Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26551) club1 válasza sly54 (#26548) üzenetére


club1
veterán

Én így vagyok (SA EP2203 modem), és sikerült a szomszédéra csatlakoznom.
Viszont egy másik helyen nem (S4 mini), tehát mintha különbségek lennének a hotspotok auth-jai között.

[ Szerkesztve ]

(#26552) Sanya


Sanya
nagyúr

ha meghákolok egy routert, beállítom ilyen UPC 13451345 akárminek, akkor gyűjthetem a user/passokat is? :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#26553) cris78


cris78
őstag

Ha lemondom, visszaadom az otthoni netet akkor megmarad a wi-free jelszavam? ;]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26554) AkyyrA válasza htc07 (#26547) üzenetére


AkyyrA
csendes tag

Így kéne, de úgylátszik nem. Többször próbáltam, simán csatlakozik sajátomhoz. Ami tuti hogy saját mert házunkba ha kikapcsolom modemet, nincs UPC Wi-Free SSID-t.

(#26555) blakey


blakey
félisten

Tegnap bekapcsolták a HGW-n a Wi-Free, ma kaptam levelet. Kipróbáltam. A telefonnal (wp) az utcán és amerre volt upc simán működött a legkisebb erősséggel is. Tehát egyelőre nem mondhatom, hogy nem működik, tökéletesen teszi a dolgát, hogy mennyire lesz életképes és kihasználva az egy más kérdés. A csatlakozás 4 másodperc volt, nem külzdött, pedig nem volt erős a jel, nem keresgélte, stb. Belvárosban, az utcában nem működött, nem is kereste, de az udvarba lépve azonnal csatlakozott, ott is működött.
Meglátjuk, hogy mi lesz.

#26553) cris78
Megmarad, de nem tudsz csatlakozni, mivel összhangban van azzal, hogy te is megosztod.

(#26554) AkyyrA
Le tudod ellenőrízni, (A BSSID-k második, harmadik, negyedik és ötödik számpárja megegyezik) hogy saját-e vagy sem. Egyébként abban az esetben tudsz a saját Wi-Free-dhez csatlakozni ha erősebb a jele, mint a magán wifinek, a modem közelében már a magán hálózatot fogod használni.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26556) jerry311 válasza DS39 (#26544) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ezt ma kaptam.

Kedves X Y!
Ügyfélazonosító: xxxxxxxxxx
Iktatószám: CC-xxxxxxx/1-2014

Tájékoztatjuk, hogy a UPC Wi-Free szolgáltatás kikapcsolása néhány percen belül megtörténik és az Ön által használt WiFi képes kábelmodemen a UPC Wi-Free hálózat letiltásra kerül. Ezzel egy időben az Ön felhasználói jogai is megszűnnek.

Ha egy ügyfélszámon több kábelmodemet használ, a módosítás az összes kábelmodemet érinti.

Amennyiben meggondolja magát és újra használni szeretné szolgáltatásunkat, kérjük, hívja a 1221-et és igényeljen új jelszót - azonosítást követően az 1-es menüpontban automatán, vagy azonosítás nélkül az ügyintézőnél az 1-es menüpontban.

A UPC Wi-Free szolgáltatásról bővebb információt, bemutató videókat és a felhasználás feltételeit megtalálja a www.upc.hu/WiFree oldalon.

Minden további kérdésével kapcsolatban szívesen fogadjuk megkeresését a www.upc.hu/email oldalunkon vagy a 1221-es számon.

Üdvözlettel:
UPC Magyarország

(#26557) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok!

nekem egy régi webstar modemem van és sajnos dögledezik (vagy a UPC mint szolgáltató egy ...).
ez onnan nyilvánul meg,hogy elmegy a telefon vonal vagy a net vagy mindkettő és ezt mondjuk heti rendszerességgel csinálja.

már volt kint szerelő,de mit ad isten akkor hibátlan volt, így mondta,hogy elhiszi hogy rosszalkodik mert régi darab, de mivel most jó, így nem tud vele mit csinálni.

kérdezem,hogy mikor várható már,hogy mi is megkapjuk az új modemet? (bp, 4 ker) ez így eléggé felháborító.

(#26558) jerry311 válasza Járókeret (#26557) üzenetére


jerry311
nagyúr

Hát erre kb. nincs más megoldás, mint hetente bejelenteni (vagy amikor vacakol).

(#26559) htc07 válasza Sanya (#26552) üzenetére


htc07
addikt

ja ez bennem is felmerült, de aztán láttam, hogy titkosított kapcsolaton társalognak az eszközök, úgyhogy sokat nem érnél vele.

(#26560) Járókeret válasza jerry311 (#26558) üzenetére


Járókeret
senior tag

és olyan nincs,hogy beviszem a mondemet és kérem az azonnal cseréjét? így is úgy is cserélve lesz , csak nem 1 év múlva, hanem azonnal. és még a postaköltség megtakarítását sem kérem el.

ja és még pert sem akasztok a nyakukba, hogy nem látják el szolgáltató kötelezettségüket, amiért én fizetek.... vagy ez nem ámerika?

(#26561) jerry311 válasza htc07 (#26559) üzenetére


jerry311
nagyúr

De ha én beállítok egy UPC Wi-Free SSID-t, akkor már az én eszközömre próbál becsatlakozni a user. Aztán, hogy én mit csinálok az általa küldött felhasználónév / jelszó párossal, az már csak tőlem függ.
Ha még man in the middle-t is játszom, akkor már megvan az összes egyéb user/pass amit használt míg az én ál ingyen wifimet használta.

(#26560) Járókeret
Ezt max akkor ha éppen modemcsere program van. Egyébként 99% eséllyel el fognak hajtani.

[ Szerkesztve ]

(#26562) blakey válasza jerry311 (#26561) üzenetére


blakey
félisten

Na és hol állítod be az SSID-t, mert nem férsz hozzá. :)

#26557) Járókeret
Nálam is volt ilyen, azt csináltam, hogy amikor épp dögledezett a telefon meg a net, gyorsan tárcsáztam, nem értette, hogy mit mondok, de közben látta, hogy gond van, jött a szerelő, elhárították a problémát, szakadás (rágcsáló) volt, de után a modemmel is gond volt, kicserélték, azóta (kopp-kopp), működik.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26563) Járókeret válasza jerry311 (#26561) üzenetére


Járókeret
senior tag

őőő és éppen nem modem csere program van ? :D a szerelő is mondta,hogy folyamatosan cserélik a régi modemmel rendelkező ügyfeleknek, csak én ezt nem akarom megvárni.

(#26564) becotti


becotti
újonc

mhm

(#26565) mcfly82 válasza _Csaba_ (#26515) üzenetére


mcfly82
tag

Most csak fiktív számokkal szemléltetem a dolgot. hogy szerintem miért csinálta így a UPC.
Tegyük fel, hogy van 300 000 internet előfizető. Ebből mondjuk 50 ezer használná a wifreet, 50 ezer pedig semmiképpen sem. A maradék 200 ezer meg lesz... vagyis nem érdeklődik :)
Ha kérni kéne, lenne 50 ezer spot, ahol működne. Míg így, hogy le kell mondani, lesz 250 ezer, ami működik (mert az az 50 ezer mondja le, aki nem szeretné). Tehát sokkal jobb lesz a lefedettség, ergo nagyobb eséllyel beválik a szolgáltatás, emeli a UPC értékét, hírnevét, stb.
Persze, abban egyetértek, hogy ez így nem túl korrekt, de jogilag gondolom nem követ el hibát a UPC, és az ő érdekük (és azok érdeke, akik szeretnék használni a wifree-t) ezt szolgálja.

(#26566) jerry311 válasza blakey (#26562) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem-e? Képzeld épp most állítottam át pár Cisco AP SSID-jét "UPC Wi-Free"-re. Majd jönnek a az ingyen wifisek és kibányászom a RADIUS logokból, hogy mégis mi volt a felhasználónév jelszó amivel megpróbáltak bejelentkezni.

(#26563) Járókeret
Szerintem nincs. A kb. 8 éves Scientific Atlanta WebStar modememet is csak azért cserélte le hétfőn a szerelő, mert miután a műszer tökéletes jelszinteket mutatott, a modem még mindig nem volt hajlandó onlineba állni.

[ Szerkesztve ]

(#26567) DS39 válasza jerry311 (#26556) üzenetére


DS39
nagyúr

ez így rendben is van, ha nem osztasz meg, nem is használhatod máshol a Free-t.
amúgy poén, az utána lévő bekezdés, engem azzal hülyített az ügyfélmegtartó, hogy ha egyszer kikapcsoltatom, többet nem kapcsoltathatom vissza. (na nem mintha akarnám)

blakey: mi az hogy nem férsz hozzá? még a UPC által adott modemben is simán átírhatod a UPCsokszám nevet kismacskára, vagy Free-re. ha meg saját routered van akkor bármit szabadon konfigolhatsz. szóval páran biztos vissza akarnak majd ezzel élni, de szerintem sokra nem mennek vele, néhány helyen azzal az account-tel, tudnak ingyen wifizni. másra nem igazán jó, mert a myupc profilhoz nem férnek vele hozzá, így nagy kárt nem okoznak vele.

[ Szerkesztve ]

(#26568) vargalex válasza blakey (#26562) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Nem szolgáltatói, hanem saját routerről beszélt. Mögé pedig már tehet is egy Radius szervert, ami fogadja az auth kéréseket (alternatív firmware esetén akár magára a routerre is). Így már meg is vannak az user/pass-ok.

Alex

(#26569) cris78 válasza blakey (#26555) üzenetére


cris78
őstag

A francba! Akkor nem jött össze a rezsicsökkentés :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#26570) hypno skate válasza sly54 (#26548) üzenetére


hypno skate
senior tag

Én pl képtelen vagyok Wi-Free hálózatra csatlakozni a kapott felhasználónevemmel és jelszavammal.
Egy Dell Latitude laptoppal próbáltam eddig.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#26571) Járókeret válasza jerry311 (#26566) üzenetére


Járókeret
senior tag

na ugyan ilyen modemünk van nekünk is.

felhívom őket, aztán megkérdem, mert ez így tarthatatlan.

(#26572) vargalex válasza mcfly82 (#26565) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Én egyébként magával az ötlettel (ahogy itt a legtöbben) egyetértek, támogatom, ahogy a fon hálózatot is.
Viszont a sikerességéről nem vagyok meggyőződve. Egyrészt a szolgáltatói HGW-k hatótávolsága nem túl jó (legalábbis az itteni vélemények alapján), másrészt szerintem az előfizetők nagy része társasházban a 2-3+ emeleten lakik, aminek az utcán semmi jele nem lesz. Tudom, az UPC családi házas övezetben is szolgáltat, én is ott vagyok. De előfizetői számban biztos, hogy a társasházban élő ügyfelek vannak nagy többségben. Tehát jól hangzik a beharangozóban az a 200000-nél több hazai hozzáférési pont, de nem hinném, hogy az utcaszinten elérhetőként ez 40-50000-nél többet jelentene (lehet, hogy még ennyi sem)... Persze ez is valami.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#26573) Intruder2k5 válasza vargalex (#26568) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Amivel a userek nagy százalékánál szerintem a myupc oldalra is be lehet majd lépni az azonos jelszó miatt, és tetszőlegesen megrendelni ezt-azt, vagy épp lemondani...

(#26574) blakey válasza jerry311 (#26566) üzenetére


blakey
félisten

Jó, de azzal nem a WI-free SSID-jét állítod át hanem a sajátodat.

(#26568) vargalex
Látom, hogy nem a upc-s Wi-Free- állítja át hanem a sajátját.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26575) FireShadow válasza Mate (#25859) üzenetére


FireShadow
senior tag

De van, besétáltam egy UPC irodába és mondták hogy van fair use policy. Az üzleti elöfizetöknek viszont nincs limit.

"Szolgáltató túlzott mértékű használatnak tekinti azt az esetet, amikor az egyéni Előfizető adatforgalma egymást követő három hónap átlagában a 300 Gigabyte forgalmi mennyiséget meghaladja (extrém használat). Amennyiben az egyéni Előfizető az extrém használatnak minősülő adatmennyiség 80% - át eléri, a Szolgáltató erről értesíti az egyéni Előfizetőt, a jogkövetkezményekre történő figyelmeztetéssel, és egyúttal felhívja a szerződésszegő magatartástól való tartózkodásra. Ha az egyéni Előfizető forgalma meghaladja az extrém használatnak minősülő átvitt adatmennyiséget, akkor a Szolgáltató az egyéni Előfizető szolgáltatásnak sebességét jogosult korlátozni. Amennyiben az egyéni Előfizető a szerződésszegést a Szolgáltató jogkövetkezményekre történő felhívása esetén sem szünteti meg, azaz adatforgalma az értesítést követő hónapban ismételten megh aladja a 300 Gigabyte adatmennyiséget, a Szolgáltató a szerződést a z ÁSZF 12.3. 3 pontjá ban foglalt rendelkezéseinek megfelelően felmondhatja. "

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#26576) vargalex válasza Intruder2k5 (#26573) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

A Wi-Free-hez nem a myUPC-s jelszavadat kapod.

Szerk.: Közben leesett. Biztosan az egyező felhasználói név - jelszó párosra gondoltál...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#26577) Intruder2k5 válasza blakey (#26574) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez lenne a lényege...

szerk.:
Igen Alex, így van! Arra gondoltam, hogy ugye a felh név alapból azonos, a jelszót meg tuti sokan ugyanazt adják!

[ Szerkesztve ]

(#26578) vargalex válasza blakey (#26574) üzenetére


vargalex
félisten

De erről a Wi-Free-re kapcsolódó felhasználó semmit sem tudna... Pont erről volt szó eddig.

Szerk.: Intruder2k5 megelőzött.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#26579) Mate válasza FireShadow (#26575) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, ÁSZF-ben benne van. Viszont mint írtam nem jellemző, hogy alkalmazzák.

(#26580) bb.bocs válasza hypno skate (#26570) üzenetére


bb.bocs
őstag

ugyanez a problémám... kaptam nevet jelszót a telefon próbál csatlakozni és ennyi... n o mind1. jó lenne használni. a 4ediken meg sokan nem fognak csatlakozni hozzám :D szóval nekem mind1, de az ötlet jó hogy mész az utcán és wifi :) csak szerintem nincsen annyi előfizető akinél ez aktív is hogy totálisan lefedje a netet az országban stabilan. de jó ötlet, nekem ebből semmi hátrányom nem származik úgy érzem, max másnak adok netet, de ezt meg sem érzem és csak upc s nek :) nincs vele gondom ha működne :)

(#26581) bb.bocs válasza bb.bocs (#26580) üzenetére


bb.bocs
őstag

rútert újraindítottam és működik( lehet a telefonon is bénáztam...) azért azt is közzétehetnék hogy indítsd újra a rúúútert mert nem megy. legalább is nekem nem ment :) meglátjuk mennyire működik ez.

(#26582) taip válasza vargalex (#26572) üzenetére


taip
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék. Budapest belvárosában esélyes, hogy megy, de ritkábban lakott helyeken (akár lakótelepeken, ahol nem a ház tövében sétálsz), a sokadik emeleten levő router nem hinném, hogy látszana.
Otthon megnéztem, nálunk a legerősebb Wi-Free jel is csak -90dBm körül van, pedig nem az utcán sétálok, hanem bent vagyok az épületben. Kipróbálni nem tudom, mert még nem kaptam jelszót.

Amúgy jó reklám és ha működik külföldön, akár még jól is jöhet nekem is. Belföldön felesleges mobilnet mellett.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#26583) hypno skate válasza bb.bocs (#26581) üzenetére


hypno skate
senior tag

Már az újraindításon is túl vagyok, de egyelőre nem akarja az igazságot.

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#26584) becotti


becotti
újonc

vlaki tud egy wi-frees user+password-öt? :C

üzenetben

[ Szerkesztve ]

(#26585) club1 válasza becotti (#26584) üzenetére


club1
veterán

Aztán letöltöd vele egy gyermekkorú meztelen képét, majd arra rúgja az ajtót a TEK, aki volt olyan okos, hogy megosztotta veled a jelszavát...

(#26586) Arolotifar válasza becotti (#26584) üzenetére


Arolotifar
őstag

Megrendeled a netszolgáltatást és a UPC majd küld neked emailben :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#26587) beta válasza jerry311 (#26566) üzenetére


beta
aktív tag

Hiaba loggolod a usereket, abbol meg nem fogod a jelszot megtudni, max ha egyesevel bruteforce crackeled mindegyiket, sok sikert hozza. (Dictionary attack kizarva, mert random generalja a jelszavakat a upc.) MITD szinten nem fog menni, mert ahhoz is tudnod kell a user jelszavat elore. Szoval ennyit errol.

(#26588) vargalex válasza beta (#26587) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Ha az authentikációt végző radius szerver is az ő irányítása alatt van, akkor miért ne tudná meg? A teljes authentikációs radius csomag hozzá érkezik meg...

Alex

(#26589) Zitronensaft válasza Járókeret (#26560) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Az a modem nem dögledezik,hanem régi tipus,csúcsterheléseknél nem tud frekvenciát váltani. Azonnali cserét kérj.

(#26590) beta válasza vargalex (#26588) üzenetére


beta
aktív tag

Mert mschapv2-ben mutual authentication van.

(#26591) FireShadow válasza Mate (#26579) üzenetére


FireShadow
senior tag

Szoval ha berendelem és nekiállok havi fél-1 terákat forgalmazni rendszeresen, mennyire biztos az a "nem jellemző"? Bár lehet még így is beköttetném és link load balance-al össze kötném a kettőt, hogy legyen egy 8x gyorsabb netem a mindennapokra, és maradna a korlátlan T, mint backup.

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#26592) Mate válasza FireShadow (#26591) üzenetére


Mate
nagyúr

UPC azt mondja, már nem alkalmazza. Fórumon is az a tapasztalat, hogy már nem alkalmazza. Ennek ellenére ÁSZF-ben benne van.

Nekem voltak 3TB-s hónapjaim és nem volt korlátozás. A 300 gigát szerintem mindig túllépem.

(#26593) FireShadow válasza Mate (#26592) üzenetére


FireShadow
senior tag

Hm köszi ez bíztató. Gondolom, akkor logikus lépés lenne a 30/5-ös T VDSLről váltani a 240/20-as UPC netre?

Keeping secrets away from everyone Staring out into another world .. Ocean city girl

(#26594) blakey válasza vargalex (#26578) üzenetére


blakey
félisten

Látom, rendben van, elnézést kérek, sok a meló és felületes voltam. Ettől függetlenül ez beteges. :) Elmegyek hozzád, felcsatlakozom a netedre, mert megadod, majd hazajövők, ugyanazt az SSID-t beállítom, áthívlak hozzám és szépen leszedem az infókat a gépedről. :)

"Imádom" mikor az emberek mindenben a rosszat keresik. Dehát ebből is lehet táplálkozni. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26595) Mate válasza FireShadow (#26593) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha ki tudod használni és más szolgáltató nem érhető el, akkor egyértelműen!

Amennyiben csomagban gondolkodsz, akkor lehet jobban jársz 120-a nettel. Ha kevésnek bizonyul, amúgy is fel lehet emelni 240-re.

(#26596) eight válasza Mate (#26485) üzenetére


eight
senior tag

"Ne légy kritikus"
Bocsi, de nekem nem szóltak, hogy te mondod meg mi legyek ;).

Azért vagyok kritikus mert "érdekel"hogy mi történik a UPC-vel. Szeretem a szolgáltatásukat, azért fizetek érte minden hónapban. Mindig kedvesek voltak velem, és segítőkészek is. Ha lesz***nám a UPCt, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem pazarolnám az időmet arra, hogy itt kritikákat irkáljak. 2001 óta vagyok UPC előfizető (szerintem szeretett hazácskánkban akkor még nem is volt), és pontosan tudom, hogy miről beszélek.
Nagyon tetszik, hogy ingyen wifit akarnak adni, és ha majd nekem is olyan modemem lesz egyszer, akkor biztos hogy engedélyezni fogom (egyébként köszi a bridge info-t!). Abban is egyet értek veled, hogy ténylég ők nyújtják a legjobb szolgáltatást, viszont (véleményem szerint) mesze nem a legjobb minőségben.

Hogy egy kicsit nyakatekert hasonlattal éljek, lehet hogy tőlük jön a csövön a legolcsóbban a legtöbb és a legnagyobb nyomású víz, de tiszta szutyok. Évek óta (sok más ember segítségével) figyelem és tesztelem a különböző szolgáltatók internetjét, és kevés olyan "zajos/darabos" (jitteres) net van Európában, mint amit a magyar UPC ad. Azért persze van rosszabb is (pl.: angol Virgin), de többnyire nagyon a végén, a legalján vagyunk a listának (megjegyezném, hogy ez nem az egész Európai UPC-re általánosítható jelenség). És ezt nem a kalapomból húztam elő, sok-sok emberrel különböző országokból és ISP-ktől egyszerre teszteltük ugyanazokat az európai szervereket, sok-sok éven át. Ha valamelyik hétvégén lesz egy kis időm, akkor összekaparok neked egy összesítést, ami szvsz. magáért fog beszélni.

Én csak azt próbáltam mondani, hogy szerintem (lehet) nálunk még nem érett meg erre a szolgáltatásra az infrastruktúra, legalább is itt a belvárosban biztosan nem.

[ Szerkesztve ]

(#26597) blakey válasza eight (#26596) üzenetére


blakey
félisten

A belvárosban valóban sz*r a hálózat (már ahol voltam, V. kerület), tudom, mert tapasztaltam, de 11. kerületben nincs gond, nem kockásodik, nem darabos a kép.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26598) eight válasza blakey (#26597) üzenetére


eight
senior tag

V, VII, VIII és XIII-ból vannak hoszzú távú adataim (egy-egy node mindegyik említett kerületből) , ezekben borzalmas a helyzet, VIII és XIII különösen. TV-m kb. 2002 óta nincsen szóval azt nem tudom :)

(#26599) Mate válasza eight (#26596) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem én mondom meg. Pár itteni fórumozó szólt, hogy túl negatívak vagyunk.

Sajnos elmúlt 1,5 évben csak negatív tapasztalatom van a szolgáltatásaikkal, így nagyon, nagyon, nagyon erősen arra kell koncentrálnom, hogy pozitívan írjak róluk :)

[ Szerkesztve ]

(#26600) gduck válasza eight (#26596) üzenetére


gduck
addikt

"2001 óta vagyok UPC előfizető (szerintem szeretett hazácskánkban akkor még nem is volt),"

Ezt nem egészen értem... Mi nem volt? Mert UPC már évek óta ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.