

Zitronensaft!

Korábban kérdezted, hogy infrás távirányításra gondoltam-e a Pace beltéri droidos irányításával kapcsolatban.

Igen, infrával. Talán tudnál segíteni ez ügyben?

Ismétlésként: UPC-s vagyok a 29-es körzetből, nincsen lehetőségem sem my upc-re, sem minden olyan szolgáltatásra, ami a körzeten kívüli upc-s előfizetőt megillet. Ezért keresném ezt a megoldást.

Az univerzális, biztos megoldás, de nem adnék erre pénzt ki, ha másként is megoldható lenne.

Köszi a választ.

(#27675) Zitronensaft válasza Trotter66 (#27674) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

A megoldás olyan ir remote app beszerzése ami tudja a pace dcr711 boxot.
Esetleg thomson beállításokkal próbálkozhatsz. De egy tanítható távirányító beszerzését javaslom. 0 beruházással ritkán lehet eredményt elérni....

(#27676) khorvat


khorvat
senior tag

Most az európa csomag mindenkinek megy , akció van vagy mi ez?

(#27677) khorvat válasza kabelmania27 (#27672) üzenetére


khorvat
senior tag

Amióta elindult a UPC mobilszolgáltása ez már szinte borítékolható, hogy az üzlet létrejön!

(#27678) cris78 válasza khorvat (#27676) üzenetére


cris78
őstag

Nálunk megy az összes mtv is (live hd is), meg még egy csomó más is, de nem az egész gold kinálat....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#27679) MaCS_70 válasza shaddam (#27664) üzenetére


MaCS_70
félisten

A UPC-s TC-ben sajnos nincs IP reservation, fel nem foghatom, hogy milyen meggondolásból.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#27680) Trotter66 válasza Zitronensaft (#27675) üzenetére


Trotter66
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, megpróbálom Thomsonként azonosítani. Ha nem megy, akkor jön az app vadászat. Ha sikeres leszek, akkor majd beszámolok, hogyan sikerült, hátha valaki hasonló cipőben jár, mint én.
Mégegyszer köszi.

(#27681) MaCS_70 válasza BRIKLY (#27667) üzenetére


MaCS_70
félisten

Akkor félreértettem a helyzetet.

Ha viszont úgyis vezetékelsz (ami szerintem elkerülhetetlen, ha jót akarsz), akkor miért nem viszed el a bejövő kábelt a második szobába, ahol a rooter szórja szépen a wifit, és az egyik LAN-portáról visszavezetnéd a kábelt az első szobába, ahol a géppel szükséged van a drótos hálózatra? Valahogy feleslegesnek tűnik a két egység.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#27682) adika4444


adika4444
addikt

Sziasztok!

Jó hírem van!
XIV. kerületben megy a UPC wi-free, ezt is arról írom!
A Torrentezés miatt beszlóhatnak, vagy mehet rajta?

üdv, adika4444

(#27683) gduck válasza kabelmania27 (#27668) üzenetére


gduck
addikt

Ezt már írtuk neki, de nem akar fúrni.

(#27684) laabom


laabom
tag

Sziasztok. Segítségeteket szeretném kérni. Upc technicolor modem/routerem van + Tp-Link router 300Mbps. Régebbi modemnél semmi gondom nem volt simán tudtam felölteni viszont ennél nem megy a felötlés. Mit hogy kéne beállítanom a routernél esetleg máshol? Olvasgattam hogy mit kéne de úgy se ment eddig. Több klienset is próbáltam de hát egyikkel se sikerült elindítani a feltöltést.
Várom a segítő válaszokat. Köszönöm előre is

(#27685) kabelmania27 válasza laabom (#27684) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Modemet tedd bridge módba vagy állíts be portforwardot.

(#27686) MaCS_70 válasza gduck (#27683) üzenetére


MaCS_70
félisten

Most már fúrna, legalábbis átvezetne egy LAN-kábelt -- legalábbis vezetékes routerről a LAN-t. :K

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#27687) laabom válasza kabelmania27 (#27685) üzenetére


laabom
tag

Köszi. Most nem vagyok otthon de este megnézem. Hol lehet pontosan átállítani? Ha átrakom bridge módba ugyanúgy menni fog minden? Múltkor valamit átállítottam és resetelni kellett mert nem lett net. Bocsi de nem vagyok vérprofi ebben :S

(#27688) pimmi


pimmi
senior tag

van nickelodeon a bronzban

(#27689) Csaba1512 válasza cris78 (#27678) üzenetére


Csaba1512
tag

"December 1. és január 6. között minden digitális kábeltévé előfizetőnk betekintést nyerhet két prémium csomagunk, az Európa és a Világ csomag műsoraiba, továbbá élvezheti újonnan bevezetett csatornáink változatos műsorát, melyek között a család minden tagja megtalálhatja kedvencét. (VH1, MTV HITS, MTV ROCKS, COMEDY CENTRAL EXTRA, NICKJR, stb.)

Nyomja meg az OnDemand gombot, és havonta egy mozijegy áráért válogasson a több ezer órányi mozifilm és sorozat között! December 8-tól a meghatározott Trio L vagy Trio XL* csomaggal rendelkező előfizetőink egy hónapig díjmentesen élvezhetik a MyPrime élményét.

Meglévő hűséges ügyfeleink között december 1-től karácsonyig naponta kisorsolunk egy 22” LG Full HD LED tévékészüléket, és szintén ebben az időszakban további 4 db Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 3G/WiFi táblagép, valamint 4 db Samsung Galaxy Young 2 Duos típusú mobiltelefon is gazdára talál! Ön is egyike lehet a szerencsés nyerteseknek! Látogasson el naponta a www.upc.hu/advent weboldalra, ahol közzétesszük az aznapi nyertesek nevét, és további meglepetésekkel is várjuk!"

[ Szerkesztve ]

(#27690) poli27 válasza adika4444 (#27682) üzenetére


poli27
veterán

mi a fenét akarsz torrentezni egy 2 megás nettel?...

(#27691) club1 válasza poli27 (#27690) üzenetére


club1
veterán

Ráadásul egy vacak uborkán vagy tc-n, aminek aztán az előfizetője nem érti, hogy miért akadozik a gw-e...

(#27692) cris78


cris78
őstag

Ha leakarom mondani a telefonos szolgáltatást (lejárt a hűség és 1300 Ft-ot fizetünk), akkor elképzelhető, hogy adnak egy jó ajánlatot, esetleg csomagban is? :U

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#27693) Gubek-Einste válasza cris78 (#27692) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Elképzelhető, csomagban biztos kedvezőbb lesz.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#27694) gorkmc válasza Csaba1512 (#27689) üzenetére


gorkmc
tag

Köszönjük az infót! De ez az infó megint honnan van? Hova dugta el a UPC? Érdekesen csinálja a UPC a kommunikációját, az biztos.

(#27695) Csaba1512 válasza gorkmc (#27694) üzenetére


Csaba1512
tag

Egy részük itt van: [link] Ami meg itt nincs feltüntetve az email-ben jött, amit a héten folyamatosan küldenek ki.

(#27696) logaritmus


logaritmus
tag

Sziasztok!

Jelenleg külön koaxon van a tv és külön koaxon a net. Lehetséges, hogy csak egy splittert használva egy kábelre kerüljön a net és a tv?

(#27697) canniball válasza logaritmus (#27696) üzenetére


canniball
nagyúr

Két kábel megy be a lakásba? Elég fura lenne...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#27698) logaritmus válasza canniball (#27697) üzenetére


logaritmus
tag

Így van megoldva, mármint lehet a tetőtérbe egy splitterből jön le a két külön kábel, de azt akarom, hogy csak egy kábel jöjjön be a szobába ne két külön ahogy ezt megoldották és majd a szobában alkalmaznék egy splittert.

(#27699) canniball válasza logaritmus (#27698) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha családi ház akkor tuti nem húztak be két külön kábelt és fent van elosztva, úgyhogy csak azt kell "levinni".

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#27700) kabelmania27 válasza logaritmus (#27698) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Az a lényeg hogy a bejövőre kerüljön a kettes osztó egyik kimenet modem másikat el lehet osztani a tévékre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.