Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26451) kabelmania27 válasza HofiZoli (#26449) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Este több tévé van bekapcsolva, akkor kb ez úgy működik mint anno danibijus rádió zenei változatosság szolgáltatása:D
Tévén hány százalék a jelerősség?

[ Szerkesztve ]

(#26452) HofiZoli válasza kabelmania27 (#26451) üzenetére


HofiZoli
senior tag

jelerősség 98-100%, jelminőség 96-100.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#26453) zhata


zhata
senior tag

Kb. fél napja használom a wi-free-t, de azt már látom, hogy állandóan keresi a hálózatot, és nagyon meríti az akkumulátort. :F Egyébként műxik. Voip hívást is tudtam vele kezdeményezni.

(#26454) Peltár válasza poli27 (#26443) üzenetére


Peltár
aktív tag

Poli!
Mivel minden UPC Internet előfizetőnek már opció a Wi-Fi (nem a Wi-Free) csak neked még nem jött meg az új Ubee, pedig gondolom várod már, ezért látszik a menüben. Én majdnem ezt mondtam le, az általam NEM kért Wi-Free helyett. Tehát ha Wi-Fis HGW lenne nálad le tudod tiltatni a Wi-Fi-t

(#26455) kabelmania27 válasza HofiZoli (#26452) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szuper:)
zhata: Mennyire stabil a wi-free kapcsolat?

(#26456) Zitronensaft


Zitronensaft
aktív tag

A free wifi előtt nem akartam megjósolni,hogy mi lesz itt.Már mondom is,mi lesz mobillal kapcsolatban...
A telefon árak magasak. Telenornál,telekomnál,vodafonenál feleennyi,vagy 20 forinttal olcsóbb.
Percdíjak,sms díjak,mobilnet árak magasak,telenornál,telekomnál,vodafonenál feleennyi,vagy 12 fillérrel olcsóbb.
Miért csak ilyen szar készülékeket árulnak.
Miért függetlenek a készülékek.
Ha véletlenül kiderülne,hogy csomagban,vagy meglévő csomagokhoz hozzácsapva fillérekért lesz készülék meg díjak,akkor milyen jogon különbözteti meg a nem upc előfizetőket..

(#26457) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!
Az a problémám, hogy a korábbi albérletembe rendeltem 1 évre, határozott szerződéssel netet. Fél év után kaptam egy lehetőséget külföldön tanulni, a helyemre egy haverom költözött be. Ők fizették rendesen a netet, de fél év után eljöttek. A netnek szept közepén kellett volna lejárnia. Beléptem az upc netes felületére, és látom, hogy még mindig aktív a net, használva is van az új lakók által, emellett 2 havi tartozásom van feltüntetve a rendszerben. Ilyenkor mit lehet csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#26458) Zitronensaft válasza dangerzone (#26457) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Gyorsan felkeresni a upc-t,hogy mi a szitu. Bár ez a határozott idejű szerződés nekem kicsit ködös. Biztos hogy nem járt le,ha 2 hónap tartozás már van rajta..nemsoká ki fogják kapcsolni,de a tartozás megmarad,úgyhogy lépj valamit.

(#26459) blakey válasza dangerzone (#26457) üzenetére


blakey
titán

Ha a te neveden van akkor azonnal szüneteltesd és megkeresed a lakókat, hogy fizessék ki a tartózást, bár lehet, hogy csak a tartózás rendezése után lehet szünetelteni, de ha "kemény" akarsz lenni és a te neveden van a szolgáltatás, akkor egyenlítsd a számlát és mond le a szolgáltatást. :) Úgy, hogy küllföldön vagy, nem biztos, hogy be tudod szedni a tartózást, de mindenképp meg kell próbálni.

(#26458) Zitronensaft
Szerintem 1 éves hűségszerződésre gondol.

[ Szerkesztve ]

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26460) kabelmania27 válasza dangerzone (#26457) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Legegyszerűbb ha megfogadod blakey tanácsát+hívd fel az ingatlantulajdonosát és mondd el neki mi a helyzet, ha megszüntetik arra a címre nem lehet (vagy nagyon bonyolult) köttetni netet.

[ Szerkesztve ]

(#26461) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Kérdésem, hogy van olyan ok, ami miatt le tudom mondani az UPC szolgáltatását mert még van 18 hónapom, mert itt várhatok olasz bajnoki meccset! Ezen az Wi-Free lemondásán szenvedek egyelőre, illetve a Wifis sz@rom is szeretném lecserélni egy normál modemre, arra van lehetőségem?

(#26462) kabelmania27 válasza #TOTTI (#26461) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Arról lehetett olvasni topicban, hogy új bekötésnél valaki aztmondta hogy csak sima modemmel kéri a bekötést, de hogy meglévő hgw-t kicserélték sima modemre arról nem olvastam, legegyszerűbb ha átállítod bridge módba és használsz saját routert.

(#26463) DS39 válasza #TOTTI (#26461) üzenetére


DS39
nagyúr

az elejét nem teljesen értem, a Digi-n mennek az olasz meccsek, itt csak a SportKlub ad néhányat, de inkább ilyen Lazio-Chievo szintűeket. ha még ennyi idő van a hűségedből akkor valószínűleg kénytelen leszel megvárni míg letelik és aztán váltani, vagy beruházol egy MinDigTV-re ahol valamelyik havidíjas csomagban benne van a DigiSport1.

[ Szerkesztve ]

(#26464) #TOTTI válasza DS39 (#26463) üzenetére


#TOTTI
őstag

Vagy átiratom valakire, mert kedvezőbb mint a most újonnan vásárolható díjcsomag (Trio S) és a hűségidő is rövidebb. A másik, hogy behúzok egy 2800Ft-os Digi-t és azon nézem. Egyre fontosabb lett a meccs, emiatt gondolkodom a váltáson, meg ez a gagyi Technicolor eszköz se jön be.

MindigTV jó ötlet. :)

[ Szerkesztve ]

(#26465) zhata válasza kabelmania27 (#26455) üzenetére


zhata
senior tag

Még nem volt időm hosszabban tesztelni. Általában a keresés -fél perc kb.- után stabil. Aztán ha máshová megyek, néha újból keresi. Egyszer írta ki, hogy bizonytalan. Használható annak kinek nincs egyéb netes előfizetése.
De melegedett a telefonom, bizony.

(#26466) _Csaba_


_Csaba_
senior tag

Nekem szerencsére nem routeres a upc modemem. De én tutira letiltanám a sajátomat ha routerem lenne.. Szerintem a hackerek majd könnyedén belépnek routerekre..

(#26467) Peltár


Peltár
aktív tag

Zhata a wifi mennyire zabálta a telefonod aksiját? Az enyémet nagyon. KB 10 perc 1/3-ot levett

[ Szerkesztve ]

(#26468) blakey válasza _Csaba_ (#26466) üzenetére


blakey
titán

A hackerek úgyis belépnek ha akarnak, nem kell router, elég ha egyszer netre csatlakozol és a géped elérhető. :) Nem szabad ennyire paranoidnak lenni.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26469) zhata válasza kabelmania27 (#26455) üzenetére


zhata
senior tag

Már egyszer elküldtem, de úgy látszik, nem ment át.
Tehát: néhány óra alatt nem tudok határozott véleményt mondani. Általában, kb fél percig keresi nálam a free-t,
aztán stabil. (Bp. VIII. ker.) (Később, máshol megint keresi, emiatt az akkumulátor nagyon merül.)
Lehet, hogy bezavar, hogy van más netes előfizetésem is. Otthon természetesen az állandó wifi megy, az wi-free-re azt írja ki, hogy mentve. De gondolom, hogy ez természetes.
Holnap tudom jobban kipróbálni.

(#26470) zhata válasza Peltár (#26467) üzenetére


zhata
senior tag

Nagyon. Kb. fél óra alatt 34 %-ról 27-re csökkent.

(#26471) szab.tam válasza Intruder2k5 (#26280) üzenetére


szab.tam
nagyúr

még 1 ehhez a free wifi mizériához.
lemondom.
ok.
de hogyan tudom ellenőrizni, hogy valójábannincs nyitva az ubi-m?

***

egyébként azért még átgondolom.
mert nem hülyeség, azt azért a többség elismeri.
csak az eljárás felháborító.

az más kérdés, hogy a voda red-del val 500 mb-om, így nagyon szükségem sincs rá, külföldre meg már nem nagyon járok.

***

az is igaz, hogy bárhogyan kapcsolódsz, ha már a kábelvégen vagy, úgyis be lehet törni.
csak én úgy vagyok vele, hogy ez egy + bejárat...

***
***

viszont a hétvégén szakaszosan néztem az eurosport2hd-n meccseket, és mintha megszűnt volna a szaggatás...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#26472) TheMarci


TheMarci
addikt

Csak hogy legyen ellenvélemény is, én örülök a wi-freenek, és biztos, hogy nem kapcsolom ki. Különösen nem fáj, hogy esetleg valakinek jó, hogy használhatja a wifit tőlem.

Ha megemelnék a sávszélességet, úgy, hogy nem szólnak előtte, meg nem kérdeznek meg, akkor is háborognátok, hogy hogy képzelik ezt, és kéritek vissza a régi sávszélességet?

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#26473) blakey válasza szab.tam (#26471) üzenetére


blakey
titán

Nálam, a cisco 3925-nél, van egy wifi hotspot rész és ott szerepel az enabled, ha engedélyezve van, gondolom ha kikapcsoltatom, akkor disabled lesz.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26474) htc07 válasza TheMarci (#26472) üzenetére


htc07
addikt

persze hogy háborognának, nincs benne a szerződésben hogy az ő lakásukban gyorsabb internetet lehet szolgáltatni, nem azért fizetnek :U

(#26475) szab.tam válasza TheMarci (#26472) üzenetére


szab.tam
nagyúr

velem megtörtént. :K :D

amikor a modemcserék után etetésből egy időre felemelték, én háborogtam.
(vissza lehet keresni.)
konkrétan itt mindenki hülyének nézett, (alaból értettem is), de speciális okom volt rá, hogy miért zavart a dolog...

****

(B)(#26473) blakey(/B)
az csak egy állapotot jelez vissza, vagy egy kapcsoló is egyben, amit te is tudsz állítani?
mert az előbbi valószínűbb.
mivel feljebb írták, hogy ezt mi nem tudjuk kikapcsolni.
de köszi, megnézem, van-e ilyen az ubi-mon. :R

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#26476) Intruder2k5 válasza szab.tam (#26471) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ellenőrizni két módon tudod...

1. Fogsz egy WiFi-s eszközt, és megnézed, hogy adja-e még az SSID-t az Ubee!

2. Ha nem úgy lenne, átállítod router módba, úgy (állítólag) látható a Wi-Free státusza, ki/be kapcsolt állapot, kliensek száma, stb...! Azért állítólag, mert nekem ugye modemem van, ergo személyesen nem láttam még, de itt azt írták!

OK, nyilván a Te döntésed, én nem akarok senkit lebeszélni róla, de rá se! Valóban az eljárás is hagyott némi kívánnivalót maga után, de ezen kívül itt a néhány perce fentebb vázolt probléma is, hogy a HGW-k relatíve szar hatótávolságú WiFi-jének köszönhetően igen kevés olyan AP lesz, ami érdemben használható! Jellemzően ha ki is jön egy HGW WiFi jele adott lakásból, ingatlanról, az már olyan gyenge, hogy max látod, de használni nem fogod tudni! Persze, ha Te mást tapasztaltál, annak csak örülök, mert gondolom Te sem akarsz YAGI antennával sétálgatni a városban a Wi-Free miatt! :)

(#26477) DS39 válasza blakey (#26473) üzenetére


DS39
nagyúr

az nem azt mutatja, csak azt hogy az SSID Broadcast engedélyezve van. attól még hogy rejtve lenne, lehetne hozzá kapcsolódni.

(#26478) khorvat


khorvat
senior tag

Eddig felemás a UPC Wi-Free történet nálam, kapásból beüzemelés napján netem 240/20 helyett 10/0,5 lett igaz ez másnapra javult 80/20 is lett már, szal ez majd beáll tegyük fel.
Kikapcsolt wifis "Uborka" bridge módba mögötte saját router, persze így is elindult a UPC free netje, először azt hittem a szomszédtól jön a jel, de kiderült hogy tőlem:)
Itt jönnek az újabb gondok, saját netes kódommal tudok csatlakozni a saját routerem wi-free hálózatára,prioritás mentes androiddal kelemetlen. illetve azt mondták ilyen nem is lehet de mégis, lehet az okozza, hogy az uborkán nem használom a UPC előfizetéses netem wifivel, csak a saját routeren ezért enged fel?
Alapjában véve egyezik az elveimmel az adjunk szabad wifit, gondolkoztam már egy saját routeres korlátos szabad wifi engedélyezésén is. de ez így kicsit jobb mert kapok is érte vissza vmit!
Gondom az, hogy nem tudom ellenőrizni hogy jelenleg kik és hányan használják a Wi-Free netet tőlem, ugyanis bridge módba ez nem látszik! Ezért meg nem fogom a módot váltogatni, nekem a saját routerem saját wifije kell első sorban!
Ha ezek az anomáliák nem oldódnak meg pár hónapon belül lehet ki kell lépnem a nagy közös netes megosztásból, metrt így nem olyan jó buli szerintem!
Maga a bevezetés módja pedig egyenesen vérlázító, kérdezés nelkül és én pazaroljam az időt a lemondásra felháborító, előfizetők 80% kb. azt se tudja mi ez és hogy nála bekapcsolták érdekes eljárás a XXI. században!

(#26479) One79 válasza kabelmania27 (#26387) üzenetére


One79
csendes tag

Biztos, hogy területileg eltér a szolgáltatás minősége. Már az sem mindegy, hogy adott területen milyen technikus dolgozik. Egy kontár sokat ronthat a helyzeten.
Én személy szerint a Digit sírom vissza, mivel árteljesítményben fényévekkel jobb jelenleg. Reméljük a politika nem szól közbe és elsimulhatnak a különbségek a szolgáltatók között. :-)

Ne makacskodj, forogj együtt a földdel.

(#26480) One79 válasza blakey (#26376) üzenetére


One79
csendes tag

Valóban, lehagytam a UPC-nél 4db HD csatornát, amivel már 112 adóról beszélünk (24 adó duplán ebből). Ha nem igényelsz SetTopBoxot, tehát a digitális adókat akkor 43 csatorna marad csak analóg jellel... tehát még rendelned kell 2 SetTopBoxot, hogy mindenhol élvezhesd a szolgáltatást amiért fizetsz és így már 13.770Ft áll szemben 6.340 Ft-tal. Igaz a 6.340 Ft-ban, kétszer gyorsabb net van, mint a UPC leggyorsabb szolgáltatása, és 122 adó van a csomagban. A telefon előfizetés mind a kettő csomagban benne van. Hálózaton belül mind a kettő ingyenes, s a UPC belföldön minden más hálózatba is. Sajnos nekem még a régi csomagom van, abban 12,9Ft a belföldi hálózat hívása (1év alatt 38perc volt a totál kimenő hívás forgalom), cserébe 1000Ft-tal kevesebb a havidíjam mint a mostani akciós. :-)
Szóval mindent összevetve telefonban (amit nem használ ki az emberek többsége) többet nyújt, TV-ben kevesebbet, Netben fele annyit nyújt a UPC mint a Digi, s mindezt dupla áron teszi a kedves UPC. Akárhogyan számolom évi 89.160Ft-tal kell többet fizetni a UPC-nek azért, hogy fele annyit adjanak mint a másik szolgáltató. Ez fáj picit...
A magentásoknál mind a kettő eshetőség jobb, velük szemben ez az arány még katasztrófálisabb.

Ne makacskodj, forogj együtt a földdel.

(#26481) jerry311 válasza Intruder2k5 (#26336) üzenetére


jerry311
nagyúr

Úúúú, neee.
Most vettem 5 GHz routert, hogy menjen rendesen a WiFi. 80 centire volt a laptop routertől és szakadozott a net (2.4G-n).

(#26480) One79
Jó neked, nekem meg kell a rendelkezésre állás. Ezért van digi és upc net is. Mondjuk 2 hétig észre sem vettem, hogy nincs upc-s net, de ez már csak a monitorozás hiánya.

[ Szerkesztve ]

(#26482) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Érdekesnek tűnik ez a free wifi kezdeményezés, végigmentem BP belvároson és alig volt hely ahol ne lett volna vagy 3 UPC net is megosztva. Kell így még mobilnet ;] ?

[ Szerkesztve ]

/s

(#26483) membrandj


membrandj
nagyúr

A free wifi használatához ups-s wifis router kell? Akinek nem az van, az így járt?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#26484) eight


eight
senior tag

Ez egy nagyon szép és nemes ötlet (ezt komolyan gondolom, álom-szuper jó lenne ha lenne mindenhol net!), csak sajnos (itthon) nagyon nincs meg a vas hozzá. Már a fizetős (és hűséges) felhasználókat sem tudják minőségi szolgáltatással kiszolgálni a belvárosban, most még rátesznek egy lapáttal?. Mi lesz a 2.4Ghz-en ha még bedobnak a 13 csatornára 20-30 routert, és mi lesz azokkal (pl. én) akik 50-60Kért vettek annó routert, nekik most el kell majd dönteni hogy a routerről mondanak le vagy a wi-free-ről?

A holdra szálás is szép cél lenne, de nem kéne esetleg előbb valami olyan építésével próbálkozni, ami stabilan és simán tud repülni, aztán, ha az megy, akkor jöhetne az világűr.

ui.: nem negatív fröcskölésnek szánom ezt. Komolyan szeretnék kritikus kérdéseket feltenni a témával kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#26485) Mate válasza eight (#26484) üzenetére


Mate
nagyúr

1. Ne légy kritikus. UPC adja messze a legjobb szolgáltatás Europa ezen részén, ráadásul komoly képletekből egyértelműen kiderül, hogy szinte a legolcsóbb szolgáltató.

2. Kérdéseid nagy részét pedig megválaszoltuk. Legfontosabb számodra, hogy megy a wi-free bridge módban is. Illetve átlehet rakni 5 GHz-re vagy pedig lemondani.

(#26486) tomp válasza wjbhbdux (#26482) üzenetére


tomp
félisten

Kell hát! Jól jön a 80/47Mbites mobilnet. :)

(#26487) _Csaba_ válasza blakey (#26468) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Jó, de most kb minden upc által beüzemelt wifi router modem, egy biztonsági rés, mert hotspotként szolgálnak.. Erre gondoltam én mint biztonsági rés.

(#26488) Zitronensaft válasza _Csaba_ (#26487) üzenetére


Zitronensaft
aktív tag

Minden wifi router biztonsági rés,akkor is ha nem hotspotként üzemel. Meg akkor is ha nem a gonosz upc üzemelteti.

(#26489) tomp


tomp
félisten

Töröltem a Wi-Free-t. Automatán nem lehet, így maradt az technikai osztályos.
Elköszönés után modem azonnal újraindult és abba hagyta a heves villogást. Látni a lakásban wi-free-t de az már nem az enyém mert nagyon gyenge a jel illetve kapcsolódni sem tudok.
Érdekesség, hogy a modem menüjében továbbra is "UPC Wi-Free SSID Broadcast: Enabled " szerepel azaz nem letiltva lett hanem kikapcsolva a modemen. :)
Ügyintéző teljesen korrekten megértette miért akarom kikapcsoltatni. Határozott igen és már meg is volt.

(#26490) _Csaba_ válasza Zitronensaft (#26488) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Értem én azt amit mondasz.. mindegy is, én örülök hogy csak modemem van, így nem ők konfigolják a routeremet! :D

(#26491) _Csaba_ válasza membrandj (#26483) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Ha kaptál emailben kódot, akkor te feltdusz csatlakozni máshoz, ha nem kaptál, akkor viszont nem tudsz.
Én is kaptam kódot, pedig nekem csak modemem van, tehát én használni tudom másét, enyémet viszont nem tudják.

(#26492) Sanya válasza eight (#26484) üzenetére


Sanya
nagyúr

nálunk az 5ghz is tele van már :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#26493) bb71 válasza kabelmania27 (#26448) üzenetére


bb71
őstag

Megírnád újból, hogy mik a tökéletes értéktartományok?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#26494) blakey válasza DS39 (#26477) üzenetére


blakey
titán

Nem írtam, hogy kapcsolható. Azt kéne, hogy mutassa, mert mellette szerepel a csatlakozások száma.

[ Szerkesztve ]

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#26495) kabelmania27 válasza bb71 (#26493) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

SNR 30felett, adási 50alatt, vételi érték pedig -5 és 12 között.
Többiek is írhatnak jelszint értékeket:)
_Csaba_ és blakey: Nálatok milyenek az értékek?
One79: Gyakorlatilag nem lehet a két szolgáltatást összehasonlítani a szolgáltatást UPC hpf hálózaton szolgáltat aminek az üzemeltetése drágább mint az FTTx hálózatnak, utóbbinál nincs tápfeladó.

[ Szerkesztve ]

(#26496) bb71 válasza kabelmania27 (#26495) üzenetére


bb71
őstag

Köszi, és ennél szűkebb tartományban mi a még tökéletesebb? :D

(#26497) kabelmania27 válasza bb71 (#26496) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Pozitív vételi, 40-es SNR és 40-45ös adási.
Milyenek az értékek?

[ Szerkesztve ]

(#26498) fdisk


fdisk
őstag

Én tegnap szembesültem ezzel a free nyavalyával. :((
A kérdésem az, hogy kikapcsolni csak a myupc reg után lehet a free részt?
Mert a menüben én nem látok semmit, ahol tiltani lehetne.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26499) bb71 válasza kabelmania27 (#26497) üzenetére


bb71
őstag

Csak este tudom megmondani...

(#26500) tomp válasza fdisk (#26498) üzenetére


tomp
félisten

Szerintem előtte is ki lehet kapcsoltatni.
Kikapcsoltatni pedig telefonon lehet. 1-es majd 4-es menüpont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.