Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26851) cris78 válasza kabelmania27 (#26845) üzenetére


cris78
őstag

Mi az a vissziranyszuro?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26852) overclockerr


overclockerr
tag

Sziasztok!

Új csomagba léptem, kaptam hozzá új boxot meg modemet. Régi box nálam van még, hétfőn adom le.
Idegesített már nagyon, hogy zúg és porszívózni szétszedtem még egy-két hónapja.
Lehet ebből valami baj?

[ Szerkesztve ]

(#26853) SFAkos


SFAkos
aktív tag

Sziasztok!

Pace HD Box, meg technicolor hgw-m van. Azt produkálja, hogy be akarok lépni az interactive-ba (youtube itt van), de csak megáll a kép, gondolkodik kicsit és visszadob a tv csatornára. Tehát nem indul el. Routert, hgw-t is áramtalanítottam újraindítottam és még mindig nem megy.

Bp. VII.ker (digital bronze+hd)

Van valami megoldás? Vagy bejelenteni hibára, esetleg majdegyszerjólesz?

Köszi.

(#26854) Intruder2k5 válasza gorkmc (#26844) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hát nem is sebességemelés... Arra nem kell számítani mostanság!

(#26855) poli27


poli27
veterán

Ezt a Wi-Free-t csak képernyőzárral engedi nekem használni, erre van megoldás?Nem használok ilyet és idegesít!

(#26856) Storms


Storms
őstag

Wi-Free-nél nálam max 2.5 Mb/s a speedtest szerint a letöltés. Másnál is csak ennyi?

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#26857) kungzi válasza Storms (#26856) üzenetére


kungzi
veterán

2,5Mbit/s esetleg. :) De igen, mindenkinél ennyi, mert ennyi a korlát. Feltöltés pedig 0,5Mbit/s.

(#26858) proradeon válasza Storms (#26856) üzenetére


proradeon
őstag

2,5 / 0,5 mbps-ra van korlátozva.

És rosszul írod, mert:
MB - MegaByte
Mb - Megabit

És te megabit-re gondoltál.

:R

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#26859) Storms válasza proradeon (#26858) üzenetére


Storms
őstag

Értem, javítottam :) Az akart lenni, fáradt vagyok már :B :R

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#26860) Zitronensaft válasza Intruder2k5 (#26854) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Akkor te nagyon meg fogsz lepődni..ha ugyanazt értjük sebességnövelés alatt..

(#26861) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy nemrég váltottunk Digital Bronze (?)-ról Trio XL csomagra, aminek következtében az alap Place HD mellé küldtek egy Cisco 8685 DVB NL egységet is.

Letöltöttem a UPC TV alkalmazást a Play Áruházból az Xperia SP telefonomra, regisztráltam MyUPC-re. Be is tudok lépni a telefonon, de a "Médiaboxom" menüpont alatt csak a Place HD egység jelenik meg, csak azt tudom vezérelni az alkalmazáson keresztül, pedig én pont a másikat, a Cisco-t szeretném.

Valami ötlet, hogyan lehetne ezt orvosolni? :F
(mindkét doboz tökéletesen működik, a Place HD-t simán vezérli is a program)

Beauty is pain

(#26862) Zitronensaft válasza Narancs (#26861) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Nem záródott le a munkalap,ezért még nem került a nevedre a box..
Véletlenül nincs több adód a cisco boxon mint a másikon?

És Pace a box neve....

Sőt.. fogalmam sincs,hogy mi az a trio xl csomag,de nem lehet hogy a pace HELYETT küldték a boxot és nem mellé?

[ Szerkesztve ]

(#26863) Narancs válasza Zitronensaft (#26862) üzenetére


Narancs
őstag

Munkalap mikor záródik le? Telefonáljak be holnap?
Nincs több csatorna, viszont annyi kavarodás volt a boxokkal, hogy a telefonban azt mondták, mikor a nagyobb csomagot rendeltük, hogy 2 boxot (egy felvevőset meg egy simát) küldenek, a régi simát meg majd adjuk le 3 napon belül. E helyett küldtek egy felvevőset, simát nem, plusz a felvevős amit küldtek, nem is működött. Ma délelőtt betelefonáltam, elmondtam mindezt és pár perc múlva már ment is a felvevős box is. Csak irányítani nem tudom a telómmal :(

Beauty is pain

(#26864) adika4444


adika4444
addikt

Sziasztok!

Az iPhone-omon egy pillanatrol a másikra megjavúlt a wi-free, azonban nagyon dobálgat, de legalább megy... Gépen is megoldottam végül.
Egy kis infó. Nem tudom, írták-e, de itt ugye publikus IP-t kapunk. Na most ezt megnéztem, és a portok is nyitva vannak. A modemhez nem lehet ezen keresztül hozzáférni.

üdv, adika4444

(#26865) Adler


Adler
aktív tag

Sziasztok!

Mi változott a műsoradat szolgáltató váltáskor? mert nálam eddig is rossz volt most is az. Samsung TV-ben médiacard van és még mindig se hang se kép nincsen a guide gomb megnyomásakor bal felső sarokban.

[ Szerkesztve ]

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#26866) canniball válasza Adler (#26865) üzenetére


canniball
nagyúr

Az szvsz a TV sara, nekem szintén Samum van (C530) mediacarddal és nincs ilyen gondom.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#26867) HofiZoli válasza Adler (#26865) üzenetére


HofiZoli
senior tag

D és H szériám van samuból, és van LG is mediacarddal, egyiken sincs gond. Valahol a készülékben lesz beállítási hiba.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#26868) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

EPC3925-ön érdekesen megy ez a WiFree, mert csak router módban működik! Ha Bridge módba állítom a HGW-t, onnantól hiába is aktív a WiFi, csak a "rendes" SSID-it broadcast-olja, WiFree nincs, tehát ki lehet kapcsolni...

(#26869) Tombi


Tombi
senior tag

Sikerült lemondanom a Wi-Free-t. Az üfsz-os hölgyike próbált győzködni, hogy ha ki van kapcsolva a wifi bridge modban akkor nem is megy...Mellesleg 2 percig azt magyaráztam neki, hogy igen ki tudtam én magam kapcsolni a wifi-t az eszközön, de az nem a Wi-Free. Aztán technikushoz kapcsolt, aki elmondta, hogy újra fog indulni a modem és mostantól deaktiválva van ez az egész.

Én fogtam ki nagyon "fáradt" kollégát, vagy az alap oktatásukba nem fér bele 1-2 szakmai ismeret?

Mellesleg, a kezdeményezés jó, de maga a bevezetés és a beállítási lehetőségek hiánya inkább azt mondatja velem, inkább ne el se indították volna. :U

[ Szerkesztve ]

(#26870) blakey válasza Narancs (#26863) üzenetére


blakey
titán

Nem tudom mit akarsz irányítani? Be tudod programozni a felvételeket, értesítéseket ill. az adott csatornára tudsz váltani, mást nem nagyon tudsz csinálni, a távirányítót nem tudod kiváltani.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26871) tomp válasza Tombi (#26869) üzenetére


tomp
félisten

Te fogtál ki fáradt kollégát!
Nálam így zajlott reggel 7:46-kor: A wi-free-t szeretném lemondani! Pillanat, én nem kapcsolhatok ki mindjárt kapcsolom a technikai osztályt! -fél perc zene- Technikai illető: miért akarom lemondani? Elmondtam, hogy a belső hálózat instabil lett, illetve a wi-free max a ház belső udvarán vehető. Ugye tudja, hogy nem tudom majd én se használni? Igen, elolvastam a tájékoztatót. Szóval nem kéri? Nem. Jó rendben akkor egy határozott igennel erősítse meg! Igen! Köszönöm! Elköszönés után a modem már újra is indult és off lett a wi-free.
2,5perc volt az egész! Ebben benne van a fél perces zene és az elején lévő automata is!

(#26872) Zitronensaft válasza Narancs (#26863) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Huha...ez ilyen állatorvosi ló eset lesz. Le kell tisztázni mely boxok vannak nálad,milyen szolgáltatásokkal. De talán a my upc-n ezt is le tudod ellenőrizni.
Nem tudom mikor kaptad a boxokat és milyen időponttal vállalták a szolgáltatás aktiválását. Távolról meg csak felvételt tudsz beállítani,mit akarsz még irányítani?

(#26873) parijani válasza canniball (#26866) üzenetére


parijani
tag

samu F6500-on (media card-dal) sincs se kép se hang ha guide-ot nyomok, sosem volt. Minden beállítást végignéztem de nem találtam meg, ha valakinek van ötlete annak örülnék.

(#26874) club1 válasza parijani (#26873) üzenetére


club1
veterán

Nekem sincs az lg tv-men. Gyárilag ilyen a szoftvere, nem szolgáltató függő a dolog.

(#26875) Intruder2k5 válasza Tombi (#26869) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

De félig meddig azért igazat mondott, pont előtted írtam, hogy az általam próbált EPC3925-ön Bridge módban nem megy a WiFree, még bekapcsolt WiFi mellett sem... Ez persze nem vigasztalja azokat, akiknek TC / Ubee HGW-jük van!

(#26876) blakey válasza Intruder2k5 (#26875) üzenetére


blakey
titán

De engem igen, mert még nem volt alkalmam kipróbálni. :)
Tehát ha bridge-be tolom akkor nem lesz wi-fee, ez bíztató.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26877) Tombi válasza Intruder2k5 (#26875) üzenetére


Tombi
senior tag

Értem, persze megnéztem itthon és tényleg sugározta a modemem a jelet..szerencsére 2 wi-free közül az enyémet egyből kiszúrtam. Amúgy TC modemem van,
itt zuglóban(14) január óta van netem, de olyan stabil mint újpesten (4) volt. :R

"Ez persze nem vigasztalja azokat, akiknek" TC és Uborka :P modemjük van " *

hát így jártam :)

[ Szerkesztve ]

(#26878) Intruder2k5 válasza blakey (#26876) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A Hot Spot menü látszik Bridge módban is...

Az ASUS-on pedig kikapcsolt kikapcsolt CISCO WiFi mellett...

...és bekapcsolt CISCO WiFi mellett.

Most már nem teszem vissza router módba a HGW-t, így azt nem tudom megmondani, hogy ha ott kikapcsolom a WiFi-t, akkor megmarad-e a WiFree, de bekapcsolt WiFi mellett látszott az ASUS menüjében!

(#26879) hypno skate válasza overclockerr (#26852) üzenetére


hypno skate
senior tag

Megnézik, hogy darabra meg van-e, és bevágják a többi hulladék közé.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#26880) ChiliChili válasza kabelmania27 (#26825) üzenetére


ChiliChili
tag

(#26881) kungzi


kungzi
veterán

Ez nálunk lesz vajon? Elvileg november elsejével indultak T-nél.

(#26882) ChiliChili válasza _Csaba_ (#26827) üzenetére


ChiliChili
tag

Ez ugye nem komoly kérdés? Egyrészt magánügy, másrészt fizetek érte, harmadrészt jó okom van rá, hogy ezt a csomagot választottam, szükségem van rá, ki tudom (illetve szeretném) használni.

(#26883) ChiliChili válasza Uthenger (#26831) üzenetére


ChiliChili
tag

Bírnia kellene... (mac pro)

Egyébként, biztos valami gubanc van, mert a telefon sem ok.

[ Szerkesztve ]

(#26884) MaCS_70 válasza Intruder2k5 (#26875) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nekem TC-om van, nem kértem a WFree kikapcsolását, oszt mégsem jelentkezik semmi aktivitás róla.
A UPC a jelszót már legalább három napja kiküldte -- kell még csinálnom valamit? (Bridge-módban van a TC, wifi kikapcsolva.)

Nem mintha bárkinek is hiányozna, birtokháborítás nélkül csak valamilyen komolyabb eszközzel élvezhetné a családon kívül más, csak úgy érdekel.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26885) Intruder2k5 válasza MaCS_70 (#26884) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Sok mindent Te nem tudsz tenni ez ügyben, legfeljebb újraindítod a HGW-t, hátha valami baki folytán az elmeredt és ettől észhez tér! Ha meg nem, akkor vársz tovább, egyebet nem tehetsz, gondolom emiatt nem akarsz 1221-et hívogatni...

(#26886) MaCS_70 válasza Intruder2k5 (#26885) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm, pont erre voltam kíváncsi.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#26887) LNx válasza blakey (#26751) üzenetére


LNx
tag

koszi!

(#26888) Zitronensaft válasza SFAkos (#26853) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Router-t ,hgw-t hiába indítod újra,semmi közük a box működéséhez.
Jelentsd be,van pár hely ahol hasonló hiba van,legalább előbb jutnak valami megoldásra.

(#26889) kabelmania27 válasza ChiliChili (#26880) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Köszi, rendben vannak az értékek túlterheltség okozhat lassulást, csúcsidőn kívül vagy reggel is mérj
Milyenek a felfelé értékek?

[ Szerkesztve ]

(#26890) poli27 válasza poli27 (#26855) üzenetére


poli27
veterán

Erre senki nem tud megoldást? Csak nekem van ez a szarság? :D Mi a fenéért kötelezik az embert a képernyőzár alkalmazására?....

(#26891) AkyyrA válasza poli27 (#26890) üzenetére


AkyyrA
csendes tag

Szerintem egyedi probléma. 😊

(#26892) handrash válasza handrash (#26832) üzenetére


handrash
őstag

Erre valaki?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#26893) kabelmania27 válasza handrash (#26892) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Box áramtalanítás után is ezt csinálja?

(#26894) AkyyrA válasza handrash (#26892) üzenetére


AkyyrA
csendes tag

Szerintem ez is egyedi probléma lesz.

(#26895) ChiliChili válasza kabelmania27 (#26889) üzenetére


ChiliChili
tag

Köszönöm, itt az upl:

(#26896) kabelmania27 válasza ChiliChili (#26895) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezek az értékek is rendben vannak. Most milyen a sebesség?

[ Szerkesztve ]

(#26897) handrash válasza kabelmania27 (#26893) üzenetére


handrash
őstag

Köszi, jó ötlet volt! Úgy tűnik megoldotta. :R

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#26898) kabelmania27 válasza handrash (#26897) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincs mit, előfordul hogy a box lassabban szinkronizál.
Biztos ami biztos alapon nézd meg a box jelszintet és a feltöltési erősséget, menü 1789 sokszor le gomb majd értékek után megint le gomb kilépés back. Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e csillapító bekötve.

[ Szerkesztve ]

(#26899) Storms


Storms
őstag

üdv!

Tudnátok segíteni abban, hogy Nokia N82-n lehet-e upc wi-free-re csatlakozni valahogy? Sehogy se sikerül. :( ( MSCHAPV2 , EAP-PEAP)?

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#26900) ChiliChili válasza kabelmania27 (#26896) üzenetére


ChiliChili
tag

Most

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.