Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Esetleg amiatt nem lehet lemondani a UPC Trio L csomagot, hogy mostanában nagyon sokszor elment a net?

(#13452) HofiZoli válasza rayoliviero (#13451) üzenetére


HofiZoli
senior tag

nem.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#13453) rayoliviero válasza HofiZoli (#13452) üzenetére


rayoliviero
veterán

:( :R

(#13454) rayoliviero válasza horush (#13443) üzenetére


rayoliviero
veterán

Az nem megoldás, mert a főbérlőm fog beköltözni pár hónap múlva de, ahol most lakok. És innen ki kell köttetni minden netkapcsolatot, telefont, tv-t, megmondta.

canniball: A szüneteltetés nem tudod mennyibe keülhet Trio L csomagra 6 hónapig? Mert csinálhatnám azt, ahogy írtad, hogy barátnőmén van 8 hónap hűség még, várok 2 hónapot. Akkor az enyémet szüneteltetem 6 hónapra, addig a barátnőmét használom és az le is jár 6 hónap után, akkor az enyémet visszakapcsoltatom és azt megbeszélem velük, hogy azt már a a barátnőm lakásásban kapcsolják vissza és ne az én régimben. Gondolom az nem probléma a UPC-nek. Max felszámolnak az új lakásba bekötési díjat.

[ Szerkesztve ]

(#13455) japy


japy
őstag

Sziasztok! Lenne egy Technicolor modem-router combo! Azt szeretném megoldani hogy egy másik routert szeretnék bekötni mert nagyon gyenge a ennek a jele. Hogyan tudnám megoldani? Mit és hogyan kellene beállítani?

[ Szerkesztve ]

(#13456) devil-k válasza japy (#13455) üzenetére


devil-k
nagyúr

Belépsz a router kezelő felületére és bridge módba kell állítani a routert. Aztán már rá is kötheted a sajátodat.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#13457) japy válasza devil-k (#13456) üzenetére


japy
őstag

Köszönöm! :R

(#13458) Kobe


Kobe
veterán

LG tévéken van valami mód úgy újrarakni a csatornákat, hogy csak azokat hozza be ami a csomagban van illetve a plusz digitálisakat, és azokat 1-től kezdődően inkrementálisan számozza ? Perpill amit a szerelők beállítottak az 1 től kisebb nagyobb ugrásokkal 900 ig van szétszórva, és van benne egy csomó kihagyás

(mediacard)

[ Szerkesztve ]

(#13459) devil-k válasza japy (#13457) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ha elakadsz, szólj! ;)

- mozi bolondéria -

(#13460) japy válasza Kobe (#13458) üzenetére


japy
őstag

Olyan nincs hogy csak azokat hozza be viszont a számozást azt lehet módosítani!

(#13461) canniball válasza rayoliviero (#13454) üzenetére


canniball
nagyúr

Sajna nem tudom, 1221. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13462) Mate válasza Kobe (#13458) üzenetére


Mate
nagyúr

Sorba rakhatod magadnak és végére berakod amik nincsenek a csomagban és letiltod. Így sima tv nézés közben nem fogod látni, hogy vannak azok a csatornák.

(#13463) [CS]Blade2 válasza [CS]Blade2 (#12859) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Úgy néz ki, hogy megoldódott az akadozós tv-s problémánk.

A jelszintek ezek voltak:

Ilyen osztó volt a padláson, csak 5-1000Mhz. Semmi féle -dB érték nincs ráírva.

Két darab 2-es osztót hagyott itt a szerelő összekötve. (innen is üzenem, hogy úgy néz ki jó lett) Nem fényképeztem le a osztókat, ami később még rosszul jöhet, de ez már bukta. Egy IN volt, onnan -6 TAP a modemnek és egy TV-nek (ott is van egy kettes osztó aszem mindkettőn -3,5), az OUT-nál volt még -2,4?: a másik IN-be, és onnan OUT a lenti tv-be, és -6 TAP a fenti TV-hez.

Valamennyire megváltoztak az értékek:
Rögtön a padlásos akció után:

Kicsit később:

(#13464) kabelmania27 válasza [CS]Blade2 (#13463) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

A régi hármas osztó mindhárom ága 6dB csillapítású azért nem változtak a modem értékek mert az új osztó -6dB kimenetébe lett kötve. Nyugodtan belehetett volna tenni egy pct hármas splittert, az erősítőn kellett volna állítani. Most két osztó van a padláson első osztó out elvan osztva még kétfelé?

[ Szerkesztve ]

(#13465) [CS]Blade2 válasza kabelmania27 (#13464) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az első osztó OUT megy a másik osztó IN-be, szóval igen. A 3-as osztón valószínű, hogy bekrepált valami, amitől bizonyos csatornák akadtak lent a boxon. Most ez megszűnt. kop-kop-kop. A netet meg ezek szerint nem érintette a váltóztatás, de az rendben is volt.

(#13466) kabelmania27 válasza [CS]Blade2 (#13465) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Pár dB-t lehet így nyerni két ágon, de kb ugyan azt a hatást lehetne elérni ha egyforma 5,8dB-s hármassal, vagy amelyiknek egyik ága -3,5ös, szerintem utóbbi megoldás lenne a legjobb, Ráday utcában lehet kapni ilyen hármast.

[ Szerkesztve ]

(#13467) kabelmania27 válasza [CS]Blade2 (#13463) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lejárt a szerkesztési idő, az a gond kb 63dB a bejövő dtv mux jelszint így osztás után már határeset a box számára, ha megint gond lesz próbáld meg az javasolt hármast itt tudod megvenni(jan1-óta nem él a honlapjuk ezért nem tudom linkelni) ha úgy sem jó, akkor erősítőn kellene állítani.

[ Szerkesztve ]

(#13468) gduck


gduck
addikt

Sziasztok!

Kb. 1 hónapja használhatatlan a UPC távrögzítő szolgáltatás. Belépek és amikor valamire kattintok mindig újra be kell lépni. Régen nem volt ilyen gond, már több gépen is próbáltam. Másnál nincs ilyen gond?

(#13469) devil-k válasza gduck (#13468) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nekem a neten keresztül abszolút nem működik.... Okostelón át viszont igen!

- mozi bolondéria -

(#13470) blakey válasza gduck (#13468) üzenetére


blakey
titán

A netes igen, ios-en, androidon hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13471) tomp válasza devil-k (#13469) üzenetére


tomp
félisten

Szintén!
Nálam a webesnél hiába állítok be valamit mindenre a beállítás rögzítése folyamatban üzenet jön be, de soha sem érkezik meg a boxra az infó. Ellenben androidon tökéletes.

(#13472) Tatyla


Tatyla
őstag

kéne kis help UPC kábeles internetem van kaptam egy technicolor wifis modemet de a wifi nem stabil PS4 multi közben néha egy pillára elengedi a netet milyen beállítást kéne alkalmaznom hogy jó legyen?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#13473) Intruder2k5 válasza tomp (#13471) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én ezt eddig mindösszesen csak egyszer próbáltam kíváncsiságképpen, akkor addig jutottam, hogy be tudtam állítani egy felvételt, de amikor törülni akartam, azt már nem tudtam, és utána már újabbat hozzáadni sem! Az az egy felvétel kérés megérkezett a boxra is, mert később ott töröltem közvetlenül! Ja, és mindez kb egy hónapja volt!

(#13474) devil-k válasza Tatyla (#13472) üzenetére


devil-k
nagyúr

Kösd rá a saját eszközödet, ha van.... A Technicolor nem a megbízhatóságáról volt híres.

- mozi bolondéria -

(#13475) Intruder2k5 válasza Tatyla (#13472) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Letöltöd az inSSIDer-t, keresel egy szabad csatornát, és arra állítod be fixre, WPA2/AES titkosítással!

(#13476) Tatyla válasza Intruder2k5 (#13475) üzenetére


Tatyla
őstag

nem lát wi-fi interface-t,de igazából nem is értem hogy működik ... :B

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#13477) pjen válasza Tatyla (#13476) üzenetére


pjen
félisten

1221.Ki kell hívni a szerelőket,éppen eleget fizetsz ahhoz hogy működjön,Neked nem kell érteni hozzá. :)

(#13478) urbanjozsi


urbanjozsi
senior tag

Sziasztok!
TC7200-on át lett írva a router jelszava. Azóta nem ad netet, és a 192.168.0.1-en sem jön fel a bejelentkező ablak. Van lehetőség resetelni, hogy visszajöjjön a gyári beállítás? Áramtalanítás volt, de semmi eredmény.

(#13479) Intruder2k5 válasza urbanjozsi (#13478) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Gondolom a hátulján van reset gomb, nyomd áram alatt 10mp-ig!

(#13480) urbanjozsi válasza Intruder2k5 (#13479) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Úgy látom igen! Ezzel visszaáll a UPC által megadott wifi kódokra, és alapbeállításokra?
(szerencsére nem az enyémről van szó :U )

(#13481) Intruder2k5 válasza urbanjozsi (#13480) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Igen, minden alapra áll be!

(#13482) urbanjozsi válasza Intruder2k5 (#13481) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Köszi!
Délután megnézzük. Egy egyszerű router, és wifi jelszó átírás lett volna csak............

(#13483) szimcsi


szimcsi
senior tag

sziasztok
Jelenleg T-home-os kábel netünk van (30/5mbit) + egy kb közepes tv csomaggal. Kb 6-7000 ft-ért.
Upc-m még sosem volt és költözés miatt erre kell váltanunk.
Hasonló kategóriában/minőségben jelenleg melyik upc-s csomag van?
köszönöm

XP

(#13484) Intruder2k5 válasza szimcsi (#13483) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#13485) jerry311 válasza szimcsi (#13483) üzenetére


jerry311
nagyúr

(#13486) Laraxior


Laraxior
titán

Az mennyire normális dolog, hogy a felvevős boxom valamikor nem kapcsol ki? Hiába van gumi talpa, de rezonál az egész szekrény, mert hallom, ahogy forgatja benne a winchestert... kb minden 3. alkalommal megcsinálja ezt. Márhogy kikapcsoltnak jelzi, mutatja az időt, de pörög az a szar benne megállíthatatlanul. Csak akkor kapcsol ki, ha megint bekapcsolom, kikapcsolom, és hosszan nyomom rajta a kikapcs gombot, na akkor el szokott hallgatni.
Esetéeg, ha kiveszem belőle a winchestert? Úgyse nézek TV-t, felvenni meg méginkább nem... ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13487) Intruder2k5 válasza Laraxior (#13486) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azt talán nem kéne... Akkor talán egyszerűbb áramtalanítani!

(#13488) Laraxior válasza Intruder2k5 (#13487) üzenetére


Laraxior
titán

:D Nem tudom, azt hittem azért adják mellé a távirányítót, hogy ne kelljen kikelni az ágyból ha ki akarom kapcsolni a TVt... Mert általában reggelig szokott forogni, meg rezegni az a szar. Az áramtalanítás meg nem tesz jót a winyonak, főleg, hogy ilyen sűrűn csinálja.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13489) devil-k válasza Laraxior (#13488) üzenetére


devil-k
nagyúr

Másik megoldás, szólj nekik, hogy adjanak 1 újat! ;)

- mozi bolondéria -

(#13490) jerry311 válasza Laraxior (#13486) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ha nem nézel tévét és nem is rögzítesz műsort?
Akkor minek a mediabox? :F :F :F

(#13491) urbanjozsi válasza Laraxior (#13486) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Nekem ez a a második, HD+felvevős boxom. Mindkettő zsír új volt, és mindkettő random csinálta :)
Illetve a jelenlegi is csinálja, ha ő úgy akarja.... :D

(#13492) Laraxior válasza jerry311 (#13490) üzenetére


Laraxior
titán

Csak így volt elérhető árban a normális sebességű internet, úgy hogy az előtte levő hűségem ne kelljen felbontani.

(#13489) devil-k jaj isten ments, ez is postával jött, mert helyben nem volt, de elírta bent az idióta nő a telefonszámom, ezért be kellett érte menni személyesen, mert nem értem el a futárt. :(

(#13491) urbanjozsi Oké, akkor marad az a megoldás amire gondoltam, kap egy szép szivacságyat és tekerheti amíg össze nem hányja magát. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13493) devil-k válasza Laraxior (#13492) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez az utolsó mondat jó, majd leestem a székről, amikor elolvastam. :C :DD :DD :DD

- mozi bolondéria -

(#13494) canniball válasza Laraxior (#13492) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha egyáltalán nem használod minek van egyáltalán beüzemelve?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13495) tomp válasza Laraxior (#13486) üzenetére


tomp
félisten

Szoftverhiba, a upc tudja. Azt ígérték hamarosan orvosolják.

(#13496) Laraxior válasza canniball (#13494) üzenetére


Laraxior
titán

Nagyon kiröhögtök, ha azt mondom, hogy mindennap (amikor éppen van) megnézem az Éjjel-Nappal Budapestet? :B

(#13495) tomp: Én már most orvosoltam :D Nem kell ide ápdét... :D

(#13497) devil-k: Bocsi, mindenkinek van valami dilije... :P

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13497) devil-k válasza Laraxior (#13496) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nah, ezt nem gondoltam volna. ;] ;] ;]

- mozi bolondéria -

(#13498) canniball válasza Laraxior (#13496) üzenetére


canniball
nagyúr

Na akkor mégiscsak nézed a TV-t. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13499) kabelmania27 válasza canniball (#13498) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha már megvan az előfizetés ki kell használni:)

[ Szerkesztve ]

(#13500) canniball válasza kabelmania27 (#13499) üzenetére


canniball
nagyúr

Hát ha engem ennyire zavara a box akkor vagy kérnék másikat/kártyát, vagy azt a pár műsort megnézném analógon.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.