Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#244) OpBreki


OpBreki
csendes tag

Sziasztok!
Én is azok közé tartozom, akik automatikusan lettek UPC-sek. Nálunk 1 napig működött a net az átállás után. 1 hét alatt találták meg a hiba okát, azóta nappal gond nélkül megy, este 8 után viszont rohamosan romlik. Méréseim alapján 1 óra alatt bukik 12 Megát, majd stagnál egy darabig, 1-2 M sebességen. Este 11 után le is dobja a modemet a hálózatról. Hajnalig csak villognak a ledecskék a modemen. Reggel 8 után viszont fél óra alatt újra eléri a rendes sebességet (15/1.5) Felfelé viszont mindig tartja az 1.5M-t, legalábbis amíg mérni tudom.
A szerelők 3× nézték már át a kábelezést, csatlakozókat, persze mindig nappal. Egyenlőre addig jutottam, hogy az utolsó telefonálgatásnál az ügyfélszolgálatos átkapcsolt a technikusokhoz, akik fél óra méricskélés után megállapították, hogy a letöltőcsatornában van valami zaj, ami korlátozza a kapcsolatot. Körbekérdezgettem a szomszédokat, náluk ugyanez a helyzet, csak lusták telefonálni, meg este 10 körül lefexenek, így nem nagyon érdekli őket. Én reggel 7-kor elmegyek dolgozni és du 6 mire hazaérek, így nem sokat tudom normális sebességgel használni a szolgáltatást.
Hétfőre megint be vannak jelentkezve a szerelők, de nem sok reményt fűzök a dologhoz.
Amit nem említettem még.......a lassulással egy időben az analóg tv adások eszméletlen zajosak (csíkos, túllövéses kép) lesznek. Sztem van összefüggés a 2 dolog között.
Igazából nem tudom hova forduljak a problémával, mert a csekk ugyanúgy jön, mint korábban, de használni nem nagyon tudom a szolgáltatást, viszont fizethetek a majdnem semmiért....... :W

[ Szerkesztve ]

Bolond ember az, aki 5 percnél tovább vissza tud emlékezni.......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.